Program dla 2017-10-15 od do
18.10 19.10
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo TVP3
TVP3
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
04:45
Klan - odc. 3179
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Z powodu awarii wodociągów w kamienicy Jacek jest zmuszony zabrać małą Agatkę do banku. Tam troskliwie zajmuje się nią Paulina, a Ramona przez Internet szuka dla niej opiekunki. Vujkovic zaprasza Pawła do restauracji. Niebawem zjawia się tam też Daniel. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Andrzej Molak
Obsada: Tomasz Bednarek, Ewa Kania, Wojciech Paleolog, Magdalena Wójcik, Barbara Bursztynowicz, Martyna Kowalik, Natalia Rewińska, Anna Matysiak, Tomasz Stockinger, Julian Peciak

Czas: 22min.
04:50
AgroMoc odc. 6
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn prezentujący najnowsze maszyny i urządzenia rolnicze od ciągników i kombajnów aż do pługów i siewników. W programie będą prezentowane np. pokazy polowe i drogowe ciągników, pokazy polowe maszyn i urządzeń. (Polska 2017)


Czas: 12min.
05:15
Klan - odc. 3180
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Paweł na wczorajszym spotkaniu z Danielem i Vujkovicem dowiedział się, że siostrzeniec zamierza pisać nową książkę, tym razem o ciotce Dorocie. Monika planuje ograniczyć Gabrieli kompetencje w firmie, a Feliks proponuje, aby uczyniła go swoim wspólnikiem. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Andrzej Molak
Obsada: Tomasz Stockinger, Dorota Kamińska, Izabela Trojanowska, Jan Piechociński, Daniel Zawadzki, Martyna Kowalik, Marek Lewandowski, Kaja Paschalska, Ewa Drzymała, Anna Janik

Czas: 22min.
05:35
Klan - odc. 3181
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Rosso Monika wydaje dyspozycje Feliksowi i idzie do szpitala, do Gabrieli. Przyjaciółka twierdzi, że czuje się już dobrze, ale na wieść, że nie będzie już zajmowała się finansami, dostaje ataku. Jasiek jest coraz bardziej zafascynowany Dominiką. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Andrzej Molak
Obsada: Marcin Kwaśny, Kaja Paschalska, Paweł Grządziel, Anna Matysiak, Konrad Darocha, Agnieszka Kaczorowska, Martyna Kowalik, Izabela Trojanowska, Jan Piechociński, Kazimiera Utrata

Czas: 22min.
05:50
Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla wierzących i wątpiących. Krótka forma programu ma zachęcić do zapoznania się ze słowami Ewangelii. Program w nowoczesny sposób opowiada o niedzielnych czytaniach i niekonwencjonalnie przybliża widzom słowa Pisma Świętego. (Polska 2017)


Czas: 4min.
05:05
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:30
Strefa zdrowia odc. 4
magazyn medyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 12min.
05:50
Rok w ogrodzie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla miłośników działek, ogrodów i balkonów, w nim informacje na temat uprawy warzyw, owoców i kwiatów. Pokaz nowych odmian i porady, jak osiągnąć na własnej działce większe plony. Najpiękniejsze ogrody i najnowsze sposoby ich pielęgnacji. (Polska 2017)


Czas: 20min.
05:00
Disco Gramy, odc.3840
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:25
Uwaga!, odc. 5100
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:45
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.866
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

06:10
Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (360)
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o kulturze języka polskiego. Profesorowi towarzyszy Justyna Janus - Konarska, dr nauk humanistycznych, językoznawca i medioznawca. Uczy też obcokrajowców języka polskiego. Program nagrywany w bibliotece Uniwersytetu Wrocławskiego. (Polska 2017)

Reżyseria: Witold Świętnicki

Czas: 26min.
06:35
Pełnosprawni - odc. 224
magazyn dla niepełnosprawnych
Godziny emisji
Rozwiń opis
Świat, w którym żyją niepełnosprawni nie jest światem hermetycznie zamkniętym. Oni też mają swoje problemy, troski i oczywiście chwile radości. W przeciwieństwie do innych o wiele mniej wymagają od świata, więcej od siebie. (Polska 2017)


Czas: 20min.
06:00
Podróże z historią - odc. 28 Kulisy dawnych podróży
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tym razem Radosław Kotarski przenosi się w dawne czasy, aby przekonać się, jak wyglądało przemieszczanie się naszych pradziadów. Zapraszamy w niezwykłą podróż w czasie. (Polska 2016)

Reżyseria: Radosław Kotarski

Czas: 27min.
06:40
M jak miłość - odc. 1320
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Janek wraca w końcu z Warszawy, a Ula ma do ukochanego pretensje bo czuje, że chłopak próbuje coś przed nią ukryć. Justyna odkrywa, że Maciek przyjechał do Grabiny i jest przerażona. Dziewczyna od razu prosi o pomoc Franka. (Polska 2017)

Reżyseria: Kinga Lewińska
Obsada: Krzysztof Tyniec - Robert, Olga Szomańska - Marzenka, Tomasz Oświeciński - Andrzejek, Jowita Budnik - Mama Franka Zarzyckiego, Dominika Kluźniak - Ewa, Dagmara Bryzek - Ola, Olga Kalicka - Justyna, Małgorzata Rożniatowska - Kisielowa, Kacper Kuszewski - Marek, Małgorzata Pieńkowska - Marysia

Czas: 44min.
06:10
Zapiski Łazęgi - Międzyzdroje 2010 rozmarzenie popołudnia
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program krajoznawczy (Polska 2010)


Czas: 6min.
06:20
Posmakuj Opolskiego - odc. 08 Olesno kraina mleka
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kołocz śląski był kiedyś ciastem obrzędowym, zwłaszcza weselnym. Ponoć tradycja jego wypieku sięga X stulecia. Wbrew temu co sugeruje nazwa, kołocz śląski nie jest okrągły, dlaczego? wyjaśnimy w dzisiejszym odcinku. (Polska 2016)


Czas: 14min.
06:35
Jak to działa - odc. 78 Biurowce i wieżowce
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku wszystko o funkcjonowaniu drapaczy chmur. Powiemy o liczbie wind, ich prędkości i o ograniczeniach w korzystaniu z wind, o wentylacji, klimatyzatorach, świetle, miejscach parkingowych oraz o zarządzaniu sytuacjami awaryjnymi. (Polska 2014)


Czas: 22min.
06:55
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:00
Strach ma wielkie kły, odc.6
Godziny emisji
Rozwiń opis
Oto program jakiego dotąd nie było, a którego uczestnicy przenoszą się do upiornego miejsca, gdzie czeka ich koszmar na jawie. „Strach ma wielkie kły” to niezwykłe połączenie horroru, walki o wygraną i rozrywki, które nie pozostawia widzów obojętnymi i gwarantuje pokaźną dawkę emocji. W programie biorą udział ochotnicy, którzy zgłosili się na casting zwabieni szansą wygrania wysokiej nagrody. Pieniądze zamknięte są w skrzyniach ukrytych w pewnej tajemniczej angielskiej posiadłości, położonej... (Wielka Brytania, 2013)

07:00
Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach
Godziny emisji
Rozwiń opis
Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewnikach. (Polska 2017)


Czas: 55min.
07:35
Barwy szczęścia - odc. 1715
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aldona i Marek odbierają synów z komisariatu. Okazuje się, że Witek i Aleks zostali zatrzymani za picie piwa i palenie papierosów na wagarach nad Wisłą. Chłopcy wcale nie są przejęci swoją sytuacją, ukrywają też, że są w posiadaniu kilkuset złotych. (Polska 2017)

Reżyseria: Jacek Gąsiorowski
Obsada: Elżbieta Romanowska, Jakub Wieczorek, Hubert Wiatrowski, Helena Englert, Witold Sosulski, Małgorzata Potocka, Barbara Kurzaj, Anna Gornostaj, Józef Grzymała, Wiktoria Gąsiewska

