Program dla 2017-11-05 od do
21.10 22.10
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo TVP3
TVP3
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
04:45
Galeria - odc. 82
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Joanna dostaje od Woydatta kwiaty na urodziny. Jednocześnie informuje go, że zamierza zmienić swoje dotychczasowe życie. Woydatt wpada we wściekłość, że Joanna chce pokrzyżować jego plany. Karolina jest zdenerwowana po kłótni Adama z Anitą. (Polska 2011)

Reżyseria: Gina Martini, Jakub Miszczak
Obsada: Tomasz Dedek, Magdalena Turczeniewicz, Julia Pietrucha, Bartosz Porczyk, Grażyna Wolszczak, Marek Kalita, Ewa Bukowska, Błażej Michalski, Paulina Chapko, Andrzej Deskur

Czas: 22min.
04:45
AgroMoc odc. 6
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn prezentujący najnowsze maszyny i urządzenia rolnicze od ciągników i kombajnów aż do pługów i siewników. W programie będą prezentowane np. pokazy polowe i drogowe ciągników, pokazy polowe maszyn i urządzeń. (Polska 2017)


Czas: 12min.
05:15
Klan - odc. 3194
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Anna z Tadeuszem z powodu kuzyna popadają w kłopoty. Pod ich domem przebywa gangster. Ramona również ma problem w pracy, zmuszona jest wyznać Jackowi prawdę o swojej pracy konkursowej... (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Andrzej Molak
Obsada: Andrzej Strzelecki, Joanna Żółkowska, Sławomir Grzymkowski, Paweł Grządziel, Anna Matysiak, Małgorzata Ostrowska, Grzegorz Wons, Julia Królikowska, Tomasz Bednarek, Natalia Rewieńska

Czas: 22min.
05:35
Klan - odc. 3195
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Witold odlatuje do Argentyny. Koziełłom obiecuje zwrócić pieniądze na bilet, jak tylko urządzi się na emigracji. Tymczasem przed domem, Tadeusza zaczepiają policjanci w sprawie Witolda. Norbert postanawia dać swoje nazwisko dziecku Sandry. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Andrzej Molak
Obsada: Andrzej Strzelecki, Joanna Żółkowska, Sławomir Grzymkowski, Małgorzata Ostrowska, Grzegorz Wons, Anna Matysiak, Paweł Grządziel, Tomasz Bednarek, Natalia Rewieńska, Kaja Paschalska

Czas: 22min.
05:45
Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla wierzących i wątpiących. Krótka forma programu ma zachęcić do zapoznania się ze słowami Ewangelii. Program w nowoczesny sposób opowiada o niedzielnych czytaniach i niekonwencjonalnie przybliża widzom słowa Pisma Świętego. (Polska 2017)


Czas: 5min.
05:55
Podróże z historią - odc. 31 Wśród Hucułów
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jak radzą sobie ludzie w wysokich pasmach gór? Żyjący tam Huculi zafascynowali naszych dziadków swoją naturalnością i wytrwałym opieraniu się nowoczesności. Radek Kotarski rusza na połoniny, aby na własne oczy zobaczyć kulturę Hucułów. (Polska 2016)

Reżyseria: Radosław Kotarski

Czas: 28min.
05:05
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:30
Strefa zdrowia odc. 7
magazyn medyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 12min.
05:50
Rok w ogrodzie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla miłośników działek, ogrodów i balkonów, w nim informacje na temat uprawy warzyw, owoców i kwiatów. Pokaz nowych odmian i porady, jak osiągnąć na własnej działce większe plony. Najpiękniejsze ogrody i najnowsze sposoby ich pielęgnacji. (Polska 2017)


Czas: 20min.
05:00
Disco Gramy, odc.3860
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:25
Uwaga!, odc. 5121
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:45
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.880
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia Marcin Kotyński. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

06:10
Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (363)
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o kulturze języka polskiego. Profesorowi towarzyszy Justyna Janus - Konarska, dr nauk humanistycznych, językoznawca i medioznawca. Uczy też obcokrajowców języka polskiego. Program nagrywany w bibliotece Uniwersytetu Wrocławskiego. (Polska 2017)

Reżyseria: Witold Świętnicki

Czas: 25min.
06:35
Pełnosprawni - odc. 227
magazyn dla niepełnosprawnych
Godziny emisji
Rozwiń opis
Świat, w którym żyją niepełnosprawni nie jest światem hermetycznie zamkniętym. Oni też mają swoje problemy, troski i oczywiście chwile radości. W przeciwieństwie do innych o wiele mniej wymagają od świata, więcej od siebie. (Polska 2017)


Czas: 20min.
06:35
M jak miłość - odc. 1326
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ala wraca do Polski, w tajemnicy przed Pawłem idzie do ginekologa. Gdy słyszy, że zaszła w ciążę, kompletnie się załamuje, bo ojcem dziecka nie jest jej mąż. Tymczasem Julka, sekretarka Pawła próbuje znaleźć miłość w Internecie, na portalu randkowym. (Polska 2017)

Reżyseria: Roland Rowiński
Obsada: Marcin Mroczek - Piotrek, Rafał Mroczek - Paweł, Mikołaj Roznerski - Marcin, Małgorzata Rożniatowska - Kisielowa, Małgorzata Pieńkowska - Marysia, Gabriela Raczyńska - Basia, Córka Ali, Olga Frycz - Ala, Zbigniew Waleryś - Stefan, Iga Górecka - Karolina, Robert Moskwa

Czas: 45min.
06:15
Posmakuj Opolskiego
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kołocz śląski był kiedyś ciastem obrzędowym, zwłaszcza weselnym. Ponoć tradycja jego wypieku sięga X stulecia. Wbrew temu co sugeruje nazwa, kołocz śląski nie jest okrągły, dlaczego? wyjaśnimy w dzisiejszym odcinku. (Polska)


Czas: 15min.
06:30
Jak to działa - Efekty specjalne w teatrze odc. 85
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Spektakle w starożytnej Grecji były jak na współczesne warunki niezwykle ubogie. Minimalna scenografia, proste stroje, ewentualnie maski. Ale już wtedy, 2, 5 tysiąca lat temu, pojawiły się zapadnie, platformy na kółkach, a nawet dźwigi unoszące aktorów. (Polska 2015)


Czas: 24min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:00
Kaczor Donald przedstawia, odc.21
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Składanka najlepszych, niezapomnianych fragmentów filmów rysunkowych o przygodach Kaczora Donalda i jego przyjaciół: przedsiębiorczej Myszki Miki, naiwnego i fajtłapowatego psa Goofy’ego oraz m.in. dwóch wszędobylskich wiewiórek - Chipa i Dale’a. Wraz z nimi odwiedzimy różne fantastyczne miejsca i przeniesiemy się w czasie. A ponadto, gospodarz tego show i zarazem najbardziej dynamiczna postać animowana - Kaczor Donald dowiedzie swoim małym i dużym wielbicielom, że potrafi nie tylko... (USA, 1983)

06:40
Przygody Kota w butach, odc.37
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2017)

07:00
Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach
Godziny emisji
Rozwiń opis
Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewnikach. (Polska 2017)


