Oliver Twinch - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Oliver Twinch występuje jako aktor lub reżyser.

Każda pozycja programowa zawiera informację na temat daty i godziny emisji. Klikając w nazwę stacji lub logo można przejść do programu danej telewizji

Najbliższe emisje - seriale, filmy i programy TV z udziałem Oliver Twinch

Lista zawiera plan emisji programów, seriali i filmów z udziałem Oliver Twinch (liczba emisji: 2, stacje: FOKUS TV).

2018-01-20, 20:00 Nagie miasto: Underground City - London, odc. 5 Godziny emisji FOKUS TV Logo FOKUS TV
Pod ulicami Londynu skrywa się drugi, równoległy świat. Podziemna infrastruktura jest w brytyjskiej stolicy bardziej rozbudowana niż w jakimkolwiek innym mieście. Na niej też opiera się sukces tej metropolii. Twórcy programu obserwują starania inżynierów odpowiedzialnych za istnienie tego skomplikowanego systemu korytarzy - od ekip, które czterdzieści metrów pod powierzchnią pracują nad budową nowych tuneli metra, po ludzi dbających o utrzymanie czystości w kanałach ściekowych. Za pomocą komputerowej animacji autorzy cyklu ujawniają sekrety pałacu Buckingham, pod którym przepływa "zaginiona" rzeka, oraz Londyńskiej Tower, wznoszącej się u brzegów niegdyś nieujarzmionej Tamizy.
2018-01-21, 20:00 Nagie miasto: Ancient City - Rome, odc. 6 Godziny emisji FOKUS TV Logo FOKUS TV
Starożytny Rzym stanowi wzór dla wszystkich nowoczesnych miast. Przed dwoma tysiącami lat był on największą metropolią na świecie. Do naszych czasów przetrwał w zadziwiająco dobrym stanie i dziś jest domem dla trzech milionów obywateli. Twórcy programu opowiadają o technologiach, które umożliwiły powstanie zabytków takich jak Panteon, Koloseum, fontanna di Trevi czy Via Appia. To dzięki pracy inżynierów Rzym urósł do rangi imperium. Wyprawa do wnętrza Ziemi ujawnia, że w rozwoju tego miasta zaskakująco dużą rolę odegrały wulkany. W odcinku będzie mowa m.in. o podziemnych grotach i korytarzach biegnących pod ulicami metropolii, starożytnych akweduktach oraz budowie rzymskiego metra.

Poprzednie emisje - programy, filmy z udziałem Oliver Twinch

2018-01-14, 20:00 Nagie miasto: Ice City - Toronto, odc. 4 Godziny emisji FOKUS TV Logo FOKUS TV
Toronto, położone na brzegu jeziora Ontario, jest miastem pełnym skrajności. Kształt tej rozłożystej metropolii wyrzeźbiły przed wiekami lodowce. Dziś Toronto stanowi betonową dżunglę pełną wysokich drapaczy chmur. Każdej zimy temperatura spada tam do minus 40 stopni, a miasto nawiedzają nieujarzmione śnieżne burze. Inżynierzy i geologowie zdradzają sekrety ukryte pod powierzchnią słynnej CN Tower oraz innych tamtejszych budynków. Wyjaśniają, w jaki sposób budowle te opierają się śnieżnym nawałnicom i nawet przy rekordowo niskich temperaturach zapewniają bezpieczeństwo przebywającym w nich ludziom. W programie będzie mowa również o tamtejszych rezerwach soli oraz o pobliskich wodospadach.
2018-01-13, 20:00 Nagie miasto: Harbour City - Sydney, odc. 3 Godziny emisji FOKUS TV Logo FOKUS TV
Sydney pęka w szwach - jego mieszkańcy stanowią jedną piątą całej populacji Australii. Choć leży na jednym z najsuchszych kontynentów na Ziemi, umiejscowienie między Górami Błękitnymi a oceanem pozwala na to, aby na terenie Sydney znalazły się największa naturalna zatoka oraz port na całej planecie. Inżynierzy i geologowie zdradzają sekrety miejscowej architektury. Tamtejsza przystań została urządzona tak, aby nawet najogromniejsze statki mogły wpływać do samego serca miasta. Zachwyt budzą też jaskinie, w których przetrzymuje się wodę potrzebną mieszkańcom Sydney. Widzowie poznają również nowe fakty na temat znajdujących się tam pokładów węgla.
2018-01-07, 20:00 Nagie miasto: Earthquake City - San Francisco, odc. 2 Godziny emisji FOKUS TV Logo FOKUS TV
San Francisco znajduje się na skraju katastrofy. Twórcy programu odkrywają, w jaki sposób miejska zabudowa i infrastruktura są w stanie przetrwać nadejście niszczycielskiego trzęsienia ziemi. Inżynierzy i geologowie, którzy najlepiej znają tę okolicę, zdradzają sekrety tamtejszych wieżowców. Wyjaśniają, co chroni je przed pożarami i zapewnia bezpieczeństwo przebywających w nich ludzi - nawet w trakcie najbardziej śmiercionośnych kataklizmów. Ekipa filmowa poznaje tajemnice dolin, w których przetrzymywane są zapasy wody niezbędne miejskim strażakom, i dowiaduje się nowych faktów na temat bezustannie zagrażających San Francisco trzęsień ziemi.
2018-01-06, 20:00 Nagie miasto: Desert City - Dubai, odc. 1 Godziny emisji FOKUS TV Logo FOKUS TV
Twórcy program próbują zrozumieć, jakim sposobem Dubaj rozkwitł w tak nieprzyjaznym miejscu. Odkrywają przy tym cuda inżynierii oraz siły przyrody, które na to pozwoliły. Za pomocą animacji komputerowej obnażają sekrety architektury tamtejszych wieżowców i zaglądają pod piaski rozciągającej się wokół pustyni, aby poznać jej historię. Miejscowi inżynierzy i geologowie zdradzają, co zabezpiecza budynki w Dubaju przed skutkami burz piaskowych, a zarazem chroni ich mieszkańców przed palącym upałem. Ogromny wpływ na przeszłość oraz przyszłość miasta mają nadmorskie pola naftowe, a także wydmy pobliskiej pustyni.