Czas: 24min.
07:00
Rybak z pasją
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jest rybakiem z zawodu i powołania jednocześnie. I mimo, że ma już 70 lat na karku, to ciągle łowi. (Polska 2015)


Czas: 12min.
07:20
Nożem i widelcem - odc. 171 - Zupa dyniowa gotowana na schabie, placuszki twarogowe
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program promujący restauracje i najlepszej jakości żywność, łaczący elementy poradnikowe (gotowanie z szefami kuchni), edukacyjne (inf. o produktach, zasady jedzenia wykwintnych dań, wymowa obcojęzycznych nazw) oraz rozrywkowe (gotowanie z VIP - ami). (Polska 2017)


Czas: 12min.
07:35
1200 Muzeów odc. 12 - Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści w Konstancinie - Jeziornej; Muzeum Dobranocek w Rzeszowie.
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Muzeum znajdują się oryginalne lalki z filmów kukiełkowych i najdawniejszych programów telewizyjnych - Jacek i Agatka, Miś Uszatek, Colargol, Maurycy i Hawranek, projekty postaci z filmów rysunkowych - Gapiszon, Gucio i Cezar, Bolek i Lolek, Reksio. (Polska 2015)


Czas: 23min.
07:45
Jeźdźcy smoków na końcu świata, odc.8
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial przygodowy „Jeźdźcy smoków na końcu świata”, wyprodukowany przez wytwórnię DreamWorks, powstał jako kontynuacja przeboju kinowego „Jak wytresować smoka”, a opowiada o dramatycznych wydarzeniach, które rozegrały się na rok przed akcją drugiego filmu kinowego z tej popularnej serii - „Jak wytresować smoka 2”. Wyspa Berk zmieniła się, a wraz z nią jej niezwykli mieszkańcy. Poznamy kolejne przygody grupy nastoletnich smoczych jeźdźców, którzy już po mistrzowsku na swoich smokach... (USA, 2016)

07:55
Nowa Maja w ogrodzie, odc. 33/52
magazyn ogrodniczy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Maja Popielarska już od kilkunastu lat doradza widzom jak dbać o ogrody i przemierza cały kraj w poszukiwaniu najpiękniejszych zielonych przestrzeni. W jej programie znajdą coś dla siebie zarówno doświadczeni miłośnicy roślin jak i ogrodowi nowicjusze. U Mai nie zabraknie ciekawych porad, pięknych plenerów oraz wywiadów z ludźmi, którym udało się osiągnąć ogrodniczą perfekcję. (Polska)

07:00
Pan Peabody i Sherman Show, odc.39
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, potrafi mówić ludzkim głosem i wynalazł maszynę, która umożliwia podróż w czasie. Ten psi geniusz i jego podopieczny i zarazem najlepszy przyjaciel - chłopiec o imieniu Sherman są gospodarzami telewizyjnego show, nadawanego na żywo z ich penthouse’u na Manhattanie. Do tego programu duet niezwykłych gospodarzy zaprasza tak wyjątkowych gości z minionych epok, jak: Napoleon, Mozart, Marco Polo, Kleopatra, Winston Churchill czy Mark Twain. W... (USA, 2017)

07:30
Kaczor Donald przedstawia, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Składanka najlepszych, niezapomnianych fragmentów filmów rysunkowych o przygodach Kaczora Donalda i jego przyjaciół: przedsiębiorczej Myszki Miki, naiwnego i fajtłapowatego psa Goofy’ego oraz m.in. dwóch wszędobylskich wiewiórek - Chipa i Dale’a. Wraz z nimi odwiedzimy różne fantastyczne miejsca i przeniesiemy się w czasie. A ponadto, gospodarz tego show i zarazem najbardziej dynamiczna postać animowana - Kaczor Donald dowiedzie swoim małym i dużym wielbicielom, że potrafi nie tylko... (USA, 1983)

08:00
Tydzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydarzenia i problemy o największym znaczeniu dla polskiej wsi i rolnictwa komentują zapraszani do studia politycy, związkowcy, rolnicy. Dyskusję uzupełniają felietony filmowe. (Polska 2017)


Czas: 31min.
08:40
Ziarno - Dom na skale
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Katolicki program dla uczniów szkoły podstawowej i ich rodziców. (Polska 2017)

Reżyseria: Józef Mika

Czas: 25min.
08:10
Barwy szczęścia - odc. 1716
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wiśniewscy przekonują się, że lekcje angielskiego przyniosły skutek i mogą porozumieć się w obcym języku. Zachęceni tym seniorzy chcą polecieć do Australii w odwiedziny do córki Amelii. Bożena i Bruno zjawiają się u rodziców po wakacjach na Bali. (Polska 2017)

Reżyseria: Jacek Gąsiorowski
Obsada: Katarzyna Glinka, Stanisława Celińska, Kazimierz Mazur, Małgorzata Potocka, Marieta Żukowska, Lesław Żurek, Barbara Kurzaj, Jacek Rozenek, Michał Rolnicki, Helena Englert

Czas: 23min.
08:40
Barwy szczęścia - odc. 1717
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pocałunek Angeli i Roberta przerywa niezapowiedziana wizyta Kajtka i Eryka. Chłopaki od razu orientują się w czym przeszkodzili i przez cały wieczór pilnują przyjaciółkę. Następnego dnia rano do mieszkania przychodzi za to babcia dziewczyny. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Waller
Obsada: Jacek Rozenek, Piotr Jankowski, Gabriela Ziembicka, Helena Englert, Marzena Trybała, Józef Grzymała, Jakub Dmochowski, Wiktoria Gąsiewska, Patryk Cebulski, Katarzyna Sawczuk

Czas: 24min.
08:05
Polska zza siódmej miedzy odc. 7
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl przypominający twórczość Macieja Szumowskiego (dziennikarza, publicysty, opozycjonisty, ojca reżyserki Małgorzaty Szumowskiej) i jego filmy dokumentalne z serii "Polska zza siódmej miedzy", które powstały w latach 1969 - 1971. (Polska 2016)

Reżyseria: Magdalena Curzydło, Iwona Sitnik - Kornecka

Czas: 37min.
08:45
Podkarpacki szlak kulinarny - Podkarpackie smaki 20 - Atena Mielec
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podróże ze smakiem to wyjątkowa forma turystyki zdobywa uznanie na świecie. Dlatego powstał kulinarny szlak Podkarpackie Smaki, gdzie można smakować podkarpackiego i etnicznego jadła. (Polska 2015)


Czas: 3min.
08:55
Pogoda - 15.10 - 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
08:55 Na żywo
Transmisja Mszy Świętej - Uroczysta Msza św. z katedry Opolskiej
transmisja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Transmisja Mszy Świętej z katedry Opolskiej. (Polska 2017)


Czas: 60min.
08:15
Jeźdźcy smoków na końcu świata, odc.49
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 7 (2017)

08:45
Jeźdźcy smoków na końcu świata, odc.50
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 7 (2017)

08:25
Akademia ogrodnika, odc. 40/52
magazyn ogrodniczy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jak dbać o krzewy? Jak przygotować się do wiosennych porządków w ogrodzie? Które środki owadobójcze są najmniej szkodliwe dla otoczenia? W krótkiej i przystępnej formie program prezentuje wszytko co każdy miłośnik ogrodnictwa powinien wiedzieć. Każdy odcinek poświęcony jest jednemu, wybranemu zagadnieniu. (Polska)

08:30
Dzień Dobry TVN, odc. 1017
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

08:00
Garfield Show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drugi sezon serialu animowanego, stworzonego na podstawie kultowego komiksu Jima Davisa, którego bohaterem jest leniwy, otyły i sypiący cynicznymi bon motami kot. Jego życiowe pasje to jedzenie, spanie i oglądanie telewizji. Garfield kocha lasagne, pizzę i – nade wszystko – samego siebie. Odrazą napełniają go diety, łazienkowa waga i wszelkiego rodzaju ćwiczenia fizyczne, chociaż w swoim mniemaniu zapewnia sobie codzienną dawkę gimnastyki… oddychając! Garfield nie cierpi poniedziałków oraz... (Francja, 2011)

