Jan Wieczorkowski - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Jan Wieczorkowski występuje jako aktor lub reżyser.

Każda pozycja programowa zawiera informację na temat daty i godziny emisji. Klikając w nazwę stacji lub logo można przejść do programu danej telewizji

Najbliższe emisje - seriale, filmy i programy TV z udziałem Jan Wieczorkowski

Lista zawiera plan emisji programów, seriali i filmów z udziałem Jan Wieczorkowski (liczba emisji: 50, stacje: ATM Rozrywka, Polsat Romans, Super Polsat, TVP1 HD, TVP2 HD, TVP HD, TVP Historia, TVP Polonia, TVP Seriale).

2018-01-19, 06:05 O mnie się nie martw - s. V odc. 9/13 Godziny emisji TVP Polonia Logo TVP Polonia
Iga nadal zastanawia się nad swoją przyszłością z Marcinem. Czy powinna czekać na jego decyzję o ślubie? Ewa namawia ją do cierpliwości. Oliwka prowadzi ożywioną internetową korespondencję z Kubą. Umawia się z nim na pierwsze spotkanie pod szkołą.
2018-01-19, 09:00 Czas honoru - odc. 70 "Paczka z Berlina" Godziny emisji TVP Historia Logo TVP Historia
Trwa obława KBW na Władka, Michała i ich kolegów z oddziału. Po nieudanej akcji odbicia Janisza ze szpitala partyzanci ukrywają się we wsi, dokąd przybywa dowodzący akcją pułkownik Jabłoński. Sytuacja konspiratorów staje się coraz trudniejsza.
2018-01-19, 11:45 Na dobre i na złe - odc. 522 - Randka Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
Agata ma wyrzuty sumienia po nocy spędzonej z Latoszkiem. Tym większe, gdy Lena przeprasza ją za posądzenia o romans z Witkiem. Wiktoria próbuje wyperswadować jej pomysł wyjazdu z Leśnej Góry. Agata zdradza przyjaciółce z jakiego powodu chce uciec.
2018-01-19, 17:40 Czas honoru - odc. 71 "Dzieci Wojny" Godziny emisji TVP Historia Logo TVP Historia
Woźniak dowiaduje się o pieniądzach przywiezionych w plecaku Michała. Otwiera się szansa na spłacenie Rainera. Dochodzi do sporu między Michałem i Władkiem. Michał nie chce zostawić bratu pieniędzy, które miały być rozdzielone między całe podziemie.
2018-01-20, 00:00 Fala zbrodni, odc.18 Głowa za milion Godziny emisji ATM Rozrywka Logo ATM Rozrywka
W samochodzie Szajby wybucha bomba, a na mieście zostaje porwany kolejny biznesmen. Sieradzki uważa, że te sprawy łączą się, i że odpowiada za nie Siergiejska. Zaczyna się żmudna praca operacyjna i w końcu wydaje się, że Siergiejska została namierzona, ale Rafalski ma wątpliwości. Pewne fakty nie pasują do obrazu całości. Czyżby na mieście działali jeszcze jacyś „zawodnicy”? Czy OPZ odkryje prawdziwych sprawców tych zbrodni, zanim wszyscy porwani biznesmeni zginą?   Dla małoletnich od lat 16
2018-01-20, 06:00 2XL, odc.11 Godziny emisji Super Polsat Logo Super Polsat
Agata z ulgą przestaje opiekować się Robertem – czuje, że nie jest już potrzebna, skoro do Wielgosza przyjechała jego siostra, Zuza. Wbrew zaleceniom lekarskim Robert pojawia się w pracy. Przeprasza Dec za niegrzeczne zachowanie Zuzy. „Spacerowy” romans Bożeny tymczaem kwitnie. Adam, nie tylko nie zraził się jej „wtopami”, lecz wykazuje wyraźne zainteresowanie kobietą. Co więcej - prosi Bożenę o jej numer telefonu. Agata podejmuje decyzję - dość mieszania przyjaźni z pracą. Nie jest to jednak łatwe zadanie – nieustannie musi mierzyć się z przyjacielskimi zabiegami niestrudzonego Roberta. Dec postanawia ponadto zająć się swoją wagą. Idzie nawet na fitness. Jak długo wytrwa w nowych postanowieniach? Laura ma coraz ostrzejsze starcia z szefem. Nie poddaje się jednak. W życiu prywatnym nie odpuszcza poszukiwań nowego faceta i za sprawą Lilki daje ogłoszenie na portalu randkowym. Ku