Dzisiaj Na żywo w telewizji - sport, programy

 
04-29, 15:10 LOTTO Ekstraklasa: Wisła Płock - Ruch Chorzów Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
04-29, 15:10 LOTTO Ekstraklasa: Wisła Płock - Ruch Chorzów Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
04-29, 15:30 Bundesliga - 31. kolejka: Dortmund (Niemcy) - FC Koeln (Niemcy) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
04-29, 15:30 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania - Półfinał Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
04-29, 15:55 Liga angielska: Southampton - Hull Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
04-29, 16:00 Piłka nożna - Austriacka Bundesliga - FK Austria Wiedeń - SK Puntigamer Sturm Graz Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
04-29, 16:00 ATP 500 Barcelona Open - II półfinał Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
04-29, 16:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Stuttgart - 1/2F (1) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
04-29, 16:10 LaLiga Santander - Real Madryt – Valencia CF Godziny emisji Eleven Logo Eleven
04-29, 16:30 Liga Mistrzów - I półfinał Berlin Recycling Volleys - Zenit Kazan Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
04-29, 16:45 Nice 1.liga - GKS Katowice - GKS Tychy Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
04-29, 16:55 Ligue 1 - AS Monaco - Toulouse FC Godziny emisji Eleven Extra Logo Eleven Extra
04-29, 17:30 O! Polskie Przeboje Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
04-29, 17:40 LOTTO Ekstraklasa: Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
04-29, 17:45 Express, odc. 5809 Godziny emisji TTV Logo TTV
04-29, 18:00 Regina Coeli Godziny emisji TV Trwam Logo TV Trwam
04-29, 18:00 Panorama Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
04-29, 18:00 Gorączka Piłkarskiej Soboty Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
04-29, 18:00 Pogoda, odc. 5977 Godziny emisji TTV Logo TTV
04-29, 18:05 Informacje dnia Godziny emisji TV Trwam Logo TV Trwam
04-29, 18:10 LaLiga Santander - Studio Godziny emisji Eleven Logo Eleven
04-29, 18:15 Rozmowy niedokończone Godziny emisji TV Trwam Logo TV Trwam
04-29, 18:25 LaLiga Santander - Las Palmas – Atletico Madryt Godziny emisji Eleven Logo Eleven
04-29, 18:25 Liga angielska: Crystal Palace - Burnley Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
04-29, 18:25 EHF Champions League - Barcelona Lassa – THW Kiel Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
04-29, 18:25 Liga Mistrzów Velux EHF: FC Barcelona - THW Kiel Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
04-29, 18:30 Piłka nożna - Austriacka Bundesliga - FC Red Bull Salzburg - SV Guntamatic Ried Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
04-29, 18:30 Żużel: Grand Prix Słowenii Godziny emisji CANAL+ Logo CANAL+
04-29, 18:30 Sport Telegram Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
04-29, 18:30 Bundesliga - 31. kolejka: Wolfsburg (Niemcy) - Bayern Monachium (Niemcy) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
04-29, 18:30 Kickboxing - Kickboxing Talents 31 w Hadze Godziny emisji FightKlub Logo FightKlub
04-29, 18:30 Tenis ziemny - Turniej WTA - Stuttgart - 1/2F (2) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
04-29, 19:00 Gala boksu zawodowego - studio Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
04-29, 19:30 Gala boksu zawodowego - Anthony Joshua - Wladimir Kliczko Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
04-29, 19:30 Liga Mistrzów - półfinał Sir Sicoma Colussi Perugia - Cucine Lube Civitanova Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
04-29, 19:30 Wiadomości Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
04-29, 19:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci Godziny emisji TV Trwam Logo TV Trwam
04-29, 19:45 Express, odc. 5810 Godziny emisji TTV Logo TTV
04-29, 19:55 Pogoda, odc. 5978 Godziny emisji TTV Logo TTV
04-29, 20:00 Informacje dnia Godziny emisji TV Trwam Logo TV Trwam
04-29, 20:00 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania - Półfinał Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
04-29, 20:00 LaLiga Santander - Studio Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
04-29, 20:05 Sport Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
04-29, 20:05 GOL Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
04-29, 20:10 LOTTO Ekstraklasa: Lechia Gdańsk - Bruk-Bet Termalica Nieciecza Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
04-29, 20:20 Różaniec Godziny emisji TV Trwam Logo TV Trwam
04-29, 20:30 EHF CL - PSG-MOL Pick Szeged Godziny emisji Eleven Extra Logo Eleven Extra
04-29, 20:30 Gorączka Piłkarskiej Soboty Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
04-29, 20:40 Serie A TIM - Torino – Sampdoria Godziny emisji Eleven Logo Eleven
04-29, 20:40 LaLiga Santander - Espanyol – FC Barcelona Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
04-29, 20:40 Liga Mistrzów Velux EHF: Paris Saint-Germain - MOL-Pick Szeged Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
04-29, 21:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze Godziny emisji TV Trwam Logo TV Trwam