08:25
Pies wampir
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sarah Ace jest nowy w szkole i niczym specjalnym się nie wyróżnia. Pewnego dnia jego 96-letni dziadek z Transylwanii umiera, zostawiając mu w spadku swojego psa, Fanga. Wkrótce Ace odkrywa, że Fang jest psim… wampirem. A w dodatku mówi po angielsku! Tymczasem na Fanga poluje szalona naukowiec Doktor Warhol i jej niezdarny asystent, Frank. Chcą ukraść jego DNA, na którego bazie mają nadzieję stworzyć technologię przeciwdziałającą starzeniu. Na szczęście dla Ace’a, jego pies potrafi... (Kanada, 2012)

Reżyseria: Anderson Geoff
Obsada: MacKechnie Collin, Matysio Amy, Stone Julia
09:15
Jak to działa - odc. 144 Biopaliwa
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Produkcja energii ze źródeł odnawialnych, jak wiatr, woda, słońce albo biopaliwa, czyli paliwa wytwarzane z organizmów żywych: glonów, roślin, organizmów zwierzęcych i mikroorganizmów. Radek Brzózka pokaże na czym to polega, przedstawi też wątpliwości. (Polska 2017)

Reżyseria: Małgorzata Kosturkiewicz

Czas: 24min.
09:50
Biblia - Jezus, cz. 3
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl filmów o głównych postaciach biblijnych. Nocującemu na pustyni Jezusowi śni się wojna światowa, która będzie mieć miejsce niemal 2 tys. lat później. Po przebudzeniu zastanawia się, dlaczego żołnierze mordowali się wzajemnie z jego imieniem na ustach. (Niemcy, Francja, Włochy 1999)

Reżyseria: Robert Young
Obsada: Jeremy Sisto, Jacqueline Bisset, Luca Zingaretti, Debora Messing

Czas: 43min.
09:15
Barwy szczęścia - odc. 1718
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Angela spędziła z Robertem noc i jest w nauczycielu zakochana. Oliwka mówi przyjaciółce, że mogą mieć przez to problemy w szkole. Zakochani zwracają na siebie uwagę Gwizdoniowej Julita nie wie, jak powiedzieć Józkowi, że teraz naprawdę jest z nim w ciąży. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Waller
Obsada: Józef Grzymała, Wiktoria Gąsiewska, Patryk Cebulski, Helena Englert, Jakub Dmochowski, Katarzyna Sawczuk, Bożena Stachura, Patryk Pniewski, Jakub Mróz, Emilia Warabida

Czas: 23min.
09:45
Barwy szczęścia - odc. 1719
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Klara w ramach promocji książki zostaje zaproszona do programu Szatkowskiej, a Hubert zgadza się jej towarzyszyć. Rozmowa przed kamerami doprowadza do konfrontacji między małżonkami i przenosi się do domu. Eliza robi wyrzuty Sebastianowi. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Waller
Obsada: Olga Jankowska, Marek Molak, Krystian Kukułka, Ania Karwan, Honorata Witańska, Kacper Krupski, Danuta Kowalska, Helena Englert, Ewa Ziętek, Marek Siudym

Czas: 24min.
09:15
Happy wkręt 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Po raz kolejny asystenci czarodzieja, Munk i Mambo zawodzą na całej linii, równowaga miedzy dobrem i złem pozostaje w sferze planów, a nadzieję na obowiązkowy w tym świecie happy end diabli biorą. Kłopot sprawia przede wszystkim Królewna Śnieżka. Ta zbuntowana nastolatka, bardziej przypominająca rozkapryszoną Paris Hilton niż królewnę, przedkłada imprezowanie z kumpelami, czyli Czerwonym Kapturkiem i Złotowłosą nad inne przypisane jej postaci nudne zajęcia, takie jak pomaganie... (Niemcy, USA, 2009)

Reżyseria: E. Gordon Steven Gordon(1)
10:40
Zakochaj się w Polsce - odc. 45 Żoliborz
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odc. Tomasz Bednarek odwiedzi jedną z najpiękniejszych warszawskich dzielnic: zielony i modernistyczny Żoliborz. Jego piękno sławi nawet nazwa, pochodząca z języka francuskiego, a będąca spolszczeniem dwóch słów: joli bord, co znaczy piękny brzeg. (Polska 2017)

Reżyseria: Jacek Sołtysiak

Czas: 23min.
10:20
Ostoja - odc. 143
magazyn przyrodniczy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykliczny program przyrodniczy, w którym przyroda przedstawiana jest jako źródło kultury, języka i obyczaju. Wymieranie gatunków zwierząt powoduje straty nie tylko w świecie przyrody, lecz również w kulturze. (Polska 2014)


Czas: 25min.
10:50
Rodzinne oglądanie - Zwierzęce superzmysły - Wzrok - odc. 1/3
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zmysły ludzkie dają nam możliwość postrzegania rzeczywistości w stosunkowo szerokim wymiarze, jednak to, co postrzegamy to tylko nikły fragment świata. Zmysły niektórych zwierząt zabierają je w zupełnie inne wymiary, jak widzenie dźwiękiem lub węchem. (Wielka Brytania 2014)

Reżyseria: Kirstine Davidson

Czas: 50min.
10:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 75min.
10:45
Indiana Jones i Świątynia Zagłady
Godziny emisji
Rozwiń opis
Druga część przebojowej serii. Szanghaj, rok 1935. Indiana Jones (Harrison Ford) przeprowadza transakcję z Lao Che, chińskim gangsterem. Przestępca nie ma jednak zamiaru oddać Amerykaninowi obiecanego diamentu. Zamiast tego dosypuje mu trucizny do kieliszka. Z pomocą dzielnemu poszukiwaczowi przygód przychodzi piosenkarka Willie (Kate Capshaw). Jones zdobywa antidotum na truciznę, musi jednak czym prędzej opuścić Chiny. W ucieczce pomaga mu rezolutny chłopak, Short Round (Ke Huy Quan). Cała... (USA, 1984)

Obsada: Dan Aykroyd, Harrison Ford, Jonathan Ke Quan, Kate Capshaw, Philip Stone, Puri Amrish, Roshan Seth
10:15
Galileo, odc.641
Godziny emisji
Rozwiń opis
641 MINI CIASTECZKA Czy makaron z kurczakiem może smakować truskawkami? Tak, jeśli wyszedł spod ręki Japonki, która wszystkie potrawy potrafi zamienić w łakocie. JAK POWSTAJĄ WITAMINY? Jak w przemyśle farmaceutycznym wytwarza się witaminy. Sprawdzimy, czy np. witamina C pozyskiwana jest z pomarańczy? TEST SZYBEK OCHRONNYCH Jak uchronić szybkę swojego telefonu przed upadkiem? Z pomocą przychodzi nam nano-technologia i specjalne nano-kropelki. Sprawdzimy ich skuteczność. GWIAZDA REAKCJI... (Polska 2017)

11:10
Weterynarze z sercem - /20/
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Beata Szymańska

Czas: 25min.
11:40
Sekrety mnichów - Samodzielność
rozmowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
O. Leon Knabit opuścił dom rodzinny po maturze - wstąpił do seminarium duchownego. Rozstał się z rodziną bez złości, wybrał drogę kapłańską, o której myślał już od liceum. A jak to jest dziś? Czy młodzi ludzie szybko decydują się opuścić dom rodzinny? (Polska 2017)


Czas: 12min.
11:55 Na żywo
Między ziemią a niebem
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serwis informacyjny - materiały filmowe i krótkie rozmowy z gośćmi w studiu. (Polska 2017)


Czas: 4min.
11:55
Makłowicz w podróży - Morawy - Na południu
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Południowe Morawy to region, w którym piwa nie brak, ale napojem nr 1 jest wino. Dlatego ostatni kufel, w towarzystwie octowego utopenca i sera hermelin w oleju, Robert wypija w Brnie, w miejskim browarze pod twierdzą Špilberk. (Polska 2014)

