Adriana Barraza - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Adriana Barraza występuje jako aktor lub reżyser.

Każda pozycja programowa zawiera informację na temat daty i godziny emisji. Klikając w nazwę stacji lub logo można przejść do programu danej telewizji

Najbliższe emisje - seriale, filmy i programy TV z udziałem Adriana Barraza

Lista zawiera plan emisji programów, seriali i filmów z udziałem Adriana Barraza (liczba emisji: 1, stacje: CBS Europa).

2017-12-14, 23:05 Babel Godziny emisji CBS Europa Logo CBS Europa
Współczesna wieża Babel w filmie Alejandra Gonzáleza Inárritu. W Maroku dochodzi do tragicznego wypadku: dwóch nastolatków strzela do autokaru i kula trafia amerykańską turystkę, która jest na wakacjach z mężem. W tym czasie w Stanach meksykańska niania ma problem z dziećmi tej pary — w sobotę w Meksyku ma odbyć się ślub jej syna, lecz kobieta nie ma z kim zostawić swoich podopiecznych. W Tokio głuchoniema nastolatka, której matka popełniła samobójstwo, buntuje się przeciwko ojcu… Babel to trzeci — po Amores perros i 21 gramach – wspólny film Alejandra Gonzaleza Inárritu i scenarzysty Guillerma Arriagi. Kluczowe jest tu nawiązanie do biblijnej wieży Babel. Obraz Inárritu jest opowieścią o współczesnych skutkach starotestamentowego mitu — o różnicach kulturowych i braku porozumienia. Akcja filmu toczy się na trzech kontynentach, w trzech krajach: Maroku, Meksyku i Japonii. Fabuła jest prowadzona nielinearnie, z różnych punktów widzenia. Z Maroka przenosimy się do Stanów, z Meksyku do Japonii. Fragmenty trzech historii układają się w całość dopiero na końcu. Znakomite zdjęcia Rodriga Prieto zmieniają swój charakter w zależności od tego, w jakim miejscu świata się znajdujemy: w pustynnym, wietrznym Maroku, barwnym, bałaganiarskim Meksyku czy sterylnym, nowoczesnym Tokio. Reżyser zaprosił do współpracy i wielkie gwiazdy (Pitt, Blanchett, Garcia Bernal, Yakusho), i amatorów (cały wątek marokański). I to między innymi oni sprawiają, że misternie skonstruowana opowieść o braku porozumienia prowadzącym do tragedii jest tak autentyczna. Film otrzymał wiele nagród na całym świecie, w tym trzy nagrody na festiwalu w Cannes, siedem nominacji Akademii i Oscara za muzykę, Złoty Glob dla najlepszego dramatu, nagroda BAFTA za muzykę i sześć innych nominacji (w tym dla najlepszego filmu, za scenariusz i reżyserię).

Stacje

Adriana Barraza do obejrzenia na antenie stacji: CBS Europa

Programy, seriale, filmy

Adriana Barraza do zobaczenia przed lub za kamerą w:

Kliknięcie w nazwę audycji (filmu, programu, serialu) przenosi na jej stronę, która zawiera informację na temat godzin emisji, obsady oraz stacji pokazujących

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną osobą:

Kraje osoby

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną osobą:

Osoby powiązane

Lista zwiera osoby z obsady lub reżyserów, z którymi współpracował Adriana Barraza:

Kliknięcie w imię i nazwisko osoby powoduje przejście na stronę zawierającą informacje na temat tej osoby wraz z listą emisji programów. filmów i seriali, w których jest obsadzie.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info