Piątek, 29.03 | Sobota, 30.03 | Niedziela, 31.03 | Poniedziałek, 01.04 | Wtorek, 02.04 | Środa, 03.04 | Czwartek, 04.04 |
---|---|---|---|---|---|---|
06:00
ATP1000 Miami - IV ćwiećfinał Tenis Plan emisji |
06:00
ATP1000 Miami - II półfinał Tenis Plan emisji |
06:00
ATP1000 Miami - półfinał Tenis Plan emisji |
06:00
CAFE FUTBOL Magazyn Plan emisji |
06:00
liga czeska - SK Dynamo Ceske Budejovice – AC Sparta Praha piłka nożna Plan emisji |
06:00
CAFE FUTBOL Magazyn Plan emisji |
06:00
CAFE FUTBOL Magazyn Plan emisji |
07:30
FEN - FEN32 (PPV) Fight Exclusive Night 32 Mateusz Rębecki - Jose Barrios 20.02.2021 MMA Plan emisji |
07:30
FEN MMA Plan emisji |
07:30
FEN MMA Plan emisji | ||||
08:30
Na żywo Hero Indian Open - dzień 2 golf Plan emisji |
08:30
Magazyn ATP Magazyn Plan emisji |
08:30
Na żywo Hero Indian Open - dzień 4 golf Plan emisji |
08:30
Polska liga koszykówki - Anwil Włocławek - ICON Sea Czarni Słupsk Koszykówka Plan emisji |
08:30
1. liga - Motor Lublin - GKS Tychy piłka nożna Plan emisji |
08:30
piłka nożna z archiwum piłka nożna Plan emisji |
08:30
piłka nożna z archiwum piłka nożna Plan emisji |
Reklama | ||||||
09:00
Na żywo Hero Indian Open - dzień 3 golf Plan emisji | ||||||
11:00
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions VII - Gala boksu zawodowego w Lublinie: Osleys Iglesias - Isaac Chilemba 27.05.2022 Boks Plan emisji |
11:00
gala boksu zawodowego - Gala boksu zawodowego w Karlinie: Mateusz Polski - Adam Ngange 01.10.2022 boks Plan emisji |
11:00
gala boksu zawodowego boks Plan emisji |
11:00
gala boksu zawodowego boks Plan emisji | |||
12:10
Na żywo eredivisie - PEC Zwolle - Ajax Amsterdam piłka nożna Plan emisji | ||||||
13:30
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions I - Gala boksu zawodowego w Gdańsku: Radomir Obruśniak - Piotr Gudel 21.08.2021 Boks Plan emisji |
13:30
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions I - Gala boksu zawodowego w Gdańsku: Radomir Obruśniak - Piotr Gudel 21.08.2021 Boks Plan emisji |
13:00
eredivisie - PEC Zwolle - Ajax Amsterdam piłka nożna Plan emisji |
13:00
FEN - FEN24 Warszawa Fight Exclusive Night 24 Arkadiusz Wrzosek - Patrick Schmid 16.03.2019 MMA Plan emisji |
13:00
Superliga piłki ręcznej mężczyzn Piłka ręczna Plan emisji |
13:00
Superliga piłki ręcznej mężczyzn Piłka ręczna Plan emisji | |
Reklama | ||||||
14:50
Na żywo Superliga piłki ręcznej mężczyzn - Azoty Puławy - Górnik Zabrze Piłka ręczna Plan emisji |
14:25
Na żywo eredivisie - Feyenoord - Utrecht piłka nożna Plan emisji | |||||
15:00
Trwa... Mecz towarzyski - Słowenia - Portugalia piłka nożna Plan emisji |
15:00
liga czeska - SK Dynamo Ceske Budejovice – AC Sparta Praha piłka nożna Plan emisji |
15:00
Polska Liga Koszykówki - WKS Śląsk Wrocław - Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski koszykówka Plan emisji |
15:00
piłka nożna z archiwum piłka nożna Plan emisji |
15:00
piłka nożna z archiwum piłka nożna Plan emisji | ||
16:30
Magazyn Atleci magazyn Plan emisji | ||||||
