Piątek, 19.04 | Sobota, 20.04 | Niedziela, 21.04 | Poniedziałek, 22.04 | Wtorek, 23.04 | Środa, 24.04 | Czwartek, 25.04 |
---|---|---|---|---|---|---|
05:30
Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. |
05:55
Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. |
05:25
Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. |
05:25
Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. |
05:30
Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. |
05:15
Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. | |
06:05
RETRO TVP SPORT - piłka nożna, UEFA 2003/04: Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - Hertha BSC Berlin magazyn Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 110min. |
06:30
RETRO TVP SPORT - Hokej na lodzie Mistrzostwa Świata 1976: Polska ZSRR magazyn Plan emisji Rozwiń opis Mecz Polska - ZSRR rozegrany 8 kwietnia 1976 roku na Mistrzostwach Świata w Katowicach. Gościem jest Wiesław Jobczyk - strzelec 3 bramek w tym niesamowitym spotkaniu. (2018)Czas: 44min. |
06:00
Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min.
06:45
RETRO TVP SPORT - piłka nożna, eliminacje ME 96 mecz: Polska - Francja magazyn Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 90min. |
06:00
(Bułgaria 2023) Czas: 45min.
06:55
(Bułgaria 2023) Czas: 46min. |
06:00
(Bułgaria 2023) Czas: 45min.
06:55
(Bułgaria 2023) Czas: 45min. |
06:05
(Bułgaria 2023) Czas: 43min. |
06:45
(Bułgaria 2023) Czas: 46min. |
07:55
Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 29.kolejka: Legia Warszawa - Śląsk Wrocław Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 53min. |
07:55
Piłka nożna - finał barażów o EURO 2024: Walia - Polska Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2024) Czas: 54min. |
07:10
(Bułgaria 2023) Czas: 41min. |
07:45
Piłka nożna - Mistrzostwa Europy do lat 19 mężczyzn, Malta 2023 - Finał: Portugalia - Włochy Plan emisji Rozwiń opis
(Szwajcaria 2023) Czas: 54min. | |||
Reklama | ||||||
08:10
Piłka nożna - Puchar Hiszpanii - Sewilla, Finał: Athletic Bilbao - Mallorca Plan emisji Rozwiń opis
(Hiszpania 2024) Czas: 32min.
08:50
Piłka nożna - Puchar Hiszpanii - Sewilla, Finał: Athletic Bilbao - Mallorca Plan emisji Rozwiń opis
(Hiszpania 2024) Czas: 78min. |
08:40
Film przedstawia historię najlepszego niepełnosprawnego polskiego skoczka wzwyż Macieja Lepiato, dwukrotnego złotego medalisty Igrzysk Paraolimpijskich w Rio de Janeiro i Londynie. (2017)Reżyseria: Michał Juszczakiewicz Czas: 29min. |
08:30
Piłka nożna - AMP Futbol Cup, Kraków - Podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 88min. | ||||
09:25
Hokej na lodzie - mecz towarzyski, Bytom (#2): Polska - Słowenia Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 35min. | ||||||
10:25
Wspomnienia złotej i srebrnej medalistki olimpijskiej w skoku w dal Elżbiety Duńskiej Krzesińskiej. (2012)Reżyseria: ARTUR SZULC Czas: 32min. |
10:20
Boks - Gala KnockOut Boxing Night #34, Wrocław - walka wieczoru: M. Masternak - J. Oliver - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 130min. |
10:10
Hokej na lodzie - mecz towarzyski, Bytom (#1): Polska - Słowenia Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 35min. |
10:05
Hokej na lodzie - mecz towarzyski, Bytom (#2): Polska - Słowenia Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 35min. |
10:30
Piłka nożna - Fogo Futsal Ekstraklasa, 1.runda play - off, mecz #1 Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 45min. | ||
11:45
Piłka nożna - Futsal - Baraże do Mistrzostw Świata, Zagrzeb: Chorwacja - Polska Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 45min. | ||||||
Reklama | ||||||
12:30
Piłka nożna - 2.liga, 29.kolejka (#2): Kotwica Kołobrzeg - ŁKS II Łódź Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 50min. |
12:25
Piłka nożna - 2.liga, 29.kolejka (#2): Kotwica Kołobrzeg - ŁKS II Łódź Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 50min. |
12:30
Piłka nożna - Orlen Ekstraliga kobiet, 17. kolejka: Czarni Sosnowiec - Medyk Konin Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 50min. |
12:25
Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 29.kolejka: Legia Warszawa - Śląsk Wrocław Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 53min. | |||
13:20
Trwa... Hokej na lodzie - mecz towarzyski, Bytom (#1): Polska - Słowenia Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 35min. |
13:45
(Szwajcaria 2024) Czas: 24min. |
13:55
Na żywo Piłka nożna - 2.liga, 29.kolejka (#2): Kotwica Kołobrzeg - ŁKS II Łódź Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 52min. | ||||
14:25
