Agata Szafrańska - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Agata Szafrańska występuje jako aktor lub reżyser.

Każda pozycja programowa zawiera informację na temat daty i godziny emisji. Klikając w nazwę stacji lub logo można przejść do programu danej telewizji

Najbliższe emisje - seriale, filmy i programy TV z udziałem Agata Szafrańska

Lista zawiera plan emisji programów, seriali i filmów z udziałem Agata Szafrańska (liczba emisji: 7, stacje: TVP2 HD).

2017-12-14, 03:30 Licencja na wychowanie - odc. 69 - Elliot Billy Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
Madzia Barańska nie chce chodzić na balet. Potajemnie zapisuje się na lekcje boksu. Trener (gościnny występ Przemysława Salety) odkrywa w niej wielki talent bokserki. Zbliżają się mistrzostwa, a Madzia nie może się zdekonspirować...
2017-12-14, 04:05 Licencja na wychowanie - odc. 70/101 - Ja się zastrzelę Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
Babcia Barańska przechowuje rodzinny przepis na ciasto orzechowe. Receptura jest przekazywana z pokolenia na pokolenie. Roma jednak nigdy nie otrzymała go od teściowej. Sprytna gospodyni postanawia zdobyć go siłą. Wiktoria jest świadkiem randki Łukasza.
2017-12-21, 04:30 Licencja na wychowanie - odc. 71 - Kto się boi dzieci Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
Staś Leszczyński za nic nie chce zasnąć. Cały czas drze się w niebogłosy. Nie pomaga interwencja pani Czesi, Weroniki i Pawła. Bartek postanawia rozprawić się z młodszym bratem. Marysia przyprowadza do domu kolegę i zamyka się z nim w pokoju.
2017-12-21, 05:00 Licencja na wychowanie - odc. 72 - Sex, anarchia i rock'n'roll Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
Łukasz Barański znów umawia się z różnymi dziewczynami. Roma widzi go z brunetką, a Marysia z blondynką. Kilka dni później do Łukasza przychodzi też rudowłosa. Roma jest wstrząśnięta rozwiązłością syna, a Ryszarda zaczyna boleć ząb...
2017-12-28, 02:50 Licencja na wychowanie - odc. 73 - Nie tylko choinki mają czubki cz. I Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
Zbliża się Boże Narodzenie. Bartek ma wystąpić jako aniołek w szkolnej szopce. Wszyscy się z niego trochę pośmiewają, bo jest jedynym chłopcem wśród aniołków. Przyjeżdżają babcia i dziadek Leszczyńscy, którzy pomagają w przygotowaniach do świąt.
2017-12-28, 03:20 Licencja na wychowanie - odc. 74 - Nie tylko choinki mają czubki cz. II Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
Babcia Leszczyńska przepadła jak kamień w wodę. Paweł bez skutu szuka jej po okolicy. Wiktoria odkrywa, że zniknął też Bartek. Leszczyńscy są załamani. Tymczasem do wigilijnej wieczerzy zostało tylko kilka godzin. Roma jest zła, że zjedzono jej pierogi.
2018-01-04, 04:25 Licencja na wychowanie - odc. 75 - Wolnoć Tomku w swoim domku? Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
Zbliża się noc sylwestrowa. Zarówno Barańscy, jak i Leszczyńscy mają plany na ten wyjątkowy wieczór. Roma i Ryszard po raz pierwszy od wielu lat chcą się wybrać na bal. Na tę okazję Roma kupuje piękną czerwoną sukienkę, która ma jednak bardzo wąską talię.