Reżyseria: Paweł Lesisz

Czas: 25min.
11:15
Jak to działa - odc. 80 Rezonans magnetyczny
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jednym z wielkich przełomów w diagnostyce było odkrycie niezwykłych właściwości promieniowania X przez Wilhelma Roentgena. Pierwszy raz w historii lekarze uzyskali możliwość zajrzenia do wnętrza ciała pacjenta bez jego fizycznego otwierania. (Polska 2014)


Czas: 24min.
11:50
Pod Tatrami - Rzemieślniczy jubileusz
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie: Rzemieślniczy jubileusz, a także 40 lat Towarzystwa Muzycznego im. Karola Szymanowskiego (Polska 2017)


Czas: 7min.
11:00
Kobieta na krańcu świata, sez. 9, odc. 6/9
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

11:35
Co za tydzień, odc. 821
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Olivier Janiak w kolejnym sezonie lubianego i docenianego przez widzów przewodnika po najciekawszych wydarzeniach z rodzimego show-biznesu! Jeszcze więcej rozrywki, mody, ale też nowinek ze świata kultury! „Co za tydzień” to wśród ludzi interesujących się show-biznesem program wręcz kultowy. Na antenie TVN nieustannie od 2001 roku. Od samego początku, z magazynem nierozerwalnie związany jest pomysłodawca i prowadzący Olivier Janiak, który na stałe wpisał się w krajobraz wydarzeń ze świata... (Polska)

11:15
Galileo, odc.642
Godziny emisji
Rozwiń opis
TAJEMNICZA POSTAĆ … Chociaż w 2013-m roku magazyn TIME uznał go za człowieka roku, on stara się nadal żyć skromnie. Nie lubi przepychu i zbytku. Zrezygnował nawet ze specjalnych, tradycyjnych butów, które nosili jego poprzednicy. Na Twitterze ma więcej fanów, niż niektórzy hollywoodzcy celebryci, a spotkania z nim gromadzą miliony osób. W „Galileo” przybliżymy sylwetkę pewnej wyjątkowej postaci. 5 BŁĘDÓW POPEŁNIANYCH W ŁAZIENCE Jak odpowiednio wycierać włosy, jaką temperaturę ustawiać pod... (Polska 2017)

12:00
Anioł Pański
Godziny emisji
Rozwiń opis
Transmisja modlitwy z wiernymi w Watykanie. (Watykan 2017)


Czas: 15min.
12:15 Na żywo
Między ziemią a niebem
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serwis informacyjny - materiały filmowe i krótkie rozmowy z gośćmi w studiu. (Polska 2017)


Czas: 30min.
12:55
BBC w Jedynce - Oszuści wśród zwierząt. Sztuka przetrwania
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Niezwykłe sposoby przystosowania się zwierząt do trudnych warunków. Dzień w dzień zwierzęta stają przed największym z wyzwań - czy zdołają przetrwać? By osiągnąć ten cel, muszą przechytrzyć drapieżców, zdobyć pożywienie i wydać na świat kolejne pokolenie. (Wielka Brytania 2015)

Reżyseria: Holly Spearing

Czas: 52min.
12:35
Bake off - Ale ciacho! - (5)
widowisko
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przez 10 tygodni 12 najlepszych cukierników amatorów z całej Polski rywalizuje o tytuł Polskiego Mistrza Wypieków oraz nagrodę... (Polska 2017)

Reżyseria: Marek Lamprecht, Leszek Molski

Czas: 56min.
12:10 Na żywo
Głos Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Autorzy cyklu śledzą różne sprawy dotyczące widzów. W programie zajmują się problemami tylko z pozoru lokalnymi. Są zawsze tam, gdzie dzieje się coś ważnego. (Polska 2017)


Czas: 48min.
12:15
Diagnoza, odc. 6/13
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

12:20
Akademia sztuk walki
Godziny emisji
Rozwiń opis
"The Dragon" Robbie, nastolatek sprawiający problemy, zostaje wysłany przez nieradzącą sobie z nim babcię do wuja i ciotki na Florydę. Już pierwszego dnia w Cocoa Beach, kiedy Robbie poznaje sympatyczną Rinę, zostaje zaatakowany przez jej chłopaka, a dzień później ma do czynienia z kolejnym łobuzem. Robbie zaczyna inaczej patrzeć na pewne rzeczy i postanawia się zmienić na lepsze, a pierwszym krokiem w tym kierunku staje się nauka sztuk walki…   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2015)

Reżyseria: Baumgarten Michael
Obsada: Panettiere Jansen, Rothrock Cynthia, Wilson Don
13:40
Bake off - Ale przepis - (5)
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jurorzy programu Bake off - Ale ciacho odkrywają tajniki najlepszych tradycyjnych przepisów kuchni polskiej i wypieków autorskich. Wcześniej z podobnymi wypiekami zmagali się uczestnicy konkursu i nie wszyscy poradzili sobie z zadaniami... (Polska 2017)


Czas: 10min.
13:05
4. PZU Cracovia Półmaraton Królewski wejście 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 10min.
13:20
Pogoda - 15.10 - 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
13:21 Na żywo
4. PZU Cracovia Półmaraton Królewski wejście 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 10min.
13:30
Podkarpacki szlak kulinarny - Podkarpackie smaki 20 - Atena Mielec
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podróże ze smakiem to wyjątkowa forma turystyki zdobywa uznanie na świecie. Dlatego powstał kulinarny szlak Podkarpackie Smaki, gdzie można smakować podkarpackiego i etnicznego jadła. (Polska 2015)


Czas: 3min.
13:40
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pokażemy kilka sylwetek zaginionych ale zajmiemy się też jedną z częstych przyczyn zaginięć czyli depresją. Gościem w studio jest psychiatra i psychoterapeuta, opowiada o objawach depresji, jej skutkach, oraz o tym jak należy ją leczyć. (Polska 2017)


Czas: 25min.
13:25
Kraina lodu
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z największych przebojów w historii animacji. Anna wyrusza na wielką wyprawę, by odnaleźć swoją siostrę Elsę, której magiczna moc uwięziła królestwo Arendelle w okowach wiecznej zimy. W poszukiwaniach towarzyszy jej Kristoff, przed którym górskie szlaki nie kryją żadnych tajemnic i jego lojalny renifer Sven. Podczas misji ocalenia królestwa przyjaciele zmierzą się z surową pogodą, napotkają niebotyczne góry, tajemnicze trolle i zabawnego bałwana o imieniu Olaf...   Dla małoletnich od... (USA, 2013)

Reżyseria: Chris Buck(1), Lee Jennifer(2)
13:15
Druga szansa, sez. 4, odc. 5/13
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

14:00
Poldark - Wichry losu - odc. 2
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ross Poldark znajduje inwestorów, dzięki którym może uruchomić kopalnię. Ma nadzieję, że natrafi na złoża miedzi. Zatrudnia młodą służącą, Demelzę. Dziewczyna jest wpatrzona w swojego pana. Ross wciąż kocha Elizabeth. Francis jest zazdrosny o żonę. (Wielka Brytania 2015)

Reżyseria: Ed Bazalgette
Obsada: Aidan Turner, Eleanor Tomlinson, Heida Reed, Jack Farthing, Kyle Soller

Czas: 57min.
14:00
Familiada - odc. 2398
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej, w którym biorą udział członkowie rodzin lub przyjaciele. Każda z drużyn składa się z 5 dorosłych osób. Uczestnicy typują odpowiedzi na pytania zadane wcześniej 100 przypadkowym osobom. W finale gra jedna drużyna, która może wygrać 15 tys. zł. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Warchoł

Czas: 25min.
14:40
Koło fortuny - odc. 31 ed. 3
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Tomasz Motyl

Czas: 28min.
14:20
Sędziowie
spektakl teatralny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Stary Żyd Samuel ma dwóch synów. Pierworodny Natan pomaga ojcu w prowadzeniu karczmy, a po kryjomu zajmuje się dostarczaniem dziewcząt handlarzowi żywym towarem. Młodszy, Joas, dziecko dobre, wrażliwe i natchnione mądrością, jest dumą ojca. (Polska 1974)