04-29, 21:00 NBA Playoffs Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
04-29, 21:00 Hokej na lodzie - NHL: 2.runda play - off (2): OTTAWA SENATORS - NEW YORK RANGERS Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
04-29, 21:20 Informacje dnia Godziny emisji TV Trwam Logo TV Trwam
04-29, 21:40 Polski Punkt Widzenia Godziny emisji TV Trwam Logo TV Trwam
04-29, 22:00 Major League Soccer - Dzień dziewiąty: Orlando City SC (USA) - Colorado Rapids (USA) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
04-29, 22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów Godziny emisji TVP3 Logo TVP3
04-29, 22:00 Hokej na lodzie - NHL: 2.runda play - off (2): OTTAWA SENATORS - NEW YORK RANGERS Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
04-29, 22:30 Liga+ Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
04-29, 22:45 Magazyn - Eleven GOL LIVE SOBOTA odc. 7 Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
04-29, 23:45 Sportowa Sobota Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
04-30, 00:15 Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Dywizji 1B: Japonia - W. Brytania Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
04-30, 01:05 Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Dywizji 1B: Japonia - W. Brytania Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
04-30, 01:55 Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Dywizji 1B: Japonia - W. Brytania Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
04-30, 02:15 Tajemnice losu, odc.2668 Godziny emisji Polsat Logo Polsat
04-30, 06:30 Golf European Tour: Finał Volvo China Open Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
04-30, 09:00 ETC Cup, Monza, Włochy Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
04-30, 09:30 Msza Święta z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze Godziny emisji TV Trwam Logo TV Trwam
04-30, 09:45 Express, odc. 5811 Godziny emisji TTV Logo TTV
04-30, 10:00 ETC Cup, Monza, Włochy Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
04-30, 10:00 Pogoda, odc. 5979 Godziny emisji TTV Logo TTV
04-30, 11:00 CAFE FUTBOL Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
04-30, 11:30 Mistrzostwa Świata, Assen, Holandia Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
04-30, 11:30 Serie A TIM - Studio Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
04-30, 11:55 La Liga Santander - Osasuna - Deportivo La Coruna Godziny emisji Eleven Extra Logo Eleven Extra
04-30, 11:55 Między ziemią a niebem Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
04-30, 12:00 Monza, Włochy - Opening Race Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
04-30, 12:00 100. lecie parafii pw. MB Dobrej Rady w Krakowie - Prokocimiu Godziny emisji TV Trwam Logo TV Trwam
04-30, 12:10 Głos Regionów Godziny emisji TVP3 Logo TVP3
04-30, 12:15 Między ziemią a niebem Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
04-30, 12:25 Serie A TIM - AS Roma – Lazio Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
04-30, 12:30 Koszykówka mężczyzn - Liga hiszpańska - RETAbet Bilbao Basket - MoraBanc Andorra Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
04-30, 12:30 Polska Liga Koszykówki - Stelmet BC Zielona Góra - Rosa Radom Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
04-30, 12:45 PGNIG Superliga: Orlen Wisła Płock - Chrobry Głogów Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
04-30, 12:55 Liga angielska: Manchester Utd - Swansea City Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
04-30, 13:00 2017 FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX - Studio Godziny emisji Eleven Logo Eleven
04-30, 13:00 Mistrzostwa Świata, Assen, Holandia - Wyścig 2 Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
04-30, 13:00 Wieś - to też Polska Godziny emisji TV Trwam Logo TV Trwam
04-30, 13:15 Euroformuła Open - II wyścig Portugalia Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
04-30, 13:45 Wyścig Dookoła Romandii - Etap 5 Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
04-30, 13:45 2017 FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX - Wyścig Godziny emisji Eleven Logo Eleven
04-30, 14:00 Monza, Włochy - Main Race Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
04-30, 14:25 Jupiler League - KAA Gent - RSC Anderlecht Godziny emisji Eleven Extra Logo Eleven Extra
04-30, 14:30 Nice 1.liga - Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
04-30, 14:30 Serie A TIM - Studio Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
04-30, 14:55 Serie A TIM - Crotone – AC Milan Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
04-30, 15:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Stuttgart - Finał Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
04-30, 15:00 Liga angielska: Everton - Chelsea Godziny emisji CANAL+ Logo CANAL+
04-30, 15:00 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania - Finał Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
04-30, 15:10 LOTTO Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
04-30, 15:30 Bundesliga - 31. kolejka: FC Augsburg (Niemcy) - Hamburger SV (Niemcy) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
04-30, 15:45 Express, odc. 5812 Godziny emisji TTV Logo TTV
