Reklama

Sport w Telewizji naziemnej Na żywo w telewizji TV

Mecze, zawody, konkursy sportowe w telewizji - godziny emisji

Podane daty oznaczają rzeczywisty czas emisji (stan na: 2018-07-23 00:07:31).

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Trwające transmisje sportowe w telewizji

21:50 - 00:25 Trwa... Piłka nożna - International Champions Cup (3): FC Liverpool - Borussia Dortmund Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Kolejne dzisiejsze transmisje sportowe w telewizji (2018-07-23)

12:00 - 12:30 Studio TVP Sport Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
12:30 - 13:20 Konferencja prasowa z udziałem nowego selekcjonera reprezentacji Polski, J. Brzęczka Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
13:20 - 14:05 Studio TVP Sport Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:25 - 21:30 4-4-2 - magazyn piłkarski (magazyn piłkarski) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
21:30 - 22:05 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:05 - 23:45 Gol Ekstra (felieton) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-07-24 (Wtorek)

19:00 - 20:55 Piłka nożna - Eliminacje Ligi Mistrzów UEFA: 2 runda: Legia Warszawa - Spartak Trnawa ( studio ) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:55 - 21:50 Piłka nożna - Eliminacje Ligi Mistrzów UEFA: Legia Warszawa - Spartak Trnawa ( 1 poł. ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
20:55 - 23:40 Piłka nożna - Eliminacje Ligi Mistrzów UEFA: 2 runda: Legia Warszawa - Spartak Trnawa Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
21:50 - 22:00 Piłka nożna - Eliminacje Ligi Mistrzów UEFA: Legia Warszawa - Spartak Trnawa ( studio ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
22:00 - 22:55 Piłka nożna - Eliminacje Ligi Mistrzów UEFA: Legia Warszawa - Spartak Trnawa ( 2 poł. ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
22:55 - 23:15 Piłka nożna - Eliminacje Ligi Mistrzów UEFA: Legia Warszawa - Spartak Trnawa ( studio ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
23:40 - 00:20 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-07-25 (Środa)

22:30 - 23:10 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-07-26 (Czwartek)

00:55 - 03:05 Piłka nożna - International Champions Cup (4): Juventus Turyn - Bayern Monachium Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
03:05 - 04:00 Piłka nożna - International Champions Cup (5): Borussia Dortmund - Benfica Lizbona ( 2 poł. ) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
04:00 - 04:50 Piłka nożna - International Champions Cup (7): AS Roma - Tottenham Londyn Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
06:05 - 07:10 Piłka nożna - International Champions Cup (8): AC Milan - Manchester United ( 2 poł. ) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
11:05 - 13:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Nanchang - 2 runda Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
13:00 - 13:30 Piłka nożna - International Champions Cup (9): Atletico Madryt - Arsenal Londyn - studio Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
13:30 - 15:55 Piłka nożna - International Champions Cup (9): Atletico Madryt - Arsenal Londyn Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
19:20 - 21:35 Eliminacje do Ligi Europy UEFA I runda: Jagiellonia Białystok - Rio Ave Godziny emisji Super Polsat Logo Super Polsat
22:30 - 23:05 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-07-27 (Piątek)

09:40 - 09:50 MŚ do lat 23 Poznań - wioślarstwo (felieton) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
09:50 - 10:00 Sportowy weekend w TVP Sport Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
10:00 - 11:50 Tenis ziemny - Turniej WTA - Nanchang - 1/4F - 1 Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
11:50 - 12:00 Sportowy weekend w TVP Sport Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
12:00 - 13:55 Tenis ziemny - Turniej WTA - Nanchang - 1/4F - 2 Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
13:55 - 14:05 MŚ do lat 23 Poznań - wioślarstwo (felieton) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
14:05 - 15:55 Tenis ziemny - Turniej WTA - Moskwa - 1/4F - 1 Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
15:55 - 16:00 MŚ do lat 23 Poznań - wioślarstwo (felieton) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
16:00 - 16:30 Sportowy weekend w TVP Sport Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
16:30 - 18:25 Tenis ziemny - Turniej WTA - Moskwa - 1/4F - 2 Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
18:25 - 18:35 Sportowy weekend w TVP Sport Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
18:35 - 18:40 MŚ do lat 23 Poznań - wioślarstwo (felieton) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
18:40 - 20:30 Sportowy weekend w TVP Sport Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:30 - 23:10 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-07-28 (Sobota)