Czas: 55min.
07:30
Barwy szczęścia - odc. 1729
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Władka drażni nadopiekuńczość Róży, a Darek nie czuje się komfortowo w domu Cieślaków. Partnerzy ku niezadowoleniu rodziców wyprowadzają się do Józka pod wymówką przypilnowania młodego piłkarza. Angela chce naprawić relacje z przyjaciółmi. (Polska 2017)

Reżyseria: Jose Iglesias Vigil
Obsada: Helena Englert, Anna Gronostaj, Przemysław Stippa, Zbigniew Buczkowski, Andrzej Niemyt, Wiktoria Gąsiewska, Jakub Dmochowski, Józef Grzymała, Patryk Cebulski, Adrianna Biedrzyńska

Czas: 24min.
07:00
Wiatr od morza - odc. 92
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn morski (Polska 2017)


Czas: 12min.
07:20
Nożem i widelcem
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program promujący restauracje i najlepszej jakości żywność, łaczący elementy poradnikowe (gotowanie z szefami kuchni), edukacyjne (inf. o produktach, zasady jedzenia wykwintnych dań, wymowa obcojęzycznych nazw) oraz rozrywkowe (gotowanie z VIP - ami). (Polska)


Czas: 12min.
07:35
1200 Muzeów odc. 15 - Fono, Foto, Wirtualny Świat
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do Muzeum Historii Fotografii im. Walerego Rzewuskiego w Krakowie wchodzi się jak do atelier, którego aranżacja przywołuje atmosferę zakładu fotograficznego sprzed stu lat. Zdjęcia pokazują historię fotografii portretowej, dokumentalnej i artystycznej. (Polska 2015)


Czas: 23min.
07:45
Jeźdźcy smoków na końcu świata, odc.12
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial przygodowy „Jeźdźcy smoków na końcu świata”, wyprodukowany przez wytwórnię DreamWorks, powstał jako kontynuacja przeboju kinowego „Jak wytresować smoka”, a opowiada o dramatycznych wydarzeniach, które rozegrały się na rok przed akcją drugiego filmu kinowego z tej popularnej serii - „Jak wytresować smoka 2”. Wyspa Berk zmieniła się, a wraz z nią jej niezwykli mieszkańcy. Poznamy kolejne przygody grupy nastoletnich smoczych jeźdźców, którzy już po mistrzowsku na swoich smokach... (USA, 2016)

07:55
Nowa Maja w ogrodzie, odc. 36/40
magazyn ogrodniczy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Maja Popielarska już od kilkunastu lat doradza widzom jak dbać o ogrody i przemierza cały kraj w poszukiwaniu najpiękniejszych zielonych przestrzeni. W jej programie znajdą coś dla siebie zarówno doświadczeni miłośnicy roślin jak i ogrodowi nowicjusze. U Mai nie zabraknie ciekawych porad, pięknych plenerów oraz wywiadów z ludźmi, którym udało się osiągnąć ogrodniczą perfekcję. (Polska)

07:05
Przygody Kota w butach, odc.38
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2017)

07:35
Przygody Kota w butach, odc.39
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2017)

08:00
Tydzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydarzenia i problemy o największym znaczeniu dla polskiej wsi i rolnictwa komentują zapraszani do studia politycy, związkowcy, rolnicy. Dyskusję uzupełniają felietony filmowe. (Polska 2017)


Czas: 30min.
08:40
Ziarno - Biblia najpiękniejsza księga świata
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Katolicki program dla uczniów szkoły podstawowej i ich rodziców. (Polska 2017)

Reżyseria: Józef Mika

Czas: 25min.
08:05
Barwy szczęścia - odc. 1730
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Świderski nachodzi Bożenę w domu, jest agresywny, próbuje zgwałcić byłą narzeczoną. Sebastian cały czas podsłuchuje rozmowy Angeli i stara się zaskoczyć córkę z nauczycielem. Do szkoły wraca Eryk. Milewicz wyciąga do niego rękę na zgodę. (Polska 2017)

Reżyseria: Jose Iglesias Vigil
Obsada: Marieta Żukowska, Honorata Witańska, Kacper Krupski, Sambor Czarnota, Lesław Żurek, Patryk Cebulski, Józef Grzymała, Elżbieta Romanowska, Jakub Mróz, Jakub Wieczorek

Czas: 24min.
08:35
Barwy szczęścia - odc. 1731
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bożena nie umie powiedzieć Brunowi o ataku Świderskiego, robi to dopiero wtedy, kiedy z takim samym problemem przychodzi do niej Dylska. Relacje Angeli z Oliwką, Kajtkiem i Erykiem znowu się psują. Dziewczyna swoim zachowaniem odsuwa od siebie przyjaciół. (Polska 2017)

Reżyseria: Jose Iglesias Vigil
Obsada: Zofia Zborowska, Honorata Witańska, Sambor Czarnota, Helena Englert, Marieta Żukowska, Jakub Dmochowski, Patryk Cebulski, Kacper Krupski, Ewa Ziętek, Krzysztof Kiersznowski

Czas: 24min.
08:05
Jestem gotowy na wszystko
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W dokumencie poświęconym drodze kapłańskiej Jerzego Popiełuszki, zakończonej męczeńską śmiercią, autor wykorzystał fragmenty kazań z archiwalnych nagrań (Polska 2002)

Reżyseria: Paweł Woldan
Obsada: Krzysztof Pieczyński

Czas: 41min.
08:55
Pogoda - 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska)


Czas: 1min.
08:55
MSZA
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 60min.
08:15
Jeźdźcy smoków na końcu świata, odc.28
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2017)

08:45
Jeźdźcy smoków na końcu świata, odc.29
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2017)

08:25
Akademia ogrodnika, odc. 43/52
magazyn ogrodniczy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jak dbać o krzewy? Jak przygotować się do wiosennych porządków w ogrodzie? Które środki owadobójcze są najmniej szkodliwe dla otoczenia? W krótkiej i przystępnej formie program prezentuje wszytko co każdy miłośnik ogrodnictwa powinien wiedzieć. Każdy odcinek poświęcony jest jednemu, wybranemu zagadnieniu. (Polska)

08:30
Dzień Dobry TVN, odc. 1023
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

08:05
Kaczor Donald przedstawia, odc.24
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Składanka najlepszych, niezapomnianych fragmentów filmów rysunkowych o przygodach Kaczora Donalda i jego przyjaciół: przedsiębiorczej Myszki Miki, naiwnego i fajtłapowatego psa Goofy’ego oraz m.in. dwóch wszędobylskich wiewiórek - Chipa i Dale’a. Wraz z nimi odwiedzimy różne fantastyczne miejsca i przeniesiemy się w czasie. A ponadto, gospodarz tego show i zarazem najbardziej dynamiczna postać animowana - Kaczor Donald dowiedzie swoim małym i dużym wielbicielom, że potrafi nie tylko... (USA, 1983)

08:40
Druh zastępowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna przezabawnych perypetii disnejowska komedia dla całej rodziny. Alex, nastoletnia gwiazda szkolnej drużyny hokeja, mimo woli musi podjąć się opieki nad zastępem małych skautek, do którego należy jego młodsza siostra   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2010)

