Kazimierz Mazur - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Kazimierz Mazur występuje jako aktor lub reżyser.

Każda pozycja programowa zawiera informację na temat daty i godziny emisji. Klikając w nazwę stacji lub logo można przejść do programu danej telewizji

Najbliższe emisje - seriale, filmy i programy TV z udziałem Kazimierz Mazur

Lista zawiera plan emisji programów, seriali i filmów z udziałem Kazimierz Mazur (liczba emisji: 97, stacje: TVN, TVN Fabuła, TVP2 HD, TVP HD, TVP Historia, TVP Polonia).

2017-11-22, 11:55 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
2017-11-22, 12:30 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
2017-11-22, 12:50 Barwy szczęścia - odc. 1705 Godziny emisji TVP Polonia Logo TVP Polonia
Elżbieta i Artur rozpoczynają poszukiwania Marty i Ewy, które nie pojawiły się w umówionym czasie na dworcu. Konduktor potwierdza, że Walawska i jej córka były w pociągu. Coraz bardziej zaniepokojony Chowański zgłasza zaginięcie żony na policji.
2017-11-22, 18:55 Barwy szczęścia - odc. 1705 Godziny emisji TVP Polonia Logo TVP Polonia
Elżbieta i Artur rozpoczynają poszukiwania Marty i Ewy, które nie pojawiły się w umówionym czasie na dworcu. Konduktor potwierdza, że Walawska i jej córka były w pociągu. Coraz bardziej zaniepokojony Chowański zgłasza zaginięcie żony na policji.
2017-11-22, 20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2586 Godziny emisji TVN Logo TVN
Wojna z garbarnią trwa! Dzisiaj Michalak ma odebrać pieniądze od prezesa garbarni. Weronika i Robert uświadamiają mężczyźnie, że podczas spotkania musi jakoś sprowokować prezesa – potrzebują jasnych dowodów! Michalak bierze sobie to do serca – to powoduje, że podczas przekazania pieniędzy zagrożone jest jego życie! Tymczasem Weronika podstępem wkrada się na teren garbarni. Ziębowie próbują przeprosić Beatę! Tomkowi jest bardzo głupio, że Ziębowie zostali okradzeni przez Beatę. Włodek uspokaja go – prosi tylko, żeby Tomek uważniej dobierał przyjaciółki. Po południu Ziębowa znajduje zagubioną przez męża fakturę! Na 2 tysiące złotych. Czy Beata da się przeprosić? Igor ma urodziny – ale gwiazdą imprezy jest Zuza! Igor ma dziś urodziny. Elżbieta i Julka robią mu niespodziankę – przyjęcie w gronie znajomych! Podczas imprezy wychodzi problem w fundacji Elżbiety – z kampanii reklamowej w ostatniej chwili wycofała się modelka. Oczy wszystkich kierują się na Zuzę.
2017-11-23, 03:40 Barwy szczęścia - odc. 1705 Godziny emisji TVP Polonia Logo TVP Polonia
Elżbieta i Artur rozpoczynają poszukiwania Marty i Ewy, które nie pojawiły się w umówionym czasie na dworcu. Konduktor potwierdza, że Walawska i jej córka były w pociągu. Coraz bardziej zaniepokojony Chowański zgłasza zaginięcie żony na policji.
2017-11-23, 11:55 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
2017-11-23, 12:30 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
2017-11-23, 20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2587 Godziny emisji TVN Logo TVN
Daria wściekle zazdrosna o Kasię – z zemsty chce wydać Dominika! Dominik wraca z Hiszpanii z Kasią! Daria jest załamana. Tłumaczy przyjaciółce, że kocha Dominika i nie zniesie jego widoku z Kasią. Córka Sławka upija się i ledwo trzymając się na nogach wraca do domu! Co na to Sławek? Czy rozżalona Daria powie ojcu prawdę? Eliza – królową kłopotów! Eliza rano kończy przygotowywać prezentację dla szefa. Robi to na komputerze Jarka. Kiedy przychodzi do pracy okazuje się, że wysłała do szefa maila bez załącznika! Hubert jest wściekły – na tę prezentację czeka cały Zarząd na czele z prezesem Koskinenem! Czy Eliza straci pracę? Robert zwolniony przez sprawę garbarni? Weronika i Agnieszka zwołują konferencję prasową – namawiają dziennikarzy, żeby bacznie przypatrywali się sprawie garbarni. Boją się, że „układ” będzie chciał zamieść sprawę pod dywan. Jakby na potwierdzenie, Robert ma bardzo nieprzyjemną rozmowę ze swoim szefem. Komendant zarzuca mu przekroczenie obowiązków służbowych w sprawie garbarni - grozi mu zwolnieniem z pracy!
2017-11-24, 11:55 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
2017-11-24, 12:30 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
2017-11-24, 14:15 "Sensacje XX wieku" - Strażnicy skarbów Godziny emisji TVP Historia Logo TVP Historia
To niezwykła historia, która do dziś rozpala emocje wśród historyków, poszukiwaczy skarbów i mieszkańców Dolnego Śląska. Skrzynie pełne złota, które Niemcy planowali wywieźć z zagrożonego oblężeniem Armii Czerwonej Wrocławia, rafiły w nieznane miejsce.
2017-11-25, 06:10 Barwy szczęścia - odc. 1703 Godziny emisji TVP Polonia Logo TVP Polonia
Kasia na poważnie myśli o zmianach w swoim życiu. Mówi pracownikom, że planuje sprzedaż Fitness Klubu. Tymczasem Stefan próbuje mediować między córką a Łukaszem. Wkrótce między Górką a Sadowskim dochodzi do ostrej konfrontacji.
2017-11-25, 07:00 Barwy szczęścia - odc. 1705 Godziny emisji TVP Polonia Logo TVP Polonia
Elżbieta i Artur rozpoczynają poszukiwania Marty i Ewy, które nie pojawiły się w umówionym czasie na dworcu. Konduktor potwierdza, że Walawska i jej córka były w pociągu. Coraz bardziej zaniepokojony Chowański zgłasza zaginięcie żony na policji.
2017-11-27, 12:30 Na Wspólnej Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
2017-11-27, 20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2588 Godziny emisji TVN Logo TVN
Daria wsypie Dominika? Dominik oznajmia Darii, że się wyprowadzi - dla jej spokoju. Dziewczyna jest na niego wściekła. Dziedzic dociska córkę – chce wiedzieć, co się z nią dzieje! Następna jest Kasia - zaczyna wypytywać dziewczynę o powód jej frustracji. Daria ma szczerze dość! Chce wyznać wszystkim całą prawdę! Zuza dołączy do fundacji Elżbiety? Zuza w czasie sesji zdjęciowej dla fundacji Elżbiety pracuje z chorymi dziećmi. Hofferowa jest bardzo przejęta ich losem. Po pracy Marcinkowa zaprasza przyjaciółkę do swojego biura. Zuzie wpadają w ręce listy od potrzebujących pomocy. Jest poruszona do głębi. Ela natychmiast to wykorzystuje! Muszko na tropie… brata Romana! Antoni dzwoni do kogoś na Ukrainie – chce wiedzieć, czy jest bezpieczny! Sąsiad Romana – Muszko - podsłuchuje tę rozmowę. Siemieniuk go zauważa - jest wkurzony! Zdzisław zaczyna węszyć – bez pukania wchodzi do Hoffera i zastaje braci nad walizką pełną pieniędzy! W dodatku słyszy, jak Antoni mówi Romanowi, że to forsa z rabunku!