jej zdumieniu, bardzo szybko otrzymuje odpowiedź na swój anons. Umawia się na drinka z niezwykle przystojnym Filipem (Przemysław Cypryański). W oczekiwaniu na przybycie mężczyzny, aby uporać się z narastającym stresem, Laura wypija o jeden kieliszek za dużo… Na szczęście, Filip okazuje się odpowiedzialny i opiekuńczy. Odprowadza do domu pijaną Laurę, kładzie ją do snu, a sam zasypia na kanapie w salonie. Poranek znów jest miłym zaskoczeniem – Laura już dawno nie była świadkiem takiej troski i zainteresowania ze strony mężczyzny. Niestety, cały czar pryśnie, gdy Filip szczerze przyzna się Laurze, czym tak naprawdę zajmuje się na co dzień.   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja
2018-01-20, 14:55 M jak miłość - odc. 1336 Godziny emisji TVP HD Logo TVP HD
Paweł ukrywa się przed bliskimi w lesie, gdzie zostaje napadnięty przez złodziei. Tymczasem Julka prosi o pomoc w odnalezieniu Zduńskiego, Jakuba. Policjant namierza w końcu telefon zaginionego i jedzie po chłopaka razem z Marcinem.
2018-01-21, 07:05 M jak miłość - odc. 1343 Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
Ula przekazuje Andrzejkowi, że szukali go w Grabinie dwaj mięśniacy, a siłacz od razu domyśla się, że chodzi o bandytów, którym naraziła się Ania. Z kolei Aleksandra otwarcie pyta Izę o to, czy Maja jest dzieckiem Artura. Gdy poznaje prawdę, jest w szoku.
2018-01-21, 11:05 Hotel 52, odc.26 Godziny emisji Polsat Romans Logo Polsat Romans
Natalia nie chce słuchać tłumaczeń Artura dotyczących Doroty. Olga, matka Tomka, dzwoni do niej z prośbą o pomoc. Paula musi w końcu stawić czoło swojej fascynacji Hubertem - lekarzem, który opiekuje się jej mężem. Do hotelu przyjeżdżają Wiktor i Alicja, stali gości. Umówili się tu ze swoim synem, który pragnie przedstawić rodzicom swoją narzeczoną. Przerażony Wiktor rozpoznaje w Dominice kogoś, o kim wolałby zapomnieć. Anna postanawia zmienić swoje życie i wyjechać z Warszawy. Po kłótni z Michałem w złości wyjawia Igorowi najpilniej strzeżoną tajemnicę Iwony.   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja
2018-01-21, 17:55 M jak miłość - odc. 1335 Godziny emisji TVP Polonia Logo TVP Polonia
Jacek przywozi Joasię do Warszawy i od razu zagląda do Agnieszki. A gdy zostają sami, zaczyna przyjaciółkę całować. Chodakowska umawia się na spotkanie z Jakubem. Przeraża ją myśl, że dzieci Tomka mogą nie być w Polsce bezpiecznie...
2018-01-21, 18:55 U Pana Boga w ogródku - odc. 5/12 Godziny emisji TVP Seriale Logo TVP Seriale
Na łące trwa festyn. Burmistrz przecina wstęgę we włoskich kolorach narodowych, orkiestra strażacka usiłuje odegrać "Bandera rossa", a wszystkiemu asystuje pop z popadią. Włoski biznesmen ma wmurować kamień węgielny pod budowę swojego hipermarketu.
2018-01-22, 00:30 M jak miłość - odc. 1335 Godziny emisji TVP Polonia Logo TVP Polonia
Jacek przywozi Joasię do Warszawy i od razu zagląda do Agnieszki. A gdy zostają sami, zaczyna przyjaciółkę całować. Chodakowska umawia się na spotkanie z Jakubem. Przeraża ją myśl, że dzieci Tomka mogą nie być w Polsce bezpiecznie...
2018-01-22, 09:10 Czas honoru - odc. 71 "Dzieci Wojny" Godziny emisji TVP Historia Logo TVP Historia
Woźniak dowiaduje się o pieniądzach przywiezionych w plecaku Michała. Otwiera się szansa na spłacenie Rainera. Dochodzi do sporu między Michałem i Władkiem. Michał nie chce zostawić bratu pieniędzy, które miały być rozdzielone między całe podziemie.
2018-01-22, 11:45 Na dobre i na złe - odc. 523 - Późne szczęście Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