Reżyseria: Konrad Swinarski
Obsada: Wiktor Sadecki, Roman Burkot, Jerzy Trela, Elżbieta Karkoszka, Jerzy Radziwiłowicz, Jerzy Nowak, Bolesław Smela, Krzysztof Litwin, Krystyna Feldman, Ewa Ziętek

Czas: 58min.
14:15
Mam talent, sez. 10, odc. 6/13
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dziesiąta edycja zaskoczy jeszcze większą porcją szaleństwa – będzie odważnie, zabawnie, wzruszająco. Widzowie zobaczą fenomenalne pokazy solowe, a także grupowe. Orkiestry, chóry i rewie. Talent nie zna wieku, więc na scenie „Mam talent” zadebiutują nie tylko najmłodsi, ale również ci starsi. W planach niewiarygodne sztuki magiczne, komicy i akrobaci na wysokościach. Nie zabraknie mrożących krew w żyłach występów, pokazów zręczności oraz prób bicia rekordów. Po raz pierwszy w „Mam talent”... (Polska)

14:30
Błękitny Grom
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kultowy film akcji. Frank Murphy (Roy Scheider) wykonuje loty testowe na Błękitnym Gromie, eksperymentalnym helikopterze wojskowym. Maszyna jest naprawdę niezwykła: może przenikać ściany, rejestrować prowadzone szeptem rozmowy i równać z ziemią całe budynki. Murphy odkrywa, że wojskowi chcą wykorzystać Błękitny Grom do szpiegowania zwykłych obywateli. Jego plany poznaje skorumpowany pułkownik Czochrane (Malcolm McDowell). Murphy porywa helikopter i wyzywa Cochrane'a na podniebny... (USA, 1983)

Reżyseria: Badham John
Obsada: Scheider Roy, McDowell Malcolm, Clark Candy, Oates Warren, Roebling Paul, Sheiner David
15:10
The Wall. Wygraj marzenia - /4/
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Każdy odcinek teleturnieju to występ jednej, wyjątkowej pary. Uczestnicy walczą o swoje marzenia, a od spełnienia dzieli ich tylko tytułowa ściana. To ona decyduje o wielkości wygranej lub przegranej. Program prowadzi Paweł Orleański. (Polska 2017)

Reżyseria: Szymon Łosiewicz

Czas: 44min.
15:20
Na dobre i na złe - odc. 681 Mistrz i uczeń
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Lena i Latoszek są świadkami groźnego wypadku: mężczyzna zaczyna się nagle dusić, a towarzysząca mu kobieta Karolina - wbija mu w gardło nóż. Tego samego dnia do szpitala trafia profesor Marek Walicki mistrz, pod którego czujnym okiem zdobywał wiedzę Bart. (Polska 2017)

Reżyseria: Adam Guziński
Obsada: Elżbieta Woźniak - instrumentariuszka, Marcin Zacharzewski - Borys, Bartosz Opania - Latoszek, Piotr Głowacki - prof. Bart, Kamil Kula - Szczepan, Anita Sokołowska - Lena, Redbad Klijnstra - Van Graaf, Marcin Rogacewicz - Przemek, Marcin Sianko - Paweł, Aleksandra Hamkało - Julka Burska

Czas: 47min.
15:25
4. PZU Cracovia Półmaraton Królewski wejście 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 10min.
15:45 Na żywo
Piłka ręczna mężczyzn - Studio - 2 runda eliminacji pucharu EHF: Gwardia Opole - Benfica Lizbona
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 15min.
15:35
Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odc.73
Godziny emisji
Rozwiń opis
To już ósma edycja „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” - show, który przez lata zaskarbił sobie grono wiernych fanów. Jesienią na scenie programu zobaczymy kolejnych ośmiu artystów, którzy dadzą z siebie wszystko, by jak najlepiej wcielić się w ikony polskiej i światowej muzyki. O Złotą Twarz i 100 000 tysięcy złotych na dowolny cel charytatywny powalczą: Anna Dereszowska, Kasia Moś, Beata Olga Kowalska, Ola Gintrowska, Kacper Kuszewski, Krzysztof Antkowiak, Marcel Sabat i Mariusz Ostrowski. W ósmym... (Polska 2017)

Reżyseria: Pawica Bolesław
16:25
Sonda 2 - (64) - Zapach
program popularnonaukowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sonda 2. (Polska 2017)

Reżyseria: Wojciech Klata

Czas: 21min.
16:20
The Voice of Poland - Bitwa (12)
widowisko
Godziny emisji
Rozwiń opis
Za nami etap Przesłuchań w ciemno, podczas którego każdy z trenerów skompletował 12 - osobową drużynę. Zaczynamy kolejną, jeszcze bardziej emocjonującą część programu Bitwy. Uczestnicy spotkają się na ringu i stoczą prawdziwe wokalne bitwy. (Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Roojiens

Czas: 81min.
16:00 Na żywo
Piłka ręczna mężczyzn - 1 połowa - 2 runda eliminacji pucharu EHF: Gwardia Opole - Benfica Lizbona
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 45min.
16:50 Na żywo
Piłka ręczna mężczyzn - Studio - 2 runda eliminacji pucharu EHF: Gwardia Opole - Benfica Lizbona
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 8min.
16:00
Gala French Touch
program
Godziny emisji
16:45
Bracia surferzy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W latach 70. kiedy w Australii rozkwitał profesjonalny surfing, bracia Andy i Jimmy przeprowadzają się do miejscowości Margaret River, której plaże słyną z ogromnych fal. Chłopcy pasjonują się tym sportem i wiążą z nim swoje plany, ale na przeszkodzie pojawiają się kolejne komplikacje...   Dla małoletnich od lat 12 (Australia, 2013)

Reżyseria: Nott Ben, ONeill Morgan
Obsada: Pollard Myles, Samuel Xavier, Worthington Sam
17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
17:30
Komisarz Alex - odc. 123 (seria X odc. 6) - Wszystko w rodzinie
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zamożny biznesman i miłośnik kultury samurajów zostaje znaleziony martwy w swoim gabinecie. Wszystko wskazuje na samobójstwo. Puchała odkrywa jednak, że binesman został zamordowany. Wkrótce ginie też pokojówka. I nie jest to ostatnia ofiara zabójcy. (Polska 2017)

Reżyseria: Krzysztof Lang
Obsada: Krystian Wieczorek, Ireneusz Czop, Karolina Nolbrzak, Magdalena Walach, Beata Fido, Janusz Chabior, Jacek Lenartowicz, Filip Bobek, Weronika Rosati, Dorota Landowska

Czas: 44min.
17:00 Na żywo
Piłka ręczna mężczyzn - 2 połowa - 2 runda eliminacji pucharu EHF: Gwardia Opole - Benfica Lizbona
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 45min.
17:35
Nasz Nowy Dom, odc.100
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pani Monika samotnie wychowuje ośmioletnią córkę, Magdę. Jest po rozwodzie z mężem, który zrzekł się wszelkich prac do dziewczynki, nie chciał już mieć dziecka i rodziny. Pani Monice udało się kupić maleńkie poddasze w budynku, w którym mieszka jej tata. Niestety, mimo ciężkiej pracy, sytuacja finansowa nie pozwala na adaptację pomieszczenia i stworzenie tam domu. Pani Monika i Magda mieszkają w jednym pokoju z dziadkiem dziewczynki, starszym i schorowanym panem, potrzebującym ciszy i... (Polska 2017)

Reżyseria: Siwicka Natalia
Obsada: Katarzyna Dowbor
17:50
Spotkanie ze smakiem 2
inne
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

18:30
Jaka to melodia? - odc. 3634
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Żmiejewska

