Jakub Miszczak - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Jakub Miszczak występuje jako aktor lub reżyser.

Każda pozycja programowa zawiera informację na temat daty i godziny emisji. Klikając w nazwę stacji lub logo można przejść do programu danej telewizji

Najbliższe emisje - seriale, filmy i programy TV z udziałem Jakub Miszczak

Lista zawiera plan emisji programów, seriali i filmów z udziałem Jakub Miszczak (liczba emisji: 19, stacje: TVP1 HD, TVP2 HD, TVP HD, TV Puls).

2017-10-26, 03:25 Licencja na wychowanie - odc. 57 - Kto ty jesteś? Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
Niania Leszczyńskich oznajmia, że wybiera się z mężem w romantyczną podróż do Izraela. A w domu giną wartościowe rzeczy: biżuteria i obiektyw. Weronika podejrzewa Czesię o kradzież. Leszczyńscy montują w domu ukrytą kamerę, by zdemaskować złodzieja.
2017-10-26, 03:55 Licencja na wychowanie - odc. 58 - Nie ma dymu bez kaczki Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
Paweł Leszczyński idzie na spotkanie do agencji fotograficznej. Być może właśnie tego dnia spełni swoje marzenia o karierze fotografa. Istotnie dostaje intratne zlecenie. Ku jego rozczarowaniu nie będzie fotografował pięknej dziewczyny a sprzęt kuchenny.
2017-10-27, 18:40 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 1, odc. 1 Godziny emisji TV Puls Logo TV Puls
Karol Stawicki nie może znaleźć pracy w zawodzie historyka sztuki. Właśnie zrobił awanturę w muzeum i zostaje wyrzucony przez ochroniarza . Zdesperowany odpowiada na ogłoszenie prasowe i niespodziewanie trafia do lombardu. Wchodzi w sam środek nietuzinkowej transakcji. Prywatny przedsiębiorca mający problemy ze spłatą zobowiązań przywiózł całą produkcję bluz pod zastaw. Właściciel lombardu zaniża wysokość pożyczki, jednak klient nie ma wyjścia i przystaje na jego warunki. To początek kłopotów w lombardzie, bowiem towar wraz z samochodem zostaje skradziony sprzed lokalu. Czy pracownicy zostaną pociągnięci do odpowiedzialności? Jak w tym wszystkim odnajdzie się Karol?
2017-10-29, 04:45 Galeria - odc. 80 Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
Przed szkołą Małgosi pojawia się Mira. Na jej widok dziewczynka przeżywa szok, nie nawiązuje z matką żadnego kontaktu. Nadmiar emocji wyzwala się dopiero wóczas, gdy Małgosia wraca do domu. Paweł i Hubert nie rozumieją reakcji dziewczynki.
2017-10-30, 17:15 Lombard. Życie pod zastaw, sez. 1, odc. 2: 2 Godziny emisji TV Puls Logo TV Puls
Do lombardu zgłasza się pan Antoni, który chce zastawić cenny obraz. Lolek może się w końcu wykazać i wycenić dzieło sztuki. Zapewnia właściciela lombardu, że obraz jest wiele wart i można dać wysoką pożyczkę. Antoni pilnie potrzebuje pieniędzy, by sprowadzić ciało tragicznie zmarłego za granicą syna. Czy po wszystkim będzie jednak w stanie wykupić z lombardu tę rodzinną pamiątkę? Andżela ma dosyć kolejnych kłopotów, które ściąga na nią siedzący w więzieniu mąż. Dziewczyna podejmuje w końcu ważną życiową decyzję.
2017-11-03, 18:05 Ojciec Mateusz - odc. 168 - Reportaż z domu (Ojciec Mateusz XIII odc. 8) Godziny emisji TVP HD Logo TVP HD
W poprawczaku wyświetlane są filmy konkursowe o jego wychowankach. Nagrodę główną wręcza reżyser Maciej Dejczer. Towarzyszy mu Mateusz. Michał Wolski jedzie na przepustkę. Pojawia się w sklepie Andrzeja Wolskiego z kamerą.
2017-11-04, 04:20 Galeria - odc. 81 Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
Fryderyk wyznaje Wiktorowi, że chce zostać zakonnikiem. Przerażony decyzją syna Wiktor, idzie do ojca Klemensa po wyjaśnienia. Anita odwiedza Adama w warsztacie samochodowym i namawia brata, by ten pogodził się z ojczymem.
2017-11-05, 04:45 Galeria - odc. 82 Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
Joanna dostaje od Woydatta kwiaty na urodziny. Jednocześnie informuje go, że zamierza zmienić swoje dotychczasowe życie. Woydatt wpada we wściekłość, że Joanna chce pokrzyżować jego plany. Karolina jest zdenerwowana po kłótni Adama z Anitą.
2017-11-06, 18:05 Ojciec Mateusz - odc. 169 - Portret psychologiczny (Ojciec Mateusz XIII odc. 9) Godziny emisji TVP HD Logo TVP HD
