Od do
Widok dnia
Od dziś
Logo FilmBox Extra HD
Poniedziałek, 23.10
Logo FilmBox Extra HD
Wtorek, 24.10
Logo FilmBox Extra HD
Środa, 25.10
Logo FilmBox Extra HD
Czwartek, 26.10
Logo FilmBox Extra HD
Piątek, 27.10
Logo FilmBox Extra HD
Sobota, 28.10
Logo FilmBox Extra HD
Niedziela, 29.10
04:30
Oskar i Pani Róża
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
Podsłuchawszy rozmowę pomiędzy doktorem a rodzicami, 10-letni Oskar dowiaduje się prawdy, której nikt nie miał odwagi mu powiedzieć. Chłopcu pozostało tylko kilka tygodni życia. Przestraszony i zły, Oskar odmawia rozmowy ze wszystkim, oprócz jednej kobiety, pani Róży, którą spotyka na szpitalnym korytarzu. Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Pani Róża, wykorzystując wszystkie swoje zdolności, pragnie dać chłopcu szczególny czas, by mógł żyć szczęśliwy do końca. (Francja, Belgia, Kanada 2009)

Reżyseria: Eric-Emmanuel Schmitt
Obsada: Michèle Laroque, Amir Ben Abdelmoumen, Max von Sydow

Czas: 101min.
04:45
Młodzi duchem
dokument, muzyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Film dokumentalny opowiadający o chórze seniorów z Massachusetts, USA, który ma niecodzienny repertuar. Starsi ludzie z pasją i radością odtwarzają utwory Jimiego Hendrixa, Coldplay, Sonic Youth i innych. (USA, Wielka Brytania 2007)

Reżyseria: Stephen Walker, Sally George
Obsada: Joe Benoit, Helen Boston, Louise Canady

Czas: 104min.
04:25
Fame
musical, komedia, dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
Wznowiona wersja narodzonego Oscarem musicalu z 1980 roku. Film opowiada o studentach nowojorskiej akademii sztuki, którzy nie bojąc się ciężkiej pracy, dążą do spełnienia własnych marzeń. Młodzież poznaje różne style występowania publicznego. Poczynając od tańca, poprzez śpiew aż do aktorstwa. Każde z nich dając z siebie wszystko, marzy by pewnego dnia zyskać sławę i zostać utalentowaną gwiazdą. (USA 2009)

Reżyseria: Kevin Tancharoen
Obsada: Kelsey Grammer, Bebe Neuwirth, Megan Mullally

Czas: 102min.
05:00
Rozbitkowie
komedia romantyczna, przygodowy
Plan emisji
Rozwiń opis
Osiemnastoletnia Jenny uważa się za największą fankę Jasona - gwiazdy rocka. Jest więc niezwykle podekscytowana faktem, że w tropikalnej miejscowości, gdzie pracuje w czasie wakacji, ma się on pojawić. Spróbujcie wyobrazić sobie jej radość, kiedy podczas podróży jachtem oboje wypadają za burtę i lądują na pewnej, jak wydaje się Jasonowi, bezludnej wyspie... Jenny, zna jednak prawdę, ale ponieważ chce mieć Jasona tylko dla siebie, postanawia zataić przed nim drobny szczegół... Wyspa wcale nie... (USA 2006)

Reżyseria: Randal Kleiser
Obsada: Chris Carmack, Amanda Bynes

Czas: 83min.
05:00
Ćwir!
dramat, fantasy
Plan emisji
Rozwiń opis
Niezwykła opowieść o małej dziewczynce, Birdie, która zamiast ramion, posiada skrzydła. Gdzieś pośrodku lasu, dziewczyna została znaleziona przez Warre i Tine, którzy postanowili ją wychować. Po pewnym czasie, Birdie postanawia jednak odlecieć na południe i tu zaczyna się jej ekscytująca podróż. (Holandia 2010)

Reżyseria: Ellen Smit
Obsada: Ties Dekker, Diederik Ebbinge, Kenadie Jourdin

Czas: 76min.
05:40
Sportowa niania
komedia
Plan emisji
Rozwiń opis
Kiedy Helen Hazelton zatrudnia Oddmund’a, norweskiego piłkarza, aby pracował jako niania dla jej dwóch synów, w jej domu w końcu zagościł śmiech. Mężczyzna nie tylko z niewyobrażalnym zaangażowaniem poświęca się pracy z dziećmi, ale także dzieli się swoją miłością do sportu z mieszkańcami małego miasteczka Kansas. (USA 2011)

Reżyseria: J.T. O'Neal
Obsada: Traci Lords, Håvard Lilleheie, Spencer Daniels

Czas: 91min.
05:00
Rytmy Bollywood
komedia
Plan emisji
Rozwiń opis
Sympatyczny Hindus, Raj znajduje się w dość przykrym momencie swojego życia. Kolejny nieudany casting taneczny, tragiczne rozstanie z dziewczyną oraz fakt, że rodzice starają się wyrzucić go z domu, nie nastrajają chłopaka pozytywnie. Życie nie idzie zgodnie z jego planem, aż do momentu, kiedy Raj poznaje Jyoti, starszą, atrakcyjną kobietę, które sugeruje mu, by rozpoczął szkołę tańca dla indyjskich kobiet. Z początku Raj niechętnie podchodzi do pomysłu, jednak zdaje sobie sprawę, że to... (USA 2009)

Reżyseria: Mehul Shah
Obsada: Sachin Bhatt, Lillete Dubey, Pooja Kumar

Czas: 109min.
06:25
Moja lista osób do odstrzału
Komedia, Romantyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Charlotte Murphy (Shirly Brener) jest inteligentną i atrakcyjną kobietą, która zmaga się z trudnościami w radzeniu sobie z gniewem. Gdy terapeutka namawia ją do prowadzenia dziennika, Charlotte spisuje w nim listę ludzi, którym życzy śmierci. W międzyczasie postanawia zacząć umawiać się na randki z mężczyznami poznanymi online. Po kilku nieudanych spotkaniach trafia na Lyle’a Wilkesa (Joey Lawrence) i jest już pewna, że to mężczyzna dla niej idealny. Nie zdaje sobie sprawy, że Lyle zarabia... (USA 2011)

Reżyseria: Minh Collins
Obsada: Shirly Brener, Joey Lawrence, Andrea Evans

Czas: 88min.
06:15
Droga do raju
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
Mack Cameron (Timothy Bottoms) to aktor w średnim wieku, któremu wydaje się, że najlepsze w życiu i karierze ma już za sobą. Po długoletniej sławie gwiazdy filmu i telewizji, mężczyzna może pochwalić się bogactwem, dobrą reputacją i satysfakcjonującą przygodą z Hollywood. Jego kariera jednak, przyniosła mu nie tylko pozytywy, gdyż jego ciągła nieobecność w domu związana ze służbowymi wyjazdami, oddaliła go od ukochanej żony Liz (Meredith Baxter) i dwójki synów, którzy cierpieli przez brak... (USA 2005)

Reżyseria: Lorraine Senna
Obsada: Sheryl Lee, Dylan Patton, Timothy Bottoms

Czas: 87min.
06:30
Biblia Króla Jakuba - Księga, która odmieniła świat
dokument
Plan emisji
Rozwiń opis
Uznany aktor, John Rhys-Davies odwiedza zabytki, ukazuje relikwie, zabiera nas w podróż do ciemnych czasów, by odkryć fascynującą opowieść o świętych i grzesznikach, o władzy i pasji. (UK 2011)

Reżyseria: Norman Stone
Obsada: James Bryce, Paola Dionisotti, John Gillespie

Czas: 90min.
06:10
Rok, w którym Dolly Parton była moją mamą
komedia, dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
Jest połowa lat 70. Elisabeth to zwyczajna 11-latka z przedmieścia, która z niecierpliwością czeka na to, by być już prawdziwą nastolatką. Pewnego dnia, dziewczyna dowiaduje się, że jej całe dotychczasowe życie było jednym wielkim kłamstwem. Wyposażona tylko w swoją wyobraźnie, Elisabeth ucieka z domu, by znaleźć swoją prawdziwą tożsamość… (Kanada 2011)

Reżyseria: Tara Johns
Obsada: Dolly Parton, Gil Bellows, Julia Sarah Stone

Czas: 91min.
06:20
Biblia Króla Jakuba - Księga, która odmieniła świat
dokument
Plan emisji
Rozwiń opis
Uznany aktor, John Rhys-Davies odwiedza zabytki, ukazuje relikwie, zabiera nas w podróż do ciemnych czasów, by odkryć fascynującą opowieść o świętych i grzesznikach, o władzy i pasji. (UK 2011)

Reżyseria: Norman Stone
Obsada: James Bryce, Paola Dionisotti, John Gillespie

Czas: 90min.
06:50
Stracone marzenia
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
Diana, nauczycielka baletu powraca do swojego rodzinnego domu, kiedy okazuje się, że jej ojciec choruje na demencję. Na miejscu, kobieta dowiaduje się, że dom jest zagrożony sprzedaniem. Kiedy wydaje się, że całe życie kobiety rozpada się na kawałki, nieposkromiony koń jej matki staje się jedyną nadzieją na przyszłość. Diana zaczyna trenować niesfornego konia. Kobieta pragnie wygrać największy konkurs ujeżdżania, którego zwycięstwo może pomóc ocalić rodzinną posiadłość. (USA 2008)

Reżyseria: Cornelia Moore
Obsada: Carol Roscoe, Kathryn Mesney-Hetler, Sean G. Griffin