08:55 - 09:20 Sportowy weekend w TVP Sport Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
09:20 - 09:30 MŚ do lat 23 Poznań - wioślarstwo (felieton) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
09:30 - 10:45 Sportowy weekend w TVP Sport Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
10:45 - 11:00 MŚ do lat 23 Poznań - wioślarstwo (felieton) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
11:00 - 12:55 Tenis ziemny - Turniej WTA - Nanchang - 1/2F - 1 Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
12:55 - 13:30 Sportowy weekend w TVP Sport Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
13:30 - 15:25 Piłka nożna - International Champions Cup (10): Arsenal Londyn - PSG Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
15:55 - 16:15 Sportowy weekend w TVP Sport Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
16:55 - 17:05 MŚ do lat 23 Poznań - wioślarstwo (felieton) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:05 - 17:20 Sportowy weekend w TVP Sport Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:50 - 18:15 Sportowy weekend w TVP Sport Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
18:15 - 18:20 MŚ do lat 23 Poznań - wioślarstwo (felieton) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
18:20 - 19:50 Sportowy weekend w TVP Sport Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
19:50 - 20:05 Sportowy weekend w TVP Sport Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:05 - 22:05 Piłka nożna - International Champions Cup (11): Benfica Lizbona - Juventus Turyn Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:05 - 22:40 Sportowa Sobota Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:40 - 23:00 Piłka nożna - International Champions Cup - studio Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
23:00 - 01:00 Piłka nożna - International Champions Cup (13): Manchester United - FC Liverpool Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-07-29 (Niedziela)

01:00 - 03:05 Piłka nożna - International Champions Cup (14): Bayern Monachium - Manchester City Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
01:00 - 01:55 Piłka nożna - International Champions Cup (14): Bayern Monachium - Manchester City Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
01:55 - 02:05 Piłka nożna - International Champions Cup (14): Bayern Monachium - Manchester City ( podsumowanie 1 poł. ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
02:05 - 03:05 Piłka nożna - International Champions Cup (14): Bayern Monachium - Manchester City Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
05:00 - 07:10 Piłka nożna - International Champions Cup (15): FC Barcelona - Tottenham Londyn Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
09:05 - 09:20 Sportowy weekend w TVP Sport Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
09:20 - 09:45 MŚ do lat 23 Poznań - wioślarstwo (felieton) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
10:50 - 11:00 MŚ do lat 23 Poznań - wioślarstwo (felieton) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
11:00 - 12:55 Tenis ziemny - Turniej WTA - Nanchang - Finał Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
12:55 - 13:05 Sportowy weekend w TVP Sport Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
13:05 - 13:15 MŚ do lat 23 Poznań - wioślarstwo (felieton) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
13:15 - 14:00 Sportowy weekend w TVP Sport Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
14:00 - 14:15 MŚ do lat 23 Poznań - wioślarstwo (felieton) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
14:15 - 15:15 Siatkówka plażowa - Plaża Open - Białystok - Finał kobiet Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
15:15 - 16:15 Siatkówka plażowa - Plaża Open - Białystok - Finał mężczyzn Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
16:15 - 16:35 Sportowy weekend w TVP Sport Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
18:45 - 20:00 Sportowy weekend w TVP Sport Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:00 - 20:40 Sportowa niedziela Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-07-30 (Poniedziałek)

12:05 - 13:30 Piłka nożna - International Champions Cup (16): PSG - Atletico Madryt Studio Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
13:30 - 16:35 Piłka nożna - International Champions Cup (16): PSG - Atletico Madryt Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:20 - 21:30 4-4-2 - magazyn piłkarski (magazyn piłkarski) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
21:30 - 22:10 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:10 - 23:50 Gol Ekstra (felieton) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-07-31 (Wtorek)

18:25 - 20:40 Piłka nożna - mecz towarzyski: West Ham United Londyn - Mainz 05 Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:30 - 23:15 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-08-01 (Środa)

