Ada Fijał - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Ada Fijał występuje jako aktor lub reżyser.

Każda pozycja programowa zawiera informację na temat daty i godziny emisji. Klikając w nazwę stacji lub logo można przejść do programu danej telewizji

Najbliższe emisje - seriale, filmy i programy TV z udziałem Ada Fijał

Lista zawiera plan emisji programów, seriali i filmów z udziałem Ada Fijał (liczba emisji: 23, stacje: METRO, TVP HD).

2017-12-17, 18:15 Ojciec Mateusz - odc. 238 - Cud (Ojciec Mateusz XVIII odc. 13) Godziny emisji TVP HD Logo TVP HD
W Pałacu Biskupim trwa zebranie. Biskup Ludwik (Tadeusz Chudecki) wpada spóźniony i prosi księdza Jacka (Piotr Kozłowski) o przeparkowanie samochodu. Kiedy ten zjawia się we wskazanym przez ekscelencję miejscu nie znajduje auta. Mateusz zgłasza kradzież.
2017-12-18, 11:55 Barwy szczęścia - odc. 1390 Godziny emisji TVP HD Logo TVP HD
Mimo obaw Kasi, sprawę Rosjan zaczyna drążyć Łukasz. Po nagraniu wywiadu z Piotrem, Sadowski idzie do G&G i zadaje Janiszewskiemu niewygodne pytania. O sprawę wypytuje także Martę i Artura. Chowański uważa, że Walawski ściągnie na nich nieszczęście.
2017-12-19, 11:55 Barwy szczęścia - odc. 1391 Godziny emisji TVP HD Logo TVP HD
Po operacji Piotr jest w stanie krytycznym i pozostaje w śpiączce farmakologicznej. Zrozpaczona Iga nadal obawia się Rosjan, choć wejścia do sali pilnuje policjant. Marta i Artur opiekują się dziećmi Walawskich. Marta też drży o bezpieczeństwo rodziny.
2017-12-20, 11:55 Barwy szczęścia - odc. 1392 Godziny emisji TVP HD Logo TVP HD
Artur i Łukasz uważają, że Marta i Kasia razem z dziećmi powinny dla bezpieczeństwa wyjechać z Warszawy. Przyjaciółki nie chcą dać się zwariować, choć czują, że zagrożenie jest realne. Wadim i Władimir są na wolności, a ich prawnicy walczą o odszkodowanie.
2017-12-21, 11:55 Barwy szczęścia - odc. 1393 Godziny emisji TVP HD Logo TVP HD
Marta odwiedza w szpitalu Igę czuwającą przy łPiotrze i mówi, że dla bezpieczeństwa jedzie z dziećmi na wieś. Kasia zostaje w Warszawie ze względu na ojca. Stefan jest zły na Łukasza, że swoim postępowaniem wystawił Kasię i Ksawerego na celownik bandytów.
2018-01-08, 09:05 Apetyt na życie, odc. 1 Godziny emisji METRO Logo METRO
Przyjaciółki Lidka, Julia, Zuza i Anna razem urządzają mieszkanie dla Darka, który niebawem się tu wprowadzi. Brakuje wśród nich Alicji, zajętej przygotowywaniem przyjęcia dla córki. Dowiaduje się, że nie będzie na nim ojca dziewczynki, który ma problemy w pracy. Po raz kolejny nieudolnie tłumaczy swoje zachowanie. Wkrótce Anna przekonuje się, że jej ukochany Robert nie jest jej wierny. Informacja o rozstaniu dociera do fotografa Maćka, który widzi w tym dla siebie szansę.
2018-01-09, 09:05 Apetyt na życie, odc. 2 Godziny emisji METRO Logo METRO
Mąż Alicji ma dłuższy urlop. Jego obecność coraz bardziej irytuje partnerkę, która ma utrudniony kontakt z kochankiem. Mateusz próbuje porozmawiać z żoną o ich przyszłości. Anna idzie z Maćkiem na spacer. Spotkanie kończy się namiętnym pocałunkiem. Okazuje się jednak, że Anna nie zamierza z nikim się wiązać. Mateusz i Maciek odbierają Darka z więzienia. Jego powitanie kończy się niespodziewanie, kiedy on nagle opuszcza towarzystwo.
