Program dla 2017-11-22 od do
16.12 17.12
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo TVP3
TVP3
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
23:40
Wojna domowa - odc. 12/15 - Monolog zewnętrzny
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jankowscy wychodzą z wizytą. Paweł, który odmówił odwiedzenia cioci, za karę zostaje w domu i ma podczas nieobecności rodziców przemyśleć swoje postępowanie. Chłopak przypomina sobie rozmaite sytuacje ż życia. Uznaje, że to "starzy" są beznadziejni. (Polska 1965)

Reżyseria: Jerzy Gruza
Obsada: Kazimierz Rudzki, Irena Kwiatkowska, Alina Janowska, Andrzej Szczepkowski, Krzysztof Musiał, Elżbieta Góralczyk, Barbara Drapińska, Zofia Czerwińska, Jarema Stępowski

Czas: 28min.
03:55
Aaron Swartz - złote dziecko Internetu
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dokument ukazuje losy Arona Swartza, geniusza matematycznego, cudownego dziecka internetu, który przyczynił się do dynamicznego rozwoju sieci internetowej. Jako nastolatek Aron Swartz pracował nad protokołem RSS, był twórcą serwisu Reddit. (USA 2014)

Reżyseria: Brian Knappenberger

Czas: 104min.
04:45
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 30min.
04:50
Nic straconego
Godziny emisji
05:20
Jaka to melodia? - odc. 3669
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Żmiejewska

Czas: 24min.
05:55 Na żywo
Dzień dobry Polsko!
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 20min.
05:45
Zakończenie programu
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3876
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:10
Uwaga!, odc. 5138
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:40
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
06:00
Rodzinka.pl - odc. 184 "Smutek apartamentów" sezon 9
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boscy są po trzydziestce i mają trójkę dzieci. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości był Tomek. (Polska 2016)

Reżyseria: Patric Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Aneta Todorczuk - Perchuć, Ania Wolanin, Ewa Lorska, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Olga Kalicka, Tomasz Bednarek, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
06:35
Pożyteczni.pl
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterski o działalności organizacji pożytku publicznego i formach aktywności obywatelskiej. Pokazujemy energię i kreatywność ludzi, którzy sami postanowili zmienić rzeczywistość wokół siebie i pomóc w rozwiązywaniu trudnych problemów. (Polska 2017)


Czas: 21min.
06:00
Plebania - odc. 996
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja serialu toczy się współcześnie w okolicach Zamościa, w miasteczku Tulczyn. Życie bohaterów koncentruje się wokół plebanii. Oprócz proboszcza i wikarego mieszka tu także gospodyni Józefina z córką, zięciem kościelnym, oraz wnuczką. (Polska 2007)

Reżyseria: Jerzy Sztwiertnia
Obsada: Włodzimierz Matuszak, Marcin Janos Krawczyk, Katarzyna Łaniewska, Wojciech Błach, Agnieszka Włodarczyk, Grzegorz Stosz, Małgorzata Teodorska

Czas: 19min.
06:20
Graj w zielone odc. 7
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program jest podróżą ekologiczną, która dostarcza nam wiedzy i przyjemności. W czasie, kiedy kończą się zasoby naturalne, zmienia się klimat, a dostępność do zdrowej żywności, pozbawionej chemicznych dodatków staje się rarytasem, nie normą. (Polska 2017)


Czas: 12min.
06:35
Środek puszczy najbliżej absolutu
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2016)


Czas: 23min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:50
Kuchenne rewolucje, sez. 12, odc. 11/15
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Relax” Bielsko Biała Pan Marian przez lata prowadził bar piwny, a jednak marzyła mu się restauracja. Dlatego zdecydował się na przejęcie podupadłego lokalu na piętrze pawilonu handlowego w Bielsku Białej. Restauracja „Relaks” kilkadziesiąt lat temu była dancingiem, ale wraz z upadkiem poprzedniej epoki została zdegradowana do baru odwiedzanego głównie przez spragnionych tzw. napojów wyskokowych. Zmienić opinię miejsca, które od lat kojarzy się z pospolita knajpą jest bardzo trudno, a pana... (Polska)

06:00
Mistrz kuchni: Juniorzy, odc.13
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nominowany do nagrody BAFTA program, w którym najzdolniejsi młodzi amatorzy gotowania z całej Wielkiej Brytanii prezentują swoje kulinarne talenty i zdobywają swe pierwsze szlify, ubiegając o miano mistrza kuchni wśród juniorów. W konkursie spotykają się chłopcy i dziewczęta w wieku od 9 do 12 lat. W poszczególnych odcinkach uczestnicy przyrządzają dwudaniowe posiłki według wytycznych jurorów, którzy następnie oceniają ich dokonania. Na przygotowanie posiłku uczestnicy mają godzinę, podczas... (Wielka Brytania, 2010)

06:45
Mistrz kuchni: Juniorzy, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nominowany do nagrody BAFTA program, w którym najzdolniejsi młodzi amatorzy gotowania z całej Wielkiej Brytanii prezentują swoje kulinarne talenty i zdobywają swe pierwsze szlify, ubiegając się o miano mistrza kuchni wśród juniorów. W konkursie spotykają się chłopcy i dziewczęta w wieku od 9 do 12 lat. W poszczególnych odcinkach uczestnicy przyrządzają dwudaniowe posiłki według wytycznych jurorów, którzy następnie oceniają ich dokonania. Na przygotowanie posiłku uczestnicy mają godzinę,... (Wielka Brytania, 2012)

07:05
M jak miłość - odc. 170
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jaroszy zjawia się u Hanki. Dziewczyna wyrzuca go z domu. Po nieudanej rozmowie z Mostowiakową Jaroszy postanawia zamknąć przetwórnię. Na wieść o tym Tomasz wpada we wściekłość, bo marzył o rozwoju interesu, a okazuje się, że zostanie bez pracy. (Polska 2003)

Reżyseria: Natalia Koryncka-Gruz, Roland Rowiński
Obsada: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Cezary Morawski, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Franciszek Przybylski

Czas: 44min.
07:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 60min.
07:50
Doradca smaku-Pieczony łosoś z ratatouille, odc. 8/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

07:25
Kacze opowieści, odc.29
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Block David, Clark Steve, Harrison Terence, Hathcock Bob, Magon Jymn, Wolf Fred, Zaslove Alan
07:50
Kaczor Donald przedstawia, odc.55
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Składanka najlepszych, niezapomnianych fragmentów filmów rysunkowych o przygodach Kaczora Donalda i jego przyjaciół: przedsiębiorczej Myszki Miki, naiwnego i fajtłapowatego psa Goofy’ego oraz m.in. dwóch wszędobylskich wiewiórek - Chipa i Dale’a. Wraz z nimi odwiedzimy różne fantastyczne miejsca i przeniesiemy się w czasie. A ponadto, gospodarz tego show i zarazem najbardziej dynamiczna postać animowana - Kaczor Donald dowiedzie swoim małym i dużym wielbicielom, że potrafi nie tylko... (USA, 1983)

08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
08:10 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2017)


Czas: 2min.
08:15 Na żywo
Kwadrans polityczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komentarz i podsumowanie najważniejszych wydarzeń polityczno - społecznych w kraju i za granicą. (Polska 2017)


Czas: 13min.
08:35
Komisariat - odc. 76 Pech
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Michał Węgrzyn

Czas: 22min.
08:00 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 40min.
08:05
Był Luksemburg...
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film opowiada o losach młodzieży, której w dorosłe życie przyszło wejść na przełomie lat 50 i 60. Po okresie stalinizmu przyszła gomułkowska "Mała stabilizacja". Ludziom zaczęło się wydawać, że teraz uzyskają przynajmniej namiastkę normalnego życia. (Polska 2008)

Reżyseria: Piotr Boruszkowski

Czas: 54min.
08:00
Trudne sprawy, odc.560
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kosmetyczka Mariola (36 l.) spontanicznie postanawia podjąć naukę zawodu florystki. Chce podjąć praktyki w tym samym centrum ogrodniczym, co jej córka Alicja (17 l.), która też uczy się na tym kierunku. Pomysł ten nie podoba się ani jej córce, ani też najemczyni lokalu na sklep z artykułami dekoracyjnymi, który Mariola chciała otworzyć. Właścicielka lokalu nie zamierza odstąpić od niedawno podpisanej umowy. Jednak Mariola sztywno trzyma się swojego planu i nie daje się odwieść od niego nawet... (Polska 2015)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Janusiak-Wróblewska Aneta, Lisiak Piotr
08:00
Dzień Dobry TVN, odc. 2129
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Dzień dobry TVN” to redakcja, która jak żadna inna tętni życiem od wczesnych godzin porannych. Kawa, przegląd prasy, życzliwy uśmiech. Niestrudzeni producenci, wydawcy, realizatorzy, prowadzący – każdego dnia serwują najświeższe, unikalne, kontrowersyjne, ale też pełne radosnych i ciepłych emocji materiały. Goście, dla których studio jest drugim domem, czują ogromną sympatię widzów. Dzięki tej obopólnej przychylności „Dzień dobry TVN” niejednokrotnie pokazywało coś po raz pierwszy… To siła... (Polska)

08:30
Kaczor Donald przedstawia, odc.56
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Składanka najlepszych, niezapomnianych fragmentów filmów rysunkowych o przygodach Kaczora Donalda i jego przyjaciół: przedsiębiorczej Myszki Miki, naiwnego i fajtłapowatego psa Goofy’ego oraz m.in. dwóch wszędobylskich wiewiórek - Chipa i Dale’a. Wraz z nimi odwiedzimy różne fantastyczne miejsca i przeniesiemy się w czasie. A ponadto, gospodarz tego show i zarazem najbardziej dynamiczna postać animowana - Kaczor Donald dowiedzie swoim małym i dużym wielbicielom, że potrafi nie tylko... (USA, 1983)

