Cevdet Mercan - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Cevdet Mercan występuje jako aktor lub reżyser.

Każda pozycja programowa zawiera informację na temat daty i godziny emisji. Klikając w nazwę stacji lub logo można przejść do programu danej telewizji

Najbliższe emisje - seriale, filmy i programy TV z udziałem Cevdet Mercan

W najbliższym czasie nie ma żadnych emisji seriali, filmów i programów TV z udziałem Cevdet Mercan

Poprzednie emisje - programy, filmy z udziałem Cevdet Mercan

2017-10-07, 10:50 Rozdarte serca - odc. 83 Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
Hazal, nie mogąc się pogodzić ze swoją niepełnosprawnością, pogrąża się w coraz większej depresji. Obwinia Dżansu o to, co się stało i wyrzuca jej to przy każdej sposobności. Dżansu również bardzo cierpi z powodu poczucia winy.
2017-10-07, 09:55 Rozdarte serca - odc. 82 Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
Dżansu bezskutecznie przeprasza Hazal za niesłuszne oskarżenia. Derya, zmuszona trudną sytuacją rodzinną, decyduje się na sprzedaż lokalu. Hazal zaczyna rehabilitację. Nuray odwiedza Dżansu i przedstawia jej braciszka. Dżihan i Yldrm chcą to wykorzystać.
2017-09-30, 10:55 Rozdarte serca - odc. 81 Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
Nuray rodzi chłopca. Po wyjściu ze szpitala wraca do mieszkania Keriman i sporządza Özkanowi listę zakupów koniecznych dla dziecka. Gülseren razem z Dilarą czuwają w szpitalu przy Hazal, która pogrąża się w rozpaczy i beznadziei.
2017-09-30, 09:55 Rozdarte serca - odc. 80 Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
Hazal przechodzi operację. Do szpitala przyjeżdża przerażona Gülseren. Dilara zaczyna akceptować fakt, że obie mają równe prawa do dziewczynek. Po wybudzeniu z trwającej tydzień śpiączki farmakologicznej, okazuje się, że Hazal straciła czucie w nogach.
2017-09-23, 10:45 Rozdarte serca - odc. 79 Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
Gülseren wyprowadza się z zajmowanego mieszkania i nie mówiąc nic o swoim wyjeździe wręcza Hazal i Dżansu po naszyjniku. Dilara przeprasza Rahmiego. Teść ma już jednak dosyć i uważa, że każdy w rodzinie powinien pójść swoją drogą.
2017-09-23, 09:45 Rozdarte serca - odc. 78 Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
Dżihan mówi Yldrmowi, dlaczego nie może zatrzymywać Gülseren w Stambule. Dilara zaprowadza porządki w domu. Gülseren sprzedaje Deryi swoje udziały w piekarni. Dżansu szykuje się do zawodów jeździeckich. Dilara proponuje rodzinny wyjazd nad morze.

Stacje

Cevdet Mercan do obejrzenia na antenie stacji: TVP1 HD

Programy, seriale, filmy

Cevdet Mercan do zobaczenia przed lub za kamerą w:

Kliknięcie w nazwę audycji (filmu, programu, serialu) przenosi na jej stronę, która zawiera informację na temat godzin emisji, obsady oraz stacji pokazujących

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną osobą:

Kraje osoby

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną osobą:

Osoby powiązane

Lista zwiera osoby z obsady lub reżyserów, z którymi współpracował Cevdet Mercan:

Kliknięcie w imię i nazwisko osoby powoduje przejście na stronę zawierającą informacje na temat tej osoby wraz z listą emisji programów. filmów i seriali, w których jest obsadzie.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info