Na żywo Piłka nożna - Orlen Ekstraliga kobiet, 17. kolejka: Czarni Sosnowiec - Medyk Konin Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 52min. |
14:35
Boks - Megafights Gala Bokserska: Pacquiao vs. De La Hoya Plan emisji Rozwiń opis
(USA 2014) Czas: 58min. |
14:55
Na żywo Badminton - Lotto Ekstraliga, 7.kolejka: KS Badminton Kobierzyce - Badminton Academy Hawel Poznań Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 175min. |
14:30
Świat, w którym żyją niepełnosprawni nie jest światem hermetycznie zamkniętym. Ci ludzie, jak inni, mają swoje problemy, troski i oczywiście chwile radości. W przeciwieństwie do innych ludzi o... (2023)Czas: 20min. |
14:35
Boks - Gala w Tokio: Naoya Inoue - Marlon Tapales - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 130min. | ||
15:30
Boks - Gala w Bournemouth (walka wieczoru: C. Billam - Smith - M. Masternak) Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 48min. |
15:00
Boks - Gala KnockOut Boxing Night #34, Wrocław - walka wieczoru: M. Masternak - J. Oliver - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 130min. | |||||
16:35
Przegląd wiadomości pięściarskich z kraju i ze świata. Analizy, reportaże i ciekawostki bokserskie. Najlepsi polscy zawodnicy, trenerzy i eksperci odkrywają tajniki sportów walki. (2024)Czas: 45min. |
16:35
Na żywo
(2024) Czas: 65min. |
16:05
(Szwajcaria 2024) Czas: 24min.
16:40
Na żywo Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 29.kolejka: Legia Warszawa - Śląsk Wrocław (studio) Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 38min. |
16:55
Na żywo Pływanie - Mistrzostwa Polski, basen 50m, Lublin - Dzień 1. Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 150min. | |||
Reklama | ||||||
17:35
Na żywo Hokej na lodzie - mecz towarzyski, Bytom (#2): Polska - Słowenia (studio) Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 13min.
17:55
Na żywo Hokej na lodzie - mecz towarzyski, Bytom (#2): Polska - Słowenia Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 40min. |
17:50
(Szwajcaria 2024) Czas: 52min. |
17:25
Na żywo Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 29.kolejka: Legia Warszawa - Śląsk Wrocław Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 52min. |
17:15
(Szwajcaria 2024) Czas: 52min. | |||
18:10
Na żywo Piłka nożna - 2.liga, 29.kolejka: Olimpia Elbląg - Stomil Olsztyn (1 poł.) Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 52min. |
18:20
(Szwajcaria 2024) Czas: 24min.
18:55
Na żywo Piłka nożna - Fogo Futsal Ekstraklasa, 1.runda play - off, mecz #1 Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 56min. | |||||
19:00
Na żywo Boks - Gala KnockOut Boxing Night #34, Wrocław - walka wieczoru: Mateusz Masternak - Jean Jacques Oliver Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 235min. |
19:25
Na żywo Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 29.kolejka: Legia Warszawa - Śląsk Wrocław (studio) Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 26min. |
19:40
Na żywo Tenis stołowy - Puchar Europy 2023/24 - Finał: Bogoria Grodzisk Mazowiecki - K. S. Dekorglass Działdowo Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 160min. | ||||
20:05
Na żywo Hokej na lodzie - mecz towarzyski, Bytom (#2): Polska - Słowenia (studio) Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 10min.
20:30
Na żywo Boks - Gala PZB Suzuki Boxing Night #28, Łomża Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 160min. |
20:05
Boks - Gala KnockOut Boxing Night #34, Wrocław - walka wieczoru: Mateusz Masternak - Jean Jacques Oliver Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 50min. |
20:00
RETRO TVP SPORT - piłka nożna, eliminacje MŚ 2006 mecz: Austria - Polska magazyn Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 110min. | ||||
21:05
Na żywo Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min.
21:45
Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 29.kolejka: Legia Warszawa - Śląsk Wrocław Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 53min. |
21:00
Na żywo Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min.
21:45
Piłka nożna - PKO Bank Polski Ekstraklasa, 29.kolejka: Legia Warszawa - Śląsk Wrocław Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 53min. | |||||
22:10
Na żywo Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min.
22:55
Boks - Gala KnockOut Boxing Night #34, Wrocław - walka: L. Grzyb - Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 40min. |
22:00
Na żywo Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min.
22:45
Boks - Gala KnockOut Boxing Night #34, Wrocław - walka wieczoru: Mateusz Masternak - Jean Jacques Oliver Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 50min. |
22:25
Na żywo