Czwartek, 25.04 | Piątek, 26.04 | Sobota, 27.04 | Niedziela, 28.04 | Poniedziałek, 29.04 | Wtorek, 30.04 | Środa, 01.05 |
---|---|---|---|---|---|---|
03:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 1. runda snooker Plan emisji |
03:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 1. runda snooker Plan emisji |
03:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 2. runda snooker Plan emisji |
03:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 2. runda snooker Plan emisji |
03:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 2. runda snooker Plan emisji |
03:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 2. runda snooker Plan emisji |
03:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Ćwierćfinały snooker Plan emisji |
05:00
Wyścig Dookoła Turcji, Pro Series, Turcja - 4. etap kolarstwo Plan emisji |
05:00
Wyścig Dookoła Turcji, Pro Series, Turcja - 5. etap kolarstwo Plan emisji |
05:00
Wyścig Dookoła Turcji, Pro Series, Turcja - 6. etap kolarstwo Plan emisji |
05:00
Wyścig Dookoła Turcji, Pro Series, Turcja - 7. etap kolarstwo Plan emisji |
05:00
Wyścig Dookoła Turcji, Pro Series, Turcja - 8. etap kolarstwo Plan emisji |
05:00
Maraton, Madryt, Hiszpania lekkoatletyka Plan emisji |
05:00
Monako E-Prix, Mistrzostwa świata, Monako - Podsumowanie formuła e Plan emisji |
06:00
Tour de Romandie, World Tour, Szwajcaria - 1. etap kolarstwo Plan emisji |
06:00
Tour de Romandie, World Tour, Szwajcaria - 2. etap kolarstwo Plan emisji |
06:00
Tour de Romandie, World Tour, Szwajcaria - 3. etap kolarstwo Plan emisji |
06:00
Tour de Romandie, World Tour, Szwajcaria - 4. etap kolarstwo Plan emisji |
06:00
Tour de Romandie, World Tour, Szwajcaria - 5. etap kolarstwo Plan emisji |
06:00
Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 2. etap kolarstwo Plan emisji |
06:00
Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 3. etap kolarstwo Plan emisji |
Reklama | ||||||
07:00
Puchar Świata, Araxa, Brazylia - Cross country olympic kobiet kolarstwo górskie Plan emisji
07:45
Puchar Świata, Araxa, Brazylia - Cross country olympic mężczyzn kolarstwo górskie Plan emisji |
07:00
Żużel: Twist the trottle, Speedway Grand Prix - Magazyn Plan emisji |
07:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 2. runda snooker Plan emisji |
07:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 2. runda snooker Plan emisji
07:45
Tour de Romandie, World Tour, Szwajcaria - 4. etap kolarstwo Plan emisji |
07:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 2. runda snooker Plan emisji |
07:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 2. runda snooker Plan emisji |
07:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Ćwierćfinały snooker Plan emisji |
08:30
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 1. runda snooker Plan emisji |
08:30
Żeglarstwo: Spirit of Yachting - Magazyn Plan emisji |
08:30
Żużel: Twist the trottle, Speedway Grand Prix - Magazyn Plan emisji |
08:30
Igrzyska olimpijskie: The Power of the Olimpic - Magazyn Plan emisji
08:45
Na żywo Maraton, Madryt, Hiszpania lekkoatletyka Plan emisji |
08:30
Maraton, Madryt, Hiszpania lekkoatletyka Plan emisji |
08:30
Tour de Romandie, World Tour, Szwajcaria - 5. etap kolarstwo Plan emisji |
08:30
Kolarstwo: Cycling show - Magazyn Plan emisji |
09:00
Puchar Świata, Araxa, Brazylia - Cross country olympic mężczyzn kolarstwo górskie Plan emisji |
09:00
Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 2. etap kolarstwo Plan emisji |
09:00
Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 3. etap kolarstwo Plan emisji | ||||
10:30
Igrzyska olimpijskie: The Power of the Olimpic - Magazyn Plan emisji |
10:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 1. runda snooker Plan emisji |
10:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 2. runda snooker Plan emisji |
10:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 2. runda snooker Plan emisji |
10:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 2. runda snooker Plan emisji |
10:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Ćwierćfinały snooker Plan emisji | |
Reklama | ||||||
11:00
Tour de Romandie, World Tour, Szwajcaria - 1. etap kolarstwo Plan emisji |
11:00
Na żywo Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 2. runda snooker Plan emisji |
11:00
Na żywo Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 2. runda snooker Plan emisji |
11:30
Na żywo Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 2. runda snooker Plan emisji |
11:30
Tour de Romandie, World Tour, Szwajcaria - 5. etap kolarstwo Plan emisji |
11:00
Na żywo Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Ćwierćfinały snooker Plan emisji |
11:00
Na żywo Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Ćwierćfinały snooker Plan emisji |
12:00
6 godzin Imola, Mistrzostwa świata, Włochy - Podsumowanie wyścigi długodystansowe Plan emisji |
12:30
Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 1. etap kolarstwo Plan emisji | |||||
13:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 1. runda snooker Plan emisji |
13:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 2. runda snooker Plan emisji | |||||
14:00
Na żywo Trwa... Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 1. runda snooker Plan emisji |
14:00
Igrzyska olimpijskie: The Power of the Olimpic - Magazyn Plan emisji
14:30
