Adeel Akhtar - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Adeel Akhtar występuje jako aktor lub reżyser.

Każda pozycja programowa zawiera informację na temat daty i godziny emisji. Klikając w nazwę stacji lub logo można przejść do programu danej telewizji

Najbliższe emisje - seriale, filmy i programy TV z udziałem Adeel Akhtar

Lista zawiera plan emisji programów, seriali i filmów z udziałem Adeel Akhtar (liczba emisji: 4, stacje: TVP Kultura).

2017-12-17, 00:05 Utopia s. II - odc. 3/6 Godziny emisji TVP Kultura Logo TVP Kultura
Arby uwalnia się od Iana. Zabiera Becky i resztę do Bena, młodego hakera, który jest w stanie rozszyfrować informacje od Donaldsona. Dowiadujemy się o sztucznym wirusie, wyhodowanym w 1960 r. , nad którym prace nagle zostały zatrzymane.
2017-12-17, 01:10 Utopia s. II - odc. 4/6 Godziny emisji TVP Kultura Logo TVP Kultura
W zamian za nowe tożsamości dla swojej partnerki i jej córeczki Arby przekazuje Donaldsona w ręce Lee. Ian dowiaduje się więcej o wirusie i idzie do domu Dugdale’a, gdzie natyka się na Jessicę. Ta mówi mu, kim naprawdę jest pan Królik.
2017-12-23, 23:15 Utopia s. II - odc. 5/6 Godziny emisji TVP Kultura Logo TVP Kultura
Terrence, skromny pracownik fast food, jest uśpionym agentem, który w decydującym momencie uwolni wirusa i zamorduje miliony ludzi. Jessica, Milner, Arby, Anton i Grant spotykają się na wrzosowiskach. Becky pomaga Dugdael’owi uratować żonę i córeczkę.
2017-12-24, 00:00 Utopia s. II - odc. 6/6 Godziny emisji TVP Kultura Logo TVP Kultura
Jessica zabiera Arby’ego do szpitala, po tym jak Lee próbował go zabić. Becky, Ian i Wilson składają im wizytę. Następnie włamują się do domu Paula, gdzie dowiadują się, jak ma rozprzestrzeniać się wirus, który ma zabić milardy ludzi.