Czas: 106min.
07:55
Alex i Emma
komedia romantyczna
Plan emisji
Rozwiń opis
Romantyczna komedia o pisarzu o imieniu Alex, który ma kłopoty z gangsterami. Zapowiedzieli oni, że zabiją go za 30 dni, jeżeli nie spłaci do tego czasu swoich długów. Jednym sposobem na zdobycie pieniędzy jest ukończenie powieści. Aby tego dokonać, w wyznaczonym czasie, zatrudnia stenografistkę Emme... (USA 2003)

Reżyseria: Rob Reiner
Obsada: Kate Hudson, Leili Kramer

Czas: 92min.
07:45
Aktorki
komedia, dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
Marcelline to samotna kobieta w średnim wieku, której całym życiem jest teatr. Aktorka przymierza się teraz do roli w nowej sztuce. Reżyser przedstawienia zapewnia ją, że kobieta będzie wielką gwiazdą tego przedsięwzięcia. Marcelline zostaje przedstawiona asystentce reżysera, Nathalie. Okazuje się, że kobiety znają się z lat młodości, kiedy razem występowały w pewnym dramacie. Nathalie żali się Marcelline, że musiała porzucić aktorstwo dla swojej rodziny. Kobiety z podziwem patrzą jedna na... (Francja 2007)

Reżyseria: Valeria Bruni Tedeschi
Obsada: Valeria Bruni Tedeschi, Noémie Lvovsky, Louis Garrel

Czas: 103min.
07:45
Spisek
kryminał, dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
W wyniku zamachu na Abrahama Lincolna, siedmiu mężczyzn i jedna kobieta zastają aresztowani i oskarżeni za spiskowanie w celu zabicia prezydenta, wiceprezydenta i sekretarza stanu. Mary Surratt jest właścicielką internatu, w którym John Wilkes Booth i inni spotkali się, by planować ataki. Teraz, świeżo upieczony prawnik, 28-letni Frederick Aiken, niechętnie zgadza się, by bronić Surratt przed sądem wojskowym. Kiedy sprawa się rozwija, adwokat zdaje sobie sprawę, że jego klientka może być... (USA 2010)

Reżyseria: Robert Redford
Obsada: Robin Wright, James McAvoy, Tom Wilkinson

Czas: 117min.
07:55
Romans (jak) z powieści
Komedia, Dramat, Romantyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Nate Shepard (Steve Guttenberg) jest początkującym pisarzem, zarabiającym na życie w agencji reklamowej. Pewnego dnia, czekając w jednym z nowojorskich barów na swoją dziewczynę, poznaje inteligentną i wrażliwą Jenny Sparks (Milena Govich). Niestety, Jenny jest związana z zamożnym i pewnym siebie Buddym. Sprawy przybierają nieoczekiwany obrót, gdy Buddy ginie z powodu przedawkowania narkotyków, a osamotniona Jenny postanawia wynająć pokój u porzuconego przez dziewczynę Nate’a. (USA 2011)

Reżyseria: Allie Dvorin
Obsada: Shannon Elizabeth, Julie Cavaliere, Steve Guttenberg

Czas: 88min.
07:15
Historia naszej miłości
musical
Plan emisji
Rozwiń opis
Analidia i Jonathan pochodzą z faveli da Mare, największych i najbardziej niebezpiecznych slumsów Rio de Janeiro. Są spokrewnieni z szefami rywalizujących gangów narkotykowych. Spotykają się w szkole tańca i tam rozkwita ich zakazana miłość. Grupę taneczną prowadzi Fernanda, która próbuje pogodzić wrogie sobie grupy. (Brazylia, Francja, Urugwaj 2007)

Reżyseria: Lucia Murat
Obsada: Cristina Lago, Vinicius D'Black, Marisa Orth

Czas: 101min.
08:05
Coco Chanel
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
Fascynujący portret  legendarnej Coco Chanel, rewolucyjnej dyktatorki mody.  To ona pozwoliła kobietom nosić krótkie fryzury, sztuczną biżuterię oraz spodnie. Stworzyła wzór ekstremalnej elegancji z nieśmiertelną "małą czarną" na czele oraz najbardziej uwodzicielski zapach na świecie - Chanel Nr 5. Szokujące przeżycia pozornie chłodnej i żądnej sukcesu kobiety, której najgłębiej skrywaną potrzebą okazała się potrzeba prawdziwej miłości, a samotność była równie wielka jak jej sława.... (Francja 2008)

Reżyseria: Anne Fontaine
Obsada: Audrey Tatou

Czas: 106min.
08:40
Zanim powiesz: „Tak!”
komedia, dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
George Murray nie widzi nic innego w życiu poza swoją narzeczoną Jane. Kobieta natomiast ma mieszane uczucia, co do ślubu, ze względu na swoje poprzednie małżeństwo z Doug’iem, który złamał jej serce. George marzy, aby cofnąć czas do momentu, zanim Jane poślubiła byłego męża. Jego życzenie spełnia się. Nagle George przenosi się w czasie. Jest na kilka dni przed ślubem Jane i Douga. George musi przekonać kobietę, że to on jest miłością jej życia i to za niego powinna wyjść za mąż. Każda... (USA 2009)

Reżyseria: Paul Fox
Obsada: David Sutcliffe, Jennifer Westfeldt, Lauren Holly

Czas: 86min.
09:30
Disco
komedia
Plan emisji
Rozwiń opis
Didier jest 40-letnim fanem muzyki disco. Mężczyzna nie ma pracy i nadal żyje ze swoją matką. Didier ma syna, którego od dawna nie widział, jednak matka jego syna nie zgadza się wysłać go do ojca na wakacje. Didier postanawia wygrać konkurs taneczny, by zdobyć pieniądze na niezapomniany wyjazd wakacyjny dla syna do Australii. Didier namawia swoich przyjaciół, by mu pomogli. Mężczyźni zatrudniają także trenera, który ma ich przygotować do rywalizacji. Wkrótce okazuje się, że mimo iż kiedyś... (Francja 2008)

Reżyseria: Fabien Onteniente
Obsada: Franck Dubosc, Emmanuelle Béart, Gérard Depardieu

Czas: 99min.
09:30
Opowieści z ławeczki
komedia
Plan emisji
Rozwiń opis
Francuski reżyser Bruno Podalydès w swoim filmie przedstawia równocześnie trzy interesujące historie, które dzieją się w jednym mieście. Poznajemy mężczyznę, który jest samotnym pracownikiem biura i w dość niekonwencjonalny sposób obwieszcza światu, że czuje się opuszczony. Śledzimy losy zwaśnionych rodzin i par, które żyją zabieganym mieście oraz przyglądamy się relacjom stworzonym przez pracowników i klientów pewnego osiedlowego sklepu. Typowa francuska komedia, która przedstawia przekrój... (Francja 2009)

Reżyseria: Bruno Podalydès
Obsada: Florence Muller, Ridan, Jérôme Paret

Czas: 109min.
09:55
Moja lista osób do odstrzału
Komedia, Romantyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Charlotte Murphy (Shirly Brener) jest inteligentną i atrakcyjną kobietą, która zmaga się z trudnościami w radzeniu sobie z gniewem. Gdy terapeutka namawia ją do prowadzenia dziennika, Charlotte spisuje w nim listę ludzi, którym życzy śmierci. W międzyczasie postanawia zacząć umawiać się na randki z mężczyznami poznanymi online. Po kilku nieudanych spotkaniach trafia na Lyle’a Wilkesa (Joey Lawrence) i jest już pewna, że to mężczyzna dla niej idealny. Nie zdaje sobie sprawy, że Lyle zarabia... (USA 2011)

Reżyseria: Minh Collins
Obsada: Shirly Brener, Joey Lawrence, Andrea Evans

Czas: 88min.
09:45
Kochać i być kochanym
Dramat/ Komedia
Plan emisji
Rozwiń opis
Mickey jest przedsiębiorcą, Danny (Henry Jaglom) - reżyserem. Bracia z pozoru zupełnie różni,  borykają się z tym samym problemem: nie wiedzą jak zbudować trwały związek. Danny postanawia zorganizować  walentynki w murach starego teatru, na które zaprasza wyłącznie ludzi samotnych. Chce nakręcić dokument, w którym zada gościom jedno pytanie: dlaczego jesteśmy samotni. W filmie pojawia się, po raz ostatni na ekranie, mistrz amerykańskiego kina - Orson Welles (USA 1987)

Reżyseria: Henry Jaglom
Obsada: Geraldine Baron, Stephen Bishop

Czas: 104min.
09:25
Królowa
Biograficzny/dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
Latem 1997 roku wiadomość o śmierci księżnej Diany wstrząsnęła brytyjską opinią publiczną. Kiedy prasa zaczęła atakować rodzinę królewską, a tłumy składające hołd zmarłej coraz głośniej domagały się reakcji ze strony milczącego dworu, nowo wybrany premier Tony Blair stanął przed ciężką próbą. Musiał nie tylko załagodzić narastające napięcie społeczne, lecz przede wszystkim przekonać królową, Elżbietę II, ostoję konserwatyzmu do złamania nienaruszalnych zasad monarchii. Przekrocz grube mury... (Francja, Wielka Brytania, Włochy 2006)

Reżyseria: Stephen Frears
Obsada: Helen Mirren, Michael Sheen

Czas: 99min.
09:00
Kochać i być kochanym
Dramat/ Komedia
Plan emisji
Rozwiń opis
Mickey jest przedsiębiorcą, Danny (Henry Jaglom) - reżyserem. Bracia z pozoru zupełnie różni,  borykają się z tym samym problemem: nie wiedzą jak zbudować trwały związek. Danny postanawia zorganizować  walentynki w murach starego teatru, na które zaprasza wyłącznie ludzi samotnych. Chce nakręcić dokument, w którym zada gościom jedno pytanie: dlaczego jesteśmy samotni. W filmie pojawia się, po raz ostatni na ekranie, mistrz amerykańskiego kina - Orson Welles (USA 1987)