Czas: 50min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 27min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 4min.
18:35
KRONIKA VERVA STREET RACING
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 1min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 3min.
18:55
Pod wspólnym niebem - odc. 5 Kasa musi się zgadzać
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kapuleccy z pomocą Pawła Nowopolskiego zaczynają urządzać pokój Julii, która niebawem ma wrócić. Wychodzi też na jaw, że tego dnia ma przybyć ksiądz, by poświęcić pokój córki pątniczki. Dżesika i Wrona dowiadują się od Romana, że ojciec Bartka jest bogaty. (Polska 2017)

Reżyseria: Marek Śledziewski
Obsada: Ewa Szykulska - Wiktoria, Marek Bukowski - Andrzej Montecki, Anna Samusionek - Bożena Kapulecka, Piotr Szwedes - Bożydar Kapulecki, Sebastian Konrad - Wrona, Michał Filipiak - Mirosław, Maciej Bożek - Bogusław, Mateusz Bożek - Leopold, Bruno Tomczyk - Iwo, Przemysław Furdak - Roman Montecki

Czas: 28min.
18:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 239min.
18:35
Dom pełen zmian, odc. 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Dom pełen zmian” to ośmioodcinkowy serial komediowy opowiadający o perypetiach rodziny Malinowskich. Historia rozgrywa się na przestrzeni wielu lat, a każdy odcinek dzieje się około rok później od odcinka poprzedniego. W rolach głównych występują: Iza Kuna, Piotr Adamczyk, Kazimierz Kaczor i Maria Maj.  „Dom pełen zmian” to miniserial fabularny, w którym wątki wciągają i angażują widza od pierwszego do ostatniego odcinka. Serial jest sposobem na przyjrzenie się, w jaki sposób zmienia się...

18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Drzewo marzeń, odc. 7/9
program
Godziny emisji
19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:30
Lajk!
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 24min.
19:20
19:25
19:30
Państwo w Państwie, odc.244
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jesienią na antenę powraca jeden z najbardziej skutecznych programów interwencyjnych w Polsce. 187 bohaterów i historii, 78 sukcesów w konkretnych przypadkach, nagranych ponad 900 godzin materiałów i przeczytanych ponad 600 tysięcy stron akt i dokumentów. „Państwo w Państwie” ubiegłej jesieni świętowało swoje piąte urodziny. Program, prowadzony przez Przemysława Talkowskiego, dziennikarza Polsat News, walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to... (Polska 2017)

19:00
Fakty, odc. 7228
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:25
Sport, odc. 7211
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:35
Pogoda, odc. 7208
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Uwaga!, odc. 5101
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:05
Galileo, odc.643
Godziny emisji
Rozwiń opis
PRZESUWNE MIESZKANIE Czy salon może zamienić się nagle w kuchnię , a kuchnia stać się sypialnią? W Bostonie powstało mieszkanie, w którym w zależności od potrzeb, przesuwa się poszczególne ściany, tworząc za każdym razem nowy układ mieszkania. NAJBARDZIEJ NIEBEZPIECZNY MOST ŚWIATA Nad rzeką Witim, na Syberii, rozpostarty jest liczący 500 metrów most. Uważany jest za najniebezpieczniejszy na świecie. Sprawdzimy dlaczego. JAK POWSTAJE MŁYNEK DO PIEPRZU Jak powstają te najbardziej luksusowe –... (Polska 2017)

20:00 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 2min.
20:05
PZU Maraton Krakowski
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 1min.
20:09
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:15
Dziewczyny ze Lwowa - odc. 19 (seria II odc. 6) - Terapia szokowa
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
W domu profesora trwa narada, w której uczestniczy także Uljana i p. Henryk. Uljana postanowiła natychmiast pojechać do profesora kiedy odsłuchała wiadomość od Denisa, który żąda okupu za skrzypce, o których myśli, że to instrument jego byłej żony. (Polska 2017)

Reżyseria: Maciej Wojtyszko, Wojciech Adamczyk
Obsada: Stanisław Brejdygant, Sławomir Gzrymkowski, Anna Maria Buczek, Anna Gorajska, Magda Wróbel, Katarzyna Ucherska, Marian Dziędziel, Marta Lipińska, Krzysztof Stelmaszyk, Dorota Segda

Czas: 42min.
20:05
Królowie ulicy
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sensacyjny film o korupcji w policji. Kapitan Jack Wander dowodzi tajnym oddziałem, w którym wszyscy policjanci są oddani sprawie, działają w zespole i są zawsze lojalni wobec siebie. Przynajmniej tak to wygląda z boku. (USA 2008)

Reżyseria: David Ayer
Obsada: Keanu Reeves, Forest Whitaker, Hugh Laurie

Czas: 104min.
20:00
W rytmie serca, odc.7
Godziny emisji
Rozwiń opis
Grześ zabiera Rubina do lasu, ukrywa się przez całą noc i w końcu traci na zimnie przytomność. A Maria ze strachu odchodzi od zmysłów… Policja uznaje, że mały poszedł w kierunku rzeki i przez kilka godzin prowadzi poszukiwania w niewłaściwym miejscu. Tymczasem chłopca znajduje w końcu lokalny kłusownik – były komandos, który od powrotu z wojny ukrywał się przed światem…   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

Reżyseria: Wereśniak Piotr
Obsada: Damięcki Mateusz, Kurdej-Szatan Barbara, Dębska Maria, Polk Piotr, Fronczewski Piotr, Foremniak Małgorzata, Toczek Dariusz, Romanowska Elżbieta, Lubos Eryk, Zamachowski Zbigniew
20:00
MasterChef, sez. 6, odc. 6/14
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Charyzmatyczne jury, magia smaków i wielkie emocje – to znaki rozpoznawcze tego programu. Nic więc dziwnego, że od ponad pięciu lat „MasterChef” w każdy niedzielny wieczór przyciąga przed telewizory blisko 2,5 miliona widzów. Nadchodząca jesień zapowiada się niezwykle zaskakująco. Dopracowane w najmniejszym szczególe potrawy, wyjątkowi goście oraz dalekie kulinarne podróże. Ale to jeszcze nie koniec niespodzianek… W tym sezonie Magda Gessler i Michel Moran przygotują dla uczestników także...

20:05
Taxi
Godziny emisji
Rozwiń opis
Doskonała komedia sensacyjna wyprodukowana przez Luca Bessona, pełna pościgów samochodowych, które do dziś należą do najlepiej sfilmowanych w historii kina Daniel - młody dostarczyciel pizzy, który bije rekordy w szybkości dostarczania pizzy (jeżdżąc brawurowo na firmowym skuterze) postanawia zmienić pracę i zostać taksówkarzem. Kiedy po 6 latach oczekiwania na licencję taksówkarza wreszcie ją otrzymuje rozpoczyna karierę w nowej roli. Prędkości, które rozwija jego „podrasowana taksówka” są... (Francja, 1998)

Reżyseria: Pires Gérard
Obsada: Naceri Samy, Diefenthal Frederic, Cotillard Marion, Gourary Manuela, Sjöberg Emma
21:10
Rolnik szuka żony seria IV - odc. 6
reality show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czas wzajemnego poznawania, rozpoczął się na dobre. Mieszkanie pod jednym dachem, przynosi odpowiedź na wiele pytań. Dziewczyny w gospodarstwie Piotra, wykorzystują każdą chwilę by zadbać o siebie. U Karola mówią wprost ''jest rywalizacja jak diabli ". (Polska 2017)

Reżyseria: Konrad Smuga, Anna Więckowska

Czas: 46min.
21:05
Kabaret na żywo (Kabaret na żywo), odc.25 Koń Polski
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym programie nic nie umyka przenikliwym spojrzeniom prześmiewców rzeczywistości, dlatego jesienią w „Kabarecie na żywo” widzów czekają nowe skecze, piosenki i dowcipy. W role polityków, policjantów, studentów, kibiców, imprezowiczów i…bab wcielą się pierwszoligowi artyści naszej kabaretowej sceny. Zobaczymy skutecznych graczy zespołowych m.in.: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Skeczów Męczących, Koń Polski, jak i błyskotliwych... (Polska 2017)