2017-11-28, 11:55 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
2017-11-28, 12:30 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
2017-11-28, 20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2589 Godziny emisji TVN Logo TVN
Daniel pogrążony – według policji jest mordercą! Daniel jest brutalnie przesłuchiwany - policjanci stosują na nim przemoc psychiczną! W ostatniej chwili zjawia się Weronika. Roztocka składa wniosek o uchylenie aresztu – przecież nie ma żadnych dowodów! Jednak policjanci są pewni – Brzozowski jest mordercą! Beata uwiedzie Tomka? Beata błaga Ziębową o zaliczkę - kłamie, że musi zapłacić czesne w szkole. Tymczasem kupuje sobie seksowną bieliznę! Wieczorem prosi Tomka, żeby pomógł jej przygotować się do testu z romantyzmu. Nowak - nie przeczuwając niczego - zaprasza Beatę do siebie. Czy pozwoli jej się uwieść? Koniec spółki Izy z Warskim? Na dwa dni przed uroczystym otwarciem klubu Iza odkrywa kłamstwa Warskiego. Dowiaduje się, że wspólnik nie zapłacił za sprzęt do siłowni! Jakub przyznaje się, że zainwestował wszystkie ich pieniądze na giełdzie. Iza jest wściekła! Czy to koniec ich współpracy?
2017-11-29, 11:55 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
2017-11-29, 12:30 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Ewa dowiaduje się, że niebawem w pobliżu jej zakładu zostanie otwarty duży salon fryzjerski. Obawia się, że nie wytrzyma konkurencji. Żaneta jest przerażona wizją bankructwa firmy... Ola i Daniel całują się przed wejściem do szkoły. Zauważa to jedna z nauczycielek i wzywa ich na rozmowę. Danuta spotyka Zbyszka wymykającego się chyłkiem ze szkoły. Zaprasza go do siebie i prosi, żeby wyjaśnił swoje zachowanie. Malinowski mówi jej, że starał się uniknąć spotkania z koleżanką z pracy, która zakochała się w nim... Złodziej wyrywa Mai torbę z laptopem i komórką. Kochanowska przychodzi do winiarni i własnoręcznie rozrysowuje cały projekt. Nowicki jest pod wrażeniem. Chce, aby Maja pracowała odtąd wyłącznie dla niego... Maria uważa, że otwarcie biura podróży jest świetnym pomysłem i nie będzie wymagało dużego nakładu kosztów. Wiesiek odnosi Żanecie klucze. Ona stanowczo daje mu do zrozumienia, aby przestał się interesować jej życiem…
2017-11-29, 20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2590 Godziny emisji TVN Logo TVN
Anastazja już wie – Beata zajęła jej miejsce!!! Ziębowa rano spotyka w swojej kuchni roznegliżowaną Beatę - poważnie martwi się o Tomka! Dziewczyna czuje się bardzo pewnie – ostrzega Marię, że już raz Ziębowie musieli ją przepraszać. Po południu koleżanka Anastazji robi zdjęcie całującym się Tomkowi i Beacie. Przesyła je Trzcińskiej. Anastazja jest zszokowana! Media oskarżają Daniela o zabójstwo! Odnalezione ciało kobiety jest tak zmasakrowane, że niemożliwa jest identyfikacja zwłok. Dopiero badania genetyczne mają stwierdzić czy to rzeczywiście Dominika. Tymczasem media już wydały wyrok na Daniela. Antoni zauroczony Zdybicką? Roman i Antoni – jako firma Bracia Hoffer - chcą zaproponować Zdybickiej tanie materiały budowlane ze wschodu. Jeszcze tego samego dnia spotykają się z Iloną. Antoni jest nią oczarowany! Do tego stopnia, że w nachalny sposób zaczyna się jej narzucać. Jak zareaguje Zdybicka?
2017-11-30, 11:55 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Zięba martwi się, że żona zobaczy go w przemoczonym ubraniu. Wyjaśnia koledze, z którym łowił ryby, że to oznaczałoby koniec jego wędkowania. Niezauważenie próbuje dostać się do domu... Igor bezskutecznie próbuje skontaktować się z Mają. Wyznaje mamie, że praca na platformie na dłuższą metę okazała się nudna i dlatego zdecydował się wrócić. Ewa i Borys domyślają się jednak, że Igor nie mówi im całej prawdy... Studentka Jerzego jest bardzo ciekawa, co sławny pisarz sądzi o jej prozie. Jerzy zbiera się w końcu na odwagę i ostro krytykuje jej opowiadania. Adela jest zdruzgotana tym, co usłyszała... Żaneta mówi teściowej, że mimo ogromnej liczby biur podróży, niewiele oferuje wyjazdy na wschód. Zdążyła się już jednak zorientować, że jest zainteresowanie takimi wycieczkami...
2017-11-30, 11:55 Barwy szczęścia - odc. 1381 Godziny emisji TVP HD Logo TVP HD
Marczakowie zamartwiają się o córkę, która nie daje znaku życia. Tymczasem Malwina spędza czas w luksusowym hotelu z ledwo poznanym Frankiem, szastając pieniędzmi, które zabrała z kancelarii. Wkrótce Waldemar z przerażeniem odkrywa brak gotówki.
2017-11-30, 12:30 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Rafał, po nocy spędzonej z Agnieszką wyznaje, że gdyby nie ona, nigdy nie zdecydowałby się wyprowadzić od matki. Olszewska proponuje mu, aby wprowadził się do niej na stałe... Kamil sugeruje ojcu, aby bardziej zadbał o swój wygląd. Roman uważa, że to zbyteczne. Mimo to po pracy przebiera się w nowo zakupione ubranie. Następnie udaje się do Honoraty i zabiera ją na kolację, a potem zaprasza do siebie... Michał mówi Renacie, że postanowili z bratem odciążyć ją w obowiązkach i poszukać nowego administratora. Kraszewskiej bardzo podoba się ten pomysł. Kinga z zainteresowaniem przysłuchuje się ich rozmowie...
2017-11-30, 12:50 Barwy szczęścia - odc. 1710 Godziny emisji TVP Polonia Logo TVP Polonia
Ewunia składa zeznania w obecności psychologa, jako porywacza wskazuje Krzepińskiego i błaga by ratować z jego rąk mamusię. Poszukiwania policyjne prowadzone są na szeroką skalę. Chowański postanawia też działać na własną rękę.
2017-11-30, 18:55 Barwy szczęścia - odc. 1710 Godziny emisji TVP Polonia Logo TVP Polonia
Ewunia składa zeznania w obecności psychologa, jako porywacza wskazuje Krzepińskiego i błaga by ratować z jego rąk mamusię. Poszukiwania policyjne prowadzone są na szeroką skalę. Chowański postanawia też działać na własną rękę.
2017-11-30, 20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2591 Godziny emisji TVN Logo TVN
Daria jest w ciąży? Dominik i Kasia planują wakacyjny wypad nad jezioro. Tymczasem Daria zwierza się przyjaciółce, że poważnie spóźnia jej się okres. Koleżanka radzi jej, żeby zrobiła test ciążowy. Daria decyduje się na to. Ale boi się spojrzeć na wynik. Iza kontra wspólnik-hazardzista! Dziś wielkie otwarcie ośrodka Izy. Podczas uroczystości Brzozowska ma mieszane uczucia – wie, że przez defraudację Warskiego mogło dojść do katastrofy! Iza więcej na coś takiego nie pozwoli – oświadcza wspólnikowi, że zatrudni swoją zaufaną księgową. Warski jest bardzo niezadowolony. Hebel zdobywa serce Agnieszki? Ryszard znowu nachodzi Olszewską w kancelarii – proponuje jej relaksujący wieczór. Agnieszka się nie zgadza. Jednak po południu Hebel czeka na nią pod kancelarią. Wielbiciel jest tak przekonujący, że Olszewska decyduje się spędzić z nim wieczór. I nie żałuje!
