Maciej Dejczer - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Maciej Dejczer występuje jako aktor lub reżyser.

Każda pozycja programowa zawiera informację na temat daty i godziny emisji. Klikając w nazwę stacji lub logo można przejść do programu danej telewizji

Najbliższe emisje - seriale, filmy i programy TV z udziałem Maciej Dejczer

Lista zawiera plan emisji programów, seriali i filmów z udziałem Maciej Dejczer (liczba emisji: 24, stacje: Kino Polska, TVN, TVP2 HD, TVP HD).

2017-11-29, 01:45 Trzeci oficer - odc. 4/13 - Dziecko wdowy Godziny emisji TVP HD Logo TVP HD
Sznajder przychodzi do domu brata i byłej żony, próbuje odnowić kontakty z synem. Aldona z Alą odwożą Kosmę na lotnisko. Porwana Sophie jest przetrzymywana przez Kaja w piwnicy. Aldona prosi prokuratora o powierzenie jej sprawy porwania baletu.
2017-11-29, 02:45 Trzeci oficer - odc. 5/13 - Stąd do wieczności Godziny emisji TVP HD Logo TVP HD
Trwa pościg za porywaczami Agatki. Aldona po wypadku zostaje przewieziona do szpitala. Tymczasem Kaj, podając się za jednego z twórców "Słownika biograficznego teatru polskiego", składa wizytę niejakiemu Parolowi i wsypuje aktorowi truciznę do kawy.
2017-11-29, 09:10 Ojciec Mateusz - odc. 145 - Kurtka (Ojciec Mateusz XI odc. 11) Godziny emisji TVP HD Logo TVP HD
Na plebanii zjawia się Tania, gospodyni Bogdana Wiślickiego. Kobieta żali się, że została zwolniona na skutek oskarżenia o kradzież. Mateusz udaje się do Wiślickich. W salonie znajduje zwłoki żony Bogdana, Ewy. Podejrzenie pada na Tanię.
2017-11-29, 10:05 Ojciec Mateusz - odc. 146 - Wesele (Ojciec Mateusz XI odc. 12) Godziny emisji TVP HD Logo TVP HD
Trwa wesele Julity i Jarka Sławkowskiego. Natalia zauważa, że przygląda jej się świadek Robert Makowiecki. Zaczynają się tańce. Robert próbuje zbliżyć się do panny młodej, ale ta wyraźnie go unika. Mateusz słyszy kłócących się Julitę i Jarka.
2017-11-30, 09:05 Ojciec Mateusz - odc. 147 - Oskarżony (Ojciec Mateusz XI odc. 13) Godziny emisji TVP HD Logo TVP HD
Plebanię odwiedzają Magda i Jerzy Mireccy. Chcą, by Mateusz namówił Olę, matkę dziecka ich syna Rafała, by ta oddała córkę Helenkę do adopcji. Oboje są młodzi, nie mają jeszcze matury. Pod presją Rafał sam składa taką propozycję Oli, ale ona odmawia.
2017-11-30, 22:30 Listy do M. II Godziny emisji TVN Logo TVN
„Listy do M. 2” mają w sobie wszystko to, za co pierwszy film pokochały miliony Polaków – światowy poziom realizacyjny, wciągającą historię, błyskotliwy humor, prawdziwe wzruszenia, przebojową ścieżkę dźwiękową i jeszcze więcej gwiazd w obsadzie. Komedia jeszcze bardziej romantyczna, wyprodukowana przez TVN, a w obsadzie m.in. Maciej Stuhr, Roma Gąsiorowska, Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Maciej Zakościelny, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Magdalena Lamparska, Agnieszka Wagner, Wojciech Malajkat, Katarzyna Zielińska, Paweł Małaszyński, Marcin Perchuć, Katarzyna Bujakiewicz, Piotr Głowacki, Nikodem Rozbicki i Małgorzata Kożuchowska. „Listy do M. 2” to kilka wyjątkowych historii o zwykłych ludziach, którym w świąteczny, magiczny dzień przydarzają się małe cuda. Igraszki losu sprawią, że zabiegani w codzienności bohaterowie zatrzymają się na chwilę by sprawdzić czy to właśnie miłość jest najlepszym prezentem na święta. Tomasz Karolak, Maciej Zakościelny, Roma Gąsiorowska, Maciej Stuhr, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Magdalena Lamparska, Małgorzata Kożuchowska, Marta Żmuda Trzebiatowska, Agnieszka Wagner, Wojciech Malajkat, Katarzyna Zielińska, Marcin Perchuć, Paweł Małaszyński i Katarzyna Bujakiewicz, odkrywają siłę miłości, nadziei i przebaczenia. Od wydarzeń znanych z „Listów do M” minęły równo cztery lata i wszyscy bohaterowie przygotowują się do kolejnej Wigilii. Mikołaj (Maciej Stuhr), który znalazł szczęście u boku Doris (Roma Gąsiorowska), wciąż nie może zdecydować się na oświadczyny, co prowokuje jego syna Kostka (Jakub Jankiewicz) do obmyślenia sprytnej, świątecznej intrygi z pierścionkiem zaręczynowym w tle. Małgosia (Agnieszka Wagner) i Wojtek (Wojciech