2018-01-10, 09:05 Apetyt na życie, odc. 3 Godziny emisji METRO Logo METRO
Mateusz szykuje dla Alicji niespodziankę, a pomysł podrzuca mu teściowa. Wyjazd do Paryża ma być lekarstwem dla ich związku. Tymczasem Alicja nadal spotyka się z Australijczykiem Davidem. Lidka w końcu nakłania męża do przeprowadzki. Tymczasem Darek zaczyna nagrywać wyznania dotyczące paczki przyjaciół.
2018-01-11, 09:10 Apetyt na życie, odc. 4 Godziny emisji METRO Logo METRO
Zuza jest zazdrosna o Maćka, który spotyka się z Anną. Lekarstwem ma być poznanie kogoś nowego poprzez serwis randkowy. Na anons odpowiada sympatyczny Adam. David proponuje Alicji, żeby wyjechali razem na kilka dni. Sprawy się komplikują, kiedy Mateusz mówi żonie o planowanym w tym samym czasie wyjeździe do Paryża.
2018-01-12, 09:10 Apetyt na życie, odc. 5 Godziny emisji METRO Logo METRO
Poznany poprzez serwis randkowy Adam daje do zrozumienia Zuzie, że nie interesuje go związek. Kobieta jest oburzona jego wyznaniem. Alicja odrzuca propozycje męża i nie chce z nim spędzić weekendu w Paryżu. Po rozmowie z matką postanawia jednak zerwać z kochankiem i ratować swoje małżeństwo.
2018-01-15, 09:10 Apetyt na życie, odc. 6 Godziny emisji METRO Logo METRO
Alicja tęskni za Davidem. Zwierza się Maryli ze swoich rozterek. Potem idzie z mężem na skwer, na którym jej się oświadczył. Jest zaskoczona tym, co widzi. Zuza spędza z Adamem namiętne chwile. Nie potrafi jednak zrozumieć, że dla niego była to tylko przygoda. Maciek próbuje przekonać ją, żeby dała sobie z kochankiem spokój. Julia namawia pacjentkę Kasię Grudzińską na operację. Nie ma jednak stuprocentowej pewności, że się powiedzie. Alicja ma dla Mateusza niespodziankę. Prowadzi go na skwer, gdzie mąż oświadczył się jej. Na miejscu okazuje się jednak, że po skwerze została już tylko wielka dziura. Dla Alicji to znak, że związku nie da się odbudować.
2018-01-16, 09:05 Apetyt na życie, odc. 7 Godziny emisji METRO Logo METRO
Alicja źle znosi ostatnie wydarzenia. Mateusz prosi o pomoc jej przyjaciółki, Lidkę i Zuzę. Jednocześnie żąda, aby ukrywali przed córką, że ich związek przechodzi kryzys. Anna nie zamierza angażować się w związek z Maciejem. Julia idzie na spacer ze Szczepanem. On chce uniknąć spotkania ze znajomymi.
2018-01-17, 09:05 Apetyt na życie, odc. 8 Godziny emisji METRO Logo METRO
Kłótnie Alicji i Mateusza są coraz częstsze, co nie pozostaje bez wpływu na ich córkę. Maryla przeprowadza z Alicją szczerą rozmowę i dowiaduje się o jej romansie. Zdradza tajemnice Annie, a ta Maciejowi. Wiadomość szybko dociera do pozostałych przyjaciół. Tylko Mateusz nie zna prawdy.
2018-01-18, 09:05 Apetyt na życie, odc. 9 Godziny emisji METRO Logo METRO
Maciek chce być lojalny wobec Mateusza i zamierza poinformować go o romansie Alicji. Pod wpływem Anny zmienia zdanie. Adam ponownie kontaktuje się z Zuzą. Szczęśliwa kobieta szybko przekonuje się, że jest jedną z wielu w życiu kochanka.
2018-01-19, 09:05 Apetyt na życie, odc. 10 Godziny emisji METRO Logo METRO
Mateusz jest przekonany, że kolejne dziecko uratuje jego małżeństwo. Żona nie podziela jego zdania, ale stara się to ukryć. Przyjaciele postanawiają zorganizować przyjęcie z okazji ich pojednania. Lidka jest oburzona sposobem, w jaki Witek odnosi się do klienta chcącego kupić ich mieszkanie. Kolejną rozmowę z potencjalnym nabywcą chce przeprowadzić sama.