09:10
Sonda 2 - (65) - Nuda
program popularnonaukowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sonda 2. (Polska 2017)

Reżyseria: Wojciech Klata

Czas: 22min.
09:35
Jak to działa - odc. 132 Instrumenty
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czy wiecie, że muzyka ma niezwykle wiele wspólnego z matematyką? W dźwiękach kryje się piękno i matematyka, ale jego wydobycie zależy od umiejętności muzyka i jakości instrumentu. Robimy instrumenty z niczego i sprawdzamy, jak to działa! (Polska 2016)


Czas: 24min.
09:00
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 20min.
09:30
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
09:55
Pogoda - 22.11 - 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
09:00
Malanowski i Partnerzy, odc.766
Godziny emisji
Rozwiń opis
Irena Rasiak oskarża byłego szwagra o to, że zamordował jej siostrę i nastoletnią siostrzenicę. Prosi Malanowskiego, żeby znalazł dowody na to, że Sławomir Brzozowski czyhał na spadek po żonie i córce, bo jego gabinet dentystyczny może lada moment zbankrutować. Detektywi docierają do mężczyzny, który włamał się feralnej nocy do domu Beaty Brzozowskiej. Ale on twierdzi, że tylko ją okradł i że dostał zlecenie od kogoś innego. Wychodzi na jaw, że klientka miała romans z mężem siostry i może... (Polska 2015)

Reżyseria: Jakubowski Szymon
Obsada: Cieślak Bronisław, Krupski Marek, Lucińska Anna, Rembacz Magdalena, Mandes Tomasz
09:30
Malanowski i Partnerzy, odc.767
Godziny emisji
Rozwiń opis
Malanowski pomaga synowi swojego przyjaciela, Darkowi Kwiecińskiemu, który obudził się obok ciała nieżywej kobiety. Mężczyzna twierdzi, że nie wie, kim jest ofiara i że noc spędził z niedawno poznaną, Moniką. Okazuje się, że Darek wynajmował apartament wraz z dwoma innymi osobami i w wyznaczone dni tygodnia spotykał się tam ze swoją kochanką. Detektywi próbują namierzyć tę kobietę. Ale wszystko wskazuje na to, że taka osoba w ogóle nie istnieje. Tymczasem badania toksykologiczne wykazują, że... (Polska 2015)

Reżyseria: Sochacki Sławomir
Obsada: Cieślak Bronisław, Krupski Marek, Lucińska Anna, Rembacz Magdalena, Mandes Tomasz
09:00
V.I.P, odc.9
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzeci sezon popularnego serialu z gwiazdą słynnego „Słonecznego patrolu” Pamelą Anderson z powodzeniem łączącego elementy komedii i kina akcji. Główna bohaterka, Vallery Irons to młoda, atrakcyjna kobieta, która po tym jak zyskała rozgłos, ratując życie pewnemu gwiazdorowi, dostała propozycję firmowania swoją twarzą agencji profesjonalnych bodyguardów. Val zgodziła się udawać szefową agencji, co pomogło firmie pozyskać bogatych i sławnych klientów z Beverly Hills i wydostać się z finansowej... (2001)

10:10
Dr Quinn - seria I, odc. 12/18
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Colorado Springs rozpoczyna się budowa kolei. Chciwi przedsiębiorcy wykupują od właścicieli ziemię, co prowadzi do nieporozumień i chaosu w miasteczku. Byron Sully popada w konflikt z łowcami bawołów. Naraża się, występując przeciwko zabijaniu zwierząt. (USA 1992)

Reżyseria: James Keach
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 45min.
10:50 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 10min.
10:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2017)


Czas: 12min.
10:25
Plebania - odc. 997
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja serialu toczy się współcześnie w okolicach Zamościa, w miasteczku Tulczyn. Życie bohaterów koncentruje się wokół plebanii. Oprócz proboszcza i wikarego mieszka tu także gospodyni Józefina z córką, zięciem kościelnym, oraz wnuczką. (Polska 2007)

Reżyseria: Jerzy Sztwiertnia
Obsada: Włodzimierz Matuszak, Marcin Janos Krawczyk, Katarzyna Łaniewska, Wojciech Błach, Bernadetta Machała - Krzemińska, Agnieszka Włodarczyk, Grzegorz Stosz, Małgorzata Teodorska, Stanisław Górka, Katarzyna Skarżanka

Czas: 21min.
10:50
600 kilometrów pomocy
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
20 - letni Adrian Besciak przejechał na wózku inwalidzkim 600 km z Rzeszowa do Suwałk. Podróż dedykował 14 - letniemu Kubie z Brzostku na Podkarpaciu. Rodzice chłopca od 10 lat zmagają się z budową domu, który ułatwiłby życie niepełnosprawnemu synowi. (Polska 2015)


Czas: 12min.
10:00
Dzień. który zmienił moje życie, odc.67
Godziny emisji
Rozwiń opis
W życiu Piotra, lekarza, i jego syna licealisty, Mateusza trzy lata temu miało miejsce zdarzenie, od którego nadal się nie otrząsnęli. Żona Piotra, a matka Mateusza - Anita, która pracowała jako lekarka i często wyjeżdżała na paromiesięczne zagraniczne misje, zaginęła podczas takiej misji w Brazylii. Piotr długo jej szukał, aż w końcu poddał się - myślał, że jego żona zginęła. Pewnego dnia Anita nagle staje na progu ich domu. Zszokowanej rodzinie tłumaczy, że miała wypadek samochodowy, po... (Polska 2014)

Reżyseria: Khamidov Okił, Sarzyński Piotr
10:55
Ukryta prawda, odc. 837
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Licealista Rafał mieszka z mamą Katarzyną. Nastolatek znajduje się pod ciągłą, niemal obsesyjną kontrolą ze strony nadopiekuńczej matki. Jego ojciec – Tomasz – zginął w wypadku samochodowym, gdy miał rok. Od tej pory Kasia robi wszystko, żeby uchronić syna przed jakimkolwiek niebezpieczeństwem. Dziadkowie Krysia i Witek, nie popierają przesadnej ostrożności synowej. Katarzyna od pewnego czasu spotyka się z kolegą z pracy Pawłem. Mężczyzna chce być z Kasią, lecz czuje, że zawsze jest na drugim... (Polska)

10:00
Esmeralda, odc.39
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wielki hit, który przed laty z zapartym tchem oglądały miliony telewidzów na całym świecie powraca na polskie ekrany. „Esmeralda” to pełna romantyzmu, namiętności i dramatycznych zwrotów akcji historia pięknej niewidomej dziewczyny i jej wielkiej miłości, która szturmem zdobywała widownię w kolejnych krajach, a z odtwórców głównych ról – Leticii Calderón i Fernanda Colungi – uczyniła supergwiazdy, uwielbiane i niezwykle gorąco przyjmowane na całym świecie. Pewnej deszczowej nocy na świat... (1998)

11:05
Downton Abbey - odc. 6/8
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Edith dostaje wiadomość o śmierci Michaela Gregsona, ojca jej dziecka. Nie chcąc rozstać się z małą Marigold, w tajemnicy wyjeżdża z nią do Londynu. Rose zakochuje się w Atticusie Aldridge'u, synu lorda Sinderby'ego. Charles Blake walczy o względy Mary. (Wielka Brytania 2014)

Reżyseria: Philip John
Obsada: Maggie Smith, Hugh Bonneville, Elizabeth Mcgovern, Michelle Dockery, Dan Stevens, Jessica Brown Findlay, Laura Carmicheal, Joanne Froggatt

Czas: 47min.
11:15
Barwy szczęścia - odc. 1745
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Józek nie chce dla siebie transferu do ligi niemieckiej ze względu na Julitę i dziecko, co jest nie po myśli Darka, który wciąż dziewczynie nie ufa. W domu dochodzi do wypadku. Władek traci przytomność pod prysznicem. Uratować go może narzeczona Sałatki. (Polska 2017)

Reżyseria: Krzysztof Rogala
Obsada: Katarzyna Glinka, Patryk Pniewski, Andrzej Niemyt, Katarzyna Sawczuk, Przemysław Stippa, Marieta Żukowska, Sambor Czarnota, Michał Rolnicki, Lesław Żurek, Marta Zgutczyńska

Czas: 24min.
11:45
Na dobre i na złe - odc. 490 - Operacja pod specjalnym nadzorem
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ludmiła jest coraz słabsza. Mimo odmownej odpowiedzi, Przemek postanawia polecieć do Izraela, żeby przekonać profesora Markovitza do leczenia ukochanej. Hana chce mu towarzyszyć. Ich rozmowę słyszy Piotr i jest przekonany, że Hana wyjeżdża na stałe. (Polska 2012)

Reżyseria: Grzegorz Lewandowski
Obsada: Kamila Baar, Anita Sokołowska, Redbad Klijnstra, Małgorzata Foremniak, Edyta Jungowska, Radosław Krzyżowski, Ewa Kasprzyk, Piotr Garlicki, Marcin Rogacewicz, Emilia Komarnicka

Czas: 47min.
11:15
Głos Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Autorzy cyklu śledzą różne sprawy dotyczące widzów. W programie zajmują się problemami tylko z pozoru lokalnymi. Są zawsze tam, gdzie dzieje się coś ważnego. (Polska 2017)