Malajkat) adoptowali Tosię (Julia Wróblewska), ale teraz, tuż przed Bożym Narodzeniem, ich rodzina musi zmierzyć się wspólnie z nową, trudną sytuacją, związaną ze zdrowiem Małgosi. Karina (Agnieszka Dygant) – obecnie wzięta pisarka i Szczepan (Piotr Adamczyk) – teraz taksówkarz, rozstali się, lecz ich ścieżki nieustannie się przecinają. Związek Betty (Katarzyna Zielińska) i „niegrzecznego” Mikołaja Mela (Tomasz Karolak) nie przetrwał próby czasu, Betty wychowuje ich synka Kazika z nowym partnerem Karolem (Marcin Perchuć). Czy Mel zdoła udowodnić, że zasługuje na miłość syna i stać się dla Kazika prawdziwym superbohaterem? Wladi (Paweł Małaszyński) wciąż kieruje Agencją Mikołajów, wspierany przez niezawodną Larwę (Katarzyna Bujakiewicz) i nową pracownicę – Magdę (Magdalena Lamparska), która mocno namiesza w związku popularnego muzyka Redo (Maciej Zakościelny) i Moniki (Marta Żmuda-Trzebiatowska). Rodzice (Małgorzata Kożuchowska, Waldemar Błaszczyk) zmagają się ze zbuntowanym nastoletnim synem, kontestującym Wigilię. Bohaterowie „Listów do M. 2” rozśmieszają, wzruszają, inspirują do tego, by uwierzyć, że w święta wszystko jest możliwe i że to właśnie miłość jest najlepszym prezentem pod choinkę.
2017-12-06, 01:15 Trzeci oficer - odc. 6/13 - Księżniczka Godziny emisji TVP HD Logo TVP HD
Aldona chce opuścić szpital, ale lekarz stanowczo się temu sprzeciwia. Dziewczyna przedstawia więc Kruszonowi wersję zdarzeń, która pozwoli jej umorzyć śledztwo. Kruszon prosi Perłę, żeby dał się wsadzić do więzienia, gdzie nawiąże kontakt z Czerniakiem.
2017-12-06, 02:15 Trzeci oficer - odc. 7/13 - Twarzą w twarz Godziny emisji TVP HD Logo TVP HD
Rezus i Jankes, ludzie generała Matejewskiego, śledzą Wiktora, Zosię i Borysa. W więzieniu, na prośbę Kruszona, Perła nakłania Wiśniewskiego do zmiany zeznań. Podczas wizyty Kruszona w zakładzie więzienny strażnik, niejaki Trzaska, nagrywa go.
2017-12-07, 07:05 M jak miłość - odc. 181 Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
Teresa zaczyna dostrzegać, że związek z Pawłem może się nie udać. Boi się także, że Tadeusz będzie się mścił za odebranie mu Agnieszki. Marta jest wściekła na Jacka. Nie chce z nim rozmawiać. Bardzo przeżywa, że ukochany nie powiedział jej prawdy.
2017-12-08, 07:00 M jak miłość - odc. 182 Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
Jacek jedzie do Magdy. Prosi ją o radę, jak się zachować wobec Marty. Siostra sugeruje, żeby wrócił do domu, kochał i cierpliwie czekał na wybaczenie. Rada Magdy okazuje się skuteczna. Marta i Jacek godzą się. Małgosia jest rozkojarzona.
2017-12-11, 07:05 M jak miłość - odc. 183 Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
Hanka niespodziewanie spotyka Jaroszego. Dziewczyna mówi mu prosto w twarz, że jest podły. Jaroszy czuje się winny. Postanawia wznowić produkcję "Daru Grabiny" i zatrudnić dawnych pracowników. Lucjan pyta Małgosię o jej stosunek do Napiórkowskiego.
2017-12-12, 07:05 M jak miłość - odc. 184 Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
Paweł ma dosyć niepewności uczuć. Chce przenieść się do Warszawy z Kingą i Piotrem. Prosi Teresę, by podjęła decyzję, czy chce być z nim, czy wrócić z córką do męża. U Marty i Jacka zjawia się Magda. Oświadcza, że zamierza zamieszkać razem z Norbertem.
2017-12-13, 01:20 Trzeci oficer - odc. 8/13 - Zawieszeni Godziny emisji TVP HD Logo TVP HD
Ala i Sznajder podejrzewają, że Perła pomógł Kruszonowi. Rozmawiają z Perłą w więzieniu, ale ten wszystkiemu zaprzecza. Obserwuje ich Lucyna, inspektor spraw wewnętrznych. Sznajder i Ala zostają zatrzymani przez funkcjonariuszy z wydziału wewnętrznego.
2017-12-13, 02:20 Trzeci oficer - odc. 9/13 - Witaj, Grand Godziny emisji TVP HD Logo TVP HD
Śledząc Beatę, Kruszon podjeżdża pod hospicjum. W jednej z sal znajduje sparaliżowanego Granda. Borys i Zosia jadą na bazar po zakupy. Przy jednym ze stoisk Rita paralizatorem obezwładnia Borysa i jako Aldona Ginko wzywa karetkę prowadzoną przez Romka.
2017-12-13, 07:05 M jak miłość - odc. 185 Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
