Adek Drabiński - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Adek Drabiński występuje jako aktor lub reżyser.

Każda pozycja programowa zawiera informację na temat daty i godziny emisji. Klikając w nazwę stacji lub logo można przejść do programu danej telewizji

Najbliższe emisje - seriale, filmy i programy TV z udziałem Adek Drabiński

Lista zawiera plan emisji programów, seriali i filmów z udziałem Adek Drabiński (liczba emisji: 22, stacje: FOKUS TV, TVP1 HD, TVP HD, TVP Historia, TVP Kultura).

2017-12-14, 00:00 Sensacje XX wieku: Operacja "Odessa", odc. 9 Godziny emisji FOKUS TV Logo FOKUS TV
Nazwa operacji jest akronimem nazwy organizacji zrzeszającej byłych esesmanów, którzy pod koniec wojny dorobili się olbrzymich majątków.
2017-12-14, 00:35 Tajemnica twierdzy szyfrów - odc. 7/13 Godziny emisji TVP HD Logo TVP HD
Jesień 1939 r. Aresztowany przez Harry'ego Sauera Herbert Russ, mąż Joanny, zostaje zakatowany przez niego podczas przesłuchania. W sali teatru w Szczawnie, gdzie Joanna i Natalia słuchają koncertu, nasłany przez Sauera snajper ma zlikwidować Joannę.
2017-12-15, 00:20 Sensacje XX wieku: Operacja "Odessa", odc. 10 Godziny emisji FOKUS TV Logo FOKUS TV
Nazwa operacji jest akronimem nazwy organizacji zrzeszającej byłych esesmanów, którzy pod koniec wojny dorobili się olbrzymich majątków.
2017-12-17, 04:20 Sensacje XX wieku: Kutrzeba, odc. 5 Godziny emisji FOKUS TV Logo FOKUS TV
Bohaterem widowiska historycznego jest generał Tadeusz Kutrzeba, dowódca armii "Poznań", która broniła Wielkopolski podczas napaści Niemiec na Polskę w 1939 roku. Autor filmu, analizując ówczesne ruchy wojsk i działania dyplomatyczne, usiłuje znaleźć odpowiedź na pytanie, czy nasz kraj mógł uchronić się przed wrześniowym kataklizmem. Przyjrzymy się prowadzonym wówczas działaniom obronnym i rozkazom wydanym przez dowództwo.
2017-12-18, 04:20 Sensacje XX wieku: Kutrzeba, odc. 6 Godziny emisji FOKUS TV Logo FOKUS TV
Podczas gdy niemieckie siły zbrojne nacierały na Warszawę od północy i południa oraz spychały pobite i wykrwawione polskie wojska, armia "Poznań" - nie atakowana przez przeciwników - zachowała pełną formę. Marszałek Rydz-Śmigły odrzucił bowiem propozycję dowódcy tego wojskowego zgrupowania, generała Tadeusza Kutrzeby, aby uderzyć w bok niemieckiej 8. armii. Od 3 września 1939 roku - zgodnie z rozkazami - armia "Poznań" cofała się z Wielkopolski w stronę Warszawy, aby zająć pozycje obronne za Wisłą.
2017-12-19, 00:35 Tajemnica twierdzy szyfrów - odc. 8/13 Godziny emisji TVP HD Logo TVP HD
W Książu na Jorga oczekuje Sauer, ale nie ma odwagi skrzywdzić człowieka, który przybywa tu za zgodą samego Goebbelsa. W podziemnym archiwum Jorg zaczyna poszukiwać depeszy, która umożliwi uruchomienie "Aparatu". Kiedy ją odnajduje, chowa do kieszeni.
2017-12-20, 00:20 Tajemnica twierdzy szyfrów - odc. 9/13 Godziny emisji TVP HD Logo TVP HD
Do polskiego ośrodka cichociemnych w Szkocji, gdzie zajęcia prowadzi doświadczony oficer Afgan, przyjeżdża Anglik kpt. Wood. Poszukuje komandosów do udziału w misji dotarcia do Czochy. W zamku Jorg widzi przez okno, jak Globcke przywozi Natalię.