Emisje archiwalne - programy, filmy z udziałem Oliver Twinch

2017-12-10, 13:50 Premiera Nagie miasto: Ancient City - Rome, odc. 6 Godziny emisji Nowa TV Logo Nowa TV
2017-12-03, 13:25 Premiera Nagie miasto: Underground City - London, odc. 5 Godziny emisji Nowa TV Logo Nowa TV
2017-11-26, 13:40 Premiera Nagie miasto: Ice City - Toronto, odc. 4 Godziny emisji Nowa TV Logo Nowa TV
2017-11-19, 13:55 Premiera Nagie miasto: Harbour City - Sydney, odc. 3 Godziny emisji Nowa TV Logo Nowa TV
2017-11-12, 14:00 Premiera Nagie miasto: Earthquake City - San Francisco, odc. 2 Godziny emisji Nowa TV Logo Nowa TV
2017-11-05, 13:45 Premiera Nagie miasto: Desert City - Dubai, odc. 1 Godziny emisji Nowa TV Logo Nowa TV
2017-10-04, 15:05 Nagie miasto: Ancient City - Rome, odc. 6 Godziny emisji FOKUS TV Logo FOKUS TV
2017-10-03, 15:05 Nagie miasto: Underground City - London, odc. 5 Godziny emisji FOKUS TV Logo FOKUS TV
2017-10-02, 15:00 Nagie miasto: Ice City - Toronto, odc. 4 Godziny emisji FOKUS TV Logo FOKUS TV
2017-09-27, 15:00 Nagie miasto: Harbour City - Sydney, odc. 3 Godziny emisji FOKUS TV Logo FOKUS TV
2017-09-26, 15:00 Nagie miasto: Earthquake City - San Francisco, odc. 2 Godziny emisji FOKUS TV Logo FOKUS TV
2017-09-25, 15:00 Nagie miasto: Desert City - Dubai, odc. 1 Godziny emisji FOKUS TV Logo FOKUS TV

Stacje

Oliver Twinch do obejrzenia na antenie stacji: FOKUS TV, Nowa TV

Programy, seriale, filmy

Oliver Twinch do zobaczenia przed lub za kamerą w:

Kliknięcie w nazwę audycji (filmu, programu, serialu) przenosi na jej stronę, która zawiera informację na temat godzin emisji, obsady oraz stacji pokazujących

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną osobą:

Kraje osoby

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną osobą:

Osoby powiązane

Lista zwiera osoby z obsady lub reżyserów, z którymi współpracował Oliver Twinch:

Kliknięcie w imię i nazwisko osoby powoduje przejście na stronę zawierającą informacje na temat tej osoby wraz z listą emisji programów. filmów i seriali, w których jest obsadzie.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info