Poprzednie emisje - programy, filmy z udziałem Adeel Akhtar

2017-12-10, 00:45 Utopia s. II - odc. 2/6 Godziny emisji TVP Kultura Logo TVP Kultura
Dowiadujemy się, kim tak naprawdę jest pan Królik. Milner więzi Jessicę, która jest kluczem do rozwiązania zagadki śmiercionośnego wirusa. Arby porzuca mordowanie i stara się prowadzić spokojne życie u boku nowo poznanej dziewczyny.
2017-12-09, 23:40 Utopia s. II - odc. 1/6 Godziny emisji TVP Kultura Logo TVP Kultura
Rok 1974, Anglia wstrząsana kryzysem i strajkami. Młody naukowiec, Philip Carvel, jest ojcem opóźnionego w rozwoju Pietra (przyszłego Arby’ego). Bezlitosny rodzic prowadzi na swoim synu makabryczny eksperyment.
2017-12-03, 01:20 Utopia s. I - odc. 6/6 Godziny emisji TVP Kultura Logo TVP Kultura
Czas ucieka, a bohaterowie muszą ustalić, kim jest pan Królik i powstrzymać Sieć przed wymordowaniem milionów ludzi. Wydaje się, że są na dobrym tropie, ale czy naprawdę uda im się rozwiązać wszystkie zagadki Utopii?
2017-12-03, 00:20 Utopia s. I - odc. 5/6 Godziny emisji TVP Kultura Logo TVP Kultura
Ian, Becky i inni uciekinierzy starają się przeciwstawić potężnej Sieci. Ich plan zakłada narażenie jednego z nich na wielkie niebezpieczeństwo. Arby czyni zaskakujące wyznanie Jessice ma to poważne konsekwencje. Becky staje przed tragicznym wyborem.
2017-11-26, 01:15 Utopia s. I - odc. 4/6 Godziny emisji TVP Kultura Logo TVP Kultura
Uciekinierzy, dowodzeni przez Jessicę Hyde, trafiają do domu na odludziu. Starają się odcyfrować manuskrypt kolejnej części Utopii. Ale czy rozszyfrowanie tożsamości pana Królika naprawdę uratuje ich życie?
2017-11-26, 00:10 Utopia s. I - odc. 3/6 Godziny emisji TVP Kultura Logo TVP Kultura
Bohaterowie już wiedzą, że Sieć jest zdolna do każdego okrucieństwa. Grant zostaje wmanipulowany w szokującą zbrodnię. Zastanawiają się, komu mogą jeszcze zaufać. Wiedzą, że bez sojuszników nie przetrwają.
2017-11-19, 20:40 Agenci paranormalni, odc. 6 Godziny emisji FOX Comedy Logo FOX Comedy
Genialny entuzjasta zjawisk paranormalnych oraz cyniczny sceptyk zostają zwerbowani przez Biurowe Podziemie - tajną agencję rządową. Ich zadaniem jest obrona ludzkiej rasy przed kosmitami.
2017-11-19, 20:10 Agenci paranormalni, odc. 5 Godziny emisji FOX Comedy Logo FOX Comedy
Genialny entuzjasta zjawisk paranormalnych oraz cyniczny sceptyk zostają zwerbowani przez Biurowe Podziemie - tajną agencję rządową. Ich zadaniem jest obrona ludzkiej rasy przed kosmitami.
2017-11-19, 16:30 Premiera Agenci paranormalni, odc. 6 Godziny emisji FOX Comedy Logo FOX Comedy
Genialny entuzjasta zjawisk paranormalnych oraz cyniczny sceptyk zostają zwerbowani przez Biurowe Podziemie - tajną agencję rządową. Ich zadaniem jest obrona ludzkiej rasy przed kosmitami.
2017-11-19, 16:05 Premiera Agenci paranormalni, odc. 5 Godziny emisji FOX Comedy Logo FOX Comedy
Genialny entuzjasta zjawisk paranormalnych oraz cyniczny sceptyk zostają zwerbowani przez Biurowe Podziemie - tajną agencję rządową. Ich zadaniem jest obrona ludzkiej rasy przed kosmitami.
2017-11-19, 00:50 Utopia s. I - odc. 2/6 Godziny emisji TVP Kultura Logo TVP Kultura
Ian i Becky zdają sobie sprawę, że już nigdy nie wrócą do dawnego życia. Poluje na nich tajemnicza organizacja. Dugdale pogrąża się w kolejnych kłamstwach naiwnie wierząc, że uratuje swoją skórę.
2017-11-18, 23:45 Utopia s. I - odc. 1/6 Godziny emisji TVP Kultura Logo TVP Kultura
Serial thriller z elementami science fiction. Potężna organizacja "Sieć" kontrolująca epidemie i próbująca wpływać na światową populację, chce zdobyć informacje genialnego genetyka, mające kluczowe znaczenie dla gatunku ludzkiego.

Stacje

Adeel Akhtar do obejrzenia na antenie stacji: TVP Kultura

Programy, seriale, filmy

Adeel Akhtar do zobaczenia przed lub za kamerą w:

Kliknięcie w nazwę audycji (filmu, programu, serialu) przenosi na jej stronę, która zawiera informację na temat godzin emisji, obsady oraz stacji pokazujących

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną osobą:

Kraje osoby

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną osobą:

Osoby powiązane

Lista zwiera osoby z obsady lub reżyserów, z którymi współpracował Adeel Akhtar:

Kliknięcie w imię i nazwisko osoby powoduje przejście na stronę zawierającą informacje na temat tej osoby wraz z listą emisji programów. filmów i seriali, w których jest obsadzie.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info