Amelia Malesa - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Amelia Malesa występuje jako aktor lub reżyser.

Każda pozycja programowa zawiera informację na temat daty i godziny emisji. Klikając w nazwę stacji lub logo można przejść do programu danej telewizji

Najbliższe emisje - seriale, filmy i programy TV z udziałem Amelia Malesa

Lista zawiera plan emisji programów, seriali i filmów z udziałem Amelia Malesa (liczba emisji: 7, stacje: TVP1 HD, TVP HD).

2017-10-17, 12:30 Klan - odc. 2975 Godziny emisji TVP HD Logo TVP HD
Antek i Jerzy wzajemnie się oskarżają o niepowodzenia biznesowe. Nerwową sytuację Jerzy przypłaca skokami ciśnienia. Beata konsultuje się z Rafalskim w sprawie Małgosi. Piotr nie daje wiary tłumaczeniom dziewczyny i zaleca wzmożoną czujność.
2017-10-19, 12:30 Klan - odc. 2977 Godziny emisji TVP HD Logo TVP HD
Elżbieta zamierza sprzedać aptekę i oddać Michałowi pieniądze, które stracił w nieudanym przedsięwzięciu. Jest przekonana o słuszności swej decyzji, bo to Jerzy namówił syna na ulokowanie pieniędzy w ryzykowny biznes. Jasiek pertraktuje z rodzicami.
2017-10-20, 18:00 Klan - odc. 3186 Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
Chojniccy zapraszają Dominikę na weekend do swego domu. Dziewczyna nie przyjmuje zaproszenia. Wykręca się nauką, ale Jerzy wie, że chodzi o coś innego. Dominika ma złamane serce przez kolegę ze studiów. Ojciec Borysa dzwoni do syna i prosi o spotkanie.
2017-10-22, 05:35 Klan - odc. 3186 Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
Chojniccy zapraszają Dominikę na weekend do swego domu. Dziewczyna nie przyjmuje zaproszenia. Wykręca się nauką, ale Jerzy wie, że chodzi o coś innego. Dominika ma złamane serce przez kolegę ze studiów. Ojciec Borysa dzwoni do syna i prosi o spotkanie.
2017-10-23, 12:30 Klan - odc. 2978 Godziny emisji TVP HD Logo TVP HD
Paweł tłumaczy Eli, że pochopnie podjęła decyzję o sprzedaży apteki. Prosi, aby jeszcze raz przemyślała tę sprawę. Agnieszka chce wciągnąć ojca do cyklu programów o ludziach, którzy mimo ciężkiej choroby starają się normalnie funkcjonować w życiu.
2017-10-24, 12:30 Klan - odc. 2979 Godziny emisji TVP HD Logo TVP HD
Po rutynowej wizycie kuratorskiej Rafał dochodzi do wniosku, że został uwikłany w rodzinną intrygę i postanawia zamknąć sprawę. Beata próbuje przekonać Ramonę, żeby dla dobra Jaśka nie organizować nocnej imprezy poza miastem i sugeruje zmienić lokalizację.
2017-11-08, 12:30 Klan - odc. 2988 Godziny emisji TVP HD Logo TVP HD
Dzieci Gorajczyków są poszukiwane. Matka podejrzewa, że porwał je teść. Wyjawia Oli, że była przez niego molestowana. Monika z adwokatem odwiedza w szpitalu Daniela, by ustalić prawdę o pieniądzach Gravesa. Darek podejmuje decyzję o podjęciu studiów.

Stacje

Amelia Malesa do obejrzenia na antenie stacji: TVP1 HD, TVP HD

Programy, seriale, filmy

Amelia Malesa do zobaczenia przed lub za kamerą w:

Kliknięcie w nazwę audycji (filmu, programu, serialu) przenosi na jej stronę, która zawiera informację na temat godzin emisji, obsady oraz stacji pokazujących

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną osobą:

Kraje osoby

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną osobą:

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info