04-30, 16:00 PGE Ekstraliga: FOGO Unia Leszno - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
04-30, 16:00 Liga Mistrzów - mecz o 3. miejsce Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
04-30, 16:00 Informacje dnia Godziny emisji TV Trwam Logo TV Trwam
04-30, 16:00 Pogoda, odc. 5980 Godziny emisji TTV Logo TTV
04-30, 16:00 ATP 500 Barcelona Open - finał Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
04-30, 16:15 2017 FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX - Studio Godziny emisji Eleven Logo Eleven
04-30, 16:30 Piłka nożna - Austriacka Bundesliga - FC Admira Wacker Mödling - SK Rapid Wiedeń Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
04-30, 17:00 Teleexpress Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
04-30, 17:25 Liga angielska: Tottenham Hotspur - Arsenal Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
04-30, 17:30 Bundesliga - 31. kolejka: Hoffenheim (Niemcy) - Frankfurt (Niemcy) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
04-30, 17:35 LOTTO Ekstraklasa Godziny emisji CANAL+ Logo CANAL+
04-30, 17:45 Express, odc. 5813 Godziny emisji TTV Logo TTV
04-30, 18:00 Panorama Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
04-30, 18:00 Regina Coeli Godziny emisji TV Trwam Logo TV Trwam
04-30, 18:00 Pogoda, odc. 5981 Godziny emisji TTV Logo TTV
04-30, 18:05 Informacje dnia Godziny emisji TV Trwam Logo TV Trwam
04-30, 18:15 Koszykówka kobiet - Basket Liga Kobiet - Finał (4): Wisła Can - Pack Kraków - Ślęza Wrocław Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
04-30, 18:15 Rozmowy niedokończone Godziny emisji TV Trwam Logo TV Trwam
04-30, 18:25 LaLiga Santander - Eibar – Leganes Godziny emisji Eleven Logo Eleven
04-30, 18:25 EHF Champions League - Montpellier HB – Telekom Veszprem Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
04-30, 18:25 Liga Mistrzów Velux EHF: Montpellier HB - Telekom Veszprem Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
04-30, 18:30 Koszykówka mężczyzn - Liga hiszpańska - Real Madryt - Movistar Estudiantes Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
04-30, 18:30 PGE Ekstraliga: BETARD Sparta Wrocław - Get Well Toruń Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
04-30, 18:30 Sport Telegram Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
04-30, 19:00 Liga Mistrzów - finał Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
04-30, 19:30 Wiadomości Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
04-30, 19:45 Express, odc. 5814 Godziny emisji TTV Logo TTV
04-30, 19:55 Pogoda, odc. 5982 Godziny emisji TTV Logo TTV
04-30, 20:00 Liga+ Extra Godziny emisji CANAL+ Logo CANAL+
04-30, 20:00 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania - Finał Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
04-30, 20:00 Serie A TIM - Studio Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
04-30, 20:00 Informacje dnia Godziny emisji TV Trwam Logo TV Trwam
04-30, 20:05 Sport Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
04-30, 20:20 Różaniec Godziny emisji TV Trwam Logo TV Trwam
04-30, 20:40 LaLiga Santander - Celta Vigo - Athletic Godziny emisji Eleven Extra Logo Eleven Extra
04-30, 20:40 Serie A TIM - Inter – Napoli Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
04-30, 20:45 Sportowa niedziela Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
04-30, 20:45 Magazyn PGE Ekstraliga Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
04-30, 20:55 Ligue 1 - OGC Nice – PSG Godziny emisji Eleven Logo Eleven
04-30, 21:00 Major League Soccer - Dzień dziewiąty: Atlanta United (USA) - DC United (USA) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
04-30, 21:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze Godziny emisji TV Trwam Logo TV Trwam
04-30, 21:20 Piłka nożna plażowa - Mistrzostwa Świata: Tahiti - Japonia Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
04-30, 21:20 Informacje dnia Godziny emisji TV Trwam Logo TV Trwam
04-30, 21:30 Liga+ Extra: Dogrywka Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
04-30, 21:30 NBA Playoffs Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
04-30, 22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów Godziny emisji TVP3 Logo TVP3
04-30, 22:45 Magazyn - Eleven GOL NIEDZIELA odc. 7 Godziny emisji Eleven Sports Logo Eleven Sports
04-30, 23:15 Mistrzostwa świata, Wyspy Bahama - Faza grupowa, 2. kolejka: Paragwaj - Portugalia Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
05-01, 00:15 Mistrzostwa świata, Wyspy Bahama - Faza grupowa, 2. kolejka: Polska - Brazylia Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
05-01, 00:20 Piłka nożna plażowa - Mistrzostwa Świata: Polska - Brazylia Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
05-01, 00:20 Piłka nożna plażowa - Mistrzostwa Świata: Polska - Brazylia ( 1 tercja ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
05-01, 01:45 Piłka nożna plażowa - Mistrzostwa Świata: Polska - Brazylia ( studio ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
05-01, 04:05 Tajemnice losu, odc.2669 Godziny emisji Polsat Logo Polsat

Zobacz też dzisiejsze premiery: Dzisiejsze premiery telewizyjne

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info