Jadącego rowerem Lucjana potrąca samochód. Kierowca ucieka z miejsca wypadku. Nieprzytomnego mężczyznę odnajduje Jaroszy, udziela Lucjanowi pierwszej pomocy i dzwoni po pogotowie. Policjanci podejrzewają, że to Jaroszy jest sprawcą tego wypadku.
2017-12-13, 16:05 300 mil do nieba Godziny emisji Kino Polska Logo Kino Polska
Male miasteczko, pod Kielcami. Jędrek i Grześ żyją tu w opłakanych warunkach z rodzicami i licznym rodzeństwem. Ojciec, nauczyciel, był dwukrotnie zwalniany z pracy za poglądy polityczne. Chłopcy postanawiają spełnić marzenia o lepszym życiu i uciec na Zachód…
2017-12-14, 07:05 M jak miłość - odc. 186 Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
Marysia dowiaduje się, że stan zdrowia Lucjana jest zły. Lekarze obawiają się sytuacji, w której potrzebny byłby zabieg. Serce Lucjana może nie wytrzymać operacji. U Stefana niespodziewanie zjawia się Jola. Opowiada mu o swoich sercowych problemach.
2017-12-15, 07:00 M jak miłość - odc. 187 Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
Magda zwierza się Marcie, że chciałaby zamieszkać z Norbertem. Kobieta boi się reakcji brata, który jest przeciwny jej związkowi z Wojciechowskim. Jaroszy odwiedza Lucjana w szpitalu. Zapewnia, że to nie on jest sprawcą nieszczęśliwego wydarzenia.
2017-12-15, 12:00 300 mil do nieba Godziny emisji Kino Polska Logo Kino Polska
Male miasteczko, pod Kielcami. Jędrek i Grześ żyją tu w opłakanych warunkach z rodzicami i licznym rodzeństwem. Ojciec, nauczyciel, był dwukrotnie zwalniany z pracy za poglądy polityczne. Chłopcy postanawiają spełnić marzenia o lepszym życiu i uciec na Zachód…
2017-12-16, 13:30 300 mil do nieba Godziny emisji Kino Polska Logo Kino Polska
Male miasteczko, pod Kielcami. Jędrek i Grześ żyją tu w opłakanych warunkach z rodzicami i licznym rodzeństwem. Ojciec, nauczyciel, był dwukrotnie zwalniany z pracy za poglądy polityczne. Chłopcy postanawiają spełnić marzenia o lepszym życiu i uciec na Zachód…
2017-12-19, 07:05 M jak miłość - odc. 189 Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
U Hanki i Marka zjawia się Jaroszy. Chce ich przekonać o swojej niewinności. Obiecuje też, że znajdzie przestępcę i oczyści się tym samym z zarzutów. Mostowiak ma żal do żony, że wierzy biznesmenowi, który już wielokrotnie okazał się łotrem.
2017-12-20, 01:15 Trzeci oficer - odc. 10/13 - Teoria spisku Godziny emisji TVP HD Logo TVP HD
Kruszon spotyka się w parku z Aldoną. Mówi jej, żeby się nie martwiła, musi wypełnić swoją misję. Aldona nie chce tego słuchać, już raz straciła mężczyznę. Ala i Sznajder zostają wypuszczeni na wolność. W koszarach obserwują ćwiczącego Granda.
2017-12-20, 02:15 Trzeci oficer - odc. 11/13 - Rząd oficjalny Godziny emisji TVP HD Logo TVP HD
Matejewski przekazuje Kruszonowi informacje o Wiktorze Chenoir (czyli Witoldzie Wanacie), jego przeszłości i powiązaniach z zamordowanymi: Babiniczem, Koneckim i Parolem. Zleca mu odnalezienie Boguty.
2017-12-20, 07:05 M jak miłość - odc. 190 Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
Stosunki między Kingą i Piotrem zaczynają się psuć. Młody Zduński jest zirytowany brakiem pracy, trudnymi warunkami finansowymi i niesfornymi sublokatorami. A Kinga ma żal do męża, że surowo ocenia Madzię i Kamila. Paweł ma dla Kingi propozycję pracy.

Stacje

Maciej Dejczer do obejrzenia na antenie stacji: Kino Polska, TVN, TVP2 HD, TVP HD

Programy, seriale, filmy

Maciej Dejczer do zobaczenia przed lub za kamerą w:

Kliknięcie w nazwę audycji (filmu, programu, serialu) przenosi na jej stronę, która zawiera informację na temat godzin emisji, obsady oraz stacji pokazujących

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną osobą:

Kraje osoby

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną osobą:

Osoby powiązane

Lista zwiera osoby z obsady lub reżyserów, z którymi współpracował Maciej Dejczer:

Kliknięcie w imię i nazwisko osoby powoduje przejście na stronę zawierającą informacje na temat tej osoby wraz z listą emisji programów. filmów i seriali, w których jest obsadzie.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info