02:00 - 04:00 Piłka nożna - International Champions Cup (17): Manchester United - Real Madryt Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
02:00 - 04:00 Piłka nożna - International Champions Cup (17): Manchester United - Real Madryt Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
04:00 - 04:50 Piłka nożna - International Champions Cup (18): FC Barcelona - AS Roma Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
18:45 - 23:20 Piłka nożna - Eliminacje Ligi Mistrzów - 2.runda (2) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
23:20 - 23:55 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-08-02 (Czwartek)

08:30 - 10:25 Studio TVP Sport Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
10:25 - 15:00 Wioślarstwo - Mistrzostwa Europy, Glasgow - Eliminacje Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
15:00 - 17:00 Studio TVP Sport Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:00 - 17:40 Wioślarstwo - Mistrzostwa Europy, Glasgow - Repesaże Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:40 - 20:00 Studio TVP Sport Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:00 - 21:25 Kolarstwo torowe - . Mistrzostwa Europy - Glasgow - dz. 1 Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:35 - 23:05 Eliminacje do Ligi Europy UEFA: LECH Poznan : Connah`s Quay Nomads FC/ Shakhtyor Soligorsk Godziny emisji Super Polsat Logo Super Polsat
21:25 - 22:00 Studio TVP Sport Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:00 - 22:35 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:35 - 00:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - San Jose, 2.runda (1) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-08-03 (Piątek)

00:00 - 02:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - San Jose, 2.runda (2) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
04:00 - 04:15 Tenis ziemny - Turniej WTA - San Jose, 2.runda (3) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
08:30 - 10:25 Studio TVP Sport Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
10:25 - 13:30 Wioślarstwo - Mistrzostwa Europy, Glasgow - Eliminacje dz. 2 Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
13:30 - 15:15 Studio TVP Sport Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
15:15 - 18:00 Kolarstwo torowe - . Mistrzostwa Europy - Glasgow - dz. 2 Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
18:00 - 19:40 Pływanie - Mistrzostwa Europy - Glasgow - Finały dz. 1 Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
19:40 - 22:05 Kolarstwo torowe - . Mistrzostwa Europy - Glasgow - dz. 2 Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:30 - 23:00 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
23:00 - 01:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - San Jose, 1/4F (1) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-08-04 (Sobota)

01:00 - 03:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - San Jose, 1/4F (2) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
04:00 - 04:15 Tenis ziemny - Turniej WTA - San Jose, 1/4F (3) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
08:00 - 08:05 Enea Ironman Gdynia - live (felieton) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
09:05 - 09:10 Enea Ironman Gdynia - live (felieton) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
09:10 - 10:00 Studio TVP Sport Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
10:00 - 12:05 Kolarstwo torowe - . Mistrzostwa Europy - Glasgow - Eliminacje dz. 3 Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
12:05 - 14:00 Wioślarstwo - Mistrzostwa Europy, Glasgow - Finały dz. 3 Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
14:00 - 15:40 Gimnastyka sportowa - Mistrzostwa Europy: Glasgow - Finał drużynowy kobiet Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
15:40 - 16:00 Kolarstwo - Tour de Pologne - 1. etap: Kraków - start Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
16:00 - 16:05 Enea Ironman Gdynia - live (felieton) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
16:05 - 16:35 Studio TVP Sport Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
16:35 - 16:40 Kolarstwo - Tour de Pologne - 1. etap: Kraków - Kraków - studio Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
16:40 - 19:30 Kolarstwo - Tour de Pologne - 1. etap: Kraków - Kraków Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:25 - 17:30 Kolarstwo - Tour de Pologne - 1. etap: Kraków - Kraków ( studio ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
17:30 - 19:30 Kolarstwo - Tour de Pologne - 1. etap: Kraków - Kraków Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
19:30 - 20:10 Pływanie - Mistrzostwa Europy - Glasgow - Finały dz. 2 Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:10 - 22:05 Kolarstwo torowe - . Mistrzostwa Europy - Glasgow - Finały dz. 3 Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:05 - 22:35 Sportowa Sobota Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:35 - 00:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - San Jose, 1/2F (1) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-08-05 (Niedziela)