Czas: 47min.
11:00
Dlaczego ja?, odc.359
Godziny emisji
Rozwiń opis
Żona i matka Kamila Leśniak (33 l.) jest zszokowana, gdy jej mąż Maciej (34 l.) oświadcza, że jeżeli nie zmieni ona swojego zaniedbanego wyglądu i nie będzie chciała uprawiać z nim seksu, to on ją zdradzi. Kobieta cały swój czas zajmuje się dziećmi - Elizą (3 l.) i Jasiem (9 miesięcy), stara się również, by idealnie prowadzić gospodarstwo domowe. W natłoku obowiązków przestała więc o siebie dbać. Po całym dniu pracy nie ma już siły kochać się ze swoim mężem. Mężczyzna uważa, że skoro żona nie... (Polska 2012)

Reżyseria: Khamidov Okił
11:00
Detektywi w Akcji, odc.169
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowy sezon serialu opowiadającego o grupie prywatnych detektywów z agencji SEPTAGON i rozwiązywanych przez nich zagadkach. Każdy z nich jest świetnym zawodowcem a przy tym niepowtarzalną indywidualnością, każdy ma swój niepowtarzalny styl pracy i swoje własne niekonwencjonalne metody działania, dzięki którym potrafi sobie skutecznie poradzić nawet z najbardziej zawikłanymi sprawami, najdziwniejszymi przypadkami, najbardziej niesamowitymi sytuacjami i najbardziej zwariowanymi klientami oraz... (Polska 2017)

12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:10 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 18min.
12:30
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
12:35
Magazyn Rolniczy - rolnictwo przyszłości
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie Strefy Inspiracji Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa (w ramach targów branży spożywczej Polagra Food 2017 odbywających się w dniach 25 - 28 września w Poznaniu). Strefy Inspiracji dotyczą wizji rolnictwa w najbliższych latach. (Polska 2017)


Czas: 11min.
12:55
Natura w Jedynce - Dzika Japonia cz. 3 Hokkaido
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dokument o dzikiej przyrodzie Japonii. Hokkaido to druga pod względem wielkości wyspa Japonii. Lokalne warunki są tak niesprzyjające, że zamieszkuje ją tylko 4 proc. ludności kraju. Shiretoko to jeden z najbardziej odludnych i dziewiczych zakątków wyspy. (Wielka Brytania 2014)

Reżyseria: Mary Summerill

Czas: 49min.
12:45
Tylko z Tobą - odc 29
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nur jedzie na rozmowę w sprawie pracy. Yigit dowiaduje się o tym w drodze. Iclal sugeruje, że Cahit może mieć kochankę. Nazan, szperając w ubraniach Cahita, znajduje rachunek od jubilera na zakup broszki. Elmas skłania agencję, aby zrobili z Nur modelkę. (Turcja 2015)

Reżyseria: Aysun Akyüz
Obsada: Tolgahan Sayman, Amine Güle, Şafak Pekdemir, Ümit Yesin

Czas: 46min.
12:05
Legendy regionalne - Husyci tu byli
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program przybliżający legendy Opolszczyzny. (Polska 2014)


Czas: 9min.
12:15
Smaki polskie
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2009)


Czas: 9min.
12:30
Sekrety Stomatologii odc. 10
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Znaczenie zdrowych zębów dla funkcjonowania całego organizmu człowieka. Pokazuje w oparciu o doświadczenie i wiedzę pracowników wydziału stomatologii Śląskiej Akademii Medycznej wysoki poziom polskiej stomatologii. (Polska 2017)


Czas: 11min.
12:45 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2017)


Czas: 12min.
12:00
Pielęgniarki, odc.287
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dwudziestodwuletnie - Agnieszka i Kasia są bliźniaczkami. U obu sióstr zdiagnozowano chorobę Leśniowskiego-Crohna, ale tylko jedna z ich ma ubezpieczenie zdrowotne. Dziewczyny postanowiły dokonać oszustwa i leczyć się… na zmianę na ubezpieczenie Agnieszki. Kiedy Agnieszka leży w szpitalu, Kasia, udając ją, przychodzi do jej mieszkania i uprawia seks z jej chłopakiem, Oskarem (24 l.), nieświadomym tego, że to ona jest jego dziewczyna. Kiedy sprawa się wydaje, Agnieszka zrywa wszelkie relacje z... (Polska 2016)

Reżyseria: Bortkiewicz Marcin, Gawek Aleksander, Gorostiza Pedro, Korusiewicz Leszek, Olejnik Agnieszka
Obsada: Lucińska Anna
12:00
Szkoła, odc. 489
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marta Bieńkuńska z licealnej 2b marzy o wyjeździe do Paryża razem z klasą. Niestety jej mama w ramach kary nie zamierza opłacić jej wycieczki. Zdesperowana nastolatka postanawia wykorzystać zakochanego w niej Konrada. Chłopak bez wahania zgadza się zapłacić za swoją ukochaną. Jacek Jurasik z licealnej 2a pragnie wygrać szklone eliminacje z olimpiady informatycznej. Andżelika Sowa zamierza mu w tym przeszkodzić i namawia Grześka Chojnowskiego, by upił chłopaka. Nastolatek zgadza się i... (Polska)

12:00
Detektywi w Akcji, odc.162
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Diablo i Bury dostają wezwanie na teren pobliskiego osiedla. Na miejsce podrzuca ich Serb. Czeka tu na nich bardzo skrępowany sytuacją… policjant. Potrzebuje pilnej i dyskretnej pomocy. Zginęła mu służbowa broń. Powinien zostawiać ją w służbowej szafce, wychodząc z pracy, ale raz nagiął regulamin i zabrał broń ze sobą. Organizował małego grilla dla znajomych i chciał poszpanować pistoletem. W imprezowym zamieszaniu broń zaginęła. Nieszczęsny policjant podejrzewa swojego... (Polska 2017)

13:45
Na sygnale - odc. 84 "Pomyłka"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Załoga Wiktora odpowiada na wezwanie do gabinetu dentystycznego, gdzie nagle wpadł we wstrząs dziesięciolatek, tuż po tym, jak dostał znieczulenie. Doktor Banach odkrywa, że winę za stan chłopca ponosi dentysta. Anna stara się pomóc starszej kobiecie. (Polska 2016)

Reżyseria: Grzegorz Waller
Obsada: Tomasz Piątkowski - Góra, Agata Załęcka - Renata, Lea Oleksiak - Anna, Wojciech Kuliński - Wiktor, Dariusz Wieteska - Piotr, Konrad Darocha - Adam, Monika Mazur - Martyna, Martyna Żyźniewska - Budrewicz - Matka, Maksymilian Stocki - Jerzyk, Leszek Służewski - Dentysta

Czas: 23min.
13:05
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 15min.
13:20
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 18min.
13:40
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
13:50
Ja żyć będę
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
W sercu ma ziemię świętokrzyska z jej górami, polami, niczym szachownice, szumem zbóż i powstańczymi echami II w. św. Gustaw Hadyna zadebiutował w 1977 r. , niezwykłym, jak na owe czasy, performancem poświęconym partyzantom ziemi świętokrzyskiej. (Polska 2014)


Czas: 12min.
13:00
Trudne sprawy, odc.688
Godziny emisji
Rozwiń opis
Martyna Próchnik (39 l.) mieszka z mężem Robertem (44 l.) i córką Eweliną (19 l.) z pierwszego małżeństwa. Robert ma problemy z kręgosłupem i od roku jest na rencie, a Martyna zdecydowała się zmienić zawód, bo chce zostać wykwalifikowaną opiekunką osób starszych. Pewnego dnia odnajduje w skrzynce na listy korespondencję z biura matrymonialnego, zawierającą gotową ofertę z profilami Pań. Zaskoczona kobieta dzwoni tam i dowiaduje się, że jej mąż poprosił o dopasowanie partnerek dla niego.... (Polska 2017)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Jurek Patryk, Lesień Michał, Maszczyńska-Bąk Anna, Matwiejczyk Dominik, Minorowicz Marta, Prager Eliza, Protokowicz Tomasz, Wrzosek Robert, Żmuda Marek
13:00
19 +, odc. 190
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kasia jest w związku z Witkiem. Córka mężczyzny nie lubi dziewczyny i nie ma pojęcia, że to nowa partnerka jej ojca. Dowiaduje się o tym podczas korepetycji z Kacprem. Nastolatka chce zrobić na złość Kasi. Postanawia więc okłamać tatę, że ta kazała jej myć hotelowe toalety. Co się wydarzy kiedy prawda wyjdzie na jaw? Między Melą, a Leną dochodzi do sprzeczki. Na poprawę humoru obie dziewczyny biorą udział w konkursie radiowym. Niespodziewanie Lena zgarnia główną nagrodę i postanawia zabrać ze... (Polska)

13:30
Szpital, odc. 726
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pacjentami dr Roberta Szewczyka są nastoletni przyjaciele, którzy ulegli wypadkowi samochodowemu. Młodszy z nich jest z w związku z matką swojego kolegi. 17-latek postanawia wyznać najbliższym, że kocha 42-latkę. W szpitalu kobieta dostaje silnych bólów brzucha i po badaniach okazuje się, że jest z w ciąży… Pacjentką dr Dominiki Gajdy jest 21-latka, która uległa poparzeniu. Na oddziale pojawia się zazdrosna kochanka jej męża. Matka dziewczyny przyłapuje zięcia na zdradzie i szantażuje go,... (Polska)

13:00
Detektywi w Akcji, odc.163
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektywów Septagonu prosi o pomoc pochodząca z małej miejscowości studentka prawa, Arleta. Znajomi z wydziału znaleźli jej rozbierane zdjęcia na stronie erotycznej. Dziewczyna jest załamana zszarganą reputacją, tym bardziej, że nigdy nie pozowała do żadnych tego rodzaju zdjęć. Jest też przerażona, że plotki mogą dotrzeć do mieszkańców jej rodzinnego miasteczka i jej rodziców, trzeba więc pilnie wyjaśnić sytuację, zanim to się stanie. Arleta rozpoznaje hotel, w którym zdjęcia zostały... (Polska 2017)