Reżyseria: Henry Jaglom
Obsada: Geraldine Baron, Stephen Bishop

Czas: 104min.
10:45
Ostatni Legion
sensacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
Rozdarty wojną wewnętrzną Rzym, staje się miastem, w którym panuje chaos i zniszczenie. Uwięzionemu przez rebeliantów, na wyspie Capri, cesarzowi udaje się uciec, dzięki pomocy swego nauczyciela Ambrosinusa (Sir Ben Kingsley) i legionisty Aureliusa (Colin Firth). Młody cesarz podejmuje się zadania odbudowania świetności dawnego imperium. Wyrusza więc z niewielką grupą żołnierzy do Bretanii, by odszukać ostatni rzymski legion i powrócić wraz z nim do Rzymu. (USA, Słowacja, Wielka Brytania, Włochy 2006)

Reżyseria: Doug Lefler
Obsada: Colin Firth, Ben Kingsley, Aishwaria Rai

Czas: 98min.
10:10
Jak zapunktować
Muzyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Kanadyjski musical. Farley Gordon (Noah Reid) jest 17-latkiem dorastającym pod czujnym okiem opiekuńczych rodziców. Ku ich zaniepokojeniu, chłopiec zostaje wielkim fanem ulicznego hokeja, w którego grze jest niezrównany. Wybitne zdolności Farley’a zostają zauważone przez łowcę talentów, który proponuje mu miejsce w profesjonalnej drużynie. Pasmo sportowych sukcesów nastolatka zaczyna wywierać nieoczekiwany wpływ na jego relację z przyjaciółką z dzieciństwa Eve, a oczekiwania ze strony trenera... (Kanada 2010)

Reżyseria: Michaeel McGowan
Obsada: John McDermott, Noah Reid, Hawksley Workman

Czas: 90min.
11:10
Rozbitkowie
komedia romantyczna, przygodowy
Plan emisji
Rozwiń opis
Osiemnastoletnia Jenny uważa się za największą fankę Jasona - gwiazdy rocka. Jest więc niezwykle podekscytowana faktem, że w tropikalnej miejscowości, gdzie pracuje w czasie wakacji, ma się on pojawić. Spróbujcie wyobrazić sobie jej radość, kiedy podczas podróży jachtem oboje wypadają za burtę i lądują na pewnej, jak wydaje się Jasonowi, bezludnej wyspie... Jenny, zna jednak prawdę, ale ponieważ chce mieć Jasona tylko dla siebie, postanawia zataić przed nim drobny szczegół... Wyspa wcale nie... (USA 2006)

Reżyseria: Randal Kleiser
Obsada: Chris Carmack, Amanda Bynes

Czas: 83min.
11:20
Tygrys i śnieg
komedia, melodramat, wojenny
Plan emisji
Rozwiń opis
Film opowiada historię Attilio De Giovanni (w tej roli Roberto Benigni), poety zakochanego bez pamięci w Vittorii (Nicoletta Braschi). Niestety, bez wzajemności. Jednak ekstrawagancki i żywiołowy poeta nie ma zamiaru dać za wygraną, a kolejne odrzucenia przez wybrankę jego serca zdają się nie robić na nim wrażenia. By zdobyć serce ukochanej Attilio nie zawaha się znaleźć w najbardziej komicznych i absurdalnych sytuacjach. Z rezultatem... nie zawsze tym oczekiwanym. (Włochy 2005)

Reżyseria: Roberto Benigni
Obsada: Roberto Benigni, Jean Reno

Czas: 109min.
11:25
Rytmy Bollywood
komedia
Plan emisji
Rozwiń opis
Sympatyczny Hindus, Raj znajduje się w dość przykrym momencie swojego życia. Kolejny nieudany casting taneczny, tragiczne rozstanie z dziewczyną oraz fakt, że rodzice starają się wyrzucić go z domu, nie nastrajają chłopaka pozytywnie. Życie nie idzie zgodnie z jego planem, aż do momentu, kiedy Raj poznaje Jyoti, starszą, atrakcyjną kobietę, które sugeruje mu, by rozpoczął szkołę tańca dla indyjskich kobiet. Z początku Raj niechętnie podchodzi do pomysłu, jednak zdaje sobie sprawę, że to... (USA 2009)

Reżyseria: Mehul Shah
Obsada: Sachin Bhatt, Lillete Dubey, Pooja Kumar

Czas: 109min.
11:30
Pięknotki na wojnie
komedia
Plan emisji
Rozwiń opis
Dwa francuskie miasteczka rywalizują ze sobą od zawsze. Podczas gdy Górne Charmoussey to jednen z najbardziej popularnych kurortów narciarskich, który kusi turystów pięknem i luksusem, Charmoussey leżące u podłoża gór od dawna zmaga się z poważnymi problemami finansowymi, gdyż niczym nie może przyciągnąć do siebie gości. Nienawidzące się miasteczka co krok wymyślają nowe sposoby, by się na sobie odegrać. Ich wzajemna niechęć sięga jednak apogeum, podczas dorocznych wyborów miss. Od 22 lat,... (Francja 2008)

Reżyseria: Patrice Leconte
Obsada: Benoît Poelvoorde, Olivia Bonamy, Jacques Mathou

Czas: 85min.
11:05
Jak zapunktować
Muzyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Kanadyjski musical. Farley Gordon (Noah Reid) jest 17-latkiem dorastającym pod czujnym okiem opiekuńczych rodziców. Ku ich zaniepokojeniu, chłopiec zostaje wielkim fanem ulicznego hokeja, w którego grze jest niezrównany. Wybitne zdolności Farley’a zostają zauważone przez łowcę talentów, który proponuje mu miejsce w profesjonalnej drużynie. Pasmo sportowych sukcesów nastolatka zaczyna wywierać nieoczekiwany wpływ na jego relację z przyjaciółką z dzieciństwa Eve, a oczekiwania ze strony trenera... (Kanada 2010)

Reżyseria: Michaeel McGowan
Obsada: John McDermott, Noah Reid, Hawksley Workman

Czas: 90min.
11:40
Rytmy Bollywood
komedia
Plan emisji
Rozwiń opis
Sympatyczny Hindus, Raj znajduje się w dość przykrym momencie swojego życia. Kolejny nieudany casting taneczny, tragiczne rozstanie z dziewczyną oraz fakt, że rodzice starają się wyrzucić go z domu, nie nastrajają chłopaka pozytywnie. Życie nie idzie zgodnie z jego planem, aż do momentu, kiedy Raj poznaje Jyoti, starszą, atrakcyjną kobietę, które sugeruje mu, by rozpoczął szkołę tańca dla indyjskich kobiet. Z początku Raj niechętnie podchodzi do pomysłu, jednak zdaje sobie sprawę, że to... (USA 2009)

Reżyseria: Mehul Shah
Obsada: Sachin Bhatt, Lillete Dubey, Pooja Kumar

Czas: 109min.
12:35
Romans (jak) z powieści
Komedia, Dramat, Romantyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Nate Shepard (Steve Guttenberg) jest początkującym pisarzem, zarabiającym na życie w agencji reklamowej. Pewnego dnia, czekając w jednym z nowojorskich barów na swoją dziewczynę, poznaje inteligentną i wrażliwą Jenny Sparks (Milena Govich). Niestety, Jenny jest związana z zamożnym i pewnym siebie Buddym. Sprawy przybierają nieoczekiwany obrót, gdy Buddy ginie z powodu przedawkowania narkotyków, a osamotniona Jenny postanawia wynająć pokój u porzuconego przez dziewczynę Nate’a. (USA 2011)

Reżyseria: Allie Dvorin
Obsada: Shannon Elizabeth, Julie Cavaliere, Steve Guttenberg

Czas: 88min.
12:35
Delikatność
komedia, romans
Plan emisji
Rozwiń opis
Piękna Nathalie po śmierci męża rzuca się w wir pracy. Po pewnym czasie zaprzyjaźnia się z Markusem, jej pracownikiem. Relacja pogłębia się. Jednak to nie spojrzenia innych ludzi, a ich własne zwątpienie i niepewność mogą spowodować rozpad czegoś, na czym im obojgu najbardziej zależy. (Francja 2011)

Reżyseria: David Foenkinos, Stéphane Foenkinos
Obsada: Audrey Tautou, François Damiens, Bruno Todeschini

Czas: 105min.
12:25
Spisek
kryminał, dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
W wyniku zamachu na Abrahama Lincolna, siedmiu mężczyzn i jedna kobieta zastają aresztowani i oskarżeni za spiskowanie w celu zabicia prezydenta, wiceprezydenta i sekretarza stanu. Mary Surratt jest właścicielką internatu, w którym John Wilkes Booth i inni spotkali się, by planować ataki. Teraz, świeżo upieczony prawnik, 28-letni Frederick Aiken, niechętnie zgadza się, by bronić Surratt przed sądem wojskowym. Kiedy sprawa się rozwija, adwokat zdaje sobie sprawę, że jego klientka może być... (USA 2010)

Reżyseria: Robert Redford
Obsada: Robin Wright, James McAvoy, Tom Wilkinson

Czas: 117min.
13:10
George i Fanchette - część 1
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
Historia George, pisarki, która opiekuje się młodą Fanchette, pracującą u niej analfabetką. Kiedy kobieta dowiaduje się o tym, że dziewczyna nie potrafi pisać ani czytać, stara się wprowadzić Fanchette w piękny świat słów. W tle poznajemy także rodzinne problemy pisarki, której relacje z córką z dnia na dzień wyglądają coraz gorzej… (Francja 2010)