00:00 - 02:00 Piłka nożna - International Champions Cup (22): Real Madryt - Juventus Turyn Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
02:00 - 04:00 Piłka nożna - International Champions Cup (23): AC Milan - FC Barcelona Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
02:00 - 04:00 Piłka nożna - International Champions Cup (23): AC Milan - FC Barcelona Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
04:00 - 04:15 Tenis ziemny - Turniej WTA - San Jose, 1/2F (2) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
08:00 - 08:10 Enea Ironman Gdynia - live (felieton) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
09:05 - 09:10 Enea Ironman Gdynia - live (felieton) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
09:10 - 10:00 Studio TVP Sport Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
10:00 - 12:35 Kolarstwo torowe - . Mistrzostwa Europy - Glasgow - Eliminacje dz. 4 Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
12:35 - 14:20 Wioślarstwo - Mistrzostwa Europy, Glasgow - Finały dz. 4 Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
14:20 - 15:15 Kolarstwo szosowe - Glasgow: wyścig kobiet Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
15:15 - 15:30 Kolarstwo - Tour de Pologne - 2. etap: Tarnowskie Góry - start Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
15:30 - 15:40 Enea Ironman Gdynia - live (felieton) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
15:40 - 16:40 Studio TVP Sport Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
16:40 - 16:45 Kolarstwo - Tour de Pologne - 2. etap: Tarnowskie Góry - Katowice - studio Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
16:45 - 19:30 Kolarstwo - Tour de Pologne - 2. etap: Tarnowskie Góry - Katowice Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:25 - 17:30 Kolarstwo - Tour de Pologne - 2. etap: Tarnowskie Góry - Katowice ( studio ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
17:30 - 19:30 Kolarstwo - Tour de Pologne - 2. etap: Tarnowskie Góry - Katowice Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
19:30 - 20:30 Pływanie - Mistrzostwa Europy - Glasgow - Finały dz. 3 Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:30 - 22:05 Kolarstwo torowe - . Mistrzostwa Europy - Glasgow - Finały dz. 4 Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:05 - 22:25 Studio TVP Sport Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:25 - 23:00 Sportowa niedziela Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
23:00 - 01:15 Tenis ziemny - Turniej WTA - San Jose, Finał Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-08-06 (Poniedziałek)

08:00 - 10:25 Studio TVP Sport Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
10:25 - 12:50 Pływanie - Mistrzostwa Europy - Glasgow - Eliminacje dz. 4 Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
12:50 - 14:25 Studio TVP Sport Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
14:25 - 15:30 Kolarstwo torowe - . Mistrzostwa Europy - Glasgow - Eliminacje dz. 5 Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
15:30 - 15:50 Kolarstwo - Tour de Pologne - 3. etap: Chorzów - start Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
15:50 - 16:35 Studio TVP Sport Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
16:35 - 16:40 Kolarstwo - Tour de Pologne - 3. etap: Chorzów - Zabrze - studio Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
16:40 - 19:15 Kolarstwo - Tour de Pologne - 3. etap: Chorzów - Zabrze Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:20 - 17:30 Kolarstwo - Tour de Pologne - 3. etap: Chorzów - Zabrze ( studio ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
17:30 - 19:30 Kolarstwo - Tour de Pologne - 3. etap: Chorzów - Zabrze Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
19:15 - 19:25 Kolarstwo - Tour de Pologne - 3. etap: Chorzów - Zabrze - studio Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
19:25 - 20:25 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Europy - Berlin - eliminacje Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:25 - 21:35 Kolarstwo torowe - . Mistrzostwa Europy - Glasgow - Finały dz. 5 Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
21:35 - 22:30 Studio TVP Sport Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:30 - 22:50 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:50 - 00:30 Gol Ekstra (felieton) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-08-07 (Wtorek)