Reżyseria: Taylor Mark L.
Obsada: Dano Hutch, Hannelius G., Lewis Vicki
09:15
Jak to działa - odc. 130 Matematyka cz. 2
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Matematyka jest królową nauk - to wie każdy. Co powiecie na porównanie matematyki do ćwiczeń na siłowni? Każde ćwiczenie sprawia fizyczny ból, ale z czasem sylwetka poprawia się. Tak jest z matematyką. W tym odcinku łamigłówki logiczne. (Polska 2016)


Czas: 24min.
09:45
Biblia - Święty Paweł, cz. 2
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fresk historyczny ukazujący życie św. Pawła od prześladowań chrześcijan, poprzez jego działalność misyjną, po uwięzienie w Cezarei i wysłanie go do Rzymu. Serial religijny, (Niemcy, Włochy, Francja, USA 2000)

Reżyseria: Roger Young
Obsada: Johannes Brandrup, Barbara Bobulova, Giorgio Pasotti, Thomas Lockyer

Czas: 43min.
09:10
Barwy szczęścia - odc. 1732
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Iwona źle się czuje, ale mimo wszystko jedzie do pracy. Przychodnia w Karczewie przeżywa oblężenie z powodu epidemii grypy. Pyrka nie może przyjąć wszystkich pacjentów, część zostaje odesłana do domów, w tym mężczyzna w naprawdę złym stanie. (Polska 2017)

Reżyseria: Jose Iglesias Vigil
Obsada: Katarzyna Glinka, Natalia Zambrzycka, Dorota Kolak, Mirosław Baka, Adrianna Biedrzyńska, Michał Rolnicki, Sebastian Stankiewicz, Iza Zwierzyńska, Marianna Kowalewska, Marta Kaczorowska

Czas: 24min.
09:40
Barwy szczęścia - odc. 1733
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Anna budzi się rano w pokoju hotelowym i nie wie co począć. Nie miała odwagi na zbliżenie z Jakubem, ale on zamierza cierpliwie czekać na ukochaną. Po pierwszym wybuchu namiętności przychodzi moment na refleksję, a Jerzy wyczuwa, że z żoną jest źle. (Polska 2017)

Reżyseria: Jose Iglesias Vigil
Obsada: Katarzyna Glinka, Izabela Zwierzyńska, Krzysztof Wach, Dorota Kolak, Mirosław Baka, Sebastian Stankiewicz, Michał Rolnicki, Natalia Zambrzycka, Mateusz Rzeźniczak, Marta Kaczorowska

Czas: 24min.
09:15
Przygody Kota w butach, odc.25
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2016)

09:45
Spongebob Kanciastoporty
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowana komedia przygodowa zrealizowana na podstawie niezwykle popularnego serialu. SpongeBob Kanciastoporty to optymistycznie nastawiony do życia przedstawiciel gatunku gąbek morskich o prostokątnym kształcie, który do znudzenia przypomina kuchenną gąbkę. Prowadzi spokojne życie na dnie morza, w miasteczku Bikini Bottom, gdzie pracuje jako kucharz w lokalu Krusty Krab. W miasteczku zanosi się na niezłe kłopoty. Ktoś ukradł koronę władcy mórz, Neptuna. Wszystko wskazuje na to, że sprawcą... (USA, 2004)

Reżyseria: Hillenburg Stephen
10:40
Zakochaj się w Polsce - odc. 47 Busko - Zdrój
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Celem kolejnej podróży Tomasza Bednarka jest Busko - Zdrój. Miasto ma ponad 700 - letnią historię, w której kluczową rolę odegrało odkrycie niezwykłych właściwości tutejszych wód. Z ich dobrodziejstwa korzystała nawet królowa Jadwiga. (Polska 2017)

Reżyseria: Adam Molak

Czas: 23min.
10:15
Ukryte skarby
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 22min.
10:45
Rodzinne oglądanie - Przeprowadzki zwierząt - odc. 1
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Każdego dnia tysiące zwierząt na całym świecie są przewożone drogą lądową i powietrzną. Transport zwierząt wymaga specjalistycznych umiejętności, sprzętu i warunków... (USA 2013)

Reżyseria: Jamie Simpson

Czas: 58min.
10:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 75min.
10:25
Galileo, odc.647
Godziny emisji
Rozwiń opis
TEST E-BIKE’ÓW Testowi poddamy trzy modele, w trzech różnych kategoriach cenowych. Sprawdzimy osiągi, hamulce oraz zasięg. EKSPERYMENTALNA SZKOŁA Odwiedzimy szkołę, w której zamiast geografii, czy historii, dzieci uczą się zarządzania projektem lub budżetowania. Sprawdzimy, czy taka placówka rzeczywiście lepiej przygotowuje do wymogów współczesności. BIBLIOTEKA WATYKAŃSKA Poznamy niedostępne zazwyczaj zakamarki Biblioteki Watykańskiej. Sprawdzimy, czy rzeczywiście kryje ona tajemne księgi,... (Polska 2017)

11:10
Weterynarze z sercem - /22/
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Beata Szymańska

Czas: 25min.
11:40
Sekrety mnichów - Jak żyć po stracie bliskiej osoby?
rozmowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Jak żyć po stracie bliskiej osoby?" Na to pytanie w kolejnej rozmowie próbują odpowiedzieć Judyta Syrek i ojciec Leon Knabit. W programie padają trudne pytania: czy rzeczywiście cierpienie uszlachetnia? Jak cierpieć po stracie bliskich?.. (Polska 2017)


Czas: 12min.
11:55 Na żywo
Między ziemią a niebem
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serwis informacyjny - materiały filmowe i krótkie rozmowy z gośćmi w studiu. (Polska 2017)


Czas: 4min.
11:55
Makłowicz w podróży - Kanada - Quebeck (164) Słodkie klonowanie
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W prowincji Quebec zobaczymy, co można wyczarować z klonu. Robert jedzie do osady leśnej Sucrerie de la Montagne, w okolicach miasta Rigaud. Powstaje tu najsłynniejszy chyba produkt spożywczy w tej części świata - syrop klonowy. (Polska 2014)

Reżyseria: Paweł Lesisz

Czas: 25min.
11:15
Jak to działa - Magia odc. 86
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W odcinku: tajniki niektórych sztuczek iluzjonistycznych. Gościem specjalnym Radka Brzózki będzie Maciej Pol. (Polska 2015)


Czas: 24min.
11:50
Pod Tatrami
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cotygodniowy magazyn informujący o najważniejszych wydarzeniach w Zakopanem i okolicach. Prezentujący walory turystyczne, naturalne i kulturowe. (Polska)


Czas: 8min.
11:30
Super Tata
Godziny emisji
Rozwiń opis
Doskonała komedia, która odniosła niebywały sukces w USA. Sonny Koufax (Adam Sandler) ma 32 lata i nie ma najmniejszej ochoty, by się ustatkować. Pewnego dnia do drzwi Sonny’ego puka pięcioletni Julian, który oświadcza, że jest synem Kevina (Jon Stewart), jego współlokatora, który wyjechał w podróż służbową do Chin. Sonny postanawia zaopiekować się chłopcem, głównie po to by zaimponować swojej dziewczynie, która oskarża go o brak dojrzałości. Jednak wkrótce odkrywa, że pokochał chłopca, jak... (USA, 1999)