Reżyseria: Jean-Daniel Verhaeghe
Obsada: Ariane Ascaride, Anaïs Demoustier, Raphaël Personnaz

Czas: 85min.
13:15
Rok, w którym Dolly Parton była moją mamą
komedia, dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
Jest połowa lat 70. Elisabeth to zwyczajna 11-latka z przedmieścia, która z niecierpliwością czeka na to, by być już prawdziwą nastolatką. Pewnego dnia, dziewczyna dowiaduje się, że jej całe dotychczasowe życie było jednym wielkim kłamstwem. Wyposażona tylko w swoją wyobraźnie, Elisabeth ucieka z domu, by znaleźć swoją prawdziwą tożsamość… (Kanada 2011)

Reżyseria: Tara Johns
Obsada: Dolly Parton, Gil Bellows, Julia Sarah Stone

Czas: 91min.
13:00
Superhero
komedia
Plan emisji
Rozwiń opis
Twórcy Strasznego Filmu przedstawiają największą satyrę na komiksowe opowieści wszech czasów. Poznaj Ricka Rickera (Drake Bell), aspołecznego nastolatka, który za sprawą ukąszenia radioaktywnej ważki z dnia na dzień przemienia się w superbohatera! Z mocami, których nie sposób okiełznać, Rick przyjmuje nową tożsamość i jako Dragonfly wyrusza na ulice chronić uciśnionych. Jego głównym przeciwnikiem jest wiodący podwójny żywot Lou Landers (Christopher McDonald), miliarder z umiejętnością... (USA 2008)

Reżyseria: Craig Mazin
Obsada: Drake Bell, Sara Paxton, Sara Paxton

Czas: 78min.
13:30
Niania w akcji
Komedia, Akcja
Plan emisji
Rozwiń opis
Fong Ka Ho (Jackie Chan) i Octopus (Louis Koo) są złodziejami. Dzięki temu stać ich na życie. Fong jest nałogowym hazardzistą więc siedzi w długach po uszy, na dotatek odwróciła się od niego rodzina. Octopus natomiast każde nowo ukradzione pieniądze przeznacza na bogatą kobietę, z którą się potajemnie spotyka przed żoną. Zdesperowani przyjaciele dostają szansę zarobienia dużej sumy. Muszą tylko ukraść dziecko znanego finansisty. Fong postanawia, że to będzie jego ostatnia misja.... (Hongkong 2006)

Reżyseria: Benny Chan
Obsada: Baoguo Chen, Biao Yuen, Charlene Choi, Jackie Chan, Louis Koo, Nicholas Tse, Teresa Carpio, Yuanyuan Gao

Czas: 121min.
14:05
Droga do raju
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
Mack Cameron (Timothy Bottoms) to aktor w średnim wieku, któremu wydaje się, że najlepsze w życiu i karierze ma już za sobą. Po długoletniej sławie gwiazdy filmu i telewizji, mężczyzna może pochwalić się bogactwem, dobrą reputacją i satysfakcjonującą przygodą z Hollywood. Jego kariera jednak, przyniosła mu nie tylko pozytywy, gdyż jego ciągła nieobecność w domu związana ze służbowymi wyjazdami, oddaliła go od ukochanej żony Liz (Meredith Baxter) i dwójki synów, którzy cierpieli przez brak... (USA 2005)

Reżyseria: Lorraine Senna
Obsada: Sheryl Lee, Dylan Patton, Timothy Bottoms

Czas: 87min.
14:40
George i Fanchette - część 2
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
Historia George, pisarki, która opiekuje się młodą Fanchette, pracującą u niej analfabetką. Kiedy kobieta dowiaduje się o tym, że dziewczyna nie potrafi pisać ani czytać, stara się wprowadzić Fanchette w piękny świat słów. W tle poznajemy także rodzinne problemy pisarki, której relacje z córką z dnia na dzień wyglądają coraz gorzej… (Francja 2010)

Reżyseria: Jean-Daniel Verhaeghe
Obsada: Ariane Ascaride, Anaïs Demoustier, Raphaël Personnaz

Czas: 87min.
14:50
Zanim powiesz: „Tak!”
komedia, dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
George Murray nie widzi nic innego w życiu poza swoją narzeczoną Jane. Kobieta natomiast ma mieszane uczucia, co do ślubu, ze względu na swoje poprzednie małżeństwo z Doug’iem, który złamał jej serce. George marzy, aby cofnąć czas do momentu, zanim Jane poślubiła byłego męża. Jego życzenie spełnia się. Nagle George przenosi się w czasie. Jest na kilka dni przed ślubem Jane i Douga. George musi przekonać kobietę, że to on jest miłością jej życia i to za niego powinna wyjść za mąż. Każda... (USA 2009)

Reżyseria: Paul Fox
Obsada: David Sutcliffe, Jennifer Westfeldt, Lauren Holly

Czas: 86min.
14:20
Biblia Króla Jakuba - Księga, która odmieniła świat
dokument
Plan emisji
Rozwiń opis
Uznany aktor, John Rhys-Davies odwiedza zabytki, ukazuje relikwie, zabiera nas w podróż do ciemnych czasów, by odkryć fascynującą opowieść o świętych i grzesznikach, o władzy i pasji. (UK 2011)

Reżyseria: Norman Stone
Obsada: James Bryce, Paola Dionisotti, John Gillespie

Czas: 90min.
14:25
Oskar i Pani Róża
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
Podsłuchawszy rozmowę pomiędzy doktorem a rodzicami, 10-letni Oskar dowiaduje się prawdy, której nikt nie miał odwagi mu powiedzieć. Chłopcu pozostało tylko kilka tygodni życia. Przestraszony i zły, Oskar odmawia rozmowy ze wszystkim, oprócz jednej kobiety, pani Róży, którą spotyka na szpitalnym korytarzu. Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Pani Róża, wykorzystując wszystkie swoje zdolności, pragnie dać chłopcu szczególny czas, by mógł żyć szczęśliwy do końca. (Francja, Belgia, Kanada 2009)

Reżyseria: Eric-Emmanuel Schmitt
Obsada: Michèle Laroque, Amir Ben Abdelmoumen, Max von Sydow

Czas: 101min.
14:25
Coco Chanel - część 2
Historyczny, Romans
Plan emisji
Rozwiń opis
Po wielkim sukcesie kinowym filmu COCO CHANEL (dystr. SPInka) z Audrey Tautou w roli głównej, czas na kolejną, bardziej szczegółową odsłonę życia jednej z najsławniejszych kobiet świata. Dwuczęściowy mini serial telewizyjny p.t. ,,COCO CHANEL” (z 2008 r., reż. Christian Duguay) z Shirley MacLaine (Stalowe Magnolie, Czułe Słówka, Pocztówki znad Krawędzi) i Malcolmem McDowellem (Szczęśliwy Człowiek, Gracz), obejmujący zarówno wczesne lata życia legendarnej projektantki mody, jak i fascynujący... (Francja , Wielka Brytania , Włochy 2009)

Reżyseria: Christian Duguay
Obsada: Shirley MacLaine, Malcolm McDowell, Barbora Bobulova

Czas: 90min.
15:35
Aktorki
komedia, dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
Marcelline to samotna kobieta w średnim wieku, której całym życiem jest teatr. Aktorka przymierza się teraz do roli w nowej sztuce. Reżyser przedstawienia zapewnia ją, że kobieta będzie wielką gwiazdą tego przedsięwzięcia. Marcelline zostaje przedstawiona asystentce reżysera, Nathalie. Okazuje się, że kobiety znają się z lat młodości, kiedy razem występowały w pewnym dramacie. Nathalie żali się Marcelline, że musiała porzucić aktorstwo dla swojej rodziny. Kobiety z podziwem patrzą jedna na... (Francja 2007)

Reżyseria: Valeria Bruni Tedeschi
Obsada: Valeria Bruni Tedeschi, Noémie Lvovsky, Louis Garrel

Czas: 103min.
15:55
Spisek
kryminał, dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
W wyniku zamachu na Abrahama Lincolna, siedmiu mężczyzn i jedna kobieta zastają aresztowani i oskarżeni za spiskowanie w celu zabicia prezydenta, wiceprezydenta i sekretarza stanu. Mary Surratt jest właścicielką internatu, w którym John Wilkes Booth i inni spotkali się, by planować ataki. Teraz, świeżo upieczony prawnik, 28-letni Frederick Aiken, niechętnie zgadza się, by bronić Surratt przed sądem wojskowym. Kiedy sprawa się rozwija, adwokat zdaje sobie sprawę, że jego klientka może być... (USA 2010)

Reżyseria: Robert Redford
Obsada: Robin Wright, James McAvoy, Tom Wilkinson

Czas: 117min.
15:35
Coco Chanel
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
Fascynujący portret  legendarnej Coco Chanel, rewolucyjnej dyktatorki mody.  To ona pozwoliła kobietom nosić krótkie fryzury, sztuczną biżuterię oraz spodnie. Stworzyła wzór ekstremalnej elegancji z nieśmiertelną "małą czarną" na czele oraz najbardziej uwodzicielski zapach na świecie - Chanel Nr 5. Szokujące przeżycia pozornie chłodnej i żądnej sukcesu kobiety, której najgłębiej skrywaną potrzebą okazała się potrzeba prawdziwej miłości, a samotność była równie wielka jak jej sława.... (Francja 2008)