14:00
Elif - odc. 139
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gonca jest przekonana, że płyta trafiła w ręce Arzu, tymczasem to Seyda ją ma. Selimowi udaje się przekonać Zeynep, że muszą stawić czoło przeciwnościom i walczyć o ich związek. Ale Aliye i Arzu robią wszystko, żeby Selim zwrócił uwagę na Pelin. (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 46min.
14:55
Opole 2017 na bis /7/
koncert
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 10min.
14:20
Nasz dziwaczny świat odc. 11
esej dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jaki jest wpływ słońca na muzykę klasyczną? Co łączy kozy i pająki? Czy z pajęczego jedwabiu da się zbudować kuloodporną skórę? Skąd małpy znają zasady reanimacji? To tylko kilka z wielu pytań, na które odpowiedź znajdziemy w kolejnych odcinkach cyklu. (Wielka Brytania 2016)


Czas: 50min.
14:15
Był Luksemburg...
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film opowiada o losach młodzieży, której w dorosłe życie przyszło wejść na przełomie lat 50 i 60. Po okresie stalinizmu przyszła gomułkowska "Mała stabilizacja". Ludziom zaczęło się wydawać, że teraz uzyskają przynajmniej namiastkę normalnego życia. (Polska 2008)

Reżyseria: Piotr Boruszkowski

Czas: 54min.
14:00
Pierwsza miłość, odc.2573
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pawła odwiedza Robert i żąda dwudziestu tysięcy za pobicie jego człowieka. Paweł zgłasza sprawę na policję. Niestety, bez rezultatu. Robert ostatecznie ma dla Pawła propozycję nie do odrzucenia. Między Wiktorią i Olkiem nadal nie iskrzy w sprawach sypialnianych. Wiktoria ma tego serdecznie dość. Olek wyjawia jej swój wstydliwy problem. Krystian i Kalina decydują się na aborcję. Ponieważ Kalina jest niepełnoletnia, Piotrek pożycza im dowód osobisty koleżanki. W gabinecie lekarskim czeka ich... (Polska 2017)

Reżyseria: Beszłej Wojciech, Klimkiewicz Katarzyna, Łebski Krzysztof, Miszczak Jakub
Obsada: Aleksandra Zienkiewicz, Aneta Zając, Ankudowicz Katarzyna, Anna Ilczuk, Banasiuk Mateusz, Błach Wojciech, Dębska Urszula, Gałązka Paulina, Halejcio Klaudia, Ilczuk Anna, Jankowski Jan, Krucz Paweł, Kwietniewski Rafał, Lehman Halszka, Michalski Błażej, Michał Koterski, Mikołajczak Michał, Okoński Paweł, Pakulnis Maria, Pogrebińska Julia, Płoszajski Łukasz, Rogacewicz Marcin, Strasburger Karol, Tomaszewski Maciej, Wielgosz Agnieszka, Wieszczek Krzysztof, Wolszczak Grażyna, Zając Aneta, Zienkiewicz Aleksandra, Łukasz Płoszajski
14:45
Dlaczego ja?, odc.734
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marta Malinowska (25 l.) już od dwóch lat jest zaręczona z Tomaszem Wilkiem (30 l.), ale dopiero teraz zamieszkali razem. Za dwa miesiące chcą się pobrać. Pewnego wieczoru jednak tak bardzo kłócą się na temat posiadania dziecka, że Marta postanawia na kilka dni przenieść się do swojego ojca Henryka (55 l.). Przez ten incydent ślub nie jest już wcale taki pewny. Marta dostaje niepokojący telefon z policji. Tomasz został powieszony w sieci na drzewie przez nieznanych sprawców, jest ranny. Leży... (Polska 2017)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Jurek Patryk, Korusiewicz Leszek, Korzeniewski Piotr, Lesień Michał, Majewski Jacek, Maszczyńska Anna, Minorowicz Marta, Panisko Aleksandra, Protokowicz Tomasz, Sarzyński Piotr
14:30
Kuchenne rewolucje, sez. 5, odc. 4/14
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Restauracja "Syrenka", (Ustka). Restauracja "Syrenka" znajduje się na deptaku w Ustce, tuż przy porcie. Wydawałoby się, że takie miejsce to gwarancja sukcesu. I faktycznie w sezonie w "Syrence" aż roi się od gości. Jednak sezon to tylko 2 miesiące, a od września do czerwca lokal popada w długi. "Syrenką" zarządza pan Adam, który z wykształcenia jest kucharzem. W tym roku jednak oddał pałeczkę młodym chłopakom, którzy pracują z nim od lat... (Polska)

14:00
STOP Drogówka, odc.40
Godziny emisji
Rozwiń opis
"W zasadzie wszyscy jesteśmy kierowcami… no prawie wszyscy. Ale na pewno wszystkich: i kierowcow, i tych, ktorzy nimi nie są dotyczy - i powinno obchodzić - bezpieczeństwo na drogach. Dlatego powracamy do popularnej i lubianej Drogowki – w nowej odsłonie pod tytułem: STOP Drogowka. Znow pokazujemy najciekawsze relacje z tego, co dzieje się na polskich szlakach komunikacyjnych, i to zarowno na lądowych, jak i na rzecznych. Efektowne akcje policyjnych patroli opatrzone błyskotliwym... (Polska 2012)

Reżyseria: Zarzycka Małgorzata
15:10
Obserwator - odc. /180/
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Reporterzy są tam, gdzie są potrzebni i gdzie dzieje się coś ważnego. Poruszamy tematy trudne, niewygodne, a zarazem ciekawe. Obserwujemy jak zmienia się nasza rzeczywistość. Interweniujemy, gdy zachodzi taka potrzeba. (Polska 2017)


Czas: 25min.
15:45 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:55 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
15:20
Kulisy serialu Barwy szczęścia - odc. 15
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kulisy serialu "Barwy szczęścia". (Polska 2017)

Obsada: Dorota Kolak, Bronisław Wrocławski, Mirosław Baka

Czas: 3min.
15:30
Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1331
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Paweł po rozstaniu z Alą szuka zapomnienia w alkoholu i nie radzi sobie w pracy, ku przerażeniu Julki, która musi szefa zastępować. Jakub robi wszystko, by sekretarka Zduńskiego obdarzyła go w końcu sympatią. Gdy z nią rozmawia, Paweł rzuca się na niego. (Polska 2017)

Reżyseria: Kinga Lewińska
Obsada: Katarzyna Cichopek - Kinga, Krystian Wieczorek - Andrzej, Emilian Kamiński - Ojciec Madzi, Rafał Mroczek - Paweł, Maurycy Popiel - Olek, Małgorzata Pieńkowska - Marysia, Gabriela Raczyńska - Basia, Córka Ali, Franek Przanowski - Maciek, Anna Mucha - Madzia, Joanna Kuberska - Julia

Czas: 45min.
15:15
Turystyczna Jazda - odc. 45 - Szkocja Edynburg
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dzisiaj zabierzemy Państwa na spacer po Edynburgu. Poznamy historię tego miasta oraz dowiemy się kilku ciekawostek na temat narodowego stroju szkockiego. W stolicy Szkocji poszukamy także polskich akcentów. (Polska 2016)


Czas: 10min.
15:35
Astronarium - (9) - "Projekt OGLE"
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odc. 9 "Projekt OGLE". Pośród spalonych słońcem pustkowi Atakamy w Ameryce Południowej znajdziemy kopułę, która skrywa jedno z najważniejszych osiągnięć polskiej astronomii: projekt OGLE. Na czym polega i co udało się dzięki niemu odkryć? (Polska 2015)


Czas: 22min.
15:50
Wydarzenia
Godziny emisji
15:30
Szkoła, odc. 490
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kamil Kurcz ma kompleksy na punkcie swojego wyglądu, ponieważ jest nieustannie krytykowany przez swoją matkę. Kobieta nie zdaje sobie sprawy, że nastolatek bardzo to przeżywa. Gimnazjaliście szczególnie zależy na Sylwii i dlatego postanawia zażyć sterydy. Monika i Paulina z 1d liceum, zakładają się o to, która z nich szybciej pocałuje dziesięciu najprzystojniejszych chłopaków w szkole. Każda chce udowodnić, że jest lepsza w podrywaniu. Monika po pocałunku z Danielem zakochuje się w nim i nie... (Polska)

15:00
Dom nie do poznania, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Druga część specjalnego wydania tego programu, w którym Ty Pennington i jego przyjaciele przybyli do Indianapolis, w stanie Indiana, by pomóc rodzinie McFarland. Bernard samotnie wychowuje trzech nastoletnich synów, ale też opiekuje się innymi dziećmi w sąsiedztwie – jest filarem tutejszej społeczności. Za własne środki zabiera biedne dzieci do muzeum i uczy czytać w bibliotece. Niestrudzenie pracuje nad poprawą sytuacji w najbiedniejszej dzielnicy tego miasta, ale jego dom też popada w... (USA, 2009)

Reżyseria: Dryden David
16:05
W sercu miasta - odc. 38
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
16:30
Koło fortuny - odc. 63 ed. 3
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Tomasz Motyl

Czas: 27min.
16:00
Polski Sukces Gospodarczy odc. 9
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ekonomiczny magazyn, w którym informujemy o najważniejszych wydarzeniach ze świata gospodarki i biznesu, a także pokazujemy eksportowe osiągnięcia polskich firm. Pokazujemy również w jaki sposób przedsiębiorstwa chcące wyjść na rynki zagraniczne. (Polska 2017)