Reżyseria: Dugan Dennis
Obsada: Sandler Adam, Joey Lauren Adams, Stewart Jon, Sprouse Cole, Sprouse Dylan
11:00
Kobieta na krańcu świata, sez. 9, odc. 9
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

11:35
Co za tydzień, odc. 824
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Olivier Janiak w kolejnym sezonie lubianego i docenianego przez widzów przewodnika po najciekawszych wydarzeniach z rodzimego show-biznesu! Jeszcze więcej rozrywki, mody, ale też nowinek ze świata kultury! „Co za tydzień” to wśród ludzi interesujących się show-biznesem program wręcz kultowy. Na antenie TVN nieustannie od 2001 roku. Od samego początku, z magazynem nierozerwalnie związany jest pomysłodawca i prowadzący Olivier Janiak, który na stałe wpisał się w krajobraz wydarzeń ze świata... (Polska)

11:25
Galileo, odc.648
Godziny emisji
Rozwiń opis
IRONATE: PATELNIA DO PIZZY Sprawdzimy, czy do upieczenia pizzy potrzebny jest piec. Przetestujemy specjalną patelnię, w której ponoć zrobimy to nie tylko szybciej, ale i lepiej. TEST POKROWCÓW NA TELEFON Pokrowiec posiadający funkcję, dodatkowego wyświetlacza, czy specjalne etui potrafiące przykleić się do każdej powierzchni – przetestujemy je. MIASTO WEGAN Odwiedzimy miasto, w którym bycie weganinem to nie wybór, a obowiązek. W dodatku regulowany prawem. Dowiecie się także, dlaczego jedzenie... (Polska 2017)

12:00
Anioł Pański
Godziny emisji
Rozwiń opis
Transmisja modlitwy z wiernymi w Watykanie. (Watykan 2017)


Czas: 15min.
12:15 Na żywo
Między ziemią a niebem
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serwis informacyjny - materiały filmowe i krótkie rozmowy z gośćmi w studiu. (Polska 2017)


Czas: 28min.
12:55
BBC w Jedynce - Troskliwi rodzice wśród zwierząt. W pojedynkę
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial BBC Worldwide prezentujący najwspanialszych rodziców w świecie zwierząt. Matki i ojcowie zrobią wszystko dla swoich pociech. Poznamy najbardziej niezwykłe strategie wychowywania potomstwa w świecie zwierząt... (Wielka Brytania 2015)

Reżyseria: Christina Nutter

Czas: 50min.
12:35
Bake off - Ale ciacho! - (8)
widowisko
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Marek Lamprecht, Leszek Molski

Czas: 57min.
12:10
Głos Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Autorzy cyklu śledzą różne sprawy dotyczące widzów. W programie zajmują się problemami tylko z pozoru lokalnymi. Są zawsze tam, gdzie dzieje się coś ważnego. (Polska)


Czas: 48min.
12:15
Listy do M. 3 - kulisy filmu
program
Godziny emisji
12:50
Diagnoza, odc. 9/13
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Anna wraca z Mazur pogodzona z siostrą. W autobusie przegląda wycinki prasowe dotyczące feralnej operacji, podczas której popełniła błąd. To przywołuje flesze z przeszłości... Michał Wolski jest przy swojej matce, Sławce, w szpitalu. Antybiotyki podane kobiecie działają, ale lekarzy niepokoi odmowa przyjmowania przez pacjentkę jedzenia. Do tego Sławka zaczyna mieć objawy demencji, traci chęć do życia. Doktor Wolski wpada na pomysł, jak poprawić jej humor. Zaprasza do matki córeczkę Sadzika,... (Polska)

12:30
Uliczny wojownik
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film akcji/sci-fi z gwiazdą kina akcji Jean-Claude Van Dammem w roli głównej, który powstał na podstawie kultowej gry komputerowej. Shadaloo, południowo-wschodnia Azja rok 1995. Od siedmiu miesięcy trwa wojna domowa. Generał Bison (Raul Julia) planując zawładnięcie światem bierze zakładników z międzynarodowej organizacji. Jeżeli nie otrzyma 20 miliardów dolarów w ciągu 22 godzin – zakładnicy zginą. Stacjonujący w Shadaloo pułkownik William F Guile (Jean-Claude Van Damme) nie zamierza ulec... (USA, 1994)

Reżyseria: Steven E. de Souza
Obsada: Jean-Claude Van Damme, Julia Raul, Ming-Na, Chapa Damian, Minogue Kylie, Simon Callow
13:40
Bake off - Ale przepis - (8)
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 10min.
13:05
Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Żołnierzom tułaczom
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie są podejmowane zatarte, zagubione bądź zakłamane wątki polskiej historii. Autor poszukuje odpowiedzi na pytania o naszą wspólną przeszłość. Wiele odpowiedzi znajduje się w rodzinnych archiwach, zdjęciach, dokumentach i wspomnieniach ludzi. (Polska 2016)


Czas: 22min.
13:30
Pogoda 2 -
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska)


Czas: 1min.
13:40
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W ub.roku w Polsce zgłoszono zaginięcie blisko 21 tys. osób. Liczba ta stale rośnie. Odpowiedzią na te niepokojące zjawisko jest program reporterski Telewizji Polskiej pt. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. Został stworzony w 1996 r. przez Andrzeja Minko. (Polska 2017)


Czas: 25min.
13:30
Krudowie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany przebój światowych kin, opowieść o rodzinie jaskiniowców sprzed milionów lat, którzy borykają się z problemami znanymi współczesnym rodzicom i dzieciom. Cztery miliony lat temu w przytulnej jaskini żyła sobie rodzina Krudów, której głową był zachowawczy i nadgorliwy Grug. Świat zewnętrzny stanowił dla niego przede wszystkim zagrożenie, wolał więc siedzieć w ciemnej jaskini i zakładać, że wszystko, co nowe jest złe i niebezpieczne. Przekonywał o tym trójkę swoich dzieci, żonę Uggę i... (USA, 2013)

Reżyseria: Kirk De Micco(1), Sanders Chris(2)
13:50
Druga szansa, sez. 4, odc. 8/13
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Borys prowadząc śledztwo w sprawie Bazy, wpada na trop byłego gliny Tokarka. Najprawdopodobniej został on wynajęty przez kogoś wysoko postawionego. Mężczyzna bojąc się o bezpieczeństwo Moniki, prosi ją by nie mieszała się w tę sprawę. Borecka postanawia jednak wykorzystać swoje medialne kontakty i nagłośnić całą sprawę. Podejrzewa, że za wszystkim stoi znany developer, który w sposób nie do końca uczciwy wykupuje kamienice, pozbywając się w ten sposób jej mieszkańców. Weronika podejrzewa... (Polska)

14:00
Poldark - Wichry losu - odc. 5
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Demelzie i Rossowi rodzi się córka, Julia. Pragnąc zapewnić rodzinie dostatnie życie, Ross Poldark zawiązuje cichą spółkę z innymi właścicielami kopalń i powołuje do życia Kompanię Miedzi. Uzależniony od hazardu Francis traci swoją kopalnię. (Wielka Brytania 2015)

Reżyseria: Ed Bazalgette
Obsada: Aidan Turner, Eleanor Tomlinson, Heida Reed, Jack Farthing, Kyle Soller