Reżyseria: Anne Fontaine
Obsada: Audrey Tatou

Czas: 106min.
16:10
Coco Chanel
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
Fascynujący portret  legendarnej Coco Chanel, rewolucyjnej dyktatorki mody.  To ona pozwoliła kobietom nosić krótkie fryzury, sztuczną biżuterię oraz spodnie. Stworzyła wzór ekstremalnej elegancji z nieśmiertelną "małą czarną" na czele oraz najbardziej uwodzicielski zapach na świecie - Chanel Nr 5. Szokujące przeżycia pozornie chłodnej i żądnej sukcesu kobiety, której najgłębiej skrywaną potrzebą okazała się potrzeba prawdziwej miłości, a samotność była równie wielka jak jej sława.... (Francja 2008)

Reżyseria: Anne Fontaine
Obsada: Audrey Tatou

Czas: 106min.
16:20
Romans (jak) z powieści
Komedia, Dramat, Romantyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Nate Shepard (Steve Guttenberg) jest początkującym pisarzem, zarabiającym na życie w agencji reklamowej. Pewnego dnia, czekając w jednym z nowojorskich barów na swoją dziewczynę, poznaje inteligentną i wrażliwą Jenny Sparks (Milena Govich). Niestety, Jenny jest związana z zamożnym i pewnym siebie Buddym. Sprawy przybierają nieoczekiwany obrót, gdy Buddy ginie z powodu przedawkowania narkotyków, a osamotniona Jenny postanawia wynająć pokój u porzuconego przez dziewczynę Nate’a. (USA 2011)

Reżyseria: Allie Dvorin
Obsada: Shannon Elizabeth, Julie Cavaliere, Steve Guttenberg

Czas: 88min.
16:10
George i Fanchette - część 1
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
Historia George, pisarki, która opiekuje się młodą Fanchette, pracującą u niej analfabetką. Kiedy kobieta dowiaduje się o tym, że dziewczyna nie potrafi pisać ani czytać, stara się wprowadzić Fanchette w piękny świat słów. W tle poznajemy także rodzinne problemy pisarki, której relacje z córką z dnia na dzień wyglądają coraz gorzej… (Francja 2010)

Reżyseria: Jean-Daniel Verhaeghe
Obsada: Ariane Ascaride, Anaïs Demoustier, Raphaël Personnaz

Czas: 85min.
16:00
Anthony Zimmer
thriller
Plan emisji
Rozwiń opis
„Anthony Zimmer” to historia dwóch mężczyzn i kobiety wplątanych w tajemniczą intrygę kryminalną i uwikłanych w sieć erotycznych zależności. Budową filmu rządzi zasada, w myśl której widz sam musi rozwiązać zagadkę. Anthony Zimmer, geniusz finansowych machinacji, jest poszukiwany przez policję na całym świecie. Nikt nie wie jak wygląda, ale jeden z policjantów, Akerman, wie więcej niż pozostali. Wie, że Zimmer zaryzykuje wszystko, by ponownie spotkać się z Chiarą .Tuż przed umówionym... (Francja 2005)

Reżyseria: Jérôme Salle
Obsada: Sophie Marceau, Yvan Attal, Sami Frey, Daniel Olbrychski

Czas: 85min.
17:20
Opowieści z ławeczki
komedia
Plan emisji
Rozwiń opis
Francuski reżyser Bruno Podalydès w swoim filmie przedstawia równocześnie trzy interesujące historie, które dzieją się w jednym mieście. Poznajemy mężczyznę, który jest samotnym pracownikiem biura i w dość niekonwencjonalny sposób obwieszcza światu, że czuje się opuszczony. Śledzimy losy zwaśnionych rodzin i par, które żyją zabieganym mieście oraz przyglądamy się relacjom stworzonym przez pracowników i klientów pewnego osiedlowego sklepu. Typowa francuska komedia, która przedstawia przekrój... (Francja 2009)

Reżyseria: Bruno Podalydès
Obsada: Florence Muller, Ridan, Jérôme Paret

Czas: 109min.
17:50
Wiadomość zza światów
familijny
Plan emisji
Rozwiń opis
Peyton MacGruder to dziennikarka, która pracuje dla lokalnej gazety. Są święta a w redakcji odbywa się zebranie, na którym kobieta dowiaduje się, że według głosowania czytelników jej kolumna jest najmniej interesująca. W momencie, kiedy redaktor ostrzega Peyton, by postarała się zmienić styl swoich artykułów, cały świat obiega informacja, że nastąpiła katastrofa samolotu, w której zginęli wszyscy pasażerowie. Jeden z kolegów Peyton stracił w tym wypadku bliską sobie osobę i zastanawia się,... (USA 2007)

Reżyseria: Douglas Barr
Obsada: Genie Francis, Ted McGinley, Rick Roberts, Genelle Williams

Czas: 83min.
17:55
Rozbitkowie
komedia romantyczna, przygodowy
Plan emisji
Rozwiń opis
Osiemnastoletnia Jenny uważa się za największą fankę Jasona - gwiazdy rocka. Jest więc niezwykle podekscytowana faktem, że w tropikalnej miejscowości, gdzie pracuje w czasie wakacji, ma się on pojawić. Spróbujcie wyobrazić sobie jej radość, kiedy podczas podróży jachtem oboje wypadają za burtę i lądują na pewnej, jak wydaje się Jasonowi, bezludnej wyspie... Jenny, zna jednak prawdę, ale ponieważ chce mieć Jasona tylko dla siebie, postanawia zataić przed nim drobny szczegół... Wyspa wcale nie... (USA 2006)

Reżyseria: Randal Kleiser
Obsada: Chris Carmack, Amanda Bynes

Czas: 83min.
17:40
George i Fanchette - część 2
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
Historia George, pisarki, która opiekuje się młodą Fanchette, pracującą u niej analfabetką. Kiedy kobieta dowiaduje się o tym, że dziewczyna nie potrafi pisać ani czytać, stara się wprowadzić Fanchette w piękny świat słów. W tle poznajemy także rodzinne problemy pisarki, której relacje z córką z dnia na dzień wyglądają coraz gorzej… (Francja 2010)

Reżyseria: Jean-Daniel Verhaeghe
Obsada: Ariane Ascaride, Anaïs Demoustier, Raphaël Personnaz

Czas: 87min.
17:30
Spisek
kryminał, dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
W wyniku zamachu na Abrahama Lincolna, siedmiu mężczyzn i jedna kobieta zastają aresztowani i oskarżeni za spiskowanie w celu zabicia prezydenta, wiceprezydenta i sekretarza stanu. Mary Surratt jest właścicielką internatu, w którym John Wilkes Booth i inni spotkali się, by planować ataki. Teraz, świeżo upieczony prawnik, 28-letni Frederick Aiken, niechętnie zgadza się, by bronić Surratt przed sądem wojskowym. Kiedy sprawa się rozwija, adwokat zdaje sobie sprawę, że jego klientka może być... (USA 2010)

Reżyseria: Robert Redford
Obsada: Robin Wright, James McAvoy, Tom Wilkinson

Czas: 117min.
17:25
Zanim powiesz: „Tak!”
komedia, dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
George Murray nie widzi nic innego w życiu poza swoją narzeczoną Jane. Kobieta natomiast ma mieszane uczucia, co do ślubu, ze względu na swoje poprzednie małżeństwo z Doug’iem, który złamał jej serce. George marzy, aby cofnąć czas do momentu, zanim Jane poślubiła byłego męża. Jego życzenie spełnia się. Nagle George przenosi się w czasie. Jest na kilka dni przed ślubem Jane i Douga. George musi przekonać kobietę, że to on jest miłością jej życia i to za niego powinna wyjść za mąż. Każda... (USA 2009)

Reżyseria: Paul Fox
Obsada: David Sutcliffe, Jennifer Westfeldt, Lauren Holly

Czas: 86min.
18:00
Moja lista osób do odstrzału
Komedia, Romantyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Charlotte Murphy (Shirly Brener) jest inteligentną i atrakcyjną kobietą, która zmaga się z trudnościami w radzeniu sobie z gniewem. Gdy terapeutka namawia ją do prowadzenia dziennika, Charlotte spisuje w nim listę ludzi, którym życzy śmierci. W międzyczasie postanawia zacząć umawiać się na randki z mężczyznami poznanymi online. Po kilku nieudanych spotkaniach trafia na Lyle’a Wilkesa (Joey Lawrence) i jest już pewna, że to mężczyzna dla niej idealny. Nie zdaje sobie sprawy, że Lyle zarabia... (USA 2011)

Reżyseria: Minh Collins
Obsada: Shirly Brener, Joey Lawrence, Andrea Evans

Czas: 88min.
18:55
Fame
musical, komedia, dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
Wznowiona wersja narodzonego Oscarem musicalu z 1980 roku. Film opowiada o studentach nowojorskiej akademii sztuki, którzy nie bojąc się ciężkiej pracy, dążą do spełnienia własnych marzeń. Młodzież poznaje różne style występowania publicznego. Poczynając od tańca, poprzez śpiew aż do aktorstwa. Każde z nich dając z siebie wszystko, marzy by pewnego dnia zyskać sławę i zostać utalentowaną gwiazdą. (USA 2009)

Reżyseria: Kevin Tancharoen
Obsada: Kelsey Grammer, Bebe Neuwirth, Megan Mullally