2017-12-01, 03:40 Barwy szczęścia - odc. 1710 Godziny emisji TVP Polonia Logo TVP Polonia
Ewunia składa zeznania w obecności psychologa, jako porywacza wskazuje Krzepińskiego i błaga by ratować z jego rąk mamusię. Poszukiwania policyjne prowadzone są na szeroką skalę. Chowański postanawia też działać na własną rękę.
2017-12-01, 11:55 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Kolega Włodka przychodzi do jadłodajni Ziębów. Jest oczarowany Marią, którą bierze za szwagierkę Włodka… Właściciel winiarni z zaciekawieniem słucha planów Maksa dotyczących budynku fabrycznego. Obiecuje obniżyć jego cenę, jeśli chłopak przedstawi mu rozsądny biznes plan… Po pracy Nowicki odwozi Maję i pomaga jej odnieść zakupy do domu. Igor, widząc tę sytuację, rezygnuje ze spotkania z Mają…
2017-12-01, 12:30 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Ewa i Żaneta spotykają się z kobietą przysłaną przez znajomego Borysa. Oksana uświadamia im, że niewiele zdziałają same bez doświadczenia w biznesie turystycznym… Bracia Brzozowscy tłumaczą Maksowi, że nie stać ich na wykupienie jego udziałów. Izabela przypomina synowi, że Budmaks to rodzinna firma, która była wielkim marzeniem jego ojca… Honorata jest przybita, kiedy okazuje się, że naprawa jej auta przekroczyłaby jego wartość. Roman obiecuje pomóc jej sprzedać samochód i rozejrzeć się za innym…
2017-12-02, 07:30 Barwy szczęścia - odc. 1710 Godziny emisji TVP Polonia Logo TVP Polonia
Ewunia składa zeznania w obecności psychologa, jako porywacza wskazuje Krzepińskiego i błaga by ratować z jego rąk mamusię. Poszukiwania policyjne prowadzone są na szeroką skalę. Chowański postanawia też działać na własną rękę.
2017-12-04, 11:30 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Maja dowiaduje się od Marty, że Igor wrócił z platformy. Natychmiast idzie zobaczyć się nim. Ku jej rozczarowaniu Igor oznajmia, że śpieszy się na ważne spotkanie… Rafał i Agnieszka odwiedzają Roztockich. Adam, ku zaskoczeniu wszystkich, przyznaje się, że grał kiedyś w jazzbandzie… Pani Ludwika nie odbiera telefonów od syna. Rafał jest przekonany, że matka znowu prowadzi z nim grę. Olszewska nalega, żeby sprawdzili, co się dzieje z panią Ludwiką… Borys spotyka się z Oksaną. Ciekaw jest, jak potoczyły się jej losy po ich rozstaniu. Oksana jest niezadowolona, kiedy dowiaduje się, że jej wspólniczką ma być przyszła żona Borysa…
2017-12-04, 12:05 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Borys wyznaje Ewie, że Oksana to jego dawna miłość. Przyznaje się, że spotkał się z nią. Zapewnia jednak narzeczoną, że kocha tylko ją i obiecuje znaleźć dla niej innego wspólnika… Rafał wyrzuca sobie, że zostawił matkę samą. Udaje się do domu opieki. Okazuje się jednak, że nie ma tam pani Ludwiki… Zbyszek dowiaduje się, że dostał dotację z ministerstwa. Bednarczuk oferuje mu swoją pomoc. Malinowski zapewnia ją, że to nie będzie potrzebne. Później sam zwraca się z prośbą o pomoc do Danuty… Daniel chce jak najwięcej czasu spędzać z Olą i postanawia nie iść na lekcję angielskiego. Jego rodzice mają mu za złe, że lekceważy naukę…
2017-12-04, 20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2592 Godziny emisji TVN Logo TVN
Dominik załamany – Daria mówi mu, że jest w ciąży! Dominik szykuje się do wakacyjnego wyjazdu z Kasią. Daria jest załamana i wykrzykuje, że jest w ciąży! Dominik jest zdruzgotany. Po południu chłopak zjawia się u Kasi. Czy będzie miał odwagę powiedzieć ukochanej prawdę? Agnieszka zerwie kontakty z Heblem? Agnieszkę odwiedza mecenas Wawrzyniak. Były wykładowca proponuje Olszewskiej stanowisko w Radzie Adwokackiej. Stawia jednak jeden warunek – zerwanie wszelkich kontaktów z byłym gangsterem! Wieczorem Agnieszkę odwiedza Hebel – jak zachowa się Olszewska? Jest nadzieja dla ciężko chorej Marysi? Do Zuzy i Elżbiety zgłasza się dyrektorka domu dziecka, w którym wychowywała się Ula. Kobieta błaga o pomoc dla Marysi - swojej podopiecznej, u której zbyt późno zdiagnozowano bardzo poważną wadę serca. Po zapoznaniu się z dokumentacją medyczną Kamil stwierdza, że sytuacja jest beznadziejna. Ale przychodzi mu do głowy pewien pomysł.
2017-12-05, 11:30 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Adela wyznaje Dudkowi, że została zwolniona z pracy i nie ma pieniędzy na opłacenie czesnego. Prosi Jerzego, aby wstawił się za nią u dziekana... Oksana oddaje Borysowi pierścionek zaręczynowy. Oboje są zadowoleni, że w końcu mogli spokojnie wyjaśnić sobie to, co zaszło w przeszłości… Stefan zaprasza Marię na grzyby. Ona jest trochę oburzona jego śmiałością On wręcza jej swoją wizytówkę na wypadek, gdyby miała ochotę na wspólny wypad…
2017-12-05, 12:05 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Maks wyznaje Izabeli, że zrezygnował z pomysłu sprzedaży swoich udziałów, ale nie zamierza poddać się w kwestii stworzenia centrum sztuki. Mówi Jerzemu, że znalazł już kilku biznesmenów, którzy mogą być zainteresowani jego pomysłem… Ewa jest zaniepokojona zachowaniem syna. Próbuje dowiedzieć się, jak układają się jego sprawy z Mają. Chłopak mówi jej, że nic z tego nie będzie… Nowicki widząc, że Maja jest przybita wyznaje, że zrobi wszystko, byleby ją rozweselić. Maja jednak nie chce rozmawiać o swoich problemach…
2017-12-05, 20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2593 Godziny emisji TVN Logo TVN
Kasia dowie się o ciąży Darii? Dominik z Darią idą do ginekologa. Chcą potwierdzić, że Daria jest w ciąży. Wyrok lekarza jest jednoznaczny. Po wyjściu z przychodni napotykają Kasię! Kalina chce wrócić do Norberta? Do Norberta dzwoni Kalina! Kobieta jedzie do Warszawy i błaga o pomoc. Norbert, oszukując Agatę, przyjeżdża po nią na dworzec. Kalina pojawia się z synkiem – ucieka przed mężem, który ją bił. Nie ma pieniędzy, nie wie co robić. Norbert proponuje byłej ukochanej nocleg u siebie! Co na to Agata? Daniel zwolniony z aresztu - ale to nie koniec jego dramatu! Przełom w sprawie Daniela – okazuje się, że martwa dziewczyna znaleziona nad Wisłą to nie Dominika! Weronika składa wniosek o zwolnienie Brzozowskiego. Pod więzieniem na Daniela czekają rodzice, odwożą go do domu – z ukrycia ktoś robi im zdjęcia. Wieczorem Daniel przeżywa załamanie nerwowe – co się stało?
