Agata Młynarska - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Agata Młynarska występuje jako aktor lub reżyser.

Każda pozycja programowa zawiera informację na temat daty i godziny emisji. Klikając w nazwę stacji lub logo można przejść do programu danej telewizji

Najbliższe emisje - seriale, filmy i programy TV z udziałem Agata Młynarska

Lista zawiera plan emisji programów, seriali i filmów z udziałem Agata Młynarska (liczba emisji: 1, stacje: METRO).

2017-12-18, 11:05 Rodzina Leśniewskich Godziny emisji METRO Logo METRO
Zajęta domowymi obowiązkami kobieta postanawia zrobić coś dla siebie i wraca na studia. W głównych rolach Krystyna Sienkiewicz i Krzysztof Kowalewski, a na ekranie debiutuje Agata Młynarska. Państwo Leśniewscy są rodzicami 15-letniej Agnieszki, 14-letniego Leszka i 6-letnich bliźniąt Beatki i Pawełka. Domem zajmuje się mama Jadwiga, która pod wpływem udzielonego w sklepie wywiadu postanawia wrócić na studia. Bliscy są zdziwieni jej decyzją, ale zgodnie deklarują pomoc i chęć przejęcia domowych obowiązków. Nie obywa się bez problemów, a brak Jadwigi w domu daje się wszystkim we znaki. Z czasem jednak dzieci stają się coraz bardziej samodzielne. Mama przygotowuje się do egzaminu, a większe i mniejsze domowe katastrofy nie są w stanie jej zniechęcić.

Stacje

Agata Młynarska do obejrzenia na antenie stacji: METRO

Programy, seriale, filmy

Agata Młynarska do zobaczenia przed lub za kamerą w:

Kliknięcie w nazwę audycji (filmu, programu, serialu) przenosi na jej stronę, która zawiera informację na temat godzin emisji, obsady oraz stacji pokazujących

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną osobą:

Kraje osoby

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną osobą:

Osoby powiązane

Lista zwiera osoby z obsady lub reżyserów, z którymi współpracował Agata Młynarska:

Kliknięcie w imię i nazwisko osoby powoduje przejście na stronę zawierającą informacje na temat tej osoby wraz z listą emisji programów. filmów i seriali, w których jest obsadzie.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info