Czas: 102min.
19:10
Tygrys i śnieg
komedia, melodramat, wojenny
Plan emisji
Rozwiń opis
Film opowiada historię Attilio De Giovanni (w tej roli Roberto Benigni), poety zakochanego bez pamięci w Vittorii (Nicoletta Braschi). Niestety, bez wzajemności. Jednak ekstrawagancki i żywiołowy poeta nie ma zamiaru dać za wygraną, a kolejne odrzucenia przez wybrankę jego serca zdają się nie robić na nim wrażenia. By zdobyć serce ukochanej Attilio nie zawaha się znaleźć w najbardziej komicznych i absurdalnych sytuacjach. Z rezultatem... nie zawsze tym oczekiwanym. (Włochy 2005)

Reżyseria: Roberto Benigni
Obsada: Roberto Benigni, Jean Reno

Czas: 109min.
19:30
Miłosne zapiski
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
Film ukazujący historię dwojga ludzi, którzy porwani w wir namiętności spędzają ze sobą noc oraz konsekwencje związane z krótką chwilą zapomnienia. Nora Flannery (Laura Leighton) to krytyk muzyki poważnej, Jamie Derringer (Antonio Cupo) jest natomiast utalentowanym i popularnym muzykiem country. Kiedy ci dwoje poddają się uczuciu rozkoszy, spędzają ze sobą z pozoru niezobowiązaującą pełną namiętności, pasji, żaru i szaleństwa noc. Jednak na tym jednym razie ich znajomość się nie może... (Kanada 2007)

Reżyseria: David Weaver
Obsada: Laura Leighton, Antonio Cupo, Ellie Harvie

Czas: 86min.
19:15
Oskar i Pani Róża
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
Podsłuchawszy rozmowę pomiędzy doktorem a rodzicami, 10-letni Oskar dowiaduje się prawdy, której nikt nie miał odwagi mu powiedzieć. Chłopcu pozostało tylko kilka tygodni życia. Przestraszony i zły, Oskar odmawia rozmowy ze wszystkim, oprócz jednej kobiety, pani Róży, którą spotyka na szpitalnym korytarzu. Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Pani Róża, wykorzystując wszystkie swoje zdolności, pragnie dać chłopcu szczególny czas, by mógł żyć szczęśliwy do końca. (Francja, Belgia, Kanada 2009)

Reżyseria: Eric-Emmanuel Schmitt
Obsada: Michèle Laroque, Amir Ben Abdelmoumen, Max von Sydow

Czas: 101min.
19:20
Królowa
Biograficzny/dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
Latem 1997 roku wiadomość o śmierci księżnej Diany wstrząsnęła brytyjską opinią publiczną. Kiedy prasa zaczęła atakować rodzinę królewską, a tłumy składające hołd zmarłej coraz głośniej domagały się reakcji ze strony milczącego dworu, nowo wybrany premier Tony Blair stanął przed ciężką próbą. Musiał nie tylko załagodzić narastające napięcie społeczne, lecz przede wszystkim przekonać królową, Elżbietę II, ostoję konserwatyzmu do złamania nienaruszalnych zasad monarchii. Przekrocz grube mury... (Francja, Wielka Brytania, Włochy 2006)

Reżyseria: Stephen Frears
Obsada: Helen Mirren, Michael Sheen

Czas: 99min.
19:10
Coco Chanel
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
Fascynujący portret  legendarnej Coco Chanel, rewolucyjnej dyktatorki mody.  To ona pozwoliła kobietom nosić krótkie fryzury, sztuczną biżuterię oraz spodnie. Stworzyła wzór ekstremalnej elegancji z nieśmiertelną "małą czarną" na czele oraz najbardziej uwodzicielski zapach na świecie - Chanel Nr 5. Szokujące przeżycia pozornie chłodnej i żądnej sukcesu kobiety, której najgłębiej skrywaną potrzebą okazała się potrzeba prawdziwej miłości, a samotność była równie wielka jak jej sława.... (Francja 2008)

Reżyseria: Anne Fontaine
Obsada: Audrey Tatou

Czas: 106min.
19:30
Casanova po przejściach
Komedia
Plan emisji
Rozwiń opis
Murray (Woody Allen) jest właścicielem niewielkiego nowojorskiego antykwariatu, który popada w bankructwo. Pewnego dnia podczas rozmowy z zaprzyjaźnioną lekarką (Sharon Stone) uświadamia sobie, że na problemy finansowe jest pewien sprawdzony i stary jak świat sposób. Przedstawia pomysł swojemu młodszemu przyjacielowi Fioravante (John Turturro) i… zakłada męską agencję towarzyską. Szybko okazuje się, że sympatyczny i czuły Fioravante jest idealnym towarzyszem dla spragnionych zainteresowania... (USA 2013)

Reżyseria: John Turturro
Obsada: Woody Allen, Sofia Vergara, Liev Schreiber, Sharon Stone, John Turturro, Vanessa Paradis

Czas: 86min.
20:40
1911
Przygodowy, wojenny
Plan emisji
Rozwiń opis
Dramat historyczny z rozmachem przedstawiający Chiny na początku XX wieku. Kraj, w którym rządy sprawuje małoletni cesarz Puyi oraz cesarzowa Longyu (Joan Chen), przechodzi przez liczne kryzysy. Nieudane reformy, agresja obcego państwa oraz zła sytuacja ekonomiczna ludności doprowadzają do powstań przeciwko dynastii Qing. Na czele ruchu zbrojnego stają Huang Xing (Jackie Chan) oraz Sun Yat-Sen (Winston Chao). Dzięki ich zabiegom udaje się doprowadzić do powstania pierwszej republiki w Azji. (Hong Kong. Chiny 2011)

Reżyseria: Jackie Chan, Zhang Li
Obsada: Jackie Chan, Winston Chao, Li Bingbing, Joan Chen

Czas: 95min.
21:00
Vera Drake
dramat społeczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Vera Drake mieszka w Londynie. Są lata 50. Vera pracuje jako sprzątaczka, zajmuje się domem i rodziną. Jest wspaniałą matką i osobą, ciepłą, mądrą, wzbudzającą zaufanie. Jej życie ma jednak inną stronę. Vera przeprowadza aborcje. Nie robi tego dla zysku, jej pacjentki nie dają jej ani grosza. Robi to z dobroci serca, bo żal jej młodych dziewcząt i kobiet, które zaszły w niechcianą ciążę. Aborcja w Anglii jest nielegalna. Tajemnica Very zostaje odkryta, kiedy nie udaje się zabieg i pacjentka... (Francja, Nowa Zelandia, Wielka Brytania 2004)

Reżyseria: Mike Leigh
Obsada: Imelda Staunton, Richard Graham, Eddie Marsan

Czas: 120min.
21:00
Kolejny rok
komedia, dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
Tom i Gerri to szczęśliwe małżeństwo, które wchodzi w jesień swojego życia. Geolog i psychoterapeutka mają dorosłego już syna, Joe, prawnika, który ku rozczarowaniu matki, nie założył jeszcze własnej rodziny. Współpracownica Gerri, Marry przechodzi przez ciężki okres w swoim życiu. Po tym, jak zostawił ją mąż, kobieta zaczęła topić swoje smutki w winie. Gerri, próbuje pomóc koleżance, jednak ku jej zaskoczeniu, Marry zaczyna otwarcie flirtować z 20 lat młodszym Joe. (UK 2010)

Reżyseria: Mike Leigh
Obsada: Jim Broadbent, Ruth Sheen, Lesley Manville

Czas: 124min.
21:00
Wieczór panieński
Komedia, Romans
Plan emisji
Rozwiń opis
Becky (Rebel Wilson) oznajmia Regan (Kirsten Dunst) – jednej ze swoich koleżanek ze szkolnych lat, że wychodzi za mąż. Oznacza to tylko jedno: przed ślubem koniecznie musi odbyć się wieczór panieński. Informacja szybko dociera do pozostałych koleżanek: Geny (Lizzy Caplan) i Katie (Isla Fisher). Impreza szybko zamienia się w niekontrolowaną balangę. Choć to wieczór zorganizowany dla przyszłej panny młodej, nie bawi się ona najlepiej. Podczas imprezy dziewczyny dowiadują się wiele – zbyt wiele... (USA 2012)

Reżyseria: Leslye Headland
Obsada: Kirsten Dunst, Rebel Wilson, Lizzy Caplan

Czas: 84min.
21:00
Chromofobia
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
Każda rodzina ma sekrety. Sekrety rodziny Markusa Aylesbury’ego są szczególne. On jest wziętym prawnikiem, żyje tylko pracą. Jego żona ma nałóg robienia zakupów, a ośmioletni syn duże problemy psychiczne. Jego ojciec chrzestny leży w szpitalu pobity prawie na śmierć. Ojciec Markusa żąda od syna więcej, niż ten może ofiarować, a jego przybrana matka kocha tylko psy. W to wszystko wplątana jest prostytutka i jej sekrety. Chromofobia to lęk przed kolorami. Na tę chorobę cierpią wszyscy... (Francja, USA, Wielka brytania 2005)

Reżyseria: Martha Fiennes
Obsada: Ben Chaplin, Penélope Cruz, Ralph Fiennes

Czas: 134min.
21:00
Jak stracić przyjaciół
Biograficzny, Komedia , Dramat, Romantyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Komedia opowiadająca o brytyjskim dziennikarzu Sidney’u Youngu (Kelan Pannell), który robi karierę w amerykańskim czasopiśmie o gwiazdach i show-biznesie. Young – znudzony swoją pracą intelektualista – niespodziewanie dostaje ciekawą propozycję. Wyjeżdża do Nowego Jorku, by tam zostać dziennikarzem w prestiżowym magazynie „Sharps”, a jego nowym szefem jest legendarny Clayton Harding (Jeff Bridges). Young szybko orientuje się, że aby odnaleźć się w bezwzględnym świecie show-biznesu, musi... (Wielka Brytania 2008)