2017-12-06, 11:30 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Filip stanowczo nalega żeby Marta ustaliła w końcu czas swojej pracy. Między małżonkami dochodzi do ostrej wymiany zdań. Filip wyrzuca Marcie, że niepotrzebnie bierze na siebie za dużo obowiązków. Marta ma do niego żal, że nigdy nie wyręcza jej w domowych zajęciach. Filip wściekły wychodzi z domu… Maja dzwoni do Igora i umawia się z nim na wieczór. Chłopak jest jej wdzięczny, że zdecydowała się zadzwonić do niego. Maja, zaraz po tej rozmowie, z optymizmem i zapałem zabiera się do pracy… Izabela z dużym uznaniem wyraża się o dziewczynie, która zgłosiła się do niej w sprawie pracy. Oczywiście nie ma pojęcia, że Adela jest studentką Jerzego…
2017-12-06, 12:05 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
2017-12-06, 20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2594 Godziny emisji TVN Logo TVN
Czy światowej sławy kardiochirurg zechce pomóc Marysi? Zuza i Elżbieta walczą o życie ciężko chorej Marysi. Mają szczęście – doktor Kosiński, jedyny lekarz, który mógłby pomóc dziewczynce – przypadkiem jest w Warszawie! Kobiety podstępem dostają się na jego wykład. Czy światowej sławy kardiochirurg pomoże uratować Marysię? Michał traci przytomność! Michał umawia się z Małecką na trening w siłowni Olafa. Brzozowski chce pokazać przed bizneswoman, że ma świetną kondycję. Podnosi coraz większe ciężary! W końcu traci przytomność! Norbert wyznaje ukochanej prawdę o Kalinie – jak zareaguje Agata? Norbert okłamuje Agatę, że nie może się dziś z nią spotkać – chce ukryć fakt, że zamieszkała u niego Kalina. Kobieta tłumaczy Owczarkowi, że to nie ma sensu – musi wyznać ukochanej prawdę! Chłopak w końcu się na to decyduje. Jak zareaguje Agata?
2017-12-07, 11:30 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
2017-12-07, 12:05 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
2017-12-07, 20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2595 Godziny emisji TVN Logo TVN
Żaneta urodzi w barze? Do Żanety i Wojtka wpadają Cieślikowie – przynoszą prezenty dla przyszłego dzieciątka. Monika zazdrości Szulcowej, że Wojtek będzie przy niej podczas porodu – mina Szulca świadczy o tym, że on sam sobie nie zazdrości. Po południu Żaneta wpada do baru. Gwałtowna wymiana zdań z Marią powoduje, że Szulcowej odchodzą wody płodowe! Zaczyna się poród! Stan Marysi gwałtownie się pogorszył - czy uda się ją uratować? Zuza dostaje rano informację, że stan zdrowia Marysi gwałtownie się pogorszył! Hofferowa natychmiast pędzi do doktora Kosińskiego. Powstrzymuje go przed wylotem do Anglii. Kosiński decyduje się przeprowadzić natychmiastową operację w Polsce. Czy uda mu się uratować Marysię? Koszmar Daniela trwa! Daniel postanawia wrócić do pracy. Mimo pomocy Smolnego, zespół przyjmuje go bardzo chłodno. A ktoś robi Brzozowskiemu okrutny kawał. Tymczasem Andrzej z Basią decydują się zatrudnić kontrowersyjnego detektywa Paprockiego. Krzysztof jest temu przeciwny – według niego to cwaniak i pozer!
2017-12-08, 11:30 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Róża zapewnia Włodka, że jej siostra nie jest zdolna do zdrady. Chwilę potem zjawia się posłaniec z bukietem dla Marii. Ziębowa odmawia przyjęcia kwiatów. Wzburzona dzwoni do Stefana… Matka Filipa jest zaszokowana, kiedy dowiaduje się, że jej syn odszedł od żony. Marta tłumaczy jej, że Filip ją zdradził. Iga nie może w to uwierzyć… Malinowski obawia się, że Bednarczuk jest do niego uprzedzona. Danuta próbuje zrozumieć koleżankę. Sugeruje, żeby Zbyszek jakimś sposobem przekonał Teresę do siebie… Rankiem Daniel zjawia się u Oli. Zadowolony oznajmia jej, że załatwił sobie kilka dni zwolnienia lekarskiego. Ola nie jest zachwycona postępowaniem swojego chłopaka… REŻYSEREM ODCINKA JEST STANISŁAW KUŹNIK.
2017-12-08, 12:05 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Agnieszka jest zaniepokojona, kiedy dowiaduje się, że Rafał zamierza dawać lekcje gry na skrzypcach w jej mieszkaniu. Sobczak zapewnia, że nie będzie to uciążliwe, bo ma bardzo zdolnych uczniów… Izabela wychodząc z domu informuje gosposię, że jej mąż wrócił wcześniej z Budapesztu. Adela jest przerażona. Stara się pracować jak najciszej, aby nie obudzić Jerzego. Później wymyka się z mieszkania... Igor wyznaje Mai, że zrezygnował z pracy na platformie, aby być z nią. Maja także nie ukrywa, że tylko dla niego wróciła do Polski... REŻYSEREM ODCINKA JEST STANISŁAW KUŹNIK.
2017-12-11, 11:30 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Igor wyznaje Ewie, że jest bardzo szczęśliwy z Mają. Kiedy wraca do mieszkanie dziewczyny Jozi zajeżdża mu drogę natychmiast każe mu natychmiast wracać do pracy. Igor nie chce z nim rozmawiać… Filip przychodzi do Marty, aby zaopiekować się Ksawerym. Próbuje porozmawiać z żoną, ale ona nie pozwala mu dojść do słowa. Roman mówi synowi, że Marta rozstała się z mężem. Kamil jest przekonany, że to Reni próbuje popsuć małżeństwo jego siostry… Daniel zauważa wchodzącą do szkoły Basię. Jest przekonany, ze wezwano ją w związku z fałszywym zwolnieniem lekarskim. Ola radzi mu, aby przyznał się rodzicom do oszustwa i wyraził skruchę… Zbyszek informuje Danutę, że nie może jechać na ważne zawody. Wyjaśnia, że do dyrektora wpłynął donos, jakoby Malinowski niewłaściwie zachowywał się w stosunku do uczniów… Maks dowiaduje się, że inwestor, który odpowiedział na jego maila wycofał się z zakupu fabryki. Nowicki daje mu namiary do kobiety, która może mu pomóc… REŻYSEREM ODCINKA JEST STANISŁAW KUŹNIK.
2017-12-11, 12:05 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Igor nie chce powiedzieć Mai, gdzie był przez całą noc. Tłumaczy, że ma kłopoty w związku z dawną pracą, ale nie chce jej w to mieszać. Dziewczyna ma mu za złe, że izoluje ją od swoich problemów… Danuta nie może pogodzić się z tym, że Zbyszek będzie musiał ponieść konsekwencje obrzydliwego pomówienia. Dyrektor tłumaczy jej, że nie może zostawić donosu bez odzewu. Zimińskiej nie podoba się, że przełożony daje wiarę oskarżeniom, na które nie ma żadnych dowodów… Iga próbuje przekonać synową, żeby pogodziła się z mężem. Marta tłumaczy jej, że nie może wybaczyć mu kłamstw. Hoffer gorąco namawia Filipa, żeby zapomniał o urażonej dumie i ratował swoje małżeństwo… REŻYSEREM ODCINKA JEST URSZULA URBANIAK.