Czas: 57min.
14:00
Familiada - odc. 2405
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej, w którym biorą udział członkowie rodzin lub przyjaciele. Każda z drużyn składa się z 5 dorosłych osób. Uczestnicy typują odpowiedzi na pytania zadane wcześniej 100 przypadkowym osobom. W finale gra jedna drużyna, która może wygrać 15 tys. zł. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Warchoł

Czas: 25min.
14:40
Koło fortuny - odc. 48 ed. 3
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Tomasz Motyl

Czas: 28min.
14:20
Kolejność uczuć
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do prowincjonalnego miasteczka na gościnne występy przyjeżdża sławny aktor Rafał Nawrot. Ma zagrać szekspirowskiego Romea. Początkowo chce zrezygnować z roli i wyjechać. Jednak kiedy poznaje Julię, uczennicę szkoły muzycznej, decyduje się zostać. (Polska 1993)

Reżyseria: Radosław Piwowarski
Obsada: Daniel Olbrychski, Maria Seweryn, Eugeniusz Priwiezencew, Wojciech Siemion, Konrad Kujawski, Krystyna Tkacz, Ewa Kasprzyk, Barbara Dziekan

Czas: 82min.
14:50
Mam talent, sez. 10, odc. 9/13
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dziesiąta edycja zaskoczy jeszcze większą porcją szaleństwa – będzie odważnie, zabawnie, wzruszająco. Widzowie zobaczą fenomenalne pokazy solowe, a także grupowe. Orkiestry, chóry i rewie. Talent nie zna wieku, więc na scenie „Mam talent” zadebiutują nie tylko najmłodsi, ale również ci starsi. W planach niewiarygodne sztuki magiczne, komicy i akrobaci na wysokościach. Nie zabraknie mrożących krew w żyłach występów, pokazów zręczności oraz prób bicia rekordów. Po raz pierwszy w „Mam talent”... (Polska)

14:40
Uciekająca panna młoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Julia Roberts i Richard Gere oraz reżyser megahitu "Pretty Woman" - Gary Marshall, połączyli siły, aby wspólnie zrealizować fenomenalną komedię romantyczną. Ike Graham (Richard Gere) jest nowojorskim felietonistą. W poszukiwaniu weny twórczej wybiera się do pobliskiego baru. Tam słyszy historię dziewczyny, która uwielbia stan narzeczeński, ale boi się ślubu. Ike pisze o niej felieton. Maggie (Julia Roberts) wściekła na autora planuje odwet. Jednak nie wie jak to się dla niej... (USA, 1999)

Reżyseria: Marshall Garry
Obsada: Cusak Joan, Gere Richard, Roberts Julia
15:10
The Wall. Wygraj marzenia - /7/
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Szymon Łosiewicz

Czas: 45min.
15:15
Na sygnale - odc. 159 "Wszystko będzie źle"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ekipa doktor Reiter jedzie na wezwanie do kobiety, która ma silne wymioty, a jednocześnie nieoperacyjnego tętniaka mózgu. Pacjentka nie chce jednak trafić do szpitala i wyznaje, że "leczy się" jadem ropuchy, który podaje jej znajomy szaman. (Polska 2017)

Reżyseria: Leszek Korusiewicz
Obsada: Marcin Grzymowicz - Potocki, Tomasz Piątkowski - Góra, Lea Oleksiak - Anna, Wojciech Kuliński - Wiktor, Dariusz Wieteska - Piotr, Konrad Darocha - Adam, Monika Mazur - Martyna, Anna Haba - Lidka, Piotr Boratyński - Maciej, Magdalena Tabor - Daria

Czas: 22min.
15:45
Na sygnale - odc. 160 "Za wszelką cenę"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Adam świętuje, bo jego żona zostaje w końcu zwolniona z aresztu. Podczas kolejnego wezwania - wspólnie z Anną i Martyną - Wszołek ratuje dziewczynkę zamkniętą w aucie przez matkę. Dr Reiter szybko odkrywa, że rodzice małej są ze sobą skłóceni. (Polska 2017)

Reżyseria: Marcin Bortkiewicz
Obsada: Marcin Grzymowicz - Potocki, Tomasz Piątkowski - Góra, Anna Haba - Lidka, Lea Oleksiak - Anna, Wojciech Kuliński - Wiktor, Dariusz Wieteska - Piotr, Konrad Darocha - Adam, Monika Mazur - Martyna, Martyna Bazychowska - Natalia, Marek Braun - Kamil

Czas: 23min.
15:35
Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odc.76
Godziny emisji
Rozwiń opis
To już ósma edycja „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” - show, który przez lata zaskarbił sobie grono wiernych fanów. Jesienią na scenie programu zobaczymy kolejnych ośmiu artystów, którzy dadzą z siebie wszystko, by jak najlepiej wcielić się w ikony polskiej i światowej muzyki. O Złotą Twarz i 100 000 tysięcy złotych na dowolny cel charytatywny powalczą: Anna Dereszowska, Kasia Moś, Beata Olga Kowalska, Ola Gintrowska, Kacper Kuszewski, Krzysztof Antkowiak, Marcel Sabat i Mariusz Ostrowski. W ósmym... (Polska 2017)

Reżyseria: Pawica Bolesław
16:00
Opole 2017 na bis /8/
koncert
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fragmenty koncertu After Party, który odbył się podczas 54. KFPP w Opolu. (Polska 2017)


Czas: 20min.
16:25
Sonda 2 - (66) - Ziemia - miejsce do życia
program popularnonaukowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sonda 2. (Polska 2017)

Reżyseria: Wojciech Klata

Czas: 22min.
16:20
The Voice of Poland - Live (15)
widowisko
Godziny emisji
Rozwiń opis
W etapie Live o miano najlepszego głosu w Polsce walczy 16 uczestników, po 4 z drużyny każdego trenera. Podczas czterech odcinków, emitowanych na żywo występy uczestników zostaną poddane ocenie trenerów oraz głosowaniu telewidzów poprzez SMS - y... (Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Roojiens

Czas: 82min.
16:00
Polskie drogi - odc. 5/11 - Lekcja geografii
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Niemcy poszukują Tadeusza Miszczyka nie wiedząc, że ktoś inny posługuje się dokumentami poległego kapitana. Dzięki sprytowi Kurasia Władkowi Niwińskiemu, który występuje teraz pod nazwiskiem Miszczyka, udaje się wyjść cało z zastawionej pułapki. (Polska 1977)

Reżyseria: Janusz Morgenstern
Obsada: Karol Strasburger, Kazimierz Kaczor, Bronisław Pawlik, Zofia Mrozowska, Aleksander Bardini, Marek Walczewski, Beata Tyszkiewicz, Piotr Pawłowski, Jerzy Kaliszewski, henryk Bąk

Czas: 72min.
16:10
Pogoda 2 -
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska)


Czas: 1min.
16:50
Spotkanie ze smakiem 2
inne
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
17:30
Komisarz Alex - odc. 126 (seria X odc. 9) - Szkoła strachu
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marek Bobrowski najpierw zabija z zimną krwią pewnego emeryta w jego mieszkaniu, potem w szkole podstawowej terroryzuje jedną z klas. Policja wraz z antyterrorystami otacza budynek szkoły. Negocjacje z napastnikiem prowadzi Marta. (Polska 2017)

