Katarzyna Gniewkowska - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Katarzyna Gniewkowska występuje jako aktor lub reżyser.

Każda pozycja programowa zawiera informację na temat daty i godziny emisji. Klikając w nazwę stacji lub logo można przejść do programu danej telewizji

Najbliższe emisje - seriale, filmy i programy TV z udziałem Katarzyna Gniewkowska

Lista zawiera plan emisji programów, seriali i filmów z udziałem Katarzyna Gniewkowska (liczba emisji: 21, stacje: TVP Historia, TVP Kultura).

2017-10-23, 17:45 Czas honoru - odc. 21 "Grupa Rainera" s. II Godziny emisji TVP Historia Logo TVP Historia
Grażyna pomaga Wandzie wydostać się z izolatki. Janek szuka kryjówki dla Leny, z pomocą Sitka chce ukryć narzeczoną w piwnicy jego kamienicy. Margaret ostrzega Michała, że Niemcy pytali już o niego w odlewni. Ruda zajmuje się obserwacją domu z radiostacją.
2017-10-24, 17:45 Czas honoru - odc. 22 "Strzały na Pawiaku" s. II Godziny emisji TVP Historia Logo TVP Historia
Michał melduje Margaret, że Halbe chce się spotykać z Celiną. Dla dziewczyny udział w tej akcji to rozkaz, nie chce tylko, by dowiedział się o tym jej narzeczony. Dla kamuflażu Michał i Celina wprowadzają się do wspólnego mieszkania.
2017-10-25, 17:40 Czas honoru - odc. 23 "Niemiecka ruletka" s. II Godziny emisji TVP Historia Logo TVP Historia
Helena już wie, że akcja odbicia Wandy się nie powiodła. Po zaginięciu Lippkego Rappke chce przesłuchać wszystkich Polaków pracujących w Reichsbanku. Na liście do przesłuchania jest także Władek. Rainer otrzymuje pierwsze meldunki od swoich agentów.
2017-10-26, 17:40 Czas honoru - odc. 24 "Przerwana depesza" s. II Godziny emisji TVP Historia Logo TVP Historia
Margaret twierdzi, że Michał, po uwiarygodnieniu się w oczach Halbego, powinien to wykorzystać w działalności kontrwywiadu. Na Pawiaku Nina z Wandą przygotowują się do ucieczki. Bronek dostaje nowe zadanie: ma zlikwidować Rappkego.
2017-10-27, 17:45 Czas honoru - odc. 25 "Ucieczka z czarnej pralni" s. II Godziny emisji TVP Historia Logo TVP Historia
Na Pawiaku Lola podstępem załatwia odcisk klucza do pralni. Janek pokazuje Lenie projekt zaproszeń na ślub. Bronek wtajemnicza Włodka, poleconego przez Helenę, w akcję zlikwidowania Rappkego. Helena zauważa niemiecką metkę na podkoszulku Włodka.
2017-10-30, 17:45 Czas honoru - odc. 26 "Reichsbank" s. II Godziny emisji TVP Historia Logo TVP Historia
Wanda i Bronek po długiej rozłące znowu są razem. Margaret rozszyfrowuje prowokację z wykorzystaniem grupy szpicli, o swoich podejrzeniach informuje Michała. Janek już wie od Michała, że Górka jest agentem gestapo.
2017-10-31, 17:45 Czas honoru - odc. 27 seria III "Kolega z Rochester" Godziny emisji TVP Historia Logo TVP Historia
Akcja napadu na Reichsbank zakończyła się sukcesem. Bronek, Janek, Michał i Władek otrzymują gratulacje od dowództwa. Władek ma wyrzuty sumienia po śmierci Kostka. Rainer otrzymuje reprymendę od gubernatora Warszawy, Ludwiga Fischera.
2017-11-01, 17:55 Czas honoru - odc. 28 seria III "Plan Abwehry" Godziny emisji TVP Historia Logo TVP Historia
Rainer świętuje triumf - aresztował kilku działaczy podziemia. Postanawia sam prowadzić przesłuchania więźniów. Chwali się Halbemu swoim sukcesem i nie pozwala mu włączyć się w przesłuchania. Janek informuje Doktora o wsypie.
2017-11-02, 17:35 Czas honoru - odc. 29 seria III "Oddział do zadań specjalnych" Godziny emisji TVP Historia Logo TVP Historia
Doktor, Janek i Tadeusz z sukcesem przeprowadzają akcję odbicia aresztowanych przyjaciół. Rainer jest wściekły, Fischer obwinia go o wszystkie niepowodzenia. Maria opatruje zmasakrowaną Rudą, która nie widzi.
2017-11-03, 17:45 Czas honoru - odc. 30 seria III "Zdrajcy" Godziny emisji TVP Historia Logo TVP Historia
Władek w przebraniu niemieckiego żołnierza zawozi rannego Michała do szpitala Marii. Ordynator przeprasza Marię, pozwala jej zostać w szpitalu i pomaga w operacji. Poleca też bezpieczne mieszkanie. Stach każe Kmiecikowi spalić niemiecki mundur.
2017-11-06, 17:45 Czas honoru - odc. 31 seria III "Transport do Auschwitz" Godziny emisji TVP Historia Logo TVP Historia