W Leśnej Górze trwa rekrutacja do działu statystyki. Martyna dostaje się do gabinetu Trettera. Przekonuje go, że potrzebuje pracy, bo ma trudną sytuację i jest samotną matką. Kiedy nagle dostaje ataku bólu, Tretter podejrzewa, że gra na uczuciach.
2018-01-22, 14:05 M jak miłość - odc. 1336 Godziny emisji TVP HD Logo TVP HD
Paweł ukrywa się przed bliskimi w lesie, gdzie zostaje napadnięty przez złodziei. Tymczasem Julka prosi o pomoc w odnalezieniu Zduńskiego, Jakuba. Policjant namierza w końcu telefon zaginionego i jedzie po chłopaka razem z Marcinem.
2018-01-22, 14:25 O mnie się nie martw - s. VI odc. 7/13 Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
Krzysiek podejrzewa Martę o anoreksję, ale ona zaprzecza twierdząc, że to raczej córki Igi mogę mieć ten problem. Zaniepokojony Krzysiek alarmuje Marcina. Panowie zaczynają dochodzenie, kto kłamie w sprawie tak niebezpiecznej choroby.
2018-01-22, 17:45 Czas honoru - odc. 72 "Zakładniczka" Godziny emisji TVP Historia Logo TVP Historia
W obozie partyzantów Władka trwa spór, co zrobić z zakładniczką. Część żołnierzy chce wykorzystać do walki z komunistami, inni sprzeciwiają się takim metodom. Woźniak wypytuje pojmanego partyzanta Okonia, co stało się z plecakiem pełnym dolarów.
2018-01-23, 00:00 Fala zbrodni, odc.19 Śmierć z importu Godziny emisji ATM Rozrywka Logo ATM Rozrywka
Informacja o tajemniczych i pozornie niezależnych od siebie zgonach dwóch mężczyzn sprawia, że do akcji zostaje włączony nasz oddział specjalny. Alarmujące dla władz jest stwierdzenie, że przyczyną śmierci w obu przypadkach był gaz, przypominający w działaniu śmiertelnie trujący gaz bojowy. Rodziny zmarłych nie mają lub nie chcą przekazać żadnych informacji, które mogłyby pomóc zidentyfikować źródło śmiercionośnego gazu. Szajba ma również swoje prywatne kłopoty. Jego syn, Maciek nie chce wracać do matki, woli zostać z ojcem. Szajba nie ma za wiele czasu, prowadzi życie nerwowe i niebezpieczne. Chłopak jednak umie postawić na swoim... W centrali narasta napięcie, każda godzina staje się ważna, jak wiele jesz-cze może być ofiar? Gaz mógł zostać użyty w celach terrorystycznych. Skąd idzie zagrożenie? W dodatku przy rodzinach ofiar kręci się, znany policji z prowadzenia nielegalnych interesów niejaki Kikus. Ślady wiodą do firmy eksploatującej barki na Odrze. Prowadzą ją dwaj bracia. Jeden z braci ląduje w szpitalu, drugi wypływa barką w nocny rejs. Czy śmiertelne niebezpieczeństwo kryje się w ładowniach barki? Rzeka przepływa przez gęsto zaludnione tereny…   Dla małoletnich od lat 16
2018-01-23, 09:10 Czas honoru - odc. 72 "Zakładniczka" Godziny emisji TVP Historia Logo TVP Historia
W obozie partyzantów Władka trwa spór, co zrobić z zakładniczką. Część żołnierzy chce wykorzystać do walki z komunistami, inni sprzeciwiają się takim metodom. Woźniak wypytuje pojmanego partyzanta Okonia, co stało się z plecakiem pełnym dolarów.
2018-01-23, 11:50 Na dobre i na złe - odc. 524 - Kołysanka Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
Hana zauważa ślady po nieudanej aborcji u młodej pacjentki. Kiedy Paula prosi o usunięcie ciąży, lekarka wybucha gniewem. Po zabiegu dziewczyna jest rozczarowana, że lekarze uratowali jej dziecko. W trakcie USG Hana podsuwa Pauli pomysł adopcji.
2018-01-23, 17:45 Czas honoru - odc. 73 "Sąd leśny" Godziny emisji TVP Historia Logo TVP Historia
Rainer szczegółowo opisuje Celinie swoją współpracę z Leną w czasie wojny. Celina musi spotkać się z Leną Janisz, odbity przez Michała, zleca mu zorganizowanie spotkania dowódców najważniejszych ugrupowań podziemnych. Planuje stworzyć podziemny sejm.
2018-01-23, 20:50 M jak miłość - odc. 1345 Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
Bandyci przetrzymują Anię i Szymka, a Radek szantażuje Marcina grożąc, że jeśli nie odda mu zgromadzonych przez dziennikarkę materiałów, nie zobaczy już syna. Chodakowski prosi od razu o pomoc Jakuba, który włącza do śledztwa swoją ekipę z CBŚ.
2018-01-24, 00:00 Fala zbrodni, odc.20 Narkotyki Godziny emisji ATM Rozrywka Logo ATM Rozrywka
W policji funkcjonuje termin „wolny zwiadowca”. Oznacza on funkcjonariusza, który wtapia się w środowisko przestępcze, aby monitorować działania przestępców od wewnątrz. Ale czy taki funkcjonariusz po kilku latach służby dalej wie, po której stoi stronie? Czy nie jest niebezpieczniejszy nawet bardziej niż zwykli przestępcy? Zna przecież wszystkie procedury policji i wie jak ona działa. Na to pytanie będzie musiała sobie odpowiedzieć Szefowa posyłając Szajbę do paszczy lwa, czyli siedziby gangu. Jedynym jego ubezpieczeniem będzie bowiem wolny zwiadowca. Czy Szajba wyjdzie cało z opresji?   Dla małoletnich od lat 16
2018-01-24, 06:05 O mnie się nie martw - s. V odc. 10/13 Godziny emisji TVP Polonia Logo TVP Polonia
Iga, Krzysiek i Marcin muszą stawić czoło poważnemu problemowi. Chcą złapać pedofila, który może zagrażać Oliwce. Krzysiek postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Pisząc wiadomość w imieniu Oliwki, chce zastawić na przestępcę pułapkę.
2018-01-24, 09:15 Czas honoru - odc. 73 "Sąd leśny" Godziny emisji TVP Historia Logo TVP Historia
Rainer szczegółowo opisuje Celinie swoją współpracę z Leną w czasie wojny. Celina musi spotkać się z Leną Janisz, odbity przez Michała, zleca mu zorganizowanie spotkania dowódców najważniejszych ugrupowań podziemnych. Planuje stworzyć podziemny sejm.
2018-01-24, 09:20 U Pana Boga w ogródku - odc. 5/12 Godziny emisji TVP Seriale Logo TVP Seriale
Na łące trwa festyn. Burmistrz przecina wstęgę we włoskich kolorach narodowych, orkiestra strażacka usiłuje odegrać "Bandera rossa", a wszystkiemu asystuje pop z popadią. Włoski biznesmen ma wmurować kamień węgielny pod budowę swojego hipermarketu.
2018-01-24, 11:45 Na dobre i na złe - odc. 525 - Reakcja obronna Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
Przemek bierze Olę do pomocy przy reanimacji chłopaka. Przywracają Maćka do życia, jednak nadal nie znają przyczyny jego zaburzeń. Ola drąży temat i dowiaduje się, że pacjent hoduje egzotyczne zwierzęta. Odkrywa, że został ukąszony przez pająka.
2018-01-24, 15:25 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1345 Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
Bandyci przetrzymują Anię i Szymka, a Radek szantażuje Marcina grożąc, że jeśli nie odda mu zgromadzonych przez dziennikarkę materiałów, nie zobaczy już syna. Chodakowski prosi od razu o pomoc Jakuba, który włącza do śledztwa swoją ekipę z CBŚ.
2018-01-24, 17:45 Czas honoru - odc. 74 "Konfrontacja" Godziny emisji TVP Historia Logo TVP Historia
Po tragicznej strzelaninie w kawiarni, Woźniak przysięga zemstę Bronkowi. Michał proponuje Lenie włączenie się w misję Janisza. Bronek spotyka się z Janiszem. Ten przekonuje go do konieczności zorganizowania podziemnego sejmu.
2018-01-25, 00:00 Fala zbrodni, odc.21 Seryjniak Godziny emisji ATM Rozrywka Logo ATM Rozrywka