00:30 - 02:30 Tenis ziemny - Turniej WTA - Montreal 1 runda (1) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
02:30 - 04:25 Tenis ziemny - Turniej WTA - Montreal 1 runda (2) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
08:00 - 08:30 Studio TVP Sport Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
08:30 - 10:00 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Europy - Berlin dz. 1 Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
10:00 - 11:50 Pływanie - Mistrzostwa Europy - Glasgow - Eliminacje dz. 5 Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
11:50 - 12:10 Kolarstwo - Tour de Pologne - 4. etap: Jaworzno - start Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
12:10 - 13:05 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Europy - Berlin dz. 1 Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
13:05 - 13:10 Kolarstwo - Tour de Pologne - 4. etap: Jaworzno - Szczyrk - studio Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
13:10 - 16:45 Kolarstwo - Tour de Pologne - 4. etap: Jaworzno - Szczyrk Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
14:40 - 14:55 Kolarstwo - Tour de Pologne - 4. etap: Jaworzno - Szczyrk ( studio ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
14:55 - 17:00 Kolarstwo - Tour de Pologne - 4. etap: Jaworzno - Szczyrk Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
16:45 - 17:05 Kolarstwo - Tour de Pologne - 4. etap: Jaworzno - Szczyrk - studio Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:05 - 17:30 Studio TVP Sport Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:30 - 19:30 Pływanie - Mistrzostwa Europy - Glasgow - Finały dz. 5 Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
19:30 - 22:10 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Europy - Berlin dz. 1 Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:10 - 22:30 Studio TVP Sport Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:30 - 23:10 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-08-08 (Środa)

02:00 - 04:05 Piłka nożna - International Champions Cup (26): Real Madryt - AS Roma Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
02:00 - 04:05 Piłka nożna - International Champions Cup (26): Real Madryt - AS Roma Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
08:05 - 09:30 Studio TVP Sport Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
09:30 - 11:30 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Europy - Berlin dz. 2 - eliminacje Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
11:30 - 12:45 Kolarstwo szosowe - Glasgow: jazda na czas kobiet Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
12:45 - 13:05 Kolarstwo - Tour de Pologne - 5. etap: kopalnia soli "Wieliczka" - start Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
13:05 - 13:10 Kolarstwo - Tour de Pologne - 5. etap: kopalnia soli "Wieliczka" - Bielsko - Biała - studio Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
13:10 - 16:45 Kolarstwo - Tour de Pologne - 5. etap: kopalnia soli "Wieliczka" - Bielsko - Biała Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
14:45 - 14:55 Kolarstwo - Tour de Pologne - 5. etap: kopalnia soli "Wieliczka" - Bielsko - Biała ( studio ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
14:55 - 17:00 Kolarstwo - Tour de Pologne - 5. etap: kopalnia soli "Wieliczka" - Bielsko - Biała Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
16:45 - 17:15 Kolarstwo - Tour de Pologne - 5. etap: kopalnia soli "Wieliczka" - Bielsko - Biała - studio Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:15 - 17:50 Studio TVP Sport Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:50 - 22:10 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Europy - Berlin dz. 2 Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
19:00 - 19:05 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Europy - Berlin dz. 2 ( studio ) Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
19:05 - 20:10 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Europy - Berlin dz. 2 Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
21:00 - 22:10 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Europy - Berlin dz. 2 Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
22:10 - 22:30 Studio TVP Sport Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:30 - 23:00 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
23:00 - 00:30 Tenis ziemny - Turniej WTA - Montreal 2 runda (1) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-08-09 (Czwartek)

00:30 - 02:30 Tenis ziemny - Turniej WTA - Montreal 2 runda (2) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
02:30 - 04:20 Tenis ziemny - Turniej WTA - Montreal 2 runda (3) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
08:05 - 09:30 Studio TVP Sport Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
09:30 - 14:55 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Europy - Berlin dz. 3 - eliminacje Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
14:55 - 15:25 Studio TVP Sport Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
15:25 - 15:55 Kolarstwo - Tour de Pologne - 6. etap: Zakopane - start Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
15:55 - 16:00 Kolarstwo - Tour de Pologne - 6. etap: Zakopane - Bukovina Resort - studio Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
16:00 - 19:15 Kolarstwo - Tour de Pologne - 6. etap: Zakopane - Bukovina Resort Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:25 - 17:30 Kolarstwo - Tour de Pologne - 6. etap: Zakopane - Bukovina Resort ( studio ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
17:30 - 19:30 Kolarstwo - Tour de Pologne - 6. etap: Zakopane - Bukovina Resort Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
19:15 - 19:15 Kolarstwo - Tour de Pologne - 6. etap: Zakopane - Bukovina Resort - studio Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
19:15 - 22:10 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Europy - Berlin dz. 3 - Finały Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:40 - 20:50 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Europy - Berlin dz. 3 ( studio ) Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
20:50 - 22:15 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Europy - Berlin dz. 3 Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
22:10 - 22:30 Studio TVP Sport Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:30 - 23:00 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
23:00 - 00:30 Tenis ziemny - Turniej WTA - Montreal: 3 runda (1) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-08-10 (Piątek)

