06:00
(Polska) Czas: 27min. |
06:00
(Polska) Czas: 26min. |
06:00
(Polska) Czas: 27min. |
06:00
(Polska) Czas: 26min.
06:30
(Holandia 2022) Reżyseria:
FCCE Czas: 25min. |
06:00
(Polska) Czas: 27min. |
06:00
(Polska) Czas: 27min. |
06:00
(Polska) Czas: 27min. |
| | | | | | |
08:00
(Polska 2024) Czas: 3min.
08:05
(Holandia 2022) Reżyseria:
FCCE Czas: 25min. |
08:00
(Polska 2024) Czas: 3min.
08:10
(Francja, Japonia, Korea Południowa, USA 2023) Reżyseria:
Jeremy Zag Czas: 97min. |
08:05
(Polska 2024) Czas: 3min. |
08:00
(Polska 2024) Czas: 3min. |
08:00
(Polska 2024) Czas: 3min.
08:05
(Holandia 2022) Reżyseria:
FCCE Czas: 25min. |
08:00
(Polska 2024) Czas: 13min. |
08:00
(Polska 2024) Czas: 13min.
08:15
(Polska 2024) Czas: 29min.
08:45
(Francja, Japonia, Korea Południowa, USA 2023) Reżyseria:
Jeremy Zag Czas: 97min. |
|
| | | | | | |
| | | | | | |
12:10
(Polska 2024) Czas: 3min. |
12:10
(Polska 2024) Czas: 3min. |
12:10
(Polska 2024) Czas: 3min.
12:15
(Polska 2024) Czas: 29min.
12:45
(Wielka Brytania, Niemcy 2022) Reżyseria:
Toby Genkel Czas: 93min. |
12:10
(Polska 2024) Czas: 3min. |
12:10
(Polska 2024) Czas: 3min.
12:15
(Belgia, Szwajcaria, Francja 2022) Reżyseria:
Ursula Meier Czas: 98min. |
12:10
(Polska 2024) Czas: 13min. |
12:10
(Polska 2024) Czas: 13min. |
13:50
(Polska 2024) Czas: 29min. | | | | | | |
|
|
14:05
(Kostaryka 2022) Reżyseria:
Kim Torres Czas: 14min. | | | | |
14:00
(Holandia 2022) Reżyseria:
FCCE Czas: 25min. |
| | | | |
15:20
(Polska 2024) Czas: 29min. | |
16:40
(Belgia, Szwajcaria, Francja 2022) Reżyseria:
Ursula Meier Czas: 98min. | |
16:20
(Holandia 2022) Reżyseria:
FCCE Czas: 25min. | | | | |
|
17:40
(Holandia 2022) Reżyseria:
FCCE Czas: 25min. | | |
17:45
(Polska 2024) Czas: 29min. | | |
|
18:10
(Belgia, Szwajcaria, Francja 2021) Reżyseria:
Antoine Barraud Czas: 102min. | | | | | |
|
19:55
(Polska 2024) Czas: 3min. |
19:55
(Polska 2024) Czas: 3min. |
19:55
(Polska 2024) Czas: 3min. |
19:55
(Polska 2024) Czas: 3min. |
19:55
(Polska 2024) Czas: 3min. |
19:45
(Polska 2024) Czas: 13min. |
19:45
(Polska 2024) Czas: 13min. |
20:00
(Wielka Brytania, USA 2023) Reżyseria:
Guy Nattiv Czas: 96min. | | | | |
20:00
(Niemcy, Hiszpania, Francja, USA 2023) Reżyseria:
Nimród Antal Czas: 87min. | |
21:40
(Belgia, Francja, Grecja 2022) Reżyseria:
Marc Fitoussi Czas: 106min. | | | |
21:35
(Wielka Brytania 2023) Reżyseria:
TOOM TANEL Czas: 112min. | |
21:45
(Wielka Brytania 2022) Reżyseria:
Dean Craig Czas: 96min. |
| | | | | | |
23:30
(Grecja, Wielka Brytania, Kanada 2022) Reżyseria:
David Cronenberg Czas: 107min. |
23:30
(Niemcy, Francja, Wielka Brytania 2022) Reżyseria:
Mia Hansen-Løve Czas: 112min. |
23:40
(Francja, Meksyk, Szwecja 2021) Reżyseria:
Michel Franco Czas: 79min. | | | | |
| | | | | | |
| | | |
01:15
(Czechy 2022) Reżyseria:
Petr Jakl Czas: 120min. | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |