Durance Erica - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Durance Erica występuje jako aktor lub reżyser.

Każda pozycja programowa zawiera informację na temat daty i godziny emisji. Klikając w nazwę stacji lub logo można przejść do programu danej telewizji

Najbliższe emisje - seriale, filmy i programy TV z udziałem Durance Erica

Lista zawiera plan emisji programów, seriali i filmów z udziałem Durance Erica (liczba emisji: 13, stacje: Stopklatka TV).

2018-01-18, 08:50 Szpital nadziei sezon 3odc. 7 Godziny emisji Stopklatka TV Logo Stopklatka TV
Sahir i Alex próbują uratować pamięć młodej kobiety cierpiącej na alzheimera. Aby jej pomoc, postanawiają przeprowadzić radykalną operację. Doktor Reycraft odkrywa, że jego mentor ukrywa przed wszystkimi pewną tajemnicę. Lekarz musi podjąć decyzję, co zrobić z tym faktem. Charlie nie wie, jak zareagować na oczekiwania Dawn dotyczące ich wspólnej przyszłości.
2018-01-22, 08:50 Szpital nadziei sezon 3odc. 8 Godziny emisji Stopklatka TV Logo Stopklatka TV
Podczas operacji Alex i Charlie próbują odnaleźć wspólny rytm pracy. Joel zostaje wciągnięty w akcję poszukiwawczo-ratunkową w wąwozie. Maggie traci przychylność Sidney Katz.
2018-01-23, 08:50 Szpital nadziei sezon 3odc. 9 Godziny emisji Stopklatka TV Logo Stopklatka TV
Związek Alex i Joela poddany zostaje próbie. W dodatku natłok pracy i maraton zabiegów, który uratować ma rannego kierowcę wyścigowego, nie pomaga im w przetrwaniu trudnych chwil. Dana, Zach i Jimmy muszą uporać się ze stałą bywalczynią szpitala. Tymczasem jednodniowy urlop Charliego okazuje się czasem pełnym wielu niespodzianek.
2018-01-24, 08:50 Szpital nadziei sezon 3odc. 10 Godziny emisji Stopklatka TV Logo Stopklatka TV
Sławny neurochirurg Thor MacLeod odwiedza Hope Zion. Lekarz ma dla Alex bardzo ciekawą propozycję. Charlie musi rozwiązać kolejną medyczną zagadkę. Joel nie pojawia się w szpitalu Hope Zion, a cały swój czas poświęca pracy w klinice. Lekarz wdaje się w bójkę, która na zawsze może zmienić jego życie…
2018-01-25, 08:50 Szpital nadziei sezon 3odc. 11 Godziny emisji Stopklatka TV Logo Stopklatka TV
Gdy pod opieką Charliego znajdują się dwie bardzo agresywne zawodniczki MMA, Alex zupełnym przypadkiem trafia w sam środek sporu między Daną a jej córką Molly. Sporu, który kończy się wizytą w szpitalu. Jeden z pacjentów Hope Zion chce pozwać szpital za błąd w sztuce lekarskiej. Dawn ze wszystkich sił stara się uratować życie przebywającej na OIOM-ie matki zastępczej.
2018-01-29, 08:50 Szpital nadziei sezon 3odc. 12 Godziny emisji Stopklatka TV Logo Stopklatka TV
Alex i Dawn muszą przeprowadzić rozmowę z dwoma pacjentami, którzy wpisani na listę biorców, czekają na to samo serce. Pod opiekę Charliego i Joela trafia pacjent z bardzo dziwnym urządzeniem ortopedycznym. Maggie ma pełne ręce roboty. W dodatku musi się przygotować do zbliżających się egzaminów kwalifikacyjnych.
2018-01-30, 08:50 Szpital nadziei sezon 3odc. 13 Godziny emisji Stopklatka TV Logo Stopklatka TV