00:30 - 02:30 Tenis ziemny - Turniej WTA - Montreal: 3 runda (2) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
02:30 - 04:25 Tenis ziemny - Turniej WTA - Montreal: 3 runda (3) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
08:05 - 10:00 Studio TVP Sport Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
10:00 - 15:00 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Europy - Berlin dz. 4 - eliminacje Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
15:00 - 15:20 Studio TVP Sport Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
15:20 - 15:45 Kolarstwo - Tour de Pologne - 7. etap: Bukovina Resort - start Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
15:45 - 15:50 Kolarstwo - Tour de Pologne - 7. etap: Bukovina Resort - Bukowina Tatrzańska - studio Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
15:50 - 19:00 Kolarstwo - Tour de Pologne - 7. etap: Bukovina Resort - Bukowina Tatrzańska Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:25 - 17:30 Kolarstwo - Tour de Pologne - 7. etap: Bukovina Resort - Bukowina Tatrzańska ( studio) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
17:30 - 19:30 Kolarstwo - Tour de Pologne - 7. etap: Bukovina Resort - Bukowina Tatrzańska Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
19:00 - 19:10 Kolarstwo - Tour de Pologne - 7. etap: Bukovina Resort - Bukowina Tatrzańska - studio Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
19:10 - 20:05 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Europy - Berlin dz. 4 - Finały Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
19:35 - 20:40 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Europy - Berlin dz. 4 Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
20:05 - 21:05 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Europy - Berlin dz. 4 - eliminacje Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:30 - 20:35 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Europy - Berlin dz. 4 ( studio ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
20:35 - 22:15 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Europy - Berlin dz. 4 Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
21:05 - 22:10 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Europy - Berlin dz. 4 - eliminacje Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:10 - 22:30 Studio TVP Sport Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:30 - 23:10 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-08-11 (Sobota)

00:30 - 02:30 Tenis ziemny - Turniej WTA - Montreal: 1/4F (1) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
02:30 - 04:30 Tenis ziemny - Turniej WTA - Montreal: 1/4F (2) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
08:05 - 09:00 Studio TVP Sport Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
09:00 - 10:50 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Europy - Berlin dz. 5 (1A) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
10:50 - 12:30 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Europy - Berlin dz. 5 Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
12:30 - 13:55 Studio TVP Sport Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
13:55 - 16:40 Gimnastyka sportowa - Mistrzostwa Europy: Glasgow - Finał drużynowy mężczyzn Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
16:40 - 17:45 Studio TVP Sport Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:45 - 19:00 Studio TVP Sport Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
19:00 - 20:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Montreal: 1/2F (1) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:00 - 21:00 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Europy - Berlin dz. 5 Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:10 - 20:15 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Europy - Berlin dz. 5 Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
20:15 - 22:15 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Europy - Berlin dz. 5 Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
21:00 - 22:10 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Europy - Berlin dz. 5 (1A) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:10 - 22:30 Studio TVP Sport Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:30 - 23:05 Sportowa Sobota Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-08-12 (Niedziela)

00:00 - 02:05 Tenis ziemny - Turniej WTA - Montreal: 1/2F (2) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
08:05 - 09:00 Studio TVP Sport Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
09:00 - 12:40 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Europy - Berlin dz. 6 Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
12:40 - 13:00 Studio TVP Sport Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
13:00 - 19:00 Kolarstwo szosowe - Glasgow: wyścig mężczyzn Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
19:00 - 19:10 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Europy - Berlin dz. 6 ( studio ) Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
19:10 - 20:20 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Europy - Berlin dz. 6 Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
20:00 - 20:55 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Europy - Berlin dz. 6 Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:15 - 22:20 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Europy - Berlin dz. 6 Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
20:55 - 22:05 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Europy - Berlin dz. 6 Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:05 - 22:45 Sportowa niedziela Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-08-13 (Poniedziałek)