Czas: 22min.
16:25
Pogoda - 22.11 - 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
16:30
600 kilometrów pomocy
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
20 - letni Adrian Besciak przejechał na wózku inwalidzkim 600 km z Rzeszowa do Suwałk. Podróż dedykował 14 - letniemu Kubie z Brzostku na Podkarpaciu. Rodzice chłopca od 10 lat zmagają się z budową domu, który ułatwiłby życie niepełnosprawnemu synowi. (Polska 2015)


Czas: 12min.
16:45 Na żywo
Dziennik regionów - tematy dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program informacyjny prezentujący zapowiedzi najważniejszych tematów z wydarzeń dnia ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 12min.
16:10
16:15
Interwencja, odc.3515
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

16:30
Na ratunek 112, odc.178
Godziny emisji
Rozwiń opis
Grupka młodzieży świętuje urodziny swojej przyjaciółki, Laury w lesie, gdy zostają napadnięci przez dwóch osobników z kryminalną przeszłością. Laura i Wiktor - którzy chwilę wcześniej poszli na spacer - wzywają pogotowie ratunkowe. Wiktor czuje, że nie może przyglądać się bezczynnie temu, co robią bandyci. Wbrew ostrzeżeniom Operatora z Centrum Pomocy Ratunkowej interweniuje, przez co sam znajdzie się w niebezpieczeństwie… Bohaterami drugiej opowieści w tym odcinku są Judyta Zawada i Robert... (Polska 2017)

Reżyseria: Jurek Patryk, Lesień Michał, Maszczyńska-Bąk Anna, Matwiejczyk Dominik, Molak Adam, Panisko Aleksandra, Pankov Eugeniusz, Sobociński Marcin, Wrzosek Robert
16:30
19 +, odc. 191
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Lena nadal jest zła na przyjaciółkę za to, że robi sobie z jej życia atrakcję na vlogu. Mela nie wróciła na noc do domu, co bardzo zmartwiło dziewczynę. Kasia wraz z Alą postanawiają pogodzić skłócone koleżanki i tworzą plan działania. Czy ich intryga się powiedzie? Krzysiek nie może wybaczyć Oskarowi związku z Sarą. Między rywalami dochodzi do bójki. Irek stara się ratować sytuację, ale jeden z klientów wzywa policję. Krzysiek wszczyna kolejną awanturę i zostaje zatrzymany… (Polska)

16:00
Esmeralda, odc.40
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wielki hit, który przed laty z zapartym tchem oglądały miliony telewidzów na całym świecie powraca na polskie ekrany. „Esmeralda” to pełna romantyzmu, namiętności i dramatycznych zwrotów akcji historia pięknej niewidomej dziewczyny i jej wielkiej miłości, która szturmem zdobywała widownię w kolejnych krajach, a z odtwórców głównych ról – Leticii Calderón i Fernanda Colungi – uczyniła supergwiazdy, uwielbiane i niezwykle gorąco przyjmowane na całym świecie. Pewnej deszczowej nocy na świat... (1998)

17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:25
Jaka to melodia? - odc. 3670
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Żmiejewska

Czas: 25min.
17:05
Nadzieja i miłość - odc. 58
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Yelda dostaje angaż w nocnym klubie Cihana. Asude próbuje przekonać Umut do kontynuowania współpracy. Umut jednak staje po stronie Hakana. W szpitalu umiera Emel. Hakan wyjaśnia spotkanym w restauracji dziennikarzom, że żeni się z Umut. (Turcja 2013)

Reżyseria: Nisan Akman
Obsada: Gizem Karaca, Berk Oktay, Şükrü Özyldz, Buse Arslan, Lain Ceylan

Czas: 44min.
17:00
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 25min.
17:30
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 270min.
17:00
Gliniarze, odc.166
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kobieta zostaje brutalnie zamordowana przez zamaskowanego napastnika. Okazuje się, że w życiu ofiary było wiele tajemnic, a część z nich znał jej mąż, który staje się pierwszym podejrzanym. Jakie światło rzucą na sprawę zdarzenia z przeszłości? Aneta poznaje matkę Stefana. Pierwsze spotkanie obu kobiet przebiega wyjątkowo niepomyślnie. Natalia decyduje się pomóc Anecie w przełamaniu niechęci ze strony przyszłej teściowej.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

Reżyseria: Kalisiak Krzysztof, Mazanek Agnieszka, Olejarczyk Tomasz, Średniawa Tomasz
Obsada: Ruckgaber Ewelina, Mróz Piotr, Krygier Arkadiusz, Skrzypniak Tomasz, Dłużewski Dariusz
17:00
Ukryta prawda, odc. 838
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Darek (27) właśnie wyszedł z więzienia, wraca do domu. Siedział 8 lat za pobicie ze skutkiem śmiertelnym (włamał się do sklepu jubilerskiego i pobił przechodnia, który go nakrył). Mężczyzna chce ułożyć sobie życie, ale nie jest mu łatwo. Otwarcie gardzi nim i chce się go pozbyć Paweł - nowy partner jego matki. Darek jest przekonany, że Paweł będzie próbował go jakoś sprowokować, stara się zachować spokój. Darek wchodzi też w konflikt z ojcem swojej byłej dziewczyny Kai. Dzień później okazuje... (Polska)

17:00
Detektywi w Akcji, odc.170
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowy sezon serialu opowiadającego o grupie prywatnych detektywów z agencji SEPTAGON i rozwiązywanych przez nich zagadkach. Każdy z nich jest świetnym zawodowcem a przy tym niepowtarzalną indywidualnością, każdy ma swój niepowtarzalny styl pracy i swoje własne niekonwencjonalne metody działania, dzięki którym potrafi sobie skutecznie poradzić nawet z najbardziej zawikłanymi sprawami, najdziwniejszymi przypadkami, najbardziej niesamowitymi sytuacjami i najbardziej zwariowanymi klientami oraz... (Polska 2017)

18:00
Klan - odc. 3208
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bruno odwiedza Kasię w preclowni. Zabawia ją opowieściami o swoich życiowych planach. W konsekwencji dziewczyna po powrocie do domu oświadcza, że po maturze nie zamierza podjąć żadnych studiów. Beata prosi Rafalskiego o rozmowę z Jaśkiem. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Adam Molak, Jarosław Marszewski, Jerzy Sztwiertnia
Obsada: Andrzej Grabarczyk, Teresa Stępień - Nowicka, Jacek Borkowski, Magdalena Wójcik, Mirosław Jękot, Tomasz Stochniał, Daniel Zawadzki, Jakub Świderski, Renata Pękul, Julia Królikowska

Czas: 21min.
18:30
Rodzina wie lepiej - /73/
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Dariusz Goczał, Tomasz Kubski

Czas: 21min.
18:55
Komisariat - odc. 77 Diler amator
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Michał Węgrzyn

Czas: 23min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 27min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:50
Jeden z dziesięciu - 21/102 Wielki Finał
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2017)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 30min.
18:00
Pierwsza miłość, odc.2574
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kaśka próbuje nawiązać bliższy kontakt z Kubą, co nie wychodzi najlepiej. Przeżywa szok, gdy dowiaduje się, że Kuba ma zostać u niego na cały rok. Hiszpan zabiera Melkę na akcję sprzedaży kradzionego samochodu. Melka ratuje transakcję, czym imponuje Hiszpanowi. Hiszpan chce od niej jednak czegoś więcej. W ramach pracy dziennikarskiej Radek i Tymek przychodzą do liceum, by napisać materiał o seksie wśród nastolatków. Zostają przegonieni przez ochronę.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

Reżyseria: Beszłej Wojciech, Klimkiewicz Katarzyna, Łebski Krzysztof, Miszczak Jakub
Obsada: Aleksandra Zienkiewicz, Aneta Zając, Ankudowicz Katarzyna, Anna Ilczuk, Banasiuk Mateusz, Błach Wojciech, Dębska Urszula, Gałązka Paulina, Halejcio Klaudia, Ilczuk Anna, Jankowski Jan, Krucz Paweł, Kwietniewski Rafał, Lehman Halszka, Michalski Błażej, Michał Koterski, Mikołajczak Michał, Okoński Paweł, Pakulnis Maria, Pogrebińska Julia, Płoszajski Łukasz, Rogacewicz Marcin, Strasburger Karol, Tomaszewski Maciej, Wielgosz Agnieszka, Wieszczek Krzysztof, Wolszczak Grażyna, Zając Aneta, Zienkiewicz Aleksandra, Łukasz Płoszajski
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 727
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pacjentem ordynatora oddziału ratunkowego jest 5 latek, który spadł z drzewa i złamał sobie rękę. Jego mama jest zdenerwowana, ponieważ nie może dodzwonić się do męża. Nie wie, że mężczyzna zdradza ją z jej młodszą siostrą. Całujących się kochanków nakrywa teściowa, która postanawia porozmawiać z córką. Doktor Wojciech Jarosz zajmuje się salową, która zasłabła podczas pracy. Kobieta samotnie wychowuje dzieci i dlatego jest nadopiekuńcza. Jej 15-letnia córka ma dość zachowania matki, dlatego... (Polska)

18:00
Policjantki i Policjanci, odc.356
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Do drzwi Białacha puka Edek. Tym razem jest trzeźwy. W dłoni dzierży bukiet kwiatów. Czy Janka przyjmie przeprosiny? I czy Edek naprawdę potrafi się zmienić? Tymczasem Jaskowska przeprowadza poważną rozmowę z Zosią. Ostrzega ją, że to, iż Zosia wkrótce zostanie żoną Mariusza, nie znaczy, że może liczyć na taryfę ulgową. Na patrolu Białach i Rachwał dostają wezwanie do prywatnej szkoły podstawowej. 9-latek spadł z drabinki na szkolnym placu zabaw. Ojciec dziecka domaga się... (Polska 2017)