17:20
Na żywo Polska liga koszykówki - Arriva Polski Cukier Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza Koszykówka Plan emisji |
17:20
Na żywo 1. liga - Chrobry Głogów - Wisła Kraków piłka nożna Plan emisji |
17:00
magazyn ATP Tenis Plan emisji
17:55
Na żywo liga czeska - SK Dynamo Ceske Budejovice – AC Sparta Praha piłka nożna Plan emisji |
17:20
Na żywo 1. liga - Motor Lublin - GKS Tychy piłka nożna Plan emisji |
17:00
Puchar Włoch - magazyn pucharu włoch piłka nożna Plan emisji
17:30
eredivisie - Feyenoord - Utrecht piłka nożna Plan emisji |
17:15
Na żywo Puchar Polski w piłce nożnej - Wisła Kraków – Piast Gliwice piłka nożna Plan emisji |
17:20
Na żywo Polska Liga Koszykówki - Dziki Warszawa - Enea Stelmet Zastal Zielona Góra koszykówka Plan emisji |
19:55
Na żywo liga saudyjska - Al Shabab v Al Hilal Piłka nożna Plan emisji |
19:50
Na żywo Polska Liga Koszykówki - WKS Śląsk Wrocław - Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski koszykówka Plan emisji |
19:30
Magazyn Atleci magazyn Plan emisji | ||||
Reklama | ||||||
20:00
Na żywo ATP1000 Miami - I półfinał Tenis Plan emisji |
20:30
1. liga - Chrobry Głogów - Wisła Kraków piłka nożna Plan emisji |
20:20
Na żywo 1. liga - Lechia Gdańsk - Odra Opole piłka nożna Plan emisji |
20:15
Na żywo Puchar Polski w piłce nożnej - Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok piłka nożna Plan emisji |
20:00
Magazyn ATP magazyn Plan emisji
20:55
Na żywo eredivisie - Ajax Amsterdam - Go Agead Eagles piłka nożna Plan emisji | ||
22:00
Magazyn ATP magazyn Plan emisji |
22:00
Puchar Włoch - magazyn pucharu włoch piłka nożna Plan emisji
22:30
eredivisie - magazyn ligi holenderskiej piłka nożna Plan emisji | |||||
23:00
Mecz towarzyski - Hiszpania - Brazylia piłka nożna Plan emisji |
23:00
Polska liga koszykówki - Polski Cukier Start Lublin - Dziki Warszawa Koszykówka Plan emisji |
23:00
Superliga piłki ręcznej mężczyzn - Azoty Puławy - Górnik Zabrze Piłka ręczna Plan emisji |
23:00
ATP1000 Miami - finał Tenis Plan emisji |
23:00
|
23:00
plusliga siatkówka Plan emisji |
23:00
plusliga siatkówka Plan emisji |
00:00
Magazyn Atleci magazyn Plan emisji
00:30
FEN - FEN40 Ostróda Fight Exclusive Night 40 Kacper Formela - Alexander Gorshechnik 18.06.2022 MMA Plan emisji | ||||||
01:00
FEN - FEN32 (PPV) Fight Exclusive Night 32 Mateusz Rębecki - Jose Barrios 20.02.2021 MMA Plan emisji |
01:00
FEN - FEN46 Piła Fight Exclusive Night 46 Piotr Kuberski - Kamil Wojciechowski 27.05.2023 MMA Plan emisji |
01:00
FEN - FEN52 Ostrów Wielkopolski Fight Exclusive Night 52 Marcin Łazarz - Bartosz Szewczyk 17.02.2024 MMA Plan emisji |
01:00
FEN - FEN41 Mrągowo Fight Exclusive Night 41 Bartosz Szewczyk - Dimitrij Mikutsa 27.08.2022 MMA Plan emisji |
01:00
FEN MMA Plan emisji |
01:00
FEN MMA Plan emisji | |
04:00
Gala boksu zawodowego - Polsat Boxing Promotions I - Gala boksu zawodowego w Gdańsku: Radomir Obruśniak - Piotr Gudel 21.08.2021 Boks Plan emisji | ||||||
05:30
Magazyn Atleci magazyn Plan emisji |