2017-12-21, 00:05 Sensacje XX wieku: Pseudonim "Puch", odc. 12 Godziny emisji FOKUS TV Logo FOKUS TV
Bogusław Wołoszański przedstawia losy radzieckiego agenta Iwana Kuzniecowa, noszącego pseudonim "Puch", znanego Niemcom jako porucznik Wehrmachtu Paul Wilhelm Siebert. Pochodził z rodziny Niemców nadwołżańskich. Znalazł się w gronie doborowych sił specjalnych, które Stalin rozkazał zorganizować, aby uniemożliwić odwrót Armii Czerwonej, zaskoczonej w czerwcu 1941 roku przez ofensywę hitlerowską. Siebert dokonał zamachu na niemieckiego generała von Ilgena - dotarł do jego kwatery, wręczył mu wyrok śmierci i oddał dwa strzały.
2017-12-21, 00:35 Tajemnica twierdzy szyfrów - odc. 10/13 Godziny emisji TVP HD Logo TVP HD
Amerykańska grupa pancerna, osłaniająca komandosów w drodze do Czochy, zostaje zaatakowana. Napastnikom nie udaje się tak łatwo pokonać silnej formacji. Nagle komandosi uświadamiają sobie, że wysłano przeciwko nim młodzież z Hitlerjugend.
2017-12-24, 04:25 Sensacje XX wieku: Mata Hari, odc. 7 Godziny emisji FOKUS TV Logo FOKUS TV
Margaretha Gertruda Zelle znana jako Mata Hari urodziła się w 1876 roku w Holandii. Jako 18-latka wyjeżdża z Amsterdamu, gdyż jej romans z dyrektorem szkoły wywołał skandal. Niebawem wychodzi za mąż za znacznie starszego od siebie oficera wojsk kolonialnych, MacLeoda, który niedługo po ślubie opuszcza ją. Zostaje sama i bez środków do życia. Trzy lata później zaczyna występować jako tancerka, w Paryżu, a jeszcze później odwiedza Berlin. Miewa kochanków wśród znanych polityków i wysokich urzędników. Po wybuchu I wojny światowej niemieckie władze potraktowały ją jako obywatelkę wrogiego państwa i zagroziły internowaniem. Wraca wówczas do Holandii, skąd następnie udaje się do stolicy Francji. Od 1916 roku zostaje uznana za niemiecką agentkę i jest nieustannie śledzona. Potrzebując pieniędzy, przyjmuje propozycję pracy rzecz Francji, jako szpieg. Zadaniem jej jest uwiedzenie niemieckiego następcy tronu i wydobycie od niego cennych informacji. Zostaje aresztowana pod zarzutem szpiegostwa, a następnie rozstrzelana 15 października 1917 roku. Działalność jej do dziś budzi kontrowersje i pozostawia wiele niejasności.
2017-12-27, 00:15 Sensacje XX wieku: Skarby Trzeciej Rzeszy, odc. 14 Godziny emisji FOKUS TV Logo FOKUS TV
Jedna z najbardziej tajemniczych spraw II wojny - zaginięcie części skarbu III Rzeszy, rezerw walutowych i złota Reichsbanku. Miliardy dolarów zostały wykradzione po to, aby sfinansować ucieczki esesmanów oraz utworzyć neonazistowskie organizacje po wojnie.
2017-12-28, 00:20 Sensacje XX wieku: Tajemnica bunkra Hitlera, odc. 15 Godziny emisji FOKUS TV Logo FOKUS TV
Prowadzący pochyla się nad postacią żony, a wcześniej wieloletniej kochanki Hitlera - Ewy Braun. Jej ciało nie zostało odnalezione. Istnieją przypuszczenia, że przygotowywała ucieczkę.
2017-12-28, 00:35 Tajemnica twierdzy szyfrów - odc. 11/13 Godziny emisji TVP HD Logo TVP HD
Beer, na rozkaz Globckego, zawozi Skorzenego nad jezioro, gdzie więźniowie topią skrzynie ze złotem. Pokazuje też inne miejsca ukrycia skarbów wrocławskich banków. To złoto ma zasilić fundusz tajnej organizacji, którą tworzy Skorzeny.