Reżyseria: Kopański Tomasz, Miszczak Jakub, Olejnik Agnieszka, Zańczak Jakub
19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:30
Barwy szczęścia - odc. 1745
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Józek nie chce dla siebie transferu do ligi niemieckiej ze względu na Julitę i dziecko, co jest nie po myśli Darka, który wciąż dziewczynie nie ufa. W domu dochodzi do wypadku. Władek traci przytomność pod prysznicem. Uratować go może narzeczona Sałatki. (Polska 2017)

Reżyseria: Krzysztof Rogala
Obsada: Katarzyna Glinka, Patryk Pniewski, Andrzej Niemyt, Katarzyna Sawczuk, Przemysław Stippa, Marieta Żukowska, Sambor Czarnota, Michał Rolnicki, Lesław Żurek, Marta Zgutczyńska

Czas: 24min.
19:20
19:25
19:30
Świat według Kiepskich, odc.420
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ferdek Kiepski - totalny leń i niepoprawny kombinator w wiecznych finansowych tarapatach - po wielu latach bezrobocia znajduje pracę i nareszcie czuje, że żyje, pomimo iż to brudna robota na cmentarzu. Główny bohater tego serialu jest bardzo zadowolony z nowego zajęcia i chętnie dzieli się z domownikami i sąsiadami swoimi wrażeniami z pracy, które dotyczą, niestety, głównie zgonów i pogrzebów. Sąsiedzi i rodzina Ferdka nie podzielają jego zainteresowań zawodowych i wyraźnie zaczynają go... (Polska 2013)

Reżyseria: Yoka Patrick
Obsada: Grabowski Andrzej, Kipiel-Sztuka Marzena, Żukowski Bartosz, Mularczyk Barbara, Kotys Ryszard, Gnatowski Dariusz, Pałys Renata, Ilczuk Anna
19:00
Fakty, odc. 7266
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:35
Sport, odc. 7249
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Pogoda, odc. 7246
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:49
Raport smogowy – wiem czym oddycham, odc. 9/48
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50
Uwaga!, odc. 5139
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.357
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Mazurek i Zapała dostają wezwanie do domu znanej blogerki. Julia okazuje się jej stałą czytelniczką. Nie jest to bynajmniej blog modowy, ale relacja z walki ze śmiertelną chorobą. Zapała jest pod dużym wrażeniem postawy tej kobiety. Włamywacz ukradł blogerce cały sprzęt elektroniczny oraz oszczędności z domowej kasetki. Podejrzenie pada na jednego z sąsiadów, który był już karany za kradzież. Kolejne zgłoszenie pochodzi od mężczyzny, który jest dobrze znany policji. Jakiś... (Polska 2017)

Reżyseria: Kopański Tomasz, Miszczak Jakub, Olejnik Agnieszka, Zańczak Jakub
20:00 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 6min.
20:10
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 3min.
20:20 Na żywo
Liga Mistrzów - 5 kolejka: Juventus Turyn - FC Barcelona (studio)
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 13min.
20:40 Na żywo
Liga Mistrzów - 5 kolejka: Juventus Turyn - FC Barcelona
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 52min.
20:05
Barwy szczęścia - odc. 1746
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Julita widzi zainteresowanie medialne jej powrotem do Józka i zakłada im wspólny profil w mediach społecznościowych. Dziewczyna od razu pada ofiarą internetowego hejtu. Józek, starając się powstrzymać falę agresji wobec ukochanej, obraża kibiców Powiśla. (Polska 2017)

Reżyseria: Krzysztof Rogala
Obsada: Katarzyna Glinka, Katarzyna Sawczuk, Patryk Pniewski, Andrzej Niemyt, Przemysław Stippa, Ewa Ziętek, Krzysztof Kiersznowski, Marek Siudym, Emilia Warabida, Witold Sosulski

Czas: 24min.
20:45
Na dobre i na złe - odc. 686 Decyzja
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Leśnej Górze zjawia się doktor Rudnicki - młody lekarz, który ma zacząć specjalizację z chirurgii dziecięcej. Doktor Tretter nie ukrywa jednak, że wolałby widzieć na jego miejscu Kaśkę. Dr Orłowska razem z Góralem jedzie do wypadku na budowie. (Polska 2017)

Reżyseria: Artur Urbański
Obsada: Marcel Wiercichowski - Marek, Bartosz Opania - Latoszek, Iwo Rajski - Felek, Anna Oberc - Joanna, Miłosz Kwiecień - Wojtek, Tomasz Schimscheiner - Jeremi, Marcin Kwaśny - Staszek, Joanna Jeżewska - Agnieszka, Anita Sokołowska - Lena, Redbad Klynstra - Komarnicki - Van Graaf

Czas: 48min.
20:05
Świat według Kiepskich (Świat według Kiepskich), odc.527 Świat według Kiepskich
Godziny emisji
Rozwiń opis
W domu Kiepskich z nieoczekiwaną wizytą pojawia się prezes Kozłowski. Informuje Ferdka, że zbliża się wielki jubileusz 50-lecia osiedla Kosmonautów, który należałoby godnie uczcić. Prezes składa Ferdkowi propozycję wykreowania oryginalnego pomysłu na uroczyste obchody.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

Reżyseria: Yoka Patrick
Obsada: Grabowski Andrzej, Kipiel-Sztuka Marzena, Mularczyk Barbara, Kotys Ryszard, Pałys Renata, Gnatowski Dariusz, Gałła Andrzej, Kurowska Joanna, Dyblik Lech, Czerwińska Zofia, Gołębiewski Henryk, Pyś Marek, Kłak Andrzej
20:40
Agentka
Godziny emisji
Rozwiń opis
Doskonałe połączenie kina szpiegowskiego z komedią. Susan Cooper (Melissa McCarthy) pracuje jako analityk w CIA. Choć nie bierze udziału w misjach w terenie, jest cichą bohaterką biura. Obdarzona superpamięcią, jest partnerką, uszami i oczami agenta terenowego, Bradleya Fine'a (Jude Law). Kiedy Fine zalicza wpadkę, a najlepszy agent (Jason Statham) zostaje rozpracowany, Susan postanawia wyjść zza biurka i pracując pod przykrywką udaremnić plany handlarzy bronią. W tym celu musi zdobyć... (USA, 2014)

Obsada: Bobby Cannavale, Jason Statham, Jude Law, Melissa McCarthy, Rose Byrne
20:10
Doradca smaku-Naleśniki z kozim serem i szynką, odc. 6/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

20:15
Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2586
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wojna z garbarnią trwa! Dzisiaj Michalak ma odebrać pieniądze od prezesa garbarni. Weronika i Robert uświadamiają mężczyźnie, że podczas spotkania musi jakoś sprowokować prezesa – potrzebują jasnych dowodów! Michalak bierze sobie to do serca – to powoduje, że podczas przekazania pieniędzy zagrożone jest jego życie! Tymczasem Weronika podstępem wkrada się na teren garbarni. Ziębowie próbują przeprosić Beatę! Tomkowi jest bardzo głupio, że Ziębowie zostali okradzeni przez Beatę. Włodek uspokaja... (Polska)

Obsada: Anna Korcz, Bożena Dykiel, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Jakub Wesołowski, Joanna Jabłczyńska, Kazimierz Mazur, Mieczysław Hryniewicz, Renata Dancewicz, Tomasz Schimscheiner, Waldemar Obłoza, Zbigniew Stryj
20:55
Milionerzy, odc. 104/118
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ten najpopularniejszy teleturniej na świecie trzyma w napięciu jak niejeden thriller i budzi w widzach ogromne emocje. Nie dziwi zatem fakt, że od momentu premiery teleturnieju „Who Wants to Be a Millionaire?” w Wielkiej Brytanii, lokalne wersje ukazały się w 120 krajach, a jego ponadczasowa formuła urzekła widzów od Stanów Zjednoczonych po Wybrzeże Kości Słoniowej. Pytanie o milion zostało zadane w całej historii polskiej wersji teleturnieju dwunastokrotnie, ale główna wygrana padła tylko... (Polska)

20:00
Sprawiedliwi-Wydział Kryminalny, odc.150
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Latoszek, za namową Sawickiego zabiera się za sprawę Rudego, chłopaka Moniki. Do współpracy próbuje zwerbować prokuratora Jagiełłę. Monika ma zostać świadkiem koronnym, a Ola Latoszek chwilowo członkiem zespołu kryminalnych. Czy prokurator będzie przekonywał Kubisa do zatwierdzenia tych decyzji? Następnego dnia rano, ku zdziwieniu niektórych pracowników komendy, Ola przydzielona zostaje Sawickiemu. Pierwsza ich sprawa dotyczy morderstwa znanego z mediów wróża i jasnowidza.... (Polska 2017)

Reżyseria: Jaszkowski Marek, Łukasik Łukasz, Miszczak Jakub
Obsada: Dariusz Karpiński, Kamila Ścibiorek, Marek Włodarczyk, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
21:50
Na sygnale - odc. 163 "Pierwsza krew"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dr Góra przyjmuje do pracy ratownika - Nowaka. Pierwszy dzień pracy to seria nieszczęść. Młody ratownik zostaje oskarżony o kradzież portfela i zaatakowany tłuczkiem do mięsa. Potem trafia do nocnego klubu, gdzie o mało nie doprowadza do śmierci tancerki. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Waller
Obsada: Marcin Grzymowicz - Potocki, Tomasz Piątkowski - Góra, Lea Oleksiak - Anna, Wojciech Kuliński - Wiktor, Dariusz Wieteska - Piotr, Konrad Darocha - Adam, Monika Mazur - Martyna, Edyta Bełza - Zosia, Filip Kowalczyk - Marcel, Kamil Wodka - Nowy

Czas: 23min.
21:30
Azja Express, sez. 2, odc. 12/13
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