2017-12-11, 20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2596 Godziny emisji TVN Logo TVN
Dramatyczny poród Żanety! W barze trwa poród Żanety! Szulcowa podświadomie czeka na męża – mimo wielkiego wysiłku, nie może urodzić. Przerażeni Ziębowie alarmują Wojtka. Czy Szulc zdąży? Dominik załamany – Daria nie usunie ciąży! Dominik widzi, jak Daria przegląda w Internecie informacje dotyczące aborcji. Chłopak ma nadzieję, że dziewczyna usunie ciążę. Daria to zauważa – wykrzykuje mu w twarz, że urodzi to dziecko i wszystkim powie, kto jest ojcem! Załamany Dominik spotyka się z Kaśką – przed nim najtrudniejsza rozmowa w życiu. Kalina całuje Norberta! Agata zwierza się Sandrze, że bardzo ją niepokoi to, że Kalina mieszka u Norberta. Tymczasem Kalina słyszy, jak Norbert mówi jej synkowi, że nie pozwoli by mama była bita. Kobieta dziękuje Owczarkowi za te słowa i za to, że tak jej pomaga. Składa mu na ustach gorący pocałunek.
2017-12-12, 11:30 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Marii jest bardzo przykro, że mąż nie ma do niej zaufania. Róża sugeruje, że prawdopodobnie to ją Włodek chciał wyswatać z nowym znajomym… Maks spotyka się z kobietą, zainteresowaną jego pomysłem na zagospodarowanie budynku fabrycznego. Z wielkim przejęciem opowiada jej o swoich planach. Niestety Zdybicka jest bardzo sceptycznie nastawiona do jego pomysłów... Borys przegląda przysłane przez Oksanę foldery reklamowe biur podróży. W jednym z nich zauważa zdjęcie dawnej narzeczonej z jakimś chłopcem. Jest tym bardzo poruszony i natychmiast dzwoni do Oksany… REŻYSEREM ODCINKA JEST URSZULA URBANIAK.
2017-12-12, 12:05 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Adela oddaje Izabeli notes Dudka tłumacząc, że odnalazła go gdzieś w domu. Brzozowska proponuje, żeby poznała w końcu jej męża… Maks przeprasza Filpa, że niechcący pogorszył jego stosunki z żoną. Filip zapewnia, że nie zamierza się poddawać... Danuta pyta Teresę, czy to ona złożyła donos. Bednarczuk przyznaje się i wyjaśnia, że sama widziała, jak Zbyszek molestował jakiegoś ucznia… REŻYSEREM ODCINKA JEST URSZULA URBANIAK.
2017-12-12, 12:50 Barwy szczęścia - odc. 1716 Godziny emisji TVP Polonia Logo TVP Polonia
Wiśniewscy przekonują się, że lekcje angielskiego przyniosły skutek i mogą porozumieć się w obcym języku. Zachęceni tym seniorzy chcą polecieć do Australii w odwiedziny do córki Amelii. Bożena i Bruno zjawiają się u rodziców po wakacjach na Bali.
2017-12-12, 18:55 Barwy szczęścia - odc. 1716 Godziny emisji TVP Polonia Logo TVP Polonia
Wiśniewscy przekonują się, że lekcje angielskiego przyniosły skutek i mogą porozumieć się w obcym języku. Zachęceni tym seniorzy chcą polecieć do Australii w odwiedziny do córki Amelii. Bożena i Bruno zjawiają się u rodziców po wakacjach na Bali.
2017-12-12, 20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2597 Godziny emisji TVN Logo TVN
Kasia wraca do Hiszpanii – czy Dominik zwiąże się z Darią? Kasia oświadcza zszokowanemu ojcu, że chce wracać do Hiszpanii. Bergowie słusznie się domyślają, że chodzi o jej ukochanego. Tymczasem Daria dowiaduje się, że Dominik i Kasia zerwali. Zaczyna czuć swoją szansę – proponuje chłopakowi, żeby wspólnie wynajęli mieszkanie. Norbert nie pozwoli, żeby Kalina się wyprowadziła? Bruno jest wściekły na Norberta za to, że ten całował się wczoraj z Kaliną. Pyta przyjaciela, czy chce zniszczyć taki piękny związek z Agatą? Po południu Norbert zastaje Kalinę podczas pakowania. Próbuje ją powstrzymać od wyprowadzki. Zuza zakochana w doktorze Kosińskim? Zuza odwiedza w szpitalu Marysię. Zaskoczona, zastaje przy jej łóżku doktora Kosińskiego. Lekarz mówi jej, że z dziewczynką jest coraz lepiej i niedługo wyjdzie ze szpitala. Hofferowa nie może się nachwalić Kosińskiego – do tego stopnia, że Elżbieta zaczyna podejrzewać, iż Zuza zakochała się w przystojnym kardiochirurgu.
2017-12-13, 03:40 Barwy szczęścia - odc. 1716 Godziny emisji TVP Polonia Logo TVP Polonia
Wiśniewscy przekonują się, że lekcje angielskiego przyniosły skutek i mogą porozumieć się w obcym języku. Zachęceni tym seniorzy chcą polecieć do Australii w odwiedziny do córki Amelii. Bożena i Bruno zjawiają się u rodziców po wakacjach na Bali.
2017-12-13, 11:30 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Danuta wraz z innymi nauczycielami zamierza interweniować w sprawie Zbyszka u dyrektora. Jest zawiedziona, kiedy okazuje się, że na placu boju została z jedną koleżanką… Adela absolutnie nie zgadza się zamieszkać razem z Dudkami. Kiedy zostaje sama, jej uwagę przyciąga album ze zdjęciami. Zabiera z albumu jedno ze zdjęć Jerzego. Dudek przyłapuje ją myszkującą w jego osobistych rzeczach… Hoffer, będąc w towarzystwie Honoraty, zauważa Borysa i Ewę. Gdy tylko Ewa znika w salonie, Orłow dzwoni do Oksany. Mówi jej, że koniecznie musi się z nią zobaczyć. Roman, ku zaskoczeniu Honoraty, rusza za Borysem i jedzie za nim aż pod dom Krajewskiej… Izabela mówi synowi, że chce poznać Zdybicką. Spokojnie tłumacz, że decyzja, którą podjął może radykalnie odmienić jego życie… REŻYSEREM ODCINKA JEST URSZULA URBANIAK.
2017-12-13, 12:05 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Marta zapewnia Maksa, że zdobędzie odpowiednią sumę, aby pomóc mężowi. Kiedy dowiaduje się, że dostała premię natychmiast robi przelew na konto firmowe Sadowskiej… Stefan wyjaśnia Marii i Róży, że chciał upewnić się, że Włodek nie żywi już do niego żalu. Zaprasza całą trójkę na Dzień Świętego Huberta do swojej leśniczówki. Róża i Maria są zachwycone. Włodkowi jednak nie podoba się ten pomysł… Hoffer mówi synowi, o swoich podejrzeniach względem Borysa. Kamil ostrzega go, że w ten sposób może zmarnować swoją szansę na miłą znajomość z Leśniewską. Zachęca Romana, żeby zawalczył o Honoratę… REŻYSEREM ODCINKA JEST URSZULA URBANIAK.
2017-12-13, 20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2598 Godziny emisji TVN Logo TVN