Maria i ordynator są przetrzymywani na Szucha. Rainer próbuje powstrzymać brutalne przesłuchania lekarzy. Oskarża Tannenberga o ślepy terror. Karol odwiedza Helenę. Chce się spotkać z Wandą. Helena mówi o jego wizycie Bronkowi.
2017-11-07, 17:45 Czas honoru - odc. 32 seria III "INGA" Godziny emisji TVP Historia Logo TVP Historia
Rainer krytykuje brutalne metody Tannenberga. Torturowany Bronek, nie chce zdradzić Sorokinowi, gdzie jest radiostacja. Władek odwiedza Michała. Mówi mu, że Bronek zniknął, a Maria trafiła na Pawiak. Lena nie chce powiedzieć Romkowi, kto ją pobił.
2017-11-08, 17:55 Czas honoru - odc. 33 "Bracia" Godziny emisji TVP Historia Logo TVP Historia
Bronek opowiada Jankowi, że więził go Karol. Dowiaduje się o aresztowaniu ojca. Jest świadomy, że grozi mu sąd za samowolną akcję. Dywersanci nie zdają sobie sprawy, że są obserwowani przez ludzi Karola i Sorokina. Wanda traci dziecko.
2017-11-09, 17:40 Czas honoru - odc. 34 "Zamach" Godziny emisji TVP Historia Logo TVP Historia
Doktor, Bronek, Janek, Michał, Władek i Tadeusz ukrywają radiostację w magazynie. Staszek widzi szansę odzyskania radiostacji. Nawiązuje kontakt z Jankiem, który jest wściekły na brata, że współpracuje z Sowietami. Na spotkaniu zjawia się Sorokin.
2017-11-10, 17:55 Czas honoru - odc. 35 "Operacja Generał" Godziny emisji TVP Historia Logo TVP Historia
Ranny Rainer dochodzi do siebie w szpitalu. Odwiedza go Halbe - przynosi mu cygara, jak wcześniej Kellerowi. Tannenberg wykorzystuje sytuację i przejmuje obowiązki Rainera. Helena nawiązuje kontakt z chłopcem. Dowiaduje się, że ma na imię Adam.
2017-11-12, 18:15 Niedziela z... Kamilą Barr - Kochańską - Śluby panieńskie Godziny emisji TVP Kultura Logo TVP Kultura
W inscenizacji Ślubów panieńskich, dokonanej na deskach Teatru Narodowego w Warszawie, Jan Englert w zaskakujący i ożywczy sposób wzbogacił sielski klimat fredrowskiej komedii o współczesne akcenty.
2017-11-13, 17:45 Czas honoru - odc. 36 "Ostatnia runda" Godziny emisji TVP Historia Logo TVP Historia
Granatowy policjant Olek jest przesłuchiwany. Zaprzecza, że jest komunistą. Dowódca oddziału mówi chłopakom, że muszą wstrzymać dalsze akcje aż do wyjaśnienia przecieku. Helena szuka chłopca, który przepadł podczas łapanki.
2017-11-14, 17:45 Czas honoru - odc. 37 "Pocztówka z Hajfy" Godziny emisji TVP Historia Logo TVP Historia
Karol składa propozycję Halbemu - chce wymienić polskiego generała za sowieckich agentów, którzy są w rękach Niemców. Halbe proponuje Tannenbergowi dojście do polskiego Komendanta Głównego. Tannenberg przechwla się, że już go aresztował.
2017-11-15, 17:45 Czas honoru - odc. 38 "Przed sądem" Godziny emisji TVP Historia Logo TVP Historia
Rozpoczyna się rozprawa sądu podziemnego. Trwają przesłuchania. Bronek i Woyciechowski uparcie utrzymują, że są niewinni. Tadeusz zeznaje pod przysięgą, że nie mówił Bronkowi o akcji likwidacyjnej jego ojca. Dowódca potwierdza dowody winy Bronka.
2017-11-16, 17:40 Czas honoru - odc. 39 "Wieczór w Edenie" Godziny emisji TVP Historia Logo TVP Historia
Sąd podziemny skazuje Bronka i Woyciechowskiego na śmierć za zdradę. Janek dzieli się z przyjaciółmi podejrzeniami Wandy wobec Tadeusza. W czasie obserwacji fotoplastykonu, Michał rozpoznaje tajemniczego mężczyznę, z którym spotyka się Tadeusz.
2017-11-17, 17:55 Czas honoru - odc. 40 "Już czas.." Godziny emisji TVP Historia Logo TVP Historia
Jest kwiecień 1944 roku. Odwracają się wojenne koleje losu. Niemcy przegrywają na wszystkich frontach. W jednym z oddziałów partyzanckich w Górach Świętokrzyskich działają Bronek i Janek...

Stacje

Katarzyna Gniewkowska do obejrzenia na antenie stacji: TVP Historia, TVP Kultura

Programy, seriale, filmy

Katarzyna Gniewkowska do zobaczenia przed lub za kamerą w:

Kliknięcie w nazwę audycji (filmu, programu, serialu) przenosi na jej stronę, która zawiera informację na temat godzin emisji, obsady oraz stacji pokazujących

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną osobą:

Kraje osoby

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną osobą:

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info