Reżyseria: Krzysztof Lang
Obsada: Krystian Wieczorek, Ireneusz Czop, Karolina Nolbrzak, Beata Fido

Czas: 45min.
17:30
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 270min.
17:30
Nasz Nowy Dom, odc.103
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Morągu, pomiędzy blokowiskiem a kościołem, stoi maleńki domek z zapadającym się, dziurawym dachem. Meszka tu pan Piotr, który po śmierci żony samotnie wychowuje szesnastoletniego syna Mateusza. Mateusz jest w niewielkim stopniu opóźniony, uczy się w szkole specjalnej. Ze względu na bardzo zły stan zdrowie pan Piotr nie może podjąć stałej pracy, dorywczo naprawia rowery. Domek, w którym mieszkają, jest w katastrofalnym stanie. Przez dziurawy dach leje się woda, przez cały rok trzeba palić w... (Polska 2017)

Reżyseria: Panisko Aleksandra
Obsada: Katarzyna Dowbor
17:00
Mali Giganci, sez. 3, odc. 1/8
program
Godziny emisji
17:00
Linia ryzyka
Godziny emisji
Rozwiń opis
Natasha, początkująca wokalistka - a prywatnie utalentowany kierowca, daje się skusić okazji szybkiego zarobku i wciągnąć w niebezpieczny świat nielegalnych, ulicznych wyścigów, organizowanych przez bogatych fanatyków najszybszych i najdroższych aut sportowych.   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2007)

Reżyseria: Cheng Andy
Obsada: Bjorlin Nadia, Griffin Eddie, Phillips Nathan
18:40
Jaka to melodia? - odc. 3653
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Żmiejewska

Czas: 40min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 26min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 3min.
18:50
Pod wspólnym niebem - odc. 8 Służebność przechodu
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Andrzej Montecki wraca padnięty z nocnej zmiany w supermarkecie. Dżesika dopytuje partnera, czy wciąż mu się podoba. Ego dziewczyny ucierpiało od chwili, kiedy Julia pojawiła się na posesji. Bożena jest przerażona przyspieszonym dojrzewaniem Julii. (Polska 2017)

Reżyseria: Marek Śledziewski
Obsada: Ewa Szykulska - Wiktoria, Marek Bukowski - Andrzej Montecki, Anna Samusionek - Bożena Kapulecka, Piotr Szwedes - Bożydar Kapulecki, Sebastian Konrad - Wrona, Michał Filipiak - Mirosław, Maciej Bożek - Bogusław, Mateusz Bożek - Leopold, Bruno Tomczyk - Iwo, Przemysław Furdak - Roman Montecki

Czas: 28min.
18:35
Dom pełen zmian, odc.4
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Dom pełen zmian” to ośmioodcinkowy serial komediowy, opowiadający o perypetiach rodziny Malinowskich. Historia rozgrywa się na przestrzeni wielu lat, a każdy odcinek dzieje się około rok później od odcinka poprzedniego. W rolach głównych występują: Iza Kuna, Piotr Adamczyk, Kazimierz Kaczor i Maria Maj. „Dom pełen zmian” to miniserial fabularny, w którym wątki wciągają i angażują widza od pierwszego do ostatniego odcinka. Serial jest sposobem na przyjrzenie się, w jaki sposób zmienia się... (Polska 2017)

Reżyseria: Rus Kristoffer
Obsada: Kuna Izabela, Adamczyk Piotr, Kaczor Kazimierz, Maria Maj
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:25
Lajk!
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 25min.
19:20
19:25
19:30
Państwo w Państwie, odc.247
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jesienią na antenę powraca jeden z najbardziej skutecznych programów interwencyjnych w Polsce. 187 bohaterów i historii, 78 sukcesów w konkretnych przypadkach, nagranych ponad 900 godzin materiałów i przeczytanych ponad 600 tysięcy stron akt i dokumentów. „Państwo w Państwie” ubiegłej jesieni świętowało swoje piąte urodziny. Program, prowadzony przez Przemysława Talkowskiego, dziennikarza Polsat News, walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to... (Polska 2017)

19:00
Fakty, odc. 7249
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:25
Sport, odc. 7232
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:35
Pogoda, odc. 7229
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Uwaga!, odc. 5122
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Galileo, odc.649
Godziny emisji
Rozwiń opis
CO MOŻNA ZROBIĆ W MIKROFALÓWCE Czy wiecie, że płakania podczas krojenia cebuli można uniknąć? Jak? Wystarczy mikrofalówka! Pokażemy, jakie jeszcze, niezbyt standardowe zastosowanie, może mieć kuchenka mikrofalowa. JAK POWSTAJĄ ŚWIĄTECZNE ILUMINACJE Ozdabiają większość polskich miast – gwiazdy, renifery, świecący Mikołajowie. Pokażemy, jak i gdzie wytwarza się takie świąteczne iluminacje. ZUPY NA PRZEZIĘBIENIA Wiadomo – na przeziębienie najlepszy jest rosół. A jak z zimowymi niedyspozycjami... (Polska 2017)

20:00 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 4min.
20:05
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:15
Dziewczyny ze Lwowa - odc. 22 (seria II odc. 9) - Przez żołądek do całej reszty
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
odc. 9 Widok mecenasa śpiącego na rozkładanym łóżku w kuchni pana Henryka jest dla Swiety szokiem. Zupełnie inaczej podchodzi do tego właściciel podupadającego apartamentu, upatrując w tym okazję do podreperowania stanu mieszkania... (Polska 2017)

Reżyseria: Adam Wojtyszko, Wojciech Adamczyk
Obsada: Stanisław Brejdygant, Sławomir Grzymkowski, Anna Maria Buczek, Anna Gorajska, Magda Wróbel, Katarzyna Ucherska, Marian Dziędziel, Marta Lipińska, Krzysztof Slemaszyk, Dorota Segda

Czas: 43min.
20:05
Terminator
film science fiction
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najważniejszych filmów s.f. lat 80. , zrealizował początkujący wtedy reż. James Cameron. Spektakularne efekty specjalne. Los Angeles, rok 2029. W świecie zniszczonym przez katastrofę atomową trwa ostateczna rozgrywka między ludźmi a robotami. (USA 1984)

Reżyseria: James Cameron
Obsada: Arnold Schwarzenegger, Michael Biehn, Linda Hamilton

Czas: 102min.
20:00
W rytmie serca, odc.10
Godziny emisji
Rozwiń opis
Weronika po włamaniu domyśla się, że złodzieje szukali u Adama czegoś, co ojciec lekarza ukrył pod jednym z obrazów. A w Kazimierzu dochodzi do kolejnej kradzieży - tym razem w lokalnym muzeum. Posterunkowy Szarek ustala, że w okolicy przebywa Janusz Pęciak - poszukiwacz skarbów, który miał już wcześniej zatarg z prawem. Doktor Zych odkrywa za to, że jeden z mieszkańców miasta jest trucicielem i podał już kilku osobom czarcie ziele, które wywołuje silne halucynacje… Tymczasem Maria –... (Polska 2017)

Reżyseria: Wereśniak Piotr
Obsada: Damięcki Mateusz, Kurdej-Szatan Barbara, Dębska Maria, Polk Piotr, Fronczewski Piotr, Foremniak Małgorzata, Toczek Dariusz, Romanowska Elżbieta, Zamachowski Zbigniew
20:00
MasterChef, sez. 6, odc. 9/14
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Charyzmatyczne jury, magia smaków i wielkie emocje – to znaki rozpoznawcze tego programu. Nic więc dziwnego, że od ponad pięciu lat „MasterChef” w każdy niedzielny wieczór przyciąga przed telewizory blisko 2,5 miliona widzów. Nadchodząca jesień zapowiada się niezwykle zaskakująco. Dopracowane w najmniejszym szczególe potrawy, wyjątkowi goście oraz dalekie kulinarne podróże. Ale to jeszcze nie koniec niespodzianek… W tym sezonie Magda Gessler i Michel Moran przygotują dla uczestników także...

