Adam Pally - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Adam Pally występuje jako aktor lub reżyser.

Każda pozycja programowa zawiera informację na temat daty i godziny emisji. Klikając w nazwę stacji lub logo można przejść do programu danej telewizji

Najbliższe emisje - seriale, filmy i programy TV z udziałem Adam Pally

Lista zawiera plan emisji programów, seriali i filmów z udziałem Adam Pally (liczba emisji: 6, stacje: CANAL+ FILM, FOX Comedy).

2017-12-18, 04:00 Jak się robi historię, odc. 3 - Kim jest mój chłopak Godziny emisji FOX Comedy Logo FOX Comedy
Deborah stopniowo uzmysławia sobie, że Danny może wcale nie być wynalazcą, za którego uchodził w roku 1776. Dziewczyna zaczyna mieć pewne wątpliwości co do ich związku. Aby odzyskać ukochaną, Dan decyduje się na desperackie działania. Tymczasem dr Cobella, mentor Chrisa, bacznie go obserwuje, ponieważ nauczyciel stara się o stały etat na uczelni.
2017-12-18, 04:25 Jak się robi historię, odc. 4 - Aniołki Chadwicka Godziny emisji FOX Comedy Logo FOX Comedy
Troje przyjaciół wraca do lat 90., aby Dan mógł spełnić swoje dziecięce marzenie i zjeść w całości deser lodowy z wszystkimi dodatkami w miejscowej lodziarni. Podczas gdy Deb rozmawia z właścicielką lokalu, Chris postanawia uhonorować swojego zmarłego przyjaciela z Wielkiej Brytanii. Wszystkie ich plany zostają udaremnione, kiedy Dan spotyka łobuza, który dręczył go w dzieciństwie.
2017-12-18, 16:05 Apetyt na miłość Godziny emisji CANAL+ FILM Logo CANAL+ FILM
2017-12-25, 04:00 Jak się robi historię, odc. 5 - Tykalni Godziny emisji FOX Comedy Logo FOX Comedy
Ratowanie świata musi poczekać, przyjaciele mają teraz na głowie ważniejsze rzeczy. Przede wszystkim próbują szybko zdobyć pieniądze na zakup lodziarni dla Deb. Chris wpada na pomysł, by założyć się o wynik meczu baseballu w Chicago w 1919 roku i w ten sposób wygrać gotówkę. Niestety, zamiast tego paczka spotyka okrytego złą sławą gangstera, Ala Capone.
2017-12-25, 04:25 Jak się robi historię, odc. 6 - Mój przyjaciel gangster Godziny emisji FOX Comedy Logo FOX Comedy
Al Capone przejął torbę pozwalającą na podróżowanie w czasie, przez co Dan, Deb i Chris nie mogą się wydostać z Chicago z lat 20. Chris chce wykorzystać bieg historii, aby wyeliminować mafioso. Z kolei Dan i Deb wolą zaprzyjaźnić się z Caponem. Pokazują mu, jak stać się lepszym mężem i gangsterem. Szybko dociera do nich, że nie tak łatwo udowodnią nowemu znajomemu swoją lojalność.
2018-01-03, 15:20 Apetyt na miłość Godziny emisji CANAL+ FILM Logo CANAL+ FILM

Poprzednie emisje - programy, filmy z udziałem Adam Pally

2017-12-11, 04:40 Jak się robi historię, odc. 2 - Wystrzał, który cały świat usłyszał Godziny emisji FOX Comedy Logo FOX Comedy
Dan i Deb wracają do epoki kolonialnej, aby ocalić Chrisa i pomóc w inicjacji wojny o niepodległość. Niebawem Dan i Chris muszą udawać sojuszników strony brytyjskiej. Jednocześnie starają się podburzyć kolonistów do buntu w bitwie pod Lexington. Nawiązane zostają zaskakujące przyjaźnie, a historia tworzy się na nowo.
2017-12-11, 04:15 Jak się robi historię, odc. 1 - Skok w czasie Godziny emisji FOX Comedy Logo FOX Comedy
Dan jest zarządcą obiektu w małym college'u w Massachusetts. Nie cieszy się zrozumieniem otoczenia i ma wrażenie, że życie ucieka mu przez palce. Chłopak odkrył niedawno sposób na podróże w czasie, dzięki czemu może spotykać się ze swoją ukochaną, kobietą pochodzącą z XVIII wieku. W epoce kolonialnej znalazł też nowych przyjaciół. Jednak jego działania w przeszłości mogą też wpływać na czasy teraźniejsze. Jego wybranka, Deborah, to córka Paula Revere. Przez Dana ojciec dziewczyny odkłada swój słynny nocny rajd, co może wpłynąć na przebieg całej amerykańskiej rewolucji. Teraz podróżnik w czasie musi sam wszystko naprostować. Dan prosi o pomoc Chrisa, powszechnie lubianego nauczyciela historii w college'u. Dla niego jest to niepowtarzalna okazja, aby wziąć udział w wydarzeniach, studiowaniu których poświęcił swoje życie.
2017-12-05, 16:25 Apetyt na miłość Godziny emisji CANAL+ FILM Logo CANAL+ FILM
2017-11-26, 14:05 Apetyt na miłość Godziny emisji CANAL+ FILM Logo CANAL+ FILM

Stacje

Adam Pally do obejrzenia na antenie stacji: CANAL+ FILM, FOX Comedy

Programy, seriale, filmy

Adam Pally do zobaczenia przed lub za kamerą w:

Kliknięcie w nazwę audycji (filmu, programu, serialu) przenosi na jej stronę, która zawiera informację na temat godzin emisji, obsady oraz stacji pokazujących

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną osobą:

Kraje osoby

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną osobą:

Osoby powiązane

Lista zwiera osoby z obsady lub reżyserów, z którymi współpracował Adam Pally:

Kliknięcie w imię i nazwisko osoby powoduje przejście na stronę zawierającą informacje na temat tej osoby wraz z listą emisji programów. filmów i seriali, w których jest obsadzie.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info