W mieście grasuje psychopatyczny morderca policjantek. „Seryjniak” – jak w swoim żargonie policjanci nazywają tego typu przestępcę – jest wyjątkowo brutalny. Zabija w okrutny sposób, a potem okalecza ciała ofiar. Dla policji jest to sprawa prestiżowa. Nie mogą pozwolić, żeby ktoś mordował ich dziewczyny. Ekipa OPZ zostaje poproszona o pomoc w tej sprawie. Szefowa zleca ją Aleks – z racji jej psychologicznego wykształcenia. Aleks ma przygotować profil "Seryjniaka"... Równolegle Szajba, Młody, Czarna i reszta grupy przystępują do akcji przeciw Siergiejskiej. Chodzi o przejęcie towaru podczas transakcji. Szajba ma cynk od swojego informatora o terminie i miejscu – nie wie tylko, co to za towar. Policjanci spotykają się w barze przy komendzie, gdzie omawiają szczegóły planu. W barze obsługuje ich przystojny kelner Sylwek, który wpada Czarnej w oko. Czarna umawia się z nim na spotkanie nie podejrzewając, jak niebezpieczny może być też sympatyczny młody mężczyzna?   Dla małoletnich od lat 16
2018-01-25, 06:05 O mnie się nie martw - s. V odc. 11/13 Godziny emisji TVP Polonia Logo TVP Polonia
Szczęśliwy Marcin mówi wszystkim, że się żeni. Tylko Paweł nie śpieszy z życzeniami, uważając, że to zła decyzja. Obaj adwokaci jadą na spotkanie z klientem, które ma miejsce w restauracji Aśki. Paweł próbuje ukryć przed Marcinem, że zna ten lokal.
2018-01-25, 09:15 Czas honoru - odc. 74 "Konfrontacja" Godziny emisji TVP Historia Logo TVP Historia
Po tragicznej strzelaninie w kawiarni, Woźniak przysięga zemstę Bronkowi. Michał proponuje Lenie włączenie się w misję Janisza. Bronek spotyka się z Janiszem. Ten przekonuje go do konieczności zorganizowania podziemnego sejmu.
2018-01-25, 11:45 Na dobre i na złe - odc. 526 - Refleks Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
Falkowicz dostaje propozycję przeprowadzenia skomplikowanej operacji w Lesznie. Zachęca Wiktorię, aby towarzyszyła mu jako asystentka. Consalida przyjmuje wyzwanie. W trakcie zabiegu wykazuje się umiejętnościami. Prof. przypisuje jej uratowanie pacjentki.
2018-01-25, 14:20 O mnie się nie martw - s. VI odc. 10/13 Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
Aśka i Paweł zbliżają się do siebie. Aśka przychodzi do kancelarii porozmawiać z Markiem. Prosi go o radę w sprawie rozwodu. Marek zadaje jej pytanie, czy związek z Pawłem jest na tyle poważny, że chce już podjąć tak ważną życiową decyzję?
2018-01-25, 17:45 Czas honoru - odc. 75 "Plecak pełen dolarów" Godziny emisji TVP Historia Logo TVP Historia
Władkiem targają wątpliwości, czy powinien wykorzystać Amerykanów do uwolnienia Rudej; może ktoś ważniejszy dla organizacji powinien skorzystać z tej szansy? Max obiecuje, że po odzyskaniu Blachnitzky’ego przekaże Rainera w ręce polskiego podziemia.
2018-01-26, 00:00 Fala zbrodni, odc.22 Zbieracze śmieci Godziny emisji ATM Rozrywka Logo ATM Rozrywka
Potężny nocny wybuch roznosi w pył starą Nyskę, którą dwaj bezrobotni wozili znalezione na poligonie niewybuchy. Jeden z nich ginie, drugiemu w szpitalu lekarze ratują życie. Jednak rozmowa z nim jest utrudniona. Zbierali groźny złom, żeby uzyskać z niego materiał wybuchowy, który następnie sprzedawali. Komu? Ranny nie potrafi ich opisać, zawsze byli dobrze zakonspirowani, a na spotkania przyjeżdżali… w maskach. Szajba jest pewny, że to znowu dają znać o sobie „Rusznikarze”. Nierozpoznana do tej pory grupa zaopatruje przestępców z całego regionu w broń i materiały wybuchowe. W ostatnim czasie bardzo zintensyfikowali działalność – pytanie dlaczego? Czy policjanci z OPZ zdążą odpowiedzieć na to pytanie, zanim nie będzie za późno?   Dla małoletnich od lat 16
2018-01-26, 02:30 Tajemnica twierdzy szyfrów - odc. 4/13 Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