21:00
Ocalenie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Thriller. Grupa terrorystów porywa byłego agenta CIA. Kiedy jego syn zostaje odsunięty od zadania odbicia ojca, postanawia działać na własną rękę i sam wyrusza z odsieczą...   Dla małoletnich od lat 16 (Kanada, 2015)

Reżyseria: Steven C. Miller(1)
Obsada: Gina Carano, Joshua Mikel, Kellan Lutz, Sweeney D.B., Willis Bruce
22:25
Kino relaks - Bridget Jones - w pogoni za rozumem
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dalsze losy bohaterki bestsellerowej powieści Helen Fielding, Bridget Jones - współczesnej niezależnej kobiety, która nieustannie walczy z nałogami i nadwagą oraz poszukuje miłości swojego życia. (Wielka Brytania, Francja, USA 2004)

Reżyseria: Beeban Kidron
Obsada: Renée Zellweger, Hugh Grant, Colin Firth

Czas: 103min.
22:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
22:20
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2017)


Czas: 15min.
22:45
Pogoda - 22.11 - 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
22:45
600 kilometrów pomocy
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
20 - letni Adrian Besciak przejechał na wózku inwalidzkim 600 km z Rzeszowa do Suwałk. Podróż dedykował 14 - letniemu Kubie z Brzostku na Podkarpaciu. Rodzice chłopca od 10 lat zmagają się z budową domu, który ułatwiłby życie niepełnosprawnemu synowi. (Polska 2015)


Czas: 12min.
23:00 Na żywo
Liga Mistrzów - skróty
Godziny emisji
Rozwiń opis
Skróty z najbardziej interesujących spotkań. (Wielka Brytania 2017)


Czas: 60min.
23:05
Polski Sukces Gospodarczy odc. 9
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ekonomiczny magazyn, w którym informujemy o najważniejszych wydarzeniach ze świata gospodarki i biznesu, a także pokazujemy eksportowe osiągnięcia polskich firm. Pokazujemy również w jaki sposób przedsiębiorstwa chcące wyjść na rynki zagraniczne. (Polska 2017)


Czas: 22min.
23:35
Był Luksemburg...
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film opowiada o losach młodzieży, której w dorosłe życie przyszło wejść na przełomie lat 50 i 60. Po okresie stalinizmu przyszła gomułkowska "Mała stabilizacja". Ludziom zaczęło się wydawać, że teraz uzyskają przynajmniej namiastkę normalnego życia. (Polska 2008)

Reżyseria: Piotr Boruszkowski

Czas: 54min.
23:20
Eurotrip
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia. Licealista Scott koresponduje przez internet z osobą z Europy, o pseudonimie "Mieke", która pomaga mu otrzymywać najlepsze stopnie z języka niemieckiego, rozwiązując za niego zadania domowe. Gdy "Mieke" proponuje chłopakowi spotkanie "na żywo", Scott początkowo panikuje, obawiając się, że ma do czynienia ze starszym mężczyzną o podejrzanych upodobaniach seksualnych. Kiedy okazuje się, że internetowy przyjaciel w rzeczywistości jest atrakcyjną dziewczyną,... (USA, Czechy, 2004)

Reżyseria: Jeff Schaffer(1)
Obsada: Cathy Meils, Jacob Pitts, Kristin Kreuk, Matt Damon, Scott Mechlowicz, Vinnie Jones
23:00
Gwiezdne wojny: Część VII - Przebudzenie mocy
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
23:00
Śmierć na 1000 sposobów, odc.14
Godziny emisji
Rozwiń opis
"1000 Ways To Die" to przerażający, fascynujący i chwilami zabawny serial dokumentalny pokazujący „prawdziwe śmierci” ludzi, których spotkał nadzwyczajny koniec. Ludzie umierają tragicznie, niektórzy przypadkowo, inni z powodu zwykłej głupoty, ale „każde zwłoki opowiadają niezwykłą historię”. Dbałość o szczegóły w odtwarzaniu zdarzeń, eksperci w wielu dziedzinach nauki i sugestywne grafiki 3D dodatkowo podnoszą wartość amerykańskiego serialu.   Dla małoletnich od lat 16... (USA, 2011)

00:10
Haiti. Cudownie ocalona
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film dokumentalny, którego bohaterką jest malutka, kilkumiesięczna dziewczynka Landina Seignon, która została cudem ocalona z palącego się domu w czasie trzęsienia ziemi na Haiti w styczniu 2010 roku. (Wielka Brytania 2010)

Reżyseria: Ingo Gilmore

Czas: 47min.
00:25
O mnie się nie martw - s. VII odc. 11/13
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Krzysiek, który odnalazł się ku radości przyjaciół, opowiada kolejne wersje swego zniknięcia. Nie pamięta dokładnie, co się z nim stało. Dopiero Grażyna wpada na trop prawdziwych faktów jego zaginięcia i próbuje skonfrontować Krzyśka z rzeczywistością. (Polska 2017)

Reżyseria: Anna Kazejak, Łukasz Ostalski
Obsada: Katarzyna Ankudowicz, Kamil Kula, Jakub Wesołowski, Marcin Korcz, Hanna Śleszyńska, Maja Kwaśny, Aleksandra Domańska, Dawid Zawadzki, Joanna Kulig, Stefan Pawłowski

Czas: 45min.
00:40
Astronarium - (9) - "Projekt OGLE"
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odc. 9 "Projekt OGLE". Pośród spalonych słońcem pustkowi Atakamy w Ameryce Południowej znajdziemy kopułę, która skrywa jedno z najważniejszych osiągnięć polskiej astronomii: projekt OGLE. Na czym polega i co udało się dzięki niemu odkryć? (Polska 2015)


Czas: 22min.
00:00
Spadkobiercy, odc.14
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sceniczna, improwizowana parodia oper mydlanych – między innymi „Dynastii" i „Santa Barbara”. Podstawą pomysłu jest brak sztywnego scenariusza. Aktorzy dopiero tuż przed wejściem na scenę zostają poinformowani z kim i na jaki temat mają rozmawiać. Ustalone jest tylko zdanie kończące daną scenkę (które jest jednocześnie sygnałem dla zgaszenia świateł i przygotowania następnej scenki). Publiczność uczestnicząca w nagraniu jest o tym poinformowana. I dlatego zabawa jest pierwszorzędna.... (Polska 2010)

Reżyseria: Łosiewicz Szymon
01:10
Trójkąt Bermudzki
film kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Henryk, bogaty krakowski lekarz, Ludwik, łódzki adwokat i Jarek, właściciel warsztatu samochodowego w Gdańsku pomagają sobie wzajemnie w dokonaniu zemsty. Mszczą się na Zbyszku, młodym narkomanie, dokonują też zemsty na Barbarze, żonie adwokata... (Polska 1987)

Reżyseria: Wojciech Wójcik
Obsada: Marian Kociniak, Jan Peszek, Grażyna Trela, Leonard Pietraszak, Barbara Sołtysik, Maria Probosz, Jan Jankowski

Czas: 90min.
01:20
Świat bez tajemnic - Agresywne dziewczyny
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Od napaści, przez rozboje i przemoc domową w ostatnich latach gwałtownie wzrasta liczba wyroków skazujących dla młodych kobiet w Anglii. Filmy przedstawiające brutalne bójki dziewczyn stają się niezwykle popularne w sieciach społecznościowych. (Wielka Brytania 2015)

Reżyseria: Fiona Blair

Czas: 50min.
01:20
Głos Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Autorzy cyklu śledzą różne sprawy dotyczące widzów. W programie zajmują się problemami tylko z pozoru lokalnymi. Są zawsze tam, gdzie dzieje się coś ważnego. (Polska 2017)


Czas: 48min.
01:20
Lola Versus
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia. 29-latnia Lola (Greta Gerwig) zostaje porzucona przez długoletniego chłopaka (Joel Kinnaman) trzy tygodnie przed planowanym ślubem. Z pomocą przyjaciół Henry'ego (Hamish Linklater) i Alice (Zoe Lister Jones) Lola rozpoczyna serię desperackich spotkań, które maja jej pomóc pogodzić się z faktem, że mimo 30 lat pozostaje niezamężna i może tak zostać na zawsze...   Dla małoletnich od lat 16 (USA, 2012)

Reżyseria: Wein Daryl(1)
Obsada: Bill Pullman, Gerwig Greta, Kinnaman Joel, Linklater Hamish, Lister-Jones Zoe, Winger Debra
01:55
Superwizjer, odc. 1110
magazyn reporterów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ten magazyn reporterów TVN jest obecny na antenie od 2000 roku. Program pokazuje reportaże śledcze. „Superwizjer” to zespół dziennikarzy śledczych, którzy od lat zawodowo tropią większe i mniejsze wykroczenia przeciw prawu. Tematów dostarcza im teraźniejszość. Dziennikarze tropią afery, skandale, patrzą władzy na ręce, poruszają trudne tematy społeczne. Szukają rozwiązań i wskazują winnych. Reportaże „Superwizjera” znalazły uznanie wśród dziennikarzy i organizacji pozarządowych, a autorzy... (Polska)

01:00
Sekrety Sąsiadów, odc.43
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Olga i Edward są małżeństwem od 15 lat. Dla Edwarda jednak najważniejsza jest praca i Olga czuje się samotna. Ich sąsiadami jest inne małżeństwo, które od dłuższego czasu, boryka się z różnymi problemami. Monika, cierpi na depresję, na szczęście jej mąż Bartosz, jest zawsze przy niej. Oprócz choroby, mają pecha, jeżeli chodzi o dom. Zalanie, kradzież, dewastacja ogródka. Edward, jako agent ubezpieczeniowy, zajmuje się odszkodowaniem dla sąsiadów. Jednak w pewnym momencie coś... (Polska 2015)