Właściciel sklepu spożywczego pada ofiarą brutalnego napadu. Napastnik przypadkowo strzela i ucieka. Na miejsce przyjeżdżają Nocul i Gibalski. Rozmawiają ze świadkiem, klientem sklepu. Do kolejnego napadu dochodzi kilkanaście minut później w księgarni.
2017-11-07, 18:05 Ojciec Mateusz - odc. 170 - Stan zagrożenia (Ojciec Mateusz XIII odc. 10) Godziny emisji TVP HD Logo TVP HD
Możejko zauważa przebite koła w swoim samochodzie. Dostaje także tajemniczego e - maila. Następnego dnia Dominika zaczepia nieznajomy mężczyzna. Przekazuje mu kartkę z wiadomością dla Możejki. Nocul z Kobylicką patrolują okolice.
2017-11-08, 18:05 Ojciec Mateusz - odc. 171 - Cień podejrzeń (Ojciec Mateusz XIII odc. 11) Godziny emisji TVP HD Logo TVP HD
Marczak i Gibalski zatrzymują do kontroli jadącego z dużą prędkością mercedesa. Kierowca na ich widok przyśpiesza. Ruszają w pościg. Mercedes wpada w poślizg. Dochodzi do wypadku. W bagażniku znajdują torbę z białym proszkiem.
2017-11-09, 03:25 Licencja na wychowanie - odc. 59 - Obrońcy Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
Kiedy Roma i Ryszard wracają z kina, są świadkami dramatycznej sceny. Pijany motocyklista szarpie się z dziewczyną, próbując wciągnąć ją na motor. Barański natychmiast rusza na pomoc. Jednym ciosem powala natręta na ziemię.
2017-11-09, 04:00 Licencja na wychowanie - odc. 60/101 - W sennym płaczu rynien odchodzę Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
Wiktoria rzuca Łukasza, ponieważ powiedział, że ją kocha. Dziewczyna przeżywa trudny okres w życiu związany z wiekiem dorastania. Nie wie czego chce teraz i kim zamierza być w przyszłości.
2017-11-11, 04:00 Galeria - odc. 83 Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
Karolina odwiedza Woydatta. Okazuje się, że jego stan poprawił się i dzisiaj wyjdzie ze szpitala. Woydatt gra przed Karoliną zatroskanego ojczyma i zastanawia się, dlaczego Adam tak go nienawidzi, przecież wykupując jego dług, chciał mu pomóc.
2017-11-12, 04:45 Galeria - odc. 84 Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
Róża wraca do domu po wieczorze spędzonym z rodziną Dworzaków. Zazdrosny o żonę Jerzy próbuje zmusić ją do uległości, a kiedy ta odmawia, podnosi na nią rękę. Przerażona jego zachowaniem Róża, wybiega z domu. Spędza noc w galerii pod opieką Pawła.
2017-11-16, 03:55 Licencja na wychowanie - odc. 61 - Straszymy, bo się o was troszczymy Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
Wiktoria chyba cierpi z powodu rozstania z Łukaszem. Siedzi w domu, nie spotyka się ze znajomymi i ku przerażeniu rodziny gotuje! Weronika próbuje porozmawiać z córką, ale Wiki nie chce niczego powiedzieć.
2017-11-16, 04:30 Licencja na wychowanie - odc. 62 - Klątwa Czarnej Perły Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
Asystentka Ryszarda, Chang Lee, odchodzi z pracy i Ryszard musi znaleźć kogoś na jej miejsce. Roma chce pomóc mężowi w dobrym wyborze. Do czasu, gdy zaczyna ją prześladować widmo jednej seksownej i młodej kandydatki. Leszczyńskim psuje się pralka.
2017-11-19, 04:25 Galeria - odc. 85 Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
Jerzy przerażony tym, co zrobił, poszukuje żony. Róża nie składa jednak doniesienia na policję i wraca do domu. Jerzy ją przeprasza, ale ona trzyma się od niego z daleka. Woydatt jest wściekły, że opóźniają się przygotowania do przyjęcia Włochów.
2017-11-19, 04:45 Galeria - odc. 86 Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
Kiedy Wiktor dowiaduje się od Jerzego, kto był kochankiem Laury, chce odbyć z Woydattem męską rozmowę. Wygląda na to, że nie będzie to jedynie krótka wymiana zdań. Laura i Jerzy na próżno próbują odwieść Wiktora od tego zamiaru...

Stacje

Jakub Miszczak do obejrzenia na antenie stacji: TVP1 HD, TVP2 HD, TVP HD, TV Puls

Programy, seriale, filmy

Jakub Miszczak do zobaczenia przed lub za kamerą w:

Kliknięcie w nazwę audycji (filmu, programu, serialu) przenosi na jej stronę, która zawiera informację na temat godzin emisji, obsady oraz stacji pokazujących

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną osobą:

Kraje osoby

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną osobą:

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info