Reżyseria: Harasimowicz Beata
21:35
Starcie Tytanów
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Perseusz został wychowany jak człowiek, mimo że jest synem boga. Kiedy nie udaje mu się uratować swojej rodziny przed gniewem Hadesa, boga podziemi, rusza na wyprawę by pomścić swoich bliskich. W jego działaniach wspomagają go inni bogowie, choć inni nieśmiertelni starają się ze wszystkich sił mu przeszkodzić. W rolę Perseusza wcielił się młody aktor, Sam Worthington, wcześniej główny bohater w filmie Avatar., napisy ( USA 2010)

Reżyseria: Louis Leterrier
Obsada: Sam Worthington, Liam Neeson, Ralph Fiennes, Gemma Arterton, Mads Mikkelsen, Alexa Davalos, Jason Flemyng, Pete Postlethwaite, Polly Walker
22:10
Zakochana Jedynka - Tylko ciebie chcę
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dalszy ciąg opowieści o wielkiej miłości Hache i Babi - bohaterów filmu "Trzy metry nad niebem" (2010), według bestsellerowej powieści Federico Mocci. Hache po rocznym pobycie w Londynie postanowił wrócić do Barcelony. Wszystko wokół niego się zmieniło. (Hiszpania 2012)

Reżyseria: Fernando Gonzales Molina
Obsada: Mario Casas, Maria Valverde, Clara Lago, Nerea Camacho

Czas: 118min.
22:10
Kino bez granic - Kapitał ludzki
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wieczór przed Wigilią w jednym z miasteczek w północnych Włoszech. Impreza szkolna dobiegła końca. Kelnerzy sprzątają jedzenie ze stołów. Jeden z nich wsiada na rower i jedzie do domu. Po drodze potrąca go samochód. Kierowca zostawia go i ucieka. (Włochy 2014)

Reżyseria: Paolo Virzi
Obsada: Fabrizio Bentivoglio, Valeria Bruni Tedeschi, Matilde Gioli, Fabrizio Gifuni

Czas: 106min.
22:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
22:25
Pogoda - 15.10 - 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
22:30
Wojna domowa - odc. 7/15 - Polski joga
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zbierając makulaturę Anula trafia na podręcznik ćwiczeń jogi. Jest zafascynowana praktykami hinduskich mistrzów, przekonuje nawet ciocię, że ta gimnastyka gwarantuje odprężenie fizyczne i psychiczne. "Mistrz" (Bohdan Łazuka) wcale nie stroni od alkoholu. (Polska 1965)

Reżyseria: Jerzy Gruza
Obsada: Alina Janowska, Kazimierz Rudzki, Irena Kwiatkowska, Andrzej Szczepkowski, Krzysztof Musiał, Elżbieta Góralczyk, Bohdan Łazuka, Anna Jaraczówna

Czas: 27min.
22:00
Mecenas Lena Barska, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Stara znajomość Leny z Maćkiem odżywa i nabiera rumieńców. Nie umyka to spostrzegawczym spojrzeniom Wojtka i Aśki, choć matka próbuje przed nimi udawać, że to zwykły kolega ze studenckich czasów. Za sprawą Wojtka - który robi co może, by pokrzyżować plany matki co do spotkania ze znienawidzonym matematykiem - oraz Jurka - niezawodnego jeśli chodzi o zjawianie się w najmniej odpowiednim momencie z najmniej odpowiednimi pomysłami - sytuacja zmierza wprost ku katastrofie… Tymczasem Lena musi... (Polska, 2017)

Obsada: Andrzej Pieńko, Izabella Bukowska, Jakub Dyniewicz, Ludmiła Warzecha, Marta Termena, Natalia Idzikiewicz, Piotr Wiszniowski
23:00
Odkrywcy zapomnianych historii
Godziny emisji
Rozwiń opis
Grupę Urban Explorers - Białystok tworzy sześć osób. Ich celem jest zwiedzanie, dokumentowanie i pokazywanie opuszczonych, ukrytych i zapomnianych miejsc Podlasia. (Polska 2015)


Czas: 22min.
23:25
Polska z Miodkiem - (31) Wisła, Oława, Pszczyna
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Polska z Miodkiem to cykl minigawęd, w których profesor Jan Miodek, w łatwy i przystępny sposób opowiada o etymologii najważniejszych polskich nazw rzek, miast i krain geograficznych. (Polska 2015)

Reżyseria: Witold Świętnicki

Czas: 2min.
23:25
Rybak z pasją
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jest rybakiem z zawodu i powołania jednocześnie. I mimo, że ma już 70 lat na karku, to ciągle łowi. (Polska 2015)


Czas: 12min.
23:40
Podkarpacki szlak kulinarny - Podkarpackie smaki 20 - Atena Mielec
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podróże ze smakiem to wyjątkowa forma turystyki zdobywa uznanie na świecie. Dlatego powstał kulinarny szlak Podkarpackie Smaki, gdzie można smakować podkarpackiego i etnicznego jadła. (Polska 2015)


Czas: 3min.
23:55
Polska zza siódmej miedzy odc. 7
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl przypominający twórczość Macieja Szumowskiego (dziennikarza, publicysty, opozycjonisty, ojca reżyserki Małgorzaty Szumowskiej) i jego filmy dokumentalne z serii "Polska zza siódmej miedzy", które powstały w latach 1969 - 1971. (Polska 2016)

Reżyseria: Magdalena Curzydło, Iwona Sitnik - Kornecka

Czas: 37min.
23:10
Prawnik z Lincolna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Thriller sensacyjny. Ekranizacja bestsellerowej powieści Michaela Connelly. Mick Haller (Matthew McConaughey) jest sprytnym, pewnym siebie adwokatem z Los Angeles. To mistrz manipulacji, który marzy o dużych pieniądzach i ekskluzywnej kancelarii, ale na razie jego biuro mieści się… na tylnym siedzeniu Lincolna, gdzie spotyka się ze swoimi szemranymi klientami. Najczęściej są nimi dilerzy narkotykowi lub przyłapani na jeździe po pijanemu kierowcy. Nieoczekiwanie jednak los zsyła mu zlecenie,... (USA, 2011)

Reżyseria: Brad Furman(1)
Obsada: Leguizamo John, Lucas Josh, Marisa Tomei, Matthew McConaughey, Pena Michael, Ryan Phillippe, William H. Macy
23:50
San Andreas
film katastroficzny
Godziny emisji
Rozwiń opis
23:00
Motel
Godziny emisji
Rozwiń opis
Thriller. Po przypadkowej śmierci syna, małżeństwo Amy i Davida jest w strzępach. Podczas powrotu z ostatniej przed rozwodem wspólnej podróży, psuje im się samochód i nie mają innego wyjścia, jak zostać na noc w pobliskim motelu. Dostają miejsce w zrujnowanym pokoju noszącym szumną nazwę "apartamentu dla nowożeńców”. Kiedy hałasy z pokoju obok nie dają im spać, David usiłuje oglądać kasety wideo znalezione w pokoju, na których nagrano niskobudżetowe drastycznie brutalne filmy. Po kilku... (USA, 2007)

Reżyseria: Antal Nimród
Obsada: Kate Beckinsale, Wilson Luke, Ethan Embry, Frank Whaley, G. Anderson Scott
00:20
RoboCop
film science fiction
Godziny emisji
Rozwiń opis
Remake filmu Paula Verhoevena z 1987 r. W 2028 r. międzynarodowa korporacja OmniCorp jest producentem w branży robotyki. Gdy Alex Murphy wzorowy mąż i ojciec, doskonały policjant, zostaje ranny, OmniCorp tworzy hybrydę maszyny i policyjnego cyborga. (USA 2014)

Reżyseria: Jose Padilha
Obsada: Joel Kinnaman, Gary Oldman, Michael Keaton, Abbie Cornish