Reżyseria: Bortkiewicz Marcin, Khamidov Okił
01:30
Sekrety Sąsiadów, odc.44
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Karolina pracuje w domu - uczy dzieci gry na pianinie. Niestety, od jakiegoś czasu jej zajęcia przerywa głośna muzyka, która dochodzi z domu sąsiadów. Mieszka tam trójka studentów, w tym Anita. Kiedy studenci ignorują kolejne prośby o przyciszenie muzyki, Karolina postanawia się odegrać. W Internecie umieszcza ogłoszenie, że studenci szukają współlokatora. Do sąsiadów zgłasza się mnóstwo chętnych, Ci jednak wszystkim odmawiają. Orientują się, że stoi za tym Karolina i... (Polska 2015)

Reżyseria: Bortkiewicz Marcin, Khamidov Okił
02:55
Naszaarmia.pl - odc. 291
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zagadnienia obronności, bezpieczeństwa i rodzimej myśli technicznej, historia i tradycja polskiego oręża. Nowoczesna formuła pozwala widzowi zgłębić problem. Przedstawienie ciekawych projektów, prototypów oraz sprzętu, którym dysponuje Wojsko Polskie. (Polska 2017)

Reżyseria: Włodzimierz Rybiński

Czas: 19min.
02:25
Paradoks - odc. 2 Szpion
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Majewska wyciąga sprawę, która jest jedną wielką niewiadomą. W hotelu zastrzelono człowieka. Na miejscu przestępstwa zjawili się funkcjonariusze wywiadu i utrudniali śledztwo. Kaszowskiemu i jego zespołowi nie udało się nawet ustalić tożsamości zabitego. (Polska 2012)

Reżyseria: Greg Zgliński
Obsada: Bogusław Linda, Anna Grycewicz, Cezary Łukaszewicz, Arkadiusz Jakubik, Witold Dębicki, Jakub Dmochowski, Ewa Skibińska, Gabriela Muskała, Sebastian Pawlak, Mariusz Ostrowski

Czas: 42min.
02:15
Podkarpacki szlak kulinarny - Podkarpackie Smaki 1 - Oberża Zakapior w Polańczyku
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prezentacja tradycyjnych potraw Podkarpacia. (Polska 2014)


Czas: 3min.
02:15
Polska z Miodkiem - (36) Chorzów
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl programów poświęconych etymologii ważnych miejsc dla każdego Polaka. Prof. Jan Miodek w przystępny sposób opowiada o pochodzeniu najważniejszych polskich nazw rzek, miast i krain geograficznych. (Polska 2015)

Reżyseria: Witold Świętnicki

Czas: 3min.
02:20
Smaki polskie
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2009)


Czas: 9min.
02:40
Był Luksemburg...
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film opowiada o losach młodzieży, której w dorosłe życie przyszło wejść na przełomie lat 50 i 60. Po okresie stalinizmu przyszła gomułkowska "Mała stabilizacja". Ludziom zaczęło się wydawać, że teraz uzyskają przynajmniej namiastkę normalnego życia. (Polska 2008)

Reżyseria: Piotr Boruszkowski

Czas: 54min.
02:30
Czarne lustro, odc. 1/3
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wyobraź sobie świat, w którym wszystko, co widzisz i robisz, jest nagrywane i przechowywane - wszystkie wyjątkowe chwile można przeżyć jeszcze raz, a każdą wymianę zdań zinterpretować na opak. Taki właśnie jest świat “In Memoriam” (ku pamięci). W takim świecie, dzięki postępowi technicznemu, można wszczepić człowiekowi pod skórę na karku chip wielkości ziarnka ryżu, którego pojemność umożliwia rejestrację całego życia ludzkiego w trakcie jego przeżywania. Wystarczy jedno kliknięcie, a... (Wielka Brytania)

02:00
TAK czy NIE
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

03:25
Anno Domini - Biblii ciąg dalszy - odc. 3/12
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kajfasz stara się ukryć zmartwychwstanie Jezusa. Piłat przygotowuje się na przyjazd Heroda Antypasa. Piotr i Jan czują, że ich misja się rozpoczęła. Nawet ich aresztowanie nie jest w stanie tego zmienić. Dochodzi do nieudanej próby zamachu na Piłata. (USA 2015)

Reżyseria: Ciaran Donnelly
Obsada: Richard Coyle, Vincent Regan, Adam Levy, Juan Pablo DiPace, Joanne Whalley

Czas: 41min.
03:15
Licencja na wychowanie - odc. 63 - U nas to rodzinne
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Roma podsłuchuje Marysię i Łukasza. Chłopak zastanawia się, czy zrobić sobie tatuaż. Będąc odpowiedzialną matką, musi temu jakoś zaradzić. Nie chce wtajemniczać Ryszarda, ale też nie zamierza narzucać swojej woli dorosłemu synowi. (Polska 2010)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Wojciech Todorow
Obsada: Jolanta Fraszyńska, Cezary Kosiński, Joanna Orleańska, Dariusz Wiktorowicz, Marta Bitner, Mikołaj Ściobłowski, Bruno Jasieński, Yvett Bednarska, Agata Szafrańska, Miłosz Olewicz

Czas: 24min.
03:50
Licencja na wychowanie - odc. 64 - Lekcja feminizmu
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bartek dostaje od dziadka ultranowoczesny zegarek. Paweł przypomina sobie, że i on kiedyś dostał od swojego dziadka taki prezent. Leszczyński odnajduje w piwnicy pamiątkowy zegarek i postanawia go naprawić. Naprawa staje się sprawą najwyższej wagi. (Polska 2010)

Reżyseria: Jakub Miszczak
Obsada: Jolanta Fraszyńska, Cezary Kosiński, Joanna Orleańska, Dariusz Wiktorowicz, Marta Bitner, Mikołaj Ściobłowski, Bruno Jasieński, Yvett Bednarska, Agata Szafrańska, Miłosz Olewicz

Czas: 25min.
03:45
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2017)


Czas: 15min.
03:15
Daleko od noszy - Reanimacja, odc.11
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pani Ordynator szykuje Kubę do konkursu na Pacjenta Roku. Zaś do szpitala trafia mężczyzna, który połknął elektroniczny moduł temperatury z klimatyzatora. Ma to fatalne skutki dla otoczenia. Na szczęście, sytuację ratuje przypadkowo przybyły Kraśnik. Tymczasem pacjent Nowak pomaga Kubie unikać męczących zalotów pań i wymyśla, żeby ten udawał chorego na czarną kaszelnicę…   Dla małoletnich od lat 12               Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2016)

Reżyseria: Jaroszyński Krzysztof
Obsada: Wawrzecki Paweł, Glinka Katarzyna, Śleszyńska Hanna, Gąsowski Piotr, Tyniec Krzysztof, Suchora Agnieszka, Kaczmarczyk Bogusław, Rutkowski Rafał, Lewandowski Michał, Nejman Andrzej, Mazur Magdalena, Kowalewski Krzysztof
03:45
Tajemnice losu, odc.2856
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

03:45
Moc Magii, odc. 318/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

03:00
Disco Polo Life, odc.670
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas... (Polska 2017)

04:20
Notacje - Wacław Sikorski. Jesteście aresztowani
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wacław Sikorski ps. Bocian (rocznik 1925), członek AK i WiN, powstaniec warszawski, więzień polityczny PRL. Pochodzi z rodziny kolejarzy. Szkoła powszechna nr 160 w Pelcowiźnie. W 1939 r. rozpoczął naukę w gimnazjum, potem w Szkole Wawelberga i Rotwanda. (Polska 2016)


Czas: 10min.
04:30
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:25
Zawrócony
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja toczy się 4 miesiące przed wydarzeniami w "Wujku". Tomasz Siwek pracuje w śląskiej elektrociepłowni, rozwozi wodę wśród robotników. Członka PZPR partyjny zwierzchnik namawia do szpiegowania kolegów z "Solidarności"podczas wiecu w Katowicach. (Polska 1994)

Reżyseria: Kazimierz Kutz
Obsada: Zbigniew Zamachowski, Marek Kondrat, Marek Frąckowiak, Stanisław Górka, Henryk Bista, Zofia Rysiówna, Anna Waszczyk

Czas: 78min.
04:05
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 18min.
04:25
Pogoda - 22.11 - 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
04:30
600 kilometrów pomocy
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
20 - letni Adrian Besciak przejechał na wózku inwalidzkim 600 km z Rzeszowa do Suwałk. Podróż dedykował 14 - letniemu Kubie z Brzostku na Podkarpaciu. Rodzice chłopca od 10 lat zmagają się z budową domu, który ułatwiłby życie niepełnosprawnemu synowi. (Polska 2015)


Czas: 12min.
04:50
Ja żyć będę
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
W sercu ma ziemię świętokrzyska z jej górami, polami, niczym szachownice, szumem zbóż i powstańczymi echami II w. św. Gustaw Hadyna zadebiutował w 1977 r. , niezwykłym, jak na owe czasy, performancem poświęconym partyzantom ziemi świętokrzyskiej. (Polska 2014)


Czas: 12min.
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.887
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia Marcin Kotyński. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:50
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:10
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:35
Polski Sukces Gospodarczy odc. 9
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ekonomiczny magazyn, w którym informujemy o najważniejszych wydarzeniach ze świata gospodarki i biznesu, a także pokazujemy eksportowe osiągnięcia polskich firm. Pokazujemy również w jaki sposób przedsiębiorstwa chcące wyjść na rynki zagraniczne. (Polska 2017)


Czas: 22min.
05:00
Disco Gramy, odc.3877
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:05
Nic straconego
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.891
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia Marcin Kotyński. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info