2018-01-02, 00:30 Tajemnica twierdzy szyfrów - odc. 12/13 Godziny emisji TVP HD Logo TVP HD
W Niemczech komandosi rozstają się: Compaigne i Czerny jadą do Rosenheim, skąd nadeszło hasło, o którym informował ich Jorg. Nie wiedzą, co oznacza hasło "Orillo". Do pustoszejącej Czochy przybywa Wolf, który ma wyrównać rachunki z Jorgiem.
2018-01-02, 11:55 Dom nad rozlewiskiem - odc. 1/13 Godziny emisji TVP HD Logo TVP HD
Scenariusz na podstawie bestsellerowej książka M. Kalicińskiej. Pełna optymizmu, humoru i życiowej mądrości opowieść o wyboistej drodze, jaką trzeba przejść, by w końcu odnaleźć swoje miejsce na ziemi, poznać sens istnienia, zasmakować szczęścia i miłości.
2018-01-03, 00:55 Tajemnica twierdzy szyfrów - odc. 13/13 Godziny emisji TVP HD Logo TVP HD
W komendanturze w Rosenheim stawia się Orillo. Takie nazwisko przybrał Globcke, chroniąc się przed kolegami z SS. Gotów jest oddać "Aparat" w zamian za dokument in blanco umożliwiający mu uzyskanie nowej legalnej tożsamości i uniknięcie sądu.
2018-01-03, 11:55 Dom nad rozlewiskiem - odc. 2/13 Godziny emisji TVP HD Logo TVP HD
Przywrócona tymczasowo do pracy Małgosia z zapałem dopracowuje swój projekt kampanii społecznej. Grzegorz i Majka, przydzieleni jej "do pomocy", mogą się tylko przyglądać jej poczynaniom, nie mając ani takiego doświadczenia, ani pomysłów jak ona.
2018-01-04, 11:55 Dom nad rozlewiskiem - odc. 3/13 Godziny emisji TVP HD Logo TVP HD
Małgosia przyjeżdża do domu matki na Mazurach. Pierwsze spotkanie obu kobiet po latach jest pełne emocji, chociaż obie starają się nie okazywać uczuć. Małgosia poznaje przybraną ciotkę, upośledzoną umysłowo Kasię, z którą wiąże się smutna historia.
2018-01-05, 01:15 Pułapka Godziny emisji TVP Kultura Logo TVP Kultura
Po wieloletniej emigracji do kraju powraca zza oceanu Maciek, niegdyś dobrze zapowiadający się aktor młodego pokolenia. W Ameryce nie zdobył sławy, próbuje więc ułożyć sobie na nowo życie w Polsce. Ale przez ten czas nad Wisłą wszystko się zmieniło.
2018-01-05, 02:30 Tajemnica twierdzy szyfrów - odc. 1/13 Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
Osią akcji są działania wywiadów amerykańskiego i radzieckiego poszukujących w ostatnich miesiącach wojny tajemniczej niemieckiej maszyny - "ryba - miecz". Miała ona odczytywać radzieckie szyfry jednorazowe uważane za niemożliwe do złamania.
2018-01-09, 21:40 Tajemnica twierdzy szyfrów - odc. 6/13 Godziny emisji TVP Historia Logo TVP Historia
2018-01-10, 01:45 Tajemnica twierdzy szyfrów - odc. 6/13 Godziny emisji TVP Historia Logo TVP Historia

Stacje

Adek Drabiński do obejrzenia na antenie stacji: FOKUS TV, TVP1 HD, TVP HD, TVP Historia, TVP Kultura

Programy, seriale, filmy

Adek Drabiński do zobaczenia przed lub za kamerą w:

Kliknięcie w nazwę audycji (filmu, programu, serialu) przenosi na jej stronę, która zawiera informację na temat godzin emisji, obsady oraz stacji pokazujących

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną osobą:

Kraje osoby

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną osobą:

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info