W pobliżu zamku Czocha wybucha pożar. Jorg przedostaje się do ogarniętego płomieniami tajnego ośrodka w lesie. Fotografuje tam reaktor atomowy. Na miejsce przybywają Globcke i Sauer. Widząc zabitego wartownika, Sauer wysyła swojego pomocnika.
2018-01-26, 06:05 O mnie się nie martw - s. V odc. 12/13 Godziny emisji TVP Polonia Logo TVP Polonia
Trwają gorączkowe przygotowania do ślubu Igi i Marcina. Niestety, Iga nie może brać w nich pełnego udziału. Co więcej, musi przeprowadzić się chwilowo do Krzyśka. Ewa i pani Irenka przychodzą jej z odsieczą. Na pomoc przybywa też zaniepokojona matka Igi.
2018-01-26, 09:05 Czas honoru - odc. 75 "Plecak pełen dolarów" Godziny emisji TVP Historia Logo TVP Historia
Władkiem targają wątpliwości, czy powinien wykorzystać Amerykanów do uwolnienia Rudej; może ktoś ważniejszy dla organizacji powinien skorzystać z tej szansy? Max obiecuje, że po odzyskaniu Blachnitzky’ego przekaże Rainera w ręce polskiego podziemia.
2018-01-26, 11:40 Na dobre i na złe - odc. 527 - Konfrontacja Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
Na wiadomość o utracie przytomności matki, Wiki natychmiast wraca do Leśnej Góry. Okazuje się, że Wanda miała płukanie żołądka po przedawkowaniu leków. Adam jest wściekły na Falkowicza, że dał jej leki, których według prawa nie mogą stosować.
2018-01-26, 13:25 M jak miłość - odc. 1335 Godziny emisji TVP Polonia Logo TVP Polonia
Jacek przywozi Joasię do Warszawy i od razu zagląda do Agnieszki. A gdy zostają sami, zaczyna przyjaciółkę całować. Chodakowska umawia się na spotkanie z Jakubem. Przeraża ją myśl, że dzieci Tomka mogą nie być w Polsce bezpiecznie...
2018-01-26, 17:45 Czas honoru - odc. 76 "Wolny wybór" Godziny emisji TVP Historia Logo TVP Historia
Władek wraz z oddziałem szykują się do ataku na tajny ośrodek rządowy. Michał stara się przekonać Janisza do wzięcia udziału w akcji. Janisz jako jedyny może dokładnie opisać budynek, ponieważ sam był w nim więziony. Janisz obawia się reakcji Sowietów.
2018-01-27, 00:00 Fala zbrodni, odc.23 Aquapolis Godziny emisji ATM Rozrywka Logo ATM Rozrywka
W „Aquapolis” - jednym z największych parków wodnych w kraju, ktoś topi ludzi. Sprawa trafia do OPZ. Rozpoczyna się śledztwo. Policjanci odkrywają, że morderstw było więcej. Dyrekcja „Aquapolis” starała się zatuszować sprawę, by nie wzbudzać paniki wśród odwiedzających park wodny. Przesłuchiwany dyrektor obarcza winą lekarza, dyżurującego na terenie parku, który nadużywał alkoholu i nie potrafił udzielić pomocy ofiarom, które zachłysnęły się wodą. Według niego nie ma tu mowy o żadnych morderstwach. Lekarz nie przyznaje się do winy, ale i tak trafia do aresztu – wszystkie dowody wskazują na niego. Poza tym prokurator ma z nim do załatwienia stare porachunki...   Dla małoletnich od lat 16
2018-01-27, 06:00 2XL, odc.13 Godziny emisji Super Polsat Logo Super Polsat
Do Laury przychodzi pacjentka, która zażywając tabletki odchudzające, doprowadziła się do fatalnego stanu. Na nic zdają się tłumaczenia i racjonalne fakty – pacjentka nie zamierza odstawić proszków. Zabawska za wszelką cenę próbuje uratować pacjentkę. Oprócz problemów w pracy dochodzą jeszcze te prywatne - na głowie ma Karola zazdrosnego o Filipa. Tymczazsem Bożena umawia się na randkę z Adamem. Dokłada starań, aby wyglądać zniewalająco. Niestety, długa suknia, obcasy i perfekcyjny makijaż nijak mają się do tego, co wymyślił Adam – romantyczne sam na sam nad ustronnym brzegiem Wisły wśród gryzących komarów… Agata na prośbę Roberta stara się przemówić do rozumu jego siostrze. Zuza uznaje, że tych dwoje