20:00
VI Batalion
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pasjonująca historia batalionu dowodzonego przez podpułkownika Henry'ego Mucciego (Benjamin Bratt), który podczas II wojny światowej otrzymał trudną misję uwolnienia 500 alianckich żołnierzy z japońskiego obozu jenieckiego. Film oparty został na książce sławnego historyka Williama B. Breuera.   Dla małoletnich od lat 16 (Australia, USA, 2005)

Reżyseria: Dahl John
Obsada: Benjamin Bratt, Fiennes Joseph, Franco James, Worthington Sam
21:10
Rolnik szuka żony seria IV - odc. 9
reality show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nadszedł czas decyzji. Małgosia, Karol, Piotr, Mikołaj i Zbyszek muszą wybrać jedną osobę, z którą nie tylko nawiązali nić porozumienia, ale która zdołała podbić ich serca... (Polska 2017)

Reżyseria: Konrad Smuga, Anna Więckowska

Czas: 47min.
21:05
Kabaret na żywo (Kabaret na żywo), odc.28 Kabaret Skeczów Męczących
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym programie nic nie umyka przenikliwym spojrzeniom prześmiewców rzeczywistości, dlatego jesienią w „Kabarecie na żywo” widzów czekają nowe skecze, piosenki i dowcipy. W role polityków, policjantów, studentów, kibiców, imprezowiczów i…bab wcielą się pierwszoligowi artyści naszej kabaretowej sceny. Zobaczymy skutecznych graczy zespołowych m.in.: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Skeczów Męczących, Koń Polski, jak i błyskotliwych... (Polska, 2017)

Reżyseria: Harasimowicz Beata
21:35
Jupiter: Intronizacja
film S-F
Godziny emisji
Rozwiń opis
22:10
Zakochana Jedynka - Julie i Julia
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Julie Powell to mieszkająca w Nowym Jorku niespełniona pisarka, która uważa, że jej życie zatrzymało się w martwym punkcie. Nie widzi perspektyw na lepsze jutro. Pewnego dnia wpada na pomysł jak zmienić swoje życie. (USA 2009)

Reżyseria: Nora Ephron
Obsada: Meryl Streep, Amy Adams, Stanley Tucci, Chris Messina, Brian Avers, Dave Annable

Czas: 118min.
22:10
Kino bez granic - Blue Jasmine
komediodramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jasmine przywykła do wygodnej egzystencji w świecie wyższych sfer u boku męża - milionera, Hala. Kiedy jednak Hal zostaje zatrzymany pod zarzutem malwersacji, uporządkowane życie Jasmine zmienia się nie do poznania. (USA 2013)

Reżyseria: Woody Allen
Obsada: Cate Blanchett, Alec Baldwin, Sally Hawkins, Bobby Cannavale, Peter Sarsgaard

Czas: 94min.
22:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
22:25
Pogoda -3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska)


Czas: 1min.
22:30
Wojna domowa - odc. 10/15 - Zagraniczny gość
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do państwa Jankowskich przyjeżdża kolega pana Kazimierza z oflagu, równocześnie trwają przygotowania do przyjazdu Rysia - młodegokuzyna z Anglii. Pani Irena poucza Jankowskich o angielskich zwyczajach, podstawowych zwrotach. A Rysio mówi po polsku. (Polska 1965)

Reżyseria: Jerzy Gruza
Obsada: Kazimierz Rudzki, Irena Kwiatkowska, Alina Janowska, Andrzej Szczepkowski, Krzysztof Musiał, Elżbieta Góralczyk, Kazimierz Brusikiewicz, Marek Gowlland, Jacek Fedorowicz, Bogumił Kobiela

Czas: 53min.
22:50
Mecenas Lena Barska, odc.6
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sympatia Jurka dla Kapusty okazała się krótkotrwała. Były mąż Leny traktuje Maćka jak rywala i nadal nie ma do niego zaufania. Postanawia śledzić matematyka, a jednocześnie zbliżyć się do Leny, korzystając z tego, że Żaneta wyjeżdża na tydzień. W tym celu ucieka się do bezwstydnego oszustwa. Czy Lena da się podejść i czy ktoś rozszyfruje jego intrygę? Tymczasem do kancelarii zwraca się o pomoc Antonina, znana i lubiana aktorka. Jest w rozpaczy, bo jej ukochany mąż chce się z nią rozwieść, a... (Polska 2017)

Obsada: Andrzej Pieńko, Izabella Bukowska, Jakub Dyniewicz, Ludmiła Warzecha, Marta Termena, Natalia Idzikiewicz, Piotr Wiszniowski
23:55
Nowy Świat
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
To historia młodych emigrantów z Białorusi, Ukrainy i Afganistanu, którzy marzą o nowym życiu w lepszym świecie. Tym lepszym, nowym światem jawi się im Polska. Chcą tu osiąść na stałe, odnaleźć swoje miejsce na ziemi... (Polska 2015)

Reżyseria: Elżbieta Benkowska, Michał Wawrzecki, Łukasz Ostalski, Michał Wawrzecki - reż. noweli Azzam, Łukasz Ostalski - reż. noweli Wiera, Elżbieta Benkowska - reż. noweli Żanna
Obsada: Robert Latusek, Joanna Halinowska, Bogdan Kuźmiuk, Paweł Korobeinikov, Piotr Kosiński, Hassan Akkouch - Azzam, Karina Minaeva - Wiera, Georgij Leshchenko - Borys, Stanislav Boklan - Iwan, Olga Kavalay - Oksenova - Żanna

Czas: 83min.
23:30
Wiatr od morza - odc. 92
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn morski (Polska 2017)


Czas: 12min.
23:55
Jestem gotowy na wszystko
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W dokumencie poświęconym drodze kapłańskiej Jerzego Popiełuszki, zakończonej męczeńską śmiercią, autor wykorzystał fragmenty kazań z archiwalnych nagrań (Polska 2002)

Reżyseria: Paweł Woldan
Obsada: Krzysztof Pieczyński

Czas: 41min.
23:20
Bad Ass: Twardziel
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film sensacyjny. Frank Vega wraca z wojny w Wietnamie. Odkrywa, że jego szkolna miłość jest już mężatką. Nadzieje na zostanie policjantem pogrzebała odniesiona rana. Pozostawiony samemu sobie, przez kolejne czterdzieści lat ledwo wiąże koniec z końcem, by pewnego dnie nieoczekiwanie stać się bohaterem. Podczas jazdy autobusem sędziwy już Frank (Danny Trejo) pokonuje bowiem dwóch prowokujących go skinheadów i z miejsca zyskuje lokalną sławę. Wkrótce jego najlepszy przyjaciel Klondike (Harrison... (USA, 2012)