Reżyseria: Robert B. Weide
Obsada: Kelan Pannell, Janette Scott, Simon Pegg

Czas: 106min.
21:00
Trzy dni
Kryminał, Dramat, Sci-Fi, Thriller
Plan emisji
Rozwiń opis
Trzymający w napięciu film katastroficzny produkcji hiszpańskiej. Świat obiega informacja, że do Ziemi zbliża się ogromny meteoryt. Próby jego unicestwienia w przestrzeni kosmicznej nie powiodły się i meteoryt uderzy w Ziemię w przeciągu 72 godzin. Ludzie różnie reagują w obliczu zbliżającego się końca świata. Jedni zmagają się ze swoimi słabościami, inni zdają się nie zauważać katastrofy, która ma nastąpić. (Hiszpania 2008)

Reżyseria: F. Javier Gutierrez
Obsada: Victor Clavijo, Mariana Cordero, Eduard Fernandez

Czas: 93min.
22:25
Świat według Barney'a
komedia, dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
Podróż przez życie i wspomnienia Barney’a Panofsky’ego. Producent, wierny fanatyk hokeja, amator alkoholu i innych używek dawno przekroczył już 60. rok życia. Teraz razem z nim, możemy przyjrzeć się jak jego sukcesy, gafy i niepowodzenia odbiły się na jego myśleniu, w momencie kiedy ostatni rozdział egzystencji puka do jego drzwi. (Kanada, Włochy 2010)

Reżyseria: Richard J. Lewis
Obsada: Paul Giamatti, Rosamund Pike, Jake Hoffman

Czas: 128min.
22:50
Drugie życie króla
Czarna komedia, Dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
Wallace Avery (Colin Firth) nie znosi swojej pracy i byłej żony, a syn go nienawidzi. Mężczyzna chce zacząć wszystko od początku. Pozoruje własne samobójstwo, żeby odciąć się od przeszłości. Po przybraniu nowego nazwiska – już jako Arthur Newman – poznaje czarującą Mike(Emily Blunt), kobietę po przejściach, która też pragnie zapomnieć o wszystkim, co ją dotychczas spotkało. Arthur i Mike zakochują się w sobie i postanawiają wspólnie zasmakować szczęścia. Włamują się do pustych domów, by... (USA 2013)

Reżyseria: Dante Ariola
Obsada: Colin Firth, Emily Blunt

Czas: 89min.
22:35
Bij i wiej
Komedia, romans, akcja
Plan emisji
Rozwiń opis
Charlie Bronson (Dax Shepard) jest byłym przestępcą, który po aresztowaniu za napad na bank zostaje objęty programem ochrony świadków. Jego dziewczyna Annie Bean (Kristen Bell) jest profesorem na wyższej uczelni oraz specjalistką w dziedzinie bezkonfliktowych rozwiązań problemu przemocy. Gdy na Uniwersytecie Kalifornijskim zostaje otwarty program w tym kierunku, szefowa Annie daje jej propozycję nie do odrzucenia – pod groźbą utraty pracy musi pojechać do Los Angeles i zgłosić swoja... (USA 2012)

Reżyseria: David Palmer, Dax Shepard
Obsada: Bradley Cooper, Tom Arnold, Kristen Bell

Czas: 96min.
22:20
Zagubiony czas
Romantyczny, wojenny
Plan emisji
Rozwiń opis
Film nakręcony na podstawie autentycznych wydarzeń. Auschwitz, rok 1944. Pośród terroru i ludzkiego cierpienia między dwojgiem więźniów rozkwita miłość. Tomasz (Mateusz Damięcki) jest Polakiem i więźniem politycznym. Hanna Silberstein (Alice Dwyer) to Żydówka, właściwie pozbawiona szansy na przetrwanie. Aby ratować ukochaną i siebie, Tomasz przygotowuje ryzykowny plan ucieczki i wydostaje ich dwoje z obozu. Niestety, w wyniku nieprzewidywalnych wydarzeń końca wojny zakochani zostają... (Niemcy 2011)

Reżyseria: Anna Justice
Obsada: Alice Dwyer, Dagmar Manzel, Mateusz Damiecki

Czas: 107min.
23:05
Satin
Komedia, Dramat, Muzyczny, Romantyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Jack Satin (Hamilton von Watts) jest artystą estradowym, który traci pracę i zmuszony jest opuścić Las Vegas. Postanawia poszukać szczęścia w Atlantic City, lecz jego samochód psuje się w drodze i Jack zamiast do metropolii trafia do małej, spokojnej mieściny. Tu poznaje dawną legendę jazzu Doca Bishopa (Robert Guillaume), który zarabia jako mechanik samochodowy, oraz sympatyczną barmankę Lauren (Melissa Joan Hart), która sprawia, że serce piosenkarza zaczyna bić szybciej. Gdy Doc zachęca... (USA 2011)

Reżyseria: Christopher Olness
Obsada: Hamilton von Watts, Melissa Joan Hart, Michael Cudlitz

Czas: 81min.
23:05
Uwaga, kobiety!
komedia, romans
Plan emisji
Rozwiń opis
Paula, Betty, Charlotte i Sandy to cztery przyjaciółki w różnym wieku, które pracują dla jednaj z najważniejszych gazet we Francji. Kobiety przeżywają ostatnio nie najlepsze chwile i pragną zmienić coś w swoim życiu. Najstarsza z nich, Paula jest dokumentalistką. Charlotte to rozwódka i samotna matka małego chłopca. Sandy, osiemnastoletnia dziewczyna, która nadal mieszka w rodzinnym domu oraz Betty, singielka i fotografka, która dużo podróżuje. Pewnego dnia, Betty proponuje swoim koleżankom... (Francja 2009)

Reżyseria: Michèle Rosier
Obsada: Audrey Dana, Claude Degliame, Sarah Grappin

Czas: 78min.
23:15
Wieczór panieński
Komedia, Romans
Plan emisji
Rozwiń opis
Becky (Rebel Wilson) oznajmia Regan (Kirsten Dunst) – jednej ze swoich koleżanek ze szkolnych lat, że wychodzi za mąż. Oznacza to tylko jedno: przed ślubem koniecznie musi odbyć się wieczór panieński. Informacja szybko dociera do pozostałych koleżanek: Geny (Lizzy Caplan) i Katie (Isla Fisher). Impreza szybko zamienia się w niekontrolowaną balangę. Choć to wieczór zorganizowany dla przyszłej panny młodej, nie bawi się ona najlepiej. Podczas imprezy dziewczyny dowiadują się wiele – zbyt wiele... (USA 2012)

Reżyseria: Leslye Headland
Obsada: Kirsten Dunst, Rebel Wilson, Lizzy Caplan

Czas: 84min.
00:30
Patologia
thriller
Plan emisji
Rozwiń opis
Ted Grey, najlepszy absolwent patologii na Uniwersytecie Harvarda, dostaje się do prestiżowego centrum. Bada tam przyczyny śmierci ludzi, często bardzo trudne do wyjaśnienia. Jego wiedza i zdolność wyciągania wniosków budzą szacunek. Ted zaczyna przyjaźnić się z najlepszymi patologami. Wkrótce okazuje się, że próbują oni popełnić morderstwo doskonałe. Ted musi zrobić wszystko, żeby okazać się lepszym od nich. Inaczej sam zginie. (USA 2008)

Reżyseria: Marc Schölermann
Obsada: Milo Ventimiglia, Michael Weston, Lauren Lee Smith

Czas: 91min.
00:25
Bazyl - człowiek z kulą w głowie
komedia
Plan emisji
Rozwiń opis
Przewrotna francuska komedia twórców „Amelii” opowiada historię postrzelonego w głowę Bazyla, który resztę swoich dni postanawia spędzić na zemście na producentach broni. Pewnego dnia, mężczyzna zostaje postrzelony, a kula pozostaje w jego mózgu. Przyszłość Bazyla jest niepewna, gdyż każdy jego dzień, może być tym ostatnim. Wiedząc, że nie ma dużo czasu, mężczyzna decyduje się na poświęcenie reszty dni na walkę z bronią. Lądując na ulicy, Bazyl zapoznaje się z miejscowymi kloszardami, którzy... (Francja 2009)

Reżyseria: Jean-Pierre Jeunet
Obsada: Dany Boon, André Dussollier, Nicolas Marié

Czas: 100min.
00:35
Wesele Jenny
Romans, Komedia
Plan emisji
Rozwiń opis
W miasteczku, z którego pochodzi Jenny, nikt nie może zrozumieć, dlaczego ta najładniejsza i najbardziej popularna dziewczyna ciągle nie wyszła za mąż. Niektórzy podejrzewają, że pewnie potajemnie wzięła ślub z mężczyzną z innego miasta, w którym od pewnego czasu mieszka. Rodzice Jenny bardzo chcą, żeby ich córka wreszcie się ustatkowała. Jednak gdy dziewczyna pewnego dnia ogłasza, że się zaręczyła, nikt się nie spodziewa, kto jest jej wybrankiem. (USA 2015)

Reżyseria: Mary Agnes Donoghue
Obsada: Katherine Heigl

Czas: 90min.
00:40
Wesele Jenny
Romans, Komedia
Plan emisji
Rozwiń opis
W miasteczku, z którego pochodzi Jenny, nikt nie może zrozumieć, dlaczego ta najładniejsza i najbardziej popularna dziewczyna ciągle nie wyszła za mąż. Niektórzy podejrzewają, że pewnie potajemnie wzięła ślub z mężczyzną z innego miasta, w którym od pewnego czasu mieszka. Rodzice Jenny bardzo chcą, żeby ich córka wreszcie się ustatkowała. Jednak gdy dziewczyna pewnego dnia ogłasza, że się zaręczyła, nikt się nie spodziewa, kto jest jej wybrankiem. (USA 2015)