08:55 - 10:20 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Londyn 2017 - dz. 10 - chód 50 km mężczyzn Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
10:55 - 12:55 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Londyn 2017 - dz. 10 - chód 50 km mężczyzn Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
13:40 - 15:40 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Londyn 2017 - dz. 10 - chód 20 km kobiet Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
15:40 - 17:25 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Londyn 2017 - dz. 10 - chód 20 km mężczyzn Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
19:45 - 22:50 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Londyn 2017 - dz. 10 Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:50 - 23:30 Sportowa niedziela Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-08-14 (Wtorek)

19:35 - 20:00 4-4-2 - magazyn piłkarski (magazyn piłkarski) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:00 - 20:40 4-4-2 - magazyn piłkarski (magazyn piłkarski) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:40 - 21:45 Piłka nożna - Puchar Niemiec: 1 runda: Hansa Rostock - Hertha Berlin Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
21:45 - 22:40 Piłka nożna - Puchar Niemiec: 1 runda: Hansa Rostock - Hertha Berlin Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:40 - 23:10 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
23:10 - 00:50 (1 gem 1-3) Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 1 runda (1) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-08-15 (Środa)

16:30 - 16:40 Lekkoatletyka - Memoriał Kamili Skolimowskiej ( studio ) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
16:40 - 19:20 Lekkoatletyka - Memoriał Kamili Skolimowskiej Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
19:20 - 19:30 Lekkoatletyka - Memoriał Kamili Skolimowskiej ( studio Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
21:00 - 23:00 (1 gem 1-3) Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 1 runda (2) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
23:00 - 23:30 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
23:30 - 00:55 (1 gem 8-9) Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 1 runda (3) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-08-16 (Czwartek)

17:00 - 19:00 (1 gem 1-3) Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (1) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
19:00 - 21:00 (1 gem 1-3) Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (2) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
21:00 - 22:55 (1 gem 1-3) Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (3) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:55 - 23:15 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
23:15 - 00:40 (1 gem 8-9) Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (4) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2018-08-17 (Piątek)

13:50 - 13:55 Jeździectwo - WKKW - Mistrzostwa Europy, Strzegom - dz. 1.: Ujeżdżenie (studio) (relacja) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
13:55 - 15:00 Jeździectwo - WKKW - Mistrzostwa Europy, Strzegom - dz. 1.: Ujeżdżenie (relacja) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
15:00 - 15:10 Jeździectwo - WKKW - Mistrzostwa Europy, Strzegom - dz. 1.: Ujeżdżenie (studio) (relacja) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
15:20 - 15:20 Jeździectwo - WKKW - Mistrzostwa Europy, Strzegom - dz. 1.: Ujeżdżenie (studio) (relacja) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
15:20 - 16:30 Jeździectwo - WKKW - Mistrzostwa Europy, Strzegom - dz. 1.: Ujeżdżenie (relacja) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
16:30 - 17:00 Jeździectwo - WKKW - Mistrzostwa Europy, Strzegom - dz. 1.: Ujeżdżenie (studio) (relacja) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:00 - 18:50 (1 gem 1-3) Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 3 runda (1) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
19:55 - 20:40 Piłka nożna - Liga Europy: 4. runda kwalifikacji: Legia Warszawa - Sheriff Tiraspol ( studio ) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:30 - 20:40 Piłka nożna - Liga Europy: 4. runda kwalifikacji: Legia Warszawa - Sheriff Tiraspol ( studio ) Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
20:40 - 23:00 Piłka nożna - Liga Europy: 4. runda kwalifikacji: Legia Warszawa -Sheriff Tiraspol ( 1 poł. ) Godziny emisji TVP2 HD Logo TVP2 HD
20:40 - 23:05 Piłka nożna - Liga Europy: 4. runda kwalifikacji: Legia Warszawa - Sheriff Tiraspol ( 1 poł. ) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
23:05 - 23:30 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
23:30 - 00:50 (1 gem 8-9) Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 3 runda (2) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Stacje emitujące sport w TV

Transmisje sportowe są emitowane na żywo przez stacje: Super Polsat, TVP1 HD, TVP2 HD, TVP Sport.

Strona zawiera informacje na temat transmisji wydarzeń sportowych emitowanych na żywo przez stacje znajdujące się w programie telewizyjnym ProgramTV.naziemna.info.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info