jest dla siebie stworzonych i stara się pomóc ich miłości. Tymczasem w laboratorium Igor zdradza, że to Alek podmienił probówki w labo Agaty. W związku z tym Jaremie nie pozostaje nic innego, jak zwolnić nieuczciwego pracownika. Alek jest wściekły. W tym samym czasie w ręce wpada mu wyjątkowy numer pisma „Hot Girls” sprzed wielu lat z roznegliżowanymi zdjęciami Miss Pomorza, czyli… Agaty Dec! Zemsta będzie słodka… Na ślubie Lilki dochodzi do rękoczynów między Karolem a Filipem. A jakby tego było mało, Laura odbiera z przychodni telefon, że właśnie została dyscyplinarnie zwolniona. Zabawska ucieka z wesela i z wielkim tortem stawia się u Agaty.   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja
2018-01-27, 17:55 M jak miłość - odc. 1336 Godziny emisji TVP Polonia Logo TVP Polonia
Paweł ukrywa się przed bliskimi w lesie, gdzie zostaje napadnięty przez złodziei. Tymczasem Julka prosi Jakuba o pomoc w odnalezieniu Zduńskiego. Policjant namierza w końcu telefon zaginionego i jedzie po niego razem z Marcinem...
2018-01-28, 00:50 M jak miłość - odc. 1336 Godziny emisji TVP Polonia Logo TVP Polonia
Paweł ukrywa się przed bliskimi w lesie, gdzie zostaje napadnięty przez złodziei. Tymczasem Julka prosi Jakuba o pomoc w odnalezieniu Zduńskiego. Policjant namierza w końcu telefon zaginionego i jedzie po niego razem z Marcinem...
2018-01-28, 07:05 M jak miłość - odc. 1345 Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
Bandyci przetrzymują Anię i Szymka, a Radek szantażuje Marcina grożąc, że jeśli nie odda mu zgromadzonych przez dziennikarkę materiałów, nie zobaczy już syna. Chodakowski prosi od razu o pomoc Jakuba, który włącza do śledztwa swoją ekipę z CBŚ.
2018-01-28, 18:55 U Pana Boga w ogródku - odc. 6/12 Godziny emisji TVP Seriale Logo TVP Seriale
Pod osłoną nocy trzej uzbrojeni bandyci skradają się w stronę willi Jerzego Bociana. Świadek koronny śpi w najlepsze, gdy nagle ze ściany spada obrazek Matki Boskiej, który Bocian otrzymał od księdza. Hałas budzi Bociana. Rozlega się sreia strzałów...
2018-01-29, 09:10 Czas honoru - odc. 76 "Wolny wybór" Godziny emisji TVP Historia Logo TVP Historia
Władek wraz z oddziałem szykują się do ataku na tajny ośrodek rządowy. Michał stara się przekonać Janisza do wzięcia udziału w akcji. Janisz jako jedyny może dokładnie opisać budynek, ponieważ sam był w nim więziony. Janisz obawia się reakcji Sowietów.
2018-01-29, 11:45 Na dobre i na złe - odc. 528 - W otwarte karty Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
Falkowicz przyprowadza na badania pacjentkę, która jako pierwsza brała jego lek. Okazuje się, że zmiany miażdżycowe w tętnicach Anny zniknęły. Wiki chce usłyszeć od Andrzeja prawdę o badaniach klinicznych.

Stacje

Jan Wieczorkowski do obejrzenia na antenie stacji: ATM Rozrywka, Polsat Romans, Super Polsat, TVP1 HD, TVP2 HD, TVP HD, TVP Historia, TVP Polonia, TVP Seriale

Programy, seriale, filmy

Jan Wieczorkowski do zobaczenia przed lub za kamerą w:

Kliknięcie w nazwę audycji (filmu, programu, serialu) przenosi na jej stronę, która zawiera informację na temat godzin emisji, obsady oraz stacji pokazujących

Kraje osoby

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną osobą:

Osoby powiązane

Lista zwiera osoby z obsady lub reżyserów, z którymi współpracował Jan Wieczorkowski:

Kliknięcie w imię i nazwisko osoby powoduje przejście na stronę zawierającą informacje na temat tej osoby wraz z listą emisji programów. filmów i seriali, w których jest obsadzie.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info