Czas: 112min.
00:10
Wymyk
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tragiczna historia rodzinna, rozgrywająca się na tle konfliktu dwóch braci. Przeplatają się tu różne uczucia - od miłości, przez zazdrość, zawiść, gniew, do bezsilności. Wskutek zbiegu okoliczności dochodzi do wypadków zmieniających życie bohaterów filmu. (Polska 2011)

Reżyseria: Greg Zgliński
Obsada: Robert Więckiewicz, Łukasz Simlat, Gabriela Muskała, Marian Dziędziel, Karolina Kominek, Paweł Tomaszewski, Tomasz Schuchardt

Czas: 83min.
00:35
Pod Tatrami - Rzemieślniczy jubileusz
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie: Rzemieślniczy jubileusz, a także 40 lat Towarzystwa Muzycznego im. Karola Szymanowskiego (Polska 2017)


Czas: 7min.
00:50
Nożem i widelcem - odc. 171 - Zupa dyniowa gotowana na schabie, placuszki twarogowe
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program promujący restauracje i najlepszej jakości żywność, łaczący elementy poradnikowe (gotowanie z szefami kuchni), edukacyjne (inf. o produktach, zasady jedzenia wykwintnych dań, wymowa obcojęzycznych nazw) oraz rozrywkowe (gotowanie z VIP - ami). (Polska 2017)


Czas: 12min.
00:50
STOP Drogówka, odc.161
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowe odcinki najpopularniejszego polskiego programu o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazującego codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji –... (Polska 2017)

01:45
Wesele
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wiesław Wojnar, bogaty ogrodnik z podkarpackiej wsi, wydaje za mąż jedyną córkę, Kasię. Chce, żeby wesele wypadło jak najokazalej, ale też jak najtaniej. Dlatego oszczędza na czym tylko się da. Wódkę sprowadza ze Słowacji, kiełbasa jest drugiej świeżości. (Polska 2004)

Reżyseria: Wojciech Smarzowski
Obsada: Marian Dziędziel, Tamara Arciuch, Bartłomiej Topa, Maciej Stuhr, Iwona Bielska, Paweł Wilczak, Arkadiusz Jakubik

Czas: 100min.
01:05
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pokażemy kilka sylwetek zaginionych ale zajmiemy się też jedną z częstych przyczyn zaginięć czyli depresją. Gościem w studio jest psychiatra i psychoterapeuta, opowiada o objawach depresji, jej skutkach, oraz o tym jak należy ją leczyć. (Polska 2017)


Czas: 25min.
01:45
Sędziowie
spektakl teatralny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Stary Żyd Samuel ma dwóch synów. Pierworodny Natan pomaga ojcu w prowadzeniu karczmy, a po kryjomu zajmuje się dostarczaniem dziewcząt handlarzowi żywym towarem. Młodszy, Joas, dziecko dobre, wrażliwe i natchnione mądrością, jest dumą ojca. (Polska 1974)

Reżyseria: Konrad Swinarski
Obsada: Wiktor Sadecki, Roman Burkot, Jerzy Trela, Elżbieta Karkoszka, Jerzy Radziwiłowicz, Jerzy Nowak, Bolesław Smela, Krzysztof Litwin, Krystyna Feldman, Ewa Ziętek

Czas: 58min.
01:50
Ewolucja planety małp
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film akcji/sci-fi. Kontynuacja kultowej serii. Dziesięć lat po epidemii wirusa, który uśmiercił niemal wszystkich ludzi, genetycznie zmodyfikowane małpy przewodzą wielotysięcznej populacji orangutanów, szympansów i goryli. Caesar (Andy Serkis), wychowany przez człowieka samiec, który swego czasu poprowadził człekokształtne do rewolucji, jest ich liderem. Dziś, wraz ze swoją partnerką Kornelią (Judy Greer), wychowuje dwójkę młodych i stara się zapewnić im oraz pozostałym małpom bezpieczeństwo.... (USA, 2014)

Reżyseria: Reeves Matt(1)
Obsada: Gary Oldman, Jason Clarke, Kebbell Toby, Notary Terry, Russell Keri, Serkis Andy
01:50
9. miesiąc, odc.4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Majka dowiaduje się, jaka jest przyczyna jej pogarszającego się samopoczucia. Szokująca wiadomość okazuje się mieć związek z Marcelem. Majda jest zrozpaczona. W tym odcinku poznajemy też Dagmarę i Przemka, którzy zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, gdy Dagmarze zepsuł się samochód na drodze i Przemek, z zawodu mechanik, zatrzymał się, by jej pomóc. Dagmara, która jest w ciąży, do tej pory nie poznała Przemka ze swoimi rodzicami. Kiedy przyszli dziadkowie mają wreszcie przyjechać z... (Polska 2016)

Reżyseria: Gorostiza Pedro
02:25
Jaka to melodia? - odc. 3634
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Żmiejewska

Czas: 50min.
02:50
Pod skrzydłami motyla... w Pienińskim Parku Narodowym
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wśród ogromnego bogactwa pienińskiej flory i fauny żyje niezwykły motyl - niepylak apollo. To on jest głównym bohaterem filmu. Za jego przyczyną zmieniają się krajobrazy i warunki życia ekosystemów. To on aktywizuje wielu ludzi do ochrony przyrody. (Polska 2004)

Reżyseria: Ewa Banaszkiewicz, Regina Bachańska

Czas: 45min.
02:15
Uwaga!, odc. 5101
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

02:35
Moc Magii, odc. 282/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

02:50
Graffiti
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska, 2017)

03:30
Biblia - Jezus, cz. 3
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl filmów o głównych postaciach biblijnych. Nocującemu na pustyni Jezusowi śni się wojna światowa, która będzie mieć miejsce niemal 2 tys. lat później. Po przebudzeniu zastanawia się, dlaczego żołnierze mordowali się wzajemnie z jego imieniem na ustach. (Niemcy, Francja, Włochy 1999)

Reżyseria: Robert Young
Obsada: Jeremy Sisto, Jacqueline Bisset, Luca Zingaretti, Debora Messing

Czas: 43min.
03:35
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
03:40
Głos Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Autorzy cyklu śledzą różne sprawy dotyczące widzów. W programie zajmują się problemami tylko z pozoru lokalnymi. Są zawsze tam, gdzie dzieje się coś ważnego. (Polska 2017)


Czas: 48min.
03:45
Nic straconego
Godziny emisji
03:00
Disco Polo Life, odc.646
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

04:20
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:35
Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Przebudzona pamięć
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie są podejmowane zatarte, zagubione bądź zakłamane wątki polskiej historii. Autor poszukuje odpowiedzi na pytania o naszą wspólną przeszłość. Wiele odpowiedzi znajduje się w rodzinnych archiwach, zdjęciach, dokumentach i wspomnieniach ludzi. (Polska 2016)


Czas: 22min.
04:40
VIII Sopocka Noc Kabaretowa, odc.12
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kontynuujemy prezentację wybranych fragmentów z programu Sopockiej Nocy Kabaretowej, odbywającej się w trakcie Sopot TOPtrendy Festiwal. Gwiazdą tego wydania jest Cezary Pazura i usłyszymy w jego wykonaniu monolog autorski – „Przemijanie”.   Dla małoletnich od lat 7 (Polska 2011)

Reżyseria: Łosiewicz Szymon
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.863
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:05
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:30
Rybak z pasją
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jest rybakiem z zawodu i powołania jednocześnie. I mimo, że ma już 70 lat na karku, to ciągle łowi. (Polska 2015)


Czas: 12min.
05:45
1200 Muzeów odc. 12 - Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści w Konstancinie - Jeziornej; Muzeum Dobranocek w Rzeszowie.
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Muzeum znajdują się oryginalne lalki z filmów kukiełkowych i najdawniejszych programów telewizyjnych - Jacek i Agatka, Miś Uszatek, Colargol, Maurycy i Hawranek, projekty postaci z filmów rysunkowych - Gapiszon, Gucio i Cezar, Bolek i Lolek, Reksio. (Polska 2015)


Czas: 23min.
05:00
Disco Gramy, odc.3841
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.867
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info