Reżyseria: Mary Agnes Donoghue
Obsada: Katherine Heigl

Czas: 90min.
00:20
Kłopoty z Dee Dee
komedia
Plan emisji
Rozwiń opis
Przez ostatnie 15 lat, Dee Dee Rutherford, dziewczyna o nieprzeciętnie żywiołowej osobowości i jej ojciec, biznesmen cieszący się własną firmą, żyli ze sobą nie umiejąc się zupełnie dogadać. Córka nigdy nie mogła odkryć tego, czy jej tata tak naprawdę od niej chce. Teraz, w przeddzień jego odejścia na emeryturę, mężczyzna postanawia dopiąć wszystko w swoim życiu na ostatni guzik i pragnie zrobić ze swojej niesfornej córki, prawdziwą kobietę. Ojciec szybko zdaje sobie sprawę z tego, że jego... (USA 2005)

Reżyseria: Mike Meiners
Obsada: Lisa Ann Walter, Kurtwood Smith, Mason Gamble

Czas: 78min.
00:15
Dzika krew
dramat, romans
Plan emisji
Rozwiń opis
Oparta na faktach opowieść o słynnej parze włoskich aktorów, oskarżonych o kolaborację z Niemcami. Valenti i Ferida, kochankowie na ekranie i w życiu. Nienawidzeni i kochani w całych faszystowskich Włoszech. Połączyła ich wielka namiętność, pasja życia i zamiłowanie do skandali. Po wojnie oskarżono ich o zdradę. Valenti i Ferida odrzucili każdy zarzut, twierdząc, że zrodził się on z zazdrości. Wydano jednak wyrok… (Włochy, Francja 2008)

Reżyseria: Marco Tullio Jordana
Obsada: Monica Bellucci, Alessio Boni, Luca Zingaretti

Czas: 148min.
00:10
Schronienie
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
Mousse i Louis to zakochana w sobie piękna para. Narkotyki zrujnowały jednak ich cudowne życie. Kiedy pewnego razu po przedawkowaniu, Louise umiera, zagubiona Mousse zostaje sama. Niedługo potem, kobieta dowiaduje się, że jest w ciąży. Przestraszona, ucieka do domu z dala od Paryża. Kilka miesięcy później do jej schronienia dołącza brat Louise’a. (Francja 2009)

Reżyseria: François Ozon
Obsada: Isabelle Carré, Louis-Ronan Choisy, Pierre Louis-Calixte

Czas: 84min.
01:40
Jesteśmy tym, co jemy
dramat, horror
Plan emisji
Rozwiń opis
Kiedy młody mężczyzna nagle umiera, jego żona i troje dzieci zostają bez środków do życia. Teraz rodzina musi zmierzyć nie tylko ze stratą ojca ale także z problemami życia codziennego. To mężczyzna zawsze był dostawcą pożywienia, a teraz to dzieci muszą przejąć jego obowiązki. Nie jest to jednak takie proste, gdyż członkowie rodziny są kanibalami i żywią się tylko ludzkim mięsem. Osierocone nastolatki muszą nauczyć się przygotowywania rytuałów i polowania. Nowo poznane obowiązki okazują się... (Meksyk 2010)

Reżyseria: Jorge Michel Grau
Obsada:  Francisco Barreiro,  Adrián Aguirre,  Miriam Balderas

Czas: 85min.
01:35
Drugie życie króla
Czarna komedia, Dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
Wallace Avery (Colin Firth) nie znosi swojej pracy i byłej żony, a syn go nienawidzi. Mężczyzna chce zacząć wszystko od początku. Pozoruje własne samobójstwo, żeby odciąć się od przeszłości. Po przybraniu nowego nazwiska – już jako Arthur Newman – poznaje czarującą Mike(Emily Blunt), kobietę po przejściach, która też pragnie zapomnieć o wszystkim, co ją dotychczas spotkało. Arthur i Mike zakochują się w sobie i postanawiają wspólnie zasmakować szczęścia. Włamują się do pustych domów, by... (USA 2013)

Reżyseria: Dante Ariola
Obsada: Colin Firth, Emily Blunt

Czas: 89min.
02:05
Świat według Barney'a
komedia, dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
Podróż przez życie i wspomnienia Barney’a Panofsky’ego. Producent, wierny fanatyk hokeja, amator alkoholu i innych używek dawno przekroczył już 60. rok życia. Teraz razem z nim, możemy przyjrzeć się jak jego sukcesy, gafy i niepowodzenia odbiły się na jego myśleniu, w momencie kiedy ostatni rozdział egzystencji puka do jego drzwi. (Kanada, Włochy 2010)

Reżyseria: Richard J. Lewis
Obsada: Paul Giamatti, Rosamund Pike, Jake Hoffman

Czas: 128min.
02:10
Hannibal. Po drugiej stronie maski
thriller
Plan emisji
Rozwiń opis
Młody Hannibal (Gaspard Ulliel) podczas II wojny światowej w szokujących okolicznościach traci rodziców oraz siostrę. W brawurowy sposób ucieka z rodzinnej Litwy zajętej przez komunistów i dociera do Francji, do zamku swojego wuja. Na miejscu spotyka wykwintną Lady Murasaki (Gong Li), która wprowadza go do świata nienagannych manier, wyrafinowanej sztuki i nie tylko.. (Czechy , Francja , USA , Wielka Brytania , Włochy 2007)

Reżyseria: Peter Webber
Obsada: Gaspard Ulliel, Li Gong

Czas: 116min.
02:10
1911
Przygodowy, wojenny
Plan emisji
Rozwiń opis
Dramat historyczny z rozmachem przedstawiający Chiny na początku XX wieku. Kraj, w którym rządy sprawuje małoletni cesarz Puyi oraz cesarzowa Longyu (Joan Chen), przechodzi przez liczne kryzysy. Nieudane reformy, agresja obcego państwa oraz zła sytuacja ekonomiczna ludności doprowadzają do powstań przeciwko dynastii Qing. Na czele ruchu zbrojnego stają Huang Xing (Jackie Chan) oraz Sun Yat-Sen (Winston Chao). Dzięki ich zabiegom udaje się doprowadzić do powstania pierwszej republiki w Azji. (Hong Kong. Chiny 2011)

Reżyseria: Jackie Chan, Zhang Li
Obsada: Jackie Chan, Winston Chao, Li Bingbing, Joan Chen

Czas: 95min.
02:15
Droga pod wiatr
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
Sarah zwierza się Paul’owi, że chce się wydostać ze swojego małżeństwa. Następnego dnia kobieta znika bez śladu. Rok później, Paul wraz z dziećmi wraca do swojego rodzinnego miasta, aby rozpocząć nowe życie po stracie żony i matki ich pociech. (Francja, Belgia 2011)

Reżyseria: Jalil Lespert
Obsada: Benoît Magimel, Isabelle Carré, Antoine Duléry

Czas: 88min.
02:45
Chuligani
dramat
Plan emisji
Rozwiń opis
John McGil jest młodym, zdolnym chłopakiem, który właśnie zaczyna szkołę średnią. John ma zamiar następnie kontynuować karierę akademicką. Nagle, czarne chmury pojawiają się na horyzoncie. Chłopak nie potrafi znaleźć akceptacji wśród rówieśników a jako szkolny prymus staje sięt obiektem kpin. John zaprzyjaźnia się z kolegą z klasy, który należy do wyższych sfer, szybko jednak okazuje się, że chłopak z dysfunkcjonalnego domu, nie jest tam miło widziany. John nie ma też wsparcia w rodzinie,... (Wielka Brytania, Francja, Włochy 2010)

Reżyseria: Peter Mullan
Obsada: Conor McCarron,  Peter Mullan ,  Greg Forrest

Czas: 119min.
03:10
Casanova po przejściach
Komedia
Plan emisji
Rozwiń opis
Murray (Woody Allen) jest właścicielem niewielkiego nowojorskiego antykwariatu, który popada w bankructwo. Pewnego dnia podczas rozmowy z zaprzyjaźnioną lekarką (Sharon Stone) uświadamia sobie, że na problemy finansowe jest pewien sprawdzony i stary jak świat sposób. Przedstawia pomysł swojemu młodszemu przyjacielowi Fioravante (John Turturro) i… zakłada męską agencję towarzyską. Szybko okazuje się, że sympatyczny i czuły Fioravante jest idealnym towarzyszem dla spragnionych zainteresowania... (USA 2013)

Reżyseria: John Turturro
Obsada: Woody Allen, Sofia Vergara, Liev Schreiber, Sharon Stone, John Turturro, Vanessa Paradis

Czas: 86min.
03:05
Bij i wiej
Komedia, romans, akcja
Plan emisji
Rozwiń opis
Charlie Bronson (Dax Shepard) jest byłym przestępcą, który po aresztowaniu za napad na bank zostaje objęty programem ochrony świadków. Jego dziewczyna Annie Bean (Kristen Bell) jest profesorem na wyższej uczelni oraz specjalistką w dziedzinie bezkonfliktowych rozwiązań problemu przemocy. Gdy na Uniwersytecie Kalifornijskim zostaje otwarty program w tym kierunku, szefowa Annie daje jej propozycję nie do odrzucenia – pod groźbą utraty pracy musi pojechać do Los Angeles i zgłosić swoja... (USA 2012)

Reżyseria: David Palmer, Dax Shepard
Obsada: Bradley Cooper, Tom Arnold, Kristen Bell

Czas: 96min.
© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info