Puchar Świata, Araxa, Brazylia - Cross country olympic kobiet kolarstwo górskie Plan emisji |
14:00
Puchar Świata, Araxa, Brazylia - Cross country olympic kobiet kolarstwo górskie Plan emisji
14:55
Na żywo Kwalifikacje do Grand Prix Chorwacji, Gorican żużel Plan emisji |
14:00
Maraton, Madryt, Hiszpania lekkoatletyka Plan emisji |
14:00
Na żywo Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 2. runda snooker Plan emisji |
14:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 2. runda snooker Plan emisji |
14:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Ćwierćfinały snooker Plan emisji |
15:25
Na żywo Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 2. runda snooker Plan emisji |
15:25
Na żywo Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 2. runda snooker Plan emisji |
15:25
Na żywo Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Ćwierćfinały snooker Plan emisji |
15:25
Na żywo Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Ćwierćfinały snooker Plan emisji | |||
Reklama | ||||||
16:00
Magazyn: The Power of Sport Plan emisji
16:15
Na żywo Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 2. runda snooker Plan emisji | ||||||
17:00
Żeglarstwo: Spirit of Yachting - Magazyn Plan emisji
17:30
Wyścig Dookoła Turcji, Pro Series, Turcja - 5. etap kolarstwo Plan emisji |
17:00
Maraton, Madryt, Hiszpania lekkoatletyka Plan emisji | |||||
18:30
Wyścig Dookoła Turcji, Pro Series, Turcja - 6. etap kolarstwo Plan emisji |
18:30
Wyścig Dookoła Turcji, Pro Series, Turcja - 7. etap kolarstwo Plan emisji |
18:30
Wyścig Dookoła Turcji, Pro Series, Turcja - 8. etap kolarstwo Plan emisji |
18:00
Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 2. etap kolarstwo Plan emisji |
18:30
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Ćwierćfinały snooker Plan emisji |
18:30
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Ćwierćfinały snooker Plan emisji | |
19:00
Tour de Romandie, World Tour, Szwajcaria - 2. etap kolarstwo Plan emisji
19:45
Na żywo Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 1. runda snooker Plan emisji |
19:00
Tour de Romandie, World Tour, Szwajcaria - 3. etap kolarstwo Plan emisji
19:45
Na żywo Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 2. runda snooker Plan emisji |
19:00
Tour de Romandie, World Tour, Szwajcaria - 4. etap kolarstwo Plan emisji
19:45
Na żywo Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 2. runda snooker Plan emisji |
19:00
Tour de Romandie, World Tour, Szwajcaria - 5. etap kolarstwo Plan emisji
19:45
Na żywo Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 2. runda snooker Plan emisji |
19:00
Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 2. runda snooker Plan emisji
19:45
Na żywo Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - 2. runda snooker Plan emisji |
19:45
Na żywo Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Ćwierćfinały snooker Plan emisji |
19:45
Na żywo Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Ćwierćfinały snooker Plan emisji |
20:40
Na żywo SC Magdeburg - Industria Kielce, Liga Mistrzów - Ćwierćfinały, 2. mecz piłka ręczna Plan emisji | ||||||
22:30
Na żywo Mistrzostwa świata, Sheffield, Wielka Brytania - Ćwierćfinały snooker Plan emisji | ||||||
23:00
Tour de Romandie, World Tour, Szwajcaria - 2. etap kolarstwo Plan emisji |
23:00
Tour de Romandie, World Tour, Szwajcaria - 3. etap kolarstwo Plan emisji |
23:00
Tour de Romandie, World Tour, Szwajcaria - 4. etap kolarstwo Plan emisji |
23:00
Tour de Romandie, World Tour, Szwajcaria - 5. etap kolarstwo Plan emisji |
23:00
Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 2. etap kolarstwo Plan emisji |
23:00
Monako E-Prix, Mistrzostwa świata, Monako - Podsumowanie formuła e Plan emisji |
23:00
Full contact - Magazyn karate Plan emisji |
00:30
Wyścig Dookoła Turcji, Pro Series, Turcja - 5. etap kolarstwo Plan emisji |
00:30
Wyścig Dookoła Turcji, Pro Series, Turcja - 6. etap kolarstwo Plan emisji |
00:30
Wyścig Dookoła Turcji, Pro Series, Turcja - 7. etap kolarstwo Plan emisji |
00:00
Wyścig Dookoła Turcji, Pro Series, Turcja - 8. etap kolarstwo Plan emisji |
00:00
Tour de Romandie, World Tour, Szwajcaria - 5. etap kolarstwo Plan emisji |
00:00
Speedway Grand Prix, Gorican, Chorwacja - Podsumowanie żużel Plan emisji |
00:00
Maraton, Madryt, Hiszpania lekkoatletyka Plan emisji |
01:30
Puchar Świata, Araxa, Brazylia - Cross Country short track mężczyzn kolarstwo górskie Plan emisji |
01:30
Puchar Świata, Araxa, Brazylia - Cross country short track kobiet kolarstwo górskie Plan emisji |
01:30
Maraton, Londyn, Wielka Brytania lekkoatletyka Plan emisji |
01:00
Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 1. etap kolarstwo Plan emisji
01:30
Maraton, Madryt, Hiszpania lekkoatletyka Plan emisji |
01:30
Wyścig Dookoła Turcji, Pro Series, Turcja - 8. etap kolarstwo Plan emisji |
01:00
Maraton, Madryt, Hiszpania lekkoatletyka Plan emisji
01:30
Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 3. etap kolarstwo Plan emisji |
01:30
Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 4. etap kolarstwo Plan emisji |
02:00
Puchar Świata, Araxa, Brazylia - Cross country olympic mężczyzn kolarstwo górskie Plan emisji |
02:00
Puchar Świata, Araxa, Brazylia - Cross country olympic kobiet kolarstwo górskie Plan emisji |
02:00
Vuelta a Espana kobiet, World Tour, Hiszpania - 2. etap kolarstwo Plan emisji |