Alex wyrywa się na chwilę ze szpitala, aby przejść się po lesie. Niestety nie może odpocząć od pracy - w trakcie spaceru napotyka nastolatka, którego stan określa jako ciężki. Charlie prosi Joela o pomoc. Przebywająca w Hope Zion kobieta, która leczy się w klinice Joela, nie chce, by oglądał ją ktokolwiek inny. Zach ma pełne ręce roboty, kiedy na oddział ratunkowy trafia striptizerka.
2018-01-31, 08:50 Szpital nadziei sezon 3odc. 14 Godziny emisji Stopklatka TV Logo Stopklatka TV
Przed Alex i Maggie bardzo trudne zadanie. Muszą uratować nienarodzone jeszcze dziecko. Niestety jego matka nie zgadza się na konsultację najlepszego ginekologa w Hope Zion - Sydneya Katza. W mieście pojawia się ojciec Joela. Mężczyzna ma odebrać nagrodę za badania nad komórkami macierzystymi. Joel ma jednak wrażenie, że jego ojciec coś ukrywa. W szpitalu pojawiają się chłopak i jego babcia. Charlie podejrzewa, że są oni oszustami. W międzyczasie lekarz stara się pomóc duchowi młodego chłopaka w poukładaniu wielu spraw.
2018-02-01, 08:50 Szpital nadziei sezon 3odc. 15 Godziny emisji Stopklatka TV Logo Stopklatka TV
Doktor Reid motywuje zespół do podjęcia sporego wysiłku i zdiagnozowania tajemniczej choroby, z którą przyszło się zmagać jej ulubionemu nauczycielowi angielskiego. Charlie musi się wytłumaczyć ze swojego dziwnego zachowania na sali operacyjnej.
2018-02-05, 08:50 Szpital nadziei sezon 3odc. 16 Godziny emisji Stopklatka TV Logo Stopklatka TV
Alex i Charlie muszą zjednoczyć siły i wspólną pracą ocalić życie pacjenta. Jeden z duchów nie daje doktor Reid spokoju. Charlie chce się dowiedzieć, jaka jest tego przyczyna. Joel i Shahir starają się pomóc przyszłej pannie młodej, by w dniu swojego ślubu mogła samodzielnie się poruszać.
2018-02-06, 08:50 Szpital nadziei sezon 3odc. 17 Godziny emisji Stopklatka TV Logo Stopklatka TV
Alex i Dana walczą o życie samotnej matki. Joel robi wszystko, co w jego mocy, by zachować ruchowe zdolności obiecującego młodego hokeisty. Niestety czas i możliwości działają na niekorzyść lekarza. Charlie dowiaduje się, jak odzyskać miłość Alex.
2018-02-07, 08:50 Szpital nadziei sezon 3odc. 18 Godziny emisji Stopklatka TV Logo Stopklatka TV
Joel i Zach znajdują się w niebezpieczeństwie, przebywając w pobliżu bazy wojskowej. Charlie i Dawn walczą o życie ofiary hipotermii. Dla Alex, Maggie i Riana nadchodzi prawdziwe być albo nie być. Młodzi lekarze muszą podejść do komisyjnego egzaminu z chirurgii. Dla Alex najważniejszy dzień w jej karierze, okaże się najważniejszym dniem w całym życiu.
2018-02-08, 08:50 Szpital nadziei sezon 4 odc. 1 Godziny emisji Stopklatka TV Logo Stopklatka TV
Alex wraca do pracy po urlopie macierzyńskim i od razu wpada w wir pracy. Na oddział trafia młoda matka będąca ofiarą wypadku samochodowego oraz skazany przez sąd morderca z pękniętym wrzodem. Zach i Maggie muszą zostać odizolowani po tym, jak do szpitala trafił pacjent z objawami zakażenia ebolą.

Poprzednie emisje - programy, filmy z udziałem Durance Erica

2018-01-17, 08:50 Szpital nadziei sezon 3odc. 6 Godziny emisji Stopklatka TV Logo Stopklatka TV
Zjawisko krwawego księżyca sprawia, że lekarze pracujący na ostrym dyżurze mają przed sobą najpracowitszą noc w ciągu roku. Alex, Maggie i Joel muszą do tego rozwiązać prawdziwą medyczną zagadkę. Zacha niespodziewanie odwiedza syn, który kwestionuje jego ojcowskie umiejętności.
2018-01-16, 08:50 Szpital nadziei sezon 3odc. 5 Godziny emisji Stopklatka TV Logo Stopklatka TV
Alex i Joel pomagają przekonać młodego człowieka, że jedynie w szpitalu można uratować życie jego matki. W tym samym czasie duch kobiety dzieli się z Charliem swoimi przemyśleniami. Podczas pracy na ostrym dyżurze, Zach musi stawić czoła wszystkim swoim lękom.
2018-01-15, 08:50 Szpital nadziei sezon 3odc. 4 Godziny emisji Stopklatka TV Logo Stopklatka TV
Alex wraca do pracy po tym, jak została raniona nożyczkami. Joel zostaje wplątany w niebezpieczną sytuację w lokalnej klinice.
2018-01-11, 08:50 Szpital nadziei sezon 3odc. 3 Godziny emisji Stopklatka TV Logo Stopklatka TV
Wybudzona ze śpiączki Alex zmaga się z problemami z pamięcią. Gdy pod opiekę Charliego i Joela trafia dwoje ludzi, których ciała połączyły się ze sobą w wyniku zawalenia budynku, lekarze muszą odłożyć na bok swoje nieporozumienia i jak najszybciej przystąpić do akcji ratunkowej. Personel szpitala stara się pomóc przesadnie emocjonalnej Maggie.
2018-01-10, 08:50 Szpital nadziei sezon 3odc. 2 Godziny emisji Stopklatka TV Logo Stopklatka TV
Pozostając w śpiączce, Alex przeżywa w towarzystwie Charliego podróż po duchowym świecie. Joel nawiązuje bliższą relację z uzależnionym od narkotyków pacjentem. W Hope Zion pojawia się nowy lekarz, który od razu zawraca w głowie Maggie
2018-01-08, 08:50 Szpital nadziei sezon 2 odc. 18 Godziny emisji Stopklatka TV Logo Stopklatka TV
Dawn stwierdza u Alex problemy z sercem i zaleca jej odpoczynek. Zanim jednak młoda lekarka zwolni tempa, musi zająć się nowym pacjentem - jasnowidzem, który trafił do szpitala z poważnymi komplikacjami po eksperymentalnym leczeniu raka trzustki.
2018-01-04, 08:50 Szpital nadziei sezon 2 odc. 17 Godziny emisji Stopklatka TV Logo Stopklatka TV
Pod opiekę Alex trafia starsza pani, która przekonana jest, że żyje w zupełnie innych czasach. Pacjenci Charliego i Joela postanawiają nastawić przeciwko sobie swoich lekarzy. Maggie zgadza się asystować doktorowi Kalfasowi. Gdy podczas operacji pojawiają się komplikacje, zmuszona jest przejąć stery w swoje ręce.
2018-01-03, 08:50 Szpital nadziei sezon 2 odc. 16 Godziny emisji Stopklatka TV Logo Stopklatka TV
W ulicznym korku zablokowana zostaje karetka transportująca organ dla jednego z pacjentów. Alex podejmuje wyścig z czasem, szukając sposobu na wybrnięcie z tej sytuacji. W międzyczasie duch popycha Charliego do granic wytrzymałości.
2018-01-02, 08:50 Szpital nadziei sezon 2 odc. 15 Godziny emisji Stopklatka TV Logo Stopklatka TV
Alex i Charlie pomagają parze, która została poturbowana przez niedźwiedzia. Im dłużej jednak analizują sprawę, tym bardziej utwierdzają się w przekonaniu, że prawda jest inna, niż mogłoby się wydawać. W tym samym czasie buddysta, który trafił do szpitala z problemami kręgosłupa, postanawia dać Joelowi nauczkę.
2017-12-28, 08:50 Szpital nadziei sezon 2 odc. 14 Godziny emisji Stopklatka TV Logo Stopklatka TV
Wracając do domu po wyczerpującym dniu w pracy, Alex zostaje świadkiem wypadku. Lekarka musi jak najszybciej wrócić do szpitala, aby wraz z pozostałym specjalistami walczyć o życie poszkodowanego. Podczas sesji terapeutycznej Gavin przygląda się dokładnie Charliemu i jego związkowi ze światem duchów.
2017-12-27, 08:50 Szpital nadziei sezon 2 odc. 13 Godziny emisji Stopklatka TV Logo Stopklatka TV
Alex przeżywa ogromne zaskoczenie, gdy okazuje się, że została wplątana w podwójną randkę w ciemno. Jakby tego było mało, swojego towarzysza musi jak najszybciej zabrać na oddział ratunkowy. W tym samym czasie Charlie pomaga żołnierzowi pozbyć się traumatycznych wspomnień. Maggie odkrywa, że jeden z pacjentów cierpi na zakaźną chorobę, która może okazać się ogromnym zagrożeniem dla jej ciąży.
2017-12-21, 08:50 Szpital nadziei sezon 2 odc. 12 Godziny emisji Stopklatka TV Logo Stopklatka TV
Gdy życie Dany jest zagrożone, Alex musi odłożyć na bok wszystkie swoje uprzedzenia i przeprowadzić operację, która może uratować jej życie. W międzyczasie w Hope Zion umiera pacjent, który przyjechał do szpitala na rutynowe badania. Charlie pochłonięty jest pomaganiem duchowi zmarłej pacjentki Joela.
2017-12-20, 08:50 Szpital nadziei sezon 2 odc. 11 Godziny emisji Stopklatka TV Logo Stopklatka TV
Alex postanawia podjąć ryzyko i zoperować niebezpiecznego guza. Wszystko po to, by ocalić życie młodego chłopca. Przed Joelem, pełniącym funkcję szefa chirurgii, jest coraz więcej wyzwań. Charlie natomiast zmaga się z duchem Luka, zmarłego brata Alex.
2017-12-19, 08:50 Szpital nadziei sezon 2 odc. 10 Godziny emisji Stopklatka TV Logo Stopklatka TV
Kiedy w krytycznym stanie do szpitala trafia Luke Reid, brat Alex, Joel i Charlie wspólnie robią wszystko, aby utrzymać go przy życiu. Lekarze postanawiają ukryć przed Alex obecność pacjenta. W tym samym czasie młoda lekarka wpada na pomysł, jak usunąć guza pacjentce, która niedługo zostanie mamą bliźniąt.
2017-12-18, 08:50 Szpital nadziei sezon 2 odc. 9 Godziny emisji Stopklatka TV Logo Stopklatka TV
Pod opiekę Alex trafia pacjent, który chce zmienić płeć. Młoda lekarka odkrywa jednak w historii choroby mężczyzny ważny szczegół, który sprawia, że Alex decyduje się odwołać operację. Charlie ma do czynienia z w pełni zdrową pacjentką, która twierdzi, że niedługo umrze. W międzyczasie, w tajemnicy przed innymi, Joel pomaga Soni poradzić sobie z nowym pacjentem, który przyjęty został do Hope Zion.