Poprzednie emisje - programy, filmy z udziałem Agata Szafrańska

2017-12-07, 04:25 Licencja na wychowanie - odc. 68 - Mama dobra rada Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
Paweł dowiaduje się, że ma w USA kuzynkę od strony ojca. Jadzia przyjeżdża do Leszczyńskich i chce zatrzymać się na dłużej. Zamierza bliżej poznać polską kulturę i zwyczaje. Leszczyńscy służą pomocą. Do czasu...
2017-12-07, 03:55 Licencja na wychowanie - odc. 67 - Kto nie był buntownikiem Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
W domu Leszczyńskich dzieci podnoszą raban. Wiktorii popsuł się laptop, a Bartek przeszedł już wszystkie poziomy swoich gier. Weronika zastanawia się, czy domowy budżet wytrzyma nieplanowane zakupy. Paweł radzi więc, żeby nie ulegać zachciankom dzieci.
2017-11-30, 05:10 Licencja na wychowanie - odc. 66 - Bardzo zdolne dzieci Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
Bartek Leszczyński potajemnie konstruuje nowoczesne urządzenie. Paweł podejrzewa, że jest to bomba. Tymczasem do Leszczyńskich dzwoni przedstawiciel koreańskiego koncernu. Chce kupić patent. Zapach miliona dolarów unosi się w powietrzu.
2017-11-30, 04:40 Licencja na wychowanie - odc. 65 - Miłość, intrygi i spinacze biurowe Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
Wiktoria Leszczyńska znowu jest zakochana i ulega różnym nastrojom. Najpierw tryska radością, a po chwili ogarnia ją melancholia i tonie we łzach. Czy strzała Amora trafiła w serce dziewczyny. Czy wybranek Wiktorii jest rzeczywiście miłością jej życia?
2017-11-23, 03:50 Licencja na wychowanie - odc. 64 - Lekcja feminizmu Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
Bartek dostaje od dziadka ultranowoczesny zegarek. Paweł przypomina sobie, że i on kiedyś dostał od swojego dziadka taki prezent. Leszczyński odnajduje w piwnicy pamiątkowy zegarek i postanawia go naprawić. Naprawa staje się sprawą najwyższej wagi.
2017-11-23, 03:15 Licencja na wychowanie - odc. 63 - U nas to rodzinne Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
Roma podsłuchuje Marysię i Łukasza. Chłopak zastanawia się, czy zrobić sobie tatuaż. Będąc odpowiedzialną matką, musi temu jakoś zaradzić. Nie chce wtajemniczać Ryszarda, ale też nie zamierza narzucać swojej woli dorosłemu synowi.
2017-11-16, 04:30 Licencja na wychowanie - odc. 62 - Klątwa Czarnej Perły Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
Asystentka Ryszarda, Chang Lee, odchodzi z pracy i Ryszard musi znaleźć kogoś na jej miejsce. Roma chce pomóc mężowi w dobrym wyborze. Do czasu, gdy zaczyna ją prześladować widmo jednej seksownej i młodej kandydatki. Leszczyńskim psuje się pralka.
2017-11-16, 04:00 Licencja na wychowanie - odc. 61 - Straszymy, bo się o was troszczymy Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
Wiktoria chyba cierpi z powodu rozstania z Łukaszem. Siedzi w domu, nie spotyka się ze znajomymi i ku przerażeniu rodziny gotuje! Weronika próbuje porozmawiać z córką, ale Wiki nie chce niczego powiedzieć.

Stacje

Agata Szafrańska do obejrzenia na antenie stacji: TVP2 HD

Programy, seriale, filmy

Agata Szafrańska do zobaczenia przed lub za kamerą w:

Kliknięcie w nazwę audycji (filmu, programu, serialu) przenosi na jej stronę, która zawiera informację na temat godzin emisji, obsady oraz stacji pokazujących

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną osobą:

Kraje osoby

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną osobą:

Osoby powiązane

Lista zwiera osoby z obsady lub reżyserów, z którymi współpracował Agata Szafrańska:

Kliknięcie w imię i nazwisko osoby powoduje przejście na stronę zawierającą informacje na temat tej osoby wraz z listą emisji programów. filmów i seriali, w których jest obsadzie.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info