Reżyseria: Craig Moss(1)
Obsada: Charles S. Dutton, Fabian Patrick, John Duffy, Joyful Drake, Ron Perlman, Trejo Danny
23:50
Silent Hill
Godziny emisji
Rozwiń opis
Heather przez całe życie ucieka przed niebezpiecznymi i niewytłumaczalnymi siłami. W dniu swoich osiemnastych urodzin, nawiedzona kolejnymi koszmarami i przerażona zniknięciem ojca, dowiaduje się, że nie jest osobą, za którą się dotychczas uważała. To odkrycie wprowadza ją w głąb malowniczego i przerażającego świata pełnego demonów. Jeżeli ich nie zwycięży, utknie w alternatywnej rzeczywistości Silent Hill na zawsze...   Dla małoletnich od lat 16 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Francja, Kanada, USA, 2012)

Reżyseria: Bassett Michael J.
Obsada: Bean Sean, Clemens Adelaide, Harington Kit
00:20
Creed: Narodziny legendy
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Młody Adonis Creed (Michael B. Jordan), syn zmarłego mistrza świata wagi ciężkiej, jest urodzonym bokserem. Spragniony sławy chłopak porzuca Los Angeles i jedzie do Filadelfii. W imię marzeń stawia wszystko na jedną kartę. (USA 2015)

Reżyseria: Ryan Coogler
Obsada: Michael B. Jordan, Sylvester Stallone, Tessa Thompson

Czas: 133min.
00:50
Nożem i widelcem
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program promujący restauracje i najlepszej jakości żywność, łaczący elementy poradnikowe (gotowanie z szefami kuchni), edukacyjne (inf. o produktach, zasady jedzenia wykwintnych dań, wymowa obcojęzycznych nazw) oraz rozrywkowe (gotowanie z VIP - ami). (Polska)


Czas: 12min.
00:10
Wiek Adaline
film melodramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy (USA, Kanada 2015)

Reżyseria: Lee Toland Krieger
Obsada: Blake Lively, Michiel Huisman, Harrison Ford, Ellen Burstyn, Kathy Baker
01:35
Sąsiady
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Sąsiady" to opowieść o ludziach, którzy żyją obok nas, ale na co dzień ich nie dostrzegamy, wstydliwie spychając poza margines naszego świata, kształtowanego przez media... (Polska 2014)

Reżyseria: Grzegorz Królikiewicz
Obsada: Marek Dyjak, Kamila Wojciechowicz, Andrzej Lipiński, Ewa Dałkowska, Sławomir Surlej, Krystyna Tkacz, Ewa Błaszczyk, Katarzyna Herman, Jacek Poniedziałek, Sandra Korzeniak

Czas: 91min.
01:05
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W ub.roku w Polsce zgłoszono zaginięcie blisko 21 tys. osób. Liczba ta stale rośnie. Odpowiedzią na te niepokojące zjawisko jest program reporterski Telewizji Polskiej pt. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. Został stworzony w 1996 r. przez Andrzeja Minko. (Polska 2017)


Czas: 25min.
01:45
Kolejność uczuć
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do prowincjonalnego miasteczka na gościnne występy przyjeżdża sławny aktor Rafał Nawrot. Ma zagrać szekspirowskiego Romea. Początkowo chce zrezygnować z roli i wyjechać. Jednak kiedy poznaje Julię, uczennicę szkoły muzycznej, decyduje się zostać. (Polska 1993)

Reżyseria: Radosław Piwowarski
Obsada: Daniel Olbrychski, Maria Seweryn, Eugeniusz Priwiezencew, Wojciech Siemion, Konrad Kujawski, Krystyna Tkacz, Ewa Kasprzyk, Barbara Dziekan

Czas: 82min.
01:05
Prometeusz
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Prometeusz" to pierwszy od czasu legendarnego "Łowcy androidów" film science fiction Ridleya Scotta, który nawiązuje do kultowej serii "Obcy". W 2089 archeologowie Elizabeth Shaw (Noomi Rapace) i Charlie Holloway (Logan Marshall-Green) odkrywają w Szkocji piktogramy wykonane ponad 35000 lat wcześniej. Podobne znaki pojawiały się w kulturach niemal wszystkich starożytnych cywilizacji. Według naukowców ludzkość mogła być stworzona przez pozaziemską inteligencję,... (USA, Wielka Brytania, 2012)

Reżyseria: Scott Ridley(1)
Obsada: Charlize Theron, Elba Idris, Michael Fassbender, Pearce Guy, Rapace Noomi
01:50
STOP Drogówka, odc.164
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowe odcinki najpopularniejszego polskiego programu o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazującego codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji –... (Polska 2017)

02:45
Jaka to melodia? - odc. 3653
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Żmiejewska

Czas: 40min.
02:35
Uwaga!, odc. 5122
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

02:55
Moc Magii, odc. 302/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

02:50
Graffiti
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska, 2017)

03:35
Biblia - Święty Paweł, cz. 2
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fresk historyczny ukazujący życie św. Pawła od prześladowań chrześcijan, poprzez jego działalność misyjną, po uwięzienie w Cezarei i wysłanie go do Rzymu. Serial religijny, (Niemcy, Włochy, Francja, USA 2000)

Reżyseria: Roger Young
Obsada: Johannes Brandrup, Barbara Bobulova, Giorgio Pasotti, Thomas Lockyer

Czas: 43min.
03:20
Film fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 90min.
03:40
Głos Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Autorzy cyklu śledzą różne sprawy dotyczące widzów. W programie zajmują się problemami tylko z pozoru lokalnymi. Są zawsze tam, gdzie dzieje się coś ważnego. (Polska)


Czas: 48min.
03:50
Tajemnice losu, odc.2841
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

03:00
Disco Polo Life, odc.660
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas... (Polska 2017)

04:30
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:55
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:35
Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Żołnierzom tułaczom
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie są podejmowane zatarte, zagubione bądź zakłamane wątki polskiej historii. Autor poszukuje odpowiedzi na pytania o naszą wspólną przeszłość. Wiele odpowiedzi znajduje się w rodzinnych archiwach, zdjęciach, dokumentach i wspomnieniach ludzi. (Polska 2016)


Czas: 22min.
04:05
Nic straconego
Godziny emisji
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.877
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia Marcin Kotyński. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:05
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:30
Wiatr od morza - odc. 92
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn morski (Polska 2017)


Czas: 12min.
05:45
1200 Muzeów odc. 15 - Fono, Foto, Wirtualny Świat
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do Muzeum Historii Fotografii im. Walerego Rzewuskiego w Krakowie wchodzi się jak do atelier, którego aranżacja przywołuje atmosferę zakładu fotograficznego sprzed stu lat. Zdjęcia pokazują historię fotografii portretowej, dokumentalnej i artystycznej. (Polska 2015)


Czas: 23min.
05:00
Disco Gramy, odc.3861
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.881
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia Marcin Kotyński. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info