Emisje archiwalne - programy, filmy z udziałem Durance Erica

2017-12-14, 08:50 Szpital nadziei sezon 2 odc. 8 Godziny emisji Stopklatka TV Logo Stopklatka TV
2017-12-13, 08:50 Szpital nadziei sezon 2 odc. 7 Godziny emisji Stopklatka TV Logo Stopklatka TV
2017-12-12, 08:50 Szpital nadziei sezon 2 odc. 6 Godziny emisji Stopklatka TV Logo Stopklatka TV
2017-12-11, 08:50 Szpital nadziei sezon 2 odc. 5 Godziny emisji Stopklatka TV Logo Stopklatka TV
2017-12-07, 08:50 Szpital nadziei sezon 2 odc. 4 Godziny emisji Stopklatka TV Logo Stopklatka TV
2017-12-06, 08:50 Szpital nadziei sezon 2 odc. 3 Godziny emisji Stopklatka TV Logo Stopklatka TV
2017-12-05, 08:50 Szpital nadziei sezon 2 odc. 2 Godziny emisji Stopklatka TV Logo Stopklatka TV
2017-12-04, 08:50 Szpital nadziei sezon 2 odc. 1 Godziny emisji Stopklatka TV Logo Stopklatka TV
2017-10-31, 15:20 Szpital nadziei sezon 1 odc. 13 Godziny emisji Stopklatka TV Logo Stopklatka TV
2017-10-31, 07:40 Szpital nadziei sezon 1 odc. 13 Godziny emisji Stopklatka TV Logo Stopklatka TV
2017-10-30, 15:20 Szpital nadziei sezon 1 odc. 12 Godziny emisji Stopklatka TV Logo Stopklatka TV
2017-10-30, 07:40 Szpital nadziei sezon 1 odc. 11 Godziny emisji Stopklatka TV Logo Stopklatka TV
2017-10-27, 15:00 Szpital nadziei sezon 1 odc. 10 Godziny emisji Stopklatka TV Logo Stopklatka TV
2017-10-27, 07:40 Szpital nadziei sezon 1 odc. 9 Godziny emisji Stopklatka TV Logo Stopklatka TV
2017-10-26, 15:20 Szpital nadziei sezon 1 odc. 8 Godziny emisji Stopklatka TV Logo Stopklatka TV
2017-10-26, 07:40 Szpital nadziei sezon 1 odc. 7 Godziny emisji Stopklatka TV Logo Stopklatka TV
2017-10-25, 15:20 Szpital nadziei sezon 1 odc. 6 Godziny emisji Stopklatka TV Logo Stopklatka TV
2017-10-25, 07:40 Szpital nadziei sezon 1 odc. 5 Godziny emisji Stopklatka TV Logo Stopklatka TV
2017-10-24, 15:20 Szpital nadziei sezon 1 odc. 4 Godziny emisji Stopklatka TV Logo Stopklatka TV
2017-10-24, 07:40 Szpital nadziei sezon 1 odc. 3 Godziny emisji Stopklatka TV Logo Stopklatka TV
2017-10-23, 15:20 Szpital nadziei sezon 1 odc. 2 Godziny emisji Stopklatka TV Logo Stopklatka TV
2017-10-23, 07:40 Szpital nadziei sezon 1 odc. 1 Godziny emisji Stopklatka TV Logo Stopklatka TV

Stacje

Durance Erica do obejrzenia na antenie stacji: Stopklatka TV

Programy, seriale, filmy

Durance Erica do zobaczenia przed lub za kamerą w:

Kliknięcie w nazwę audycji (filmu, programu, serialu) przenosi na jej stronę, która zawiera informację na temat godzin emisji, obsady oraz stacji pokazujących

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną osobą:

Kraje osoby

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną osobą:

Osoby powiązane

Lista zwiera osoby z obsady lub reżyserów, z którymi współpracował Durance Erica:

Kliknięcie w imię i nazwisko osoby powoduje przejście na stronę zawierającą informacje na temat tej osoby wraz z listą emisji programów. filmów i seriali, w których jest obsadzie.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info