Daria zdecyduje się na aborcję? Daria dzwoni do gabinetu ginekologicznego i umawia się na wizytę. Dowiaduje się, że zabieg usunięcia ciąży będzie kosztował kilkaset złotych. Dziewczyna sprzedaje w lombardzie swojego smartfona. Nie mówiąc nic Dominikowi, zjawia się w klinice. Czy zdecyduje się na aborcję? Kuba walczy o honor brata! Kubę zaczepiają przed szkołą starsi uczniowie. Drwią i szydzą z Daniela. Kuba w obronie brata rzuca się na nich! Tymczasem detektyw Paprocki w końcu zdobywa coś, co może pomóc Danielowi. Wojtek „zachwycony” przyjazdem rodziców! Wojtek – szczęśliwy ojciec – przygotowuje mieszkanie na przyjęcie Żanety i małego Ludwika. Kiedy ma zamiar wyjechać do szpitala, w drzwiach stają jego rodzice! Tata z miejsca proponuje, żeby wypili „po jednym” za zdrowie jego wnuka.
2017-12-14, 11:30 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Igor, po powrocie z nocnej eskapady, zapowiada Joziemu, że był to ich ostatni wspólny kurs, bo odpracował już swój dług u Gordona. Później przeprasza Maję za niedomówienia, które były przyczyną ich kłótni... Reni informuje Martę, że odesłała jej pieniądze, ponieważ to nie z nią podpisywała umowę. Kiedy Filip dowiaduje się, że Sadowiska odesłała pieniądze, zapewnia żonę, że jest gotów odpracować swój dług… Podczas zebrania w sprawie Malinowskiego szybko wychodzi na jaw, że nikt właściwie nie sformułował konkretnych zarzutów pod jego adresem. Basia Brzozowska jest oburzona, że ocenia się go przez pryzmat jego orientacji seksualnej… REŻYSEREM ODCINKA JEST ROBERT WICHROWSKI.
2017-12-14, 12:05 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Igor udaje się po swoją dziewczynę do winiarni. Tadeusz Nowicki proponuje, żeby zaczekał na Maję w jego gabinecie. Kiedy dowiaduje się, że chłopak szuka pracy, prosi go, żeby opowiedział, czym zajmował się dotychczas… Jerzy oznajmia żonie, że zatrudnił nową gosposię. Aldona okazuje się atrakcyjną, młodą kobietą. Izabela przyjmuje ją z dużym dystansem. Później tłumaczy mężowi, ze nie potrzebuje modelki, tylko gosposi… Reni spotyka się z przełożonym Marty. Mówi mu, że wkrótce może stracić swoją pracownicę. Tłumaczy, że Filip ma żal do Marty, że zaniedbuje rodzinę i zażądał, żeby zrezygnowała z pracy w telewizji… REŻYSEREM ODCINKA JEST ROBERT WICHROWSKI.
2017-12-14, 20:05 Barwy szczęścia - odc. 1762 Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
2017-12-14, 20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2599 Godziny emisji TVN Logo TVN
Przełom w sprawie Daniela! Daniel przychodzi do Łucji – prosi ją o jeszcze jedną szansę. Dziewczyna nie chce go znać. Daniel upija się z rozpaczy. Tymczasem w redakcji Łukasz odbiera telefon w sprawie zaginięcia Dominiki. Kobieta twierdzi, że feralnej nocy widziała dziewczynę szarpiącą się z jakimś mężczyzną. I nie był to Daniel! Łukasz wygląda na porażonego. Anastazja wraca! Beata coraz bardziej wkupia się w łaski Ziębów. Tomek też coraz mocniej się w niej zakochuje. Ta sielanka ma się już jednak ku końcowi – do Warszawy wraca Anastazja! Co dolega Michałowi? Michał zasypia przy śniadaniu. Kinga jest coraz bardziej zaniepokojona jego stanem. Brzozowski idzie po wyniki swoich badań – dowiaduje się, że są dalekie od normy. Na domiar złego Michał kompletnie zapomina o bardzo ważnym spotkaniu z Małecką. Biznesmenka jest wściekła!
2017-12-15, 11:10 Barwy szczęścia - odc. 1762 Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
2017-12-15, 11:30 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
2017-12-15, 12:05 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
2017-12-15, 19:30 Barwy szczęścia - odc. 1762 Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
2017-12-16, 06:35 Barwy szczęścia - odc. 1716 Godziny emisji TVP Polonia Logo TVP Polonia
Wiśniewscy przekonują się, że lekcje angielskiego przyniosły skutek i mogą porozumieć się w obcym języku. Zachęceni tym seniorzy chcą polecieć do Australii w odwiedziny do córki Amelii. Bożena i Bruno zjawiają się u rodziców po wakacjach na Bali.
2017-12-17, 09:05 Barwy szczęścia - odc. 1762 Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
2017-12-18, 11:30 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
2017-12-18, 12:05 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
2017-12-18, 20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2600 Godziny emisji TVN Logo TVN
2017-12-19, 11:30 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Brzozowscy przeprowadzają poważną rozmowę z synem. Basia mówi mu, że dowiedziała się o jego nieobecnościach i słabych wynikach w nauce. Daniel próbuje zbagatelizować problem… Zdybicka uważa, że Bud-Maks powinien zająć się rekultywacją budynków pofabrycznych, bo tradycyjne budownictwo mieszkaniowe nie jest już tak dochodowe. Michał jest przekonany, że Ilona będzie świetnym partnerem. Kinga jednak nie podziela jego entuzjazmu… Ziębowie i Róża szykują się do wyjazdu. Maria jest pewna, że siostra zrobi furorę podczas uroczystości w leśniczówce. Róża jest wielce niepocieszona, kiedy okazuje się, że specjalnie na wyjazd kupiły sobie z Marią identyczne sukienki… REŻYSEREM ODCINKA JEST MACIEJ ŚWIERZAWSKI.
2017-12-19, 12:05 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Marcin oznajmia Marcie, że jej program będzie odtąd prowadziła Dominika. Zapewnia jednak młodą Konarską, że nadal będzie czuwała nad projektem. Marta prosi, żeby wyjaśnił jej, skąd ta decyzja… Orłow zdobywa się na odwagę i mówi narzeczonej, że ma syna z Oksaną. Zapewnia, że dotąd sam o tym nie wiedział… Pani Ludwika oznajmia, że postanowiła zamieszkać w domu starców. Rafał absolutnie nie chce się zgodzić na takie rozwiązanie. Agnieszka składa mu pewną propozycję… REŻYSEREM ODCINKA JEST MACIEJ ŚWIERZAWSKI.
2017-12-19, 12:50 Barwy szczęścia - odc. 1720 Godziny emisji TVP Polonia Logo TVP Polonia
W domu Pyrków krajobraz po imprezie, ale najważniejsze, że pękły lody między Klarą i Hubertem. Miłość zwyciężyła, ku radości wszystkich domowników. Angela daje Erykowi kosza, a chłopak rozpaczliwie szuka sposobu, by utrudnić jej kontakty z Milewiczem.
2017-12-19, 18:55 Barwy szczęścia - odc. 1720 Godziny emisji TVP Polonia Logo TVP Polonia
W domu Pyrków krajobraz po imprezie, ale najważniejsze, że pękły lody między Klarą i Hubertem. Miłość zwyciężyła, ku radości wszystkich domowników. Angela daje Erykowi kosza, a chłopak rozpaczliwie szuka sposobu, by utrudnić jej kontakty z Milewiczem.
2017-12-19, 20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2601 Godziny emisji TVN Logo TVN
2017-12-20, 03:40 Barwy szczęścia - odc. 1720 Godziny emisji TVP Polonia Logo TVP Polonia
W domu Pyrków krajobraz po imprezie, ale najważniejsze, że pękły lody między Klarą i Hubertem. Miłość zwyciężyła, ku radości wszystkich domowników. Angela daje Erykowi kosza, a chłopak rozpaczliwie szuka sposobu, by utrudnić jej kontakty z Milewiczem.