2018-01-22, 09:05 Apetyt na życie, odc. 11 Godziny emisji METRO Logo METRO
Przyjaciele martwią się o Alicję i Mateusza. Oni unikają rozmów na temat małżeńskiego kryzysu. Zuza postanawia zemścić się na Adamie. Opracowuje pewien plan. Alicja i David próbują oswoić Adę z trudną dla niej sytuacją.
2018-01-23, 09:05 Apetyt na życie, odc. 12 Godziny emisji METRO Logo METRO
Alicja unika spotkania z Mateuszem. Matka uważa, że jej związek z Davidem szybko się skończy, a wtedy nie będzie miała do czego wracać. Wkrótce Mateusz wyraża zgodę na rozwód. Potem zabiera z parku Adę, wbrew woli żony.
2018-01-24, 09:05 Apetyt na życie, odc. 13 Godziny emisji METRO Logo METRO
Ada bardzo przeżywa rozstanie rodziców. Mateusz nie może znieść jej tęsknoty za matką i postanawia oddać córkę. Ma ogromny żal do przyjaciół, że nie poinformowali go o romansie Alicji. Tymczasem Adam nakłania Zuzę do zabiegu przerwania ciąży.
2018-01-25, 09:05 Apetyt na życie, odc. 14 Godziny emisji METRO Logo METRO
Mateusz godzi się z przyjaciółmi. Żeby zapomnieć o ostatnich wydarzeniach, rzuca się w wir pracy. Ostrzega Davida, aby nie próbował zastępować Adzie ojca. Witek stanowczo sprzeciwia się angażowaniu Lidki w sprzedaż mieszkań. Ona jednak robi to w tajemnicy przed mężem.
2018-01-26, 09:05 Apetyt na życie, odc. 15 Godziny emisji METRO Logo METRO
Ada znika z domu. Bezpieczne schronienie znajduje u Maryli. Ta postanawia rozmówić się z córką i zięciem. W tej sytuacji skłóceni małżonkowie muszą się porozumieć w sprawie opieki nad dzieckiem. Lidka sprzedaje mieszkanie odziedziczone po babci Jacka.
2018-01-29, 09:10 Apetyt na życie, odc. 16 Godziny emisji METRO Logo METRO
Zuza jest po lekturze poradnika dla poszukujących miłości kobiet. Postanawia wcielić w życie poznane zasady. Ada sprawia problemy rodzicom, którzy też nie radzą sobie w tej trudnej sytuacji. Lidka spotyka się z Mercikiem, czym wywołuje wściekłość Witka.
2018-01-30, 09:05 Apetyt na życie, odc. 17 Godziny emisji METRO Logo METRO
Kolejne niebezpieczne zdarzenie sprawia, że Alicja i Michał postanawiają przestać ze sobą walczyć. Witek zamierza zrobić żonie niespodziankę. Jego nieporadne działania mają jednak nieoczekiwane konsekwencje. Julia przestaje wierzyć Szczepanowi, że zostawi dla niej żonę. Koleżanki podpowiadają jej pewne rozwiązanie. Alicja postanawia wyjechać z Adą do Australii.
2018-01-31, 09:05 Apetyt na życie, odc. 18 Godziny emisji METRO Logo METRO
Mateusz nie może się pogodzić z decyzją Alicji. Chce ją nakłonić do zmiany planów. Tymczasem Anna wyrzuca Maćka z domu. Uważa, że ich związek nie ma sensu. Zuza i Julia zapisują się na kurs samoobrony, który prowadzi bardzo przystojny trener Roman.

Stacje

Ada Fijał do obejrzenia na antenie stacji: METRO, TVP HD

Programy, seriale, filmy

Ada Fijał do zobaczenia przed lub za kamerą w:

Kliknięcie w nazwę audycji (filmu, programu, serialu) przenosi na jej stronę, która zawiera informację na temat godzin emisji, obsady oraz stacji pokazujących

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną osobą:

Kraje osoby

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną osobą:

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info