2017-12-20, 11:30 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Orłow zapewnia narzeczoną, że nie okłamał jej, ponieważ nie wiedział wcześniej, że ma syna. Wyznaje, że nie może przestać o nim myśleć. Jednocześnie nie chciałby złamać słowa, danego Oksanie. Ewa nie bardzo wie, jak mu pomóc… Pani Ludwika wraz z synem i Agnieszką wprowadzają się na Wspólną. Olszewska jest mile zaskoczona jej pozytywnym nastawieniem do nowych sąsiadów… Andrzej obawia się, że Zdybicka będzie miała zbyt duży wpływ na posunięcia firmy. Renata przypomina mu, że on i Michał nadal mają pakiet większościowy. Kinga uważa, że nie należy działać pochopnie. Intuicyjnie wyczuwa, że Zdybickiej nie można zbytnio ufać… REŻYSEREM ODCINKA JEST MACIEJ ŚWIERZAWSKI.
2017-12-20, 12:05 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Szef Igora mówi mu, że z koperty zginęło 10 tysięcy euro. Chłopak tłumaczy, że nie wziął tych pieniędzy i sugeruje, że może to sprawka Joziego. Wściekły Gordon, wykrzykując groźby, rzuca się na niego… Brzozowscy rozmawiają o problemach z synem. Basia sugeruje, żeby przeczekali okres buntu. Andrzej uważa, że należy przedsięwziąć jakieś kroki, zanim będzie za późno… Stefan przeprasza Ziębów i Różę za swoje karygodne zachowanie. Tłumaczy, że zatrzymały go sprawy najwyższej wagi, o których jednak nie może mówić, ponieważ obowiązuje go tajemnica wojskowa… REŻYSEREM ODCINKA JEST MACIEJ ŚWIERZAWSKI.
2017-12-20, 20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2602 Godziny emisji TVN Logo TVN
2017-12-21, 11:30 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Pewność siebie i atrakcyjność Zdybickiej robią na Michale coraz większe wrażenie. Andrzej obawia się, że jeśli nawet Bud- Maks wygra przetarg, nie zdołają zrealizować tak wielkiej inwestycji… Igor proponuje Joziemu układ: Jozi odda mu pieniądze a on zwróci je prezesowi nie zdradzając, kto je ukradł. Jozi nie chce się na to zgodzić. Ostrzega też Igora, żeby nie próbował iść z tym na policję… Daniel skarży się Oli, że bardzo za nią tęskni i trudno mu wytrzymać narzucony w domu rygor. Dziewczyna jest pewna, że jak tylko jego rodzice będą bardziej wyrozumiali jeśli przekonają się, że zrobił postępy w nauce … REŻYSEREM ODCINKA JEST FILIP ZYLBER.
2017-12-21, 12:05 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Pani Sobczak nalega, aby Rafał i Agnieszka zamienili się z nią pokojami. Rafał jest zły na siebie, że znowu uległ matce. Agnieszka stara się zachować zimną krew… Marta zapewnia, że jej zarobki są wystarczające, aby utrzymać rodzinę. Filipowi nie podoba się perspektywa pozostawania na utrzymaniu żony… Hoffer, elegancko ubrany, przygotowuje się do spotkania z Honoratą. Zuza zapewnia go, że z takim wyglądem żadna kobieta mu się nie oprze… REŻYSEREM ODCINKA JEST FILIP ZYLBER.
2017-12-21, 20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2603 Godziny emisji TVN Logo TVN
2017-12-22, 11:30 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Roztocki zostaje z córką w domu i zabiera się do pracy przy komputerze. Róża podejrzewa, że Adamowi trudno pogodzić pracę z opieką nad córeczką… Roman i Honorata, po spędzonej wspólnie nocy, budzą się w doskonałych nastrojach. Hoffer postanawia przyrządzić śniadanie. W drzwiach sypialni nieomal zderza się z synem Honoraty, który niespodziewanie wrócił do domu... Ola wyznaje Danielowi, że bardzo za nim tęskni. Proponuje, żeby wraz z kilkoma kolegami z jej klasy wybrali się do kina. Daniel obiecuje, że porozmawia o tym z rodzicami… REŻYSEREM ODCINKA JEST FILIP ZYLBER.
2017-12-22, 12:05 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Filip oznajmia żonie, że wykładowca zgodził się przeegzaminować go za dwa tygodnie. Tłumaczy, że to zasługa Ksawerego… Igor udaje się pod dom Joziego. Kiedy mężczyzna wychodzi z klatki, włącza ukryty w kieszeni dyktafon i podchodzi do niego… Zdybicka z zaciekawieniem ogląda wnętrze lokalu Ewy, w którym odbywa się właśnie remont. Potem zachodzi do jadłodajni. Niby ze zwykłej ciekawości, wypytuje Marię o działalność baru… REŻYSEREM ODCINKA JEST FILIP ZYLBER.
2017-12-25, 11:30 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Ola prosi ginekologa o przepisanie środków antykoncepcyjnych. Tłumaczy przyjaciółce, że jeszcze nie myśli o współżyciu ale na wszelki wypadek chce być zabezpieczona… Weronika wraca do domu. Jest mile zaskoczona powitaniem jakie jej zgotowali Adam z Antosią i przyjaciele… Igor prosi Gordona o przedłużenie terminu spłaty długu. Prezes nie zgadza się na to i daje do zrozumienia, że coś złego może spotkać Maję... REŻYSEREM ODCINKA JEST JACEK FILIPIAK.
2017-12-25, 12:05 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Danuta mówi mężowi, że znalazła u Oli środki antykoncepcyjne. Marek nalega, żeby żona porozmawiała z córką… Weronika prosi Anosię, żeby położyła się już spać. Dziewczynka szuka oparcia w Adamie. Roztocka zarzuca mężowi, że bardzo rozpuścił córkę... Kamil przyznaje się swojej dziewczynie, że w nocy wypił trochę piw, aby odstresować się przed egzaminem. Zuza uważa, że powinien odpocząć od nauki i proponuje, żeby wybrali się na kręgielnię… Brzozowscy zastanawiają się nad wyborem prezentu urodzinowego dla syna. Basia mówi mężowi, że kolega Daniela dostał na 18-tkę samochód… REŻYSEREM ODCINKA JEST MARCIN KRZYSZTAŁOWICZ.
2017-12-26, 11:30 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Kamil, w dniu egzaminu, budzi się na kacu. Roman wyrzuca synowi, że doprowadził się do takiego stanu. Ostrzega go, że łatwo popaść w alkoholizm, jeśli picie staje się sposobem na walkę ze stresem… Dudek proponuje wydawcy, aby wydał tom jego esejów. Wydawcy nie podoba się ten pomysł nalega, aby Dudek popracował nad powieścią - kolejnym hitem. Jerzy kłamie, że ma już gotową powieść, ale musi dokonać w niej kilku poprawek.. Marcin oznajmia Marcie, że szefostwo chce wzbogacić jej program o nowe tematy. Ostrzega, że oznacza to więcej obowiązków. Marta wyjaśnia mu, że musi porozmawiać o tym z mężem… REŻYSEREM ODCINKA JEST MARCIN KRZYSZTAŁOWICZ.
2017-12-26, 12:05 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Antosia jest bardzo kapryśna. Weronika ostro przywołuje córkę do porządku. Dziewczynka, tuląc się do taty, oznajmia, że wolała, jak mamy nie było. Adam prosi Antosię, żeby przeprosiła mamę i przyznaje, że bardzo rozpuścił dziecko… Daniel próbuje przekonać rodziców, żeby pozwolili mu urządzić imprezę w pubie. Basia absolutnie nie zgadza się na taki pomysł Chłopak jest zły, że rodzice nie mają do niego zaufania… Igor dostaje od Gordona sms-a z ostrzeżeniem, żeby miał się na baczności, ponieważ upłynął termin spłaty długu. Chłopak, próbując ukryć zdenerwowanie, proponuje Mai, żeby wyjechali z Polski… REŻYSEREM ODCINKA JEST MARCIN KRZYSZTAŁOWICZ.
2017-12-27, 11:30 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Igor zwraca Gordonowi część długu. Zapewnia, że resztę spłaci w ratach. Prezes nie zgadza się na takie rozwiązanie i daje Igorowi tydzień na spłatę zaległej sumy… Maria i Włodek, w ramach prezentu urodzinowego, wręczają Danielowi butelkę szampana. Andrzej daje na to przyzwolenie. Prosi jednak, aby na czas imprezy urodzinowej Daniela pozostały alkohol usunęli z baru… Kopczyńska zwierza się Brzozowskiej, że w Niemczech spotkała się ze swoim dawnym narzeczonym i uczucie sprzed lat znowu odżyło. Izabela jest pod wrażeniem. Sugeruje mężowi, żeby wykorzystał historię Krystyny jako inspirację do napisania swojej powieści… REŻYSEREM ODCINKA JEST MARCIN KRZYSZTAŁOWICZ.
2017-12-27, 12:05 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Igor oznajmia Mai, że odchodzi. Tłumaczy że nie nadaje się do stałego związku i że pomylił się sądząc, że ją kocha. Maja jest wstrząśnięta jego wyznaniem... Zdybicka zaprasza Michała i Kingę na aukcję charytatywną. Brzozowski namawia żonę, żeby skorzystali z zaproszenia. Tłumaczy, że na tego typu imprezach często zawiera się korzystne znajomości biznesowe… Zimińscy mają pretensje do córki, że wróciła pijana z urodzin Daniela. Dziewczyna zapewnia ich, że wypiła tylko trochę alkoholu. Jest zła, że rodzice wiecznie mają do niej o coś pretensje… REŻYSEREM ODCINKA JEST MARCIN KRZYSZTAŁOWICZ.
2017-12-27, 20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2604 Godziny emisji TVN Logo TVN
2017-12-28, 11:30 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Rafał gani matkę za jej egoistyczne zachowanie. Obrażona Pani Ludwika rzuca złośliwą uwagę w pod adresem Olszewskiej. W końcu doprowadza do tego, że Agnieszka na moment traci cierpliwość… Zimińscy oznajmiają córce, że przez jakiś czas nie ma się spotykać z Danielem. Ola nie może zrozumieć, czemu rodzice jej to robią. Marek tłumaczy jej, że podjęli taką decyzję dla jej dobra. Kiedy Daniel dowiaduje się, że ma szlaban na randki, wzburzony oznajmia rodzicom, że jest pełnoletni i nie mają prawa nim rozporządzać… Sławek wybiera się do Frankfurtu. Renata zastanawia się, czemu Marzena nie przyjechała z córeczką do Warszawy. Obawia się, że była żona Sławka znowu będzie robić jakieś problemy… REŻYSEREM ODCINKA JEST FILIP ZYLBER.
2017-12-28, 12:05 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Konsekwencja i stanowczość Weroniki sprawia, że Antosia jest coraz mniej marudna. Do Adama dzwoni klient, którego sprawę przegrała kiedyś Alicja. Roztocki obawia się, że ciężko mu będzie przekonać zdenerwowanego klienta, że jego sprawa jest jeszcze do uratowania. Weronika proponuje mu, żeby pozwolił jej się wykazać… Hoffer zaprasza Leśniewską do siebie na obiad. Ku zaskoczeniu Honoraty okazuje się, że Roman wcale nie przygotował obiadu. W pewnym momencie Hoffer mocno ją przytula i zaczyna namiętnie całować… Zdybicka ze znajomym ekspertem odwiedzają jadłodajnię na Wspólnej. Mężczyzna przyznaje, że to idealne miejsce na modny lokal. Dodaje, że należałoby zmienić wystrój i odmłodzić personel… Sławek informuje Renatę, że wróci z Frankfurtu za kilka dni. Tłumaczy, że Marzena ma problemy z ciążą i musi zostać na obserwacji w szpitalu… REŻYSEREM ODCINKA JEST FILIP ZYLBER
2017-12-28, 20:15 Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2605 Godziny emisji TVN Logo TVN
2017-12-29, 11:30 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Ewa prosi syna, żeby wyjaśnił, dlaczego rozstał się ze swoją dziewczyną. Igor okłamuje ją mówiąc, że Maja nieustannie namawiała go do małżeństwa. Ewa nie może w to uwierzyć i zaczyna podejrzewać, że syn ma jakieś kłopoty… Danuta wyznaje mężowi, że od kilku miesięcy ma trudności ze spłatą kredytu. Marek mówi jej, że sytuacja w jego firmie okazała się na tyle dobra, że Dębek zgodził się, aby część zysków wypłacili dla siebie… Ola okłamuje rodziców, że idzie do Anki pouczyć się do klasówki. Później potajemnie spotyka się z Danielem... Zdybicka mówi Michałowi, że bez żadnych inwestycji mogliby zarobić duże pieniądze. Wyjaśnia, że znalazła firmy, które chętnie ulokowałyby swoje filie na Wspólnej i gotowe są za to słono zapłacić… REŻYSEREM ODCINKA JEST FILIP ZYLBER
2017-12-29, 12:05 Na Wspólnej 7 Godziny emisji TVN Fabuła Logo TVN Fabuła
Igor przeprasza Maję i tłumaczy, że nie miał zamiaru jej urazić. Nalega jednak, żeby nie próbowała kontaktować się z nim. Maja, załamana jego słowami, oznajmia, że nie chce go więcej widzieć. Nieoczekiwanie interweniuje Nowicki, dając Igorowi do zrozumienia, że wystarczająco już skrzywdził Maję… Rafał ma trudności z uruchomieniem auta, którym zamierza pojechać z mamą na jej rehabilitację. Jego zmagania zauważa Adam i oferuje pomoc. Pani Sobczak oczarowana Roztockim, proponuje synowi, żeby zaprosili go kiedyś na obiad… Honorata i Roman przygotowują spotkanie w rodzinnym gronie. Syn Leśniewskiej, ku jej zaskoczeniu, zjawia się punktualnie. Mikołaj, nie mogąc oderwać wzroku od Zuzy, tłumaczy mamie, że urwał się z ostatnich zajęć, bo nie chciał przepuścić tak ważnego spotkania… REŻYSEREM ODCINKA JEST FILIP ZYLBER

Stacje

Kazimierz Mazur do obejrzenia na antenie stacji: TVN, TVN Fabuła, TVP2 HD, TVP HD, TVP Historia, TVP Polonia

Programy, seriale, filmy

Kazimierz Mazur do zobaczenia przed lub za kamerą w:

Kliknięcie w nazwę audycji (filmu, programu, serialu) przenosi na jej stronę, która zawiera informację na temat godzin emisji, obsady oraz stacji pokazujących

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną osobą:

Kraje osoby

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną osobą:

Osoby powiązane

Lista zwiera osoby z obsady lub reżyserów, z którymi współpracował Kazimierz Mazur:

Kliknięcie w imię i nazwisko osoby powoduje przejście na stronę zawierającą informacje na temat tej osoby wraz z listą emisji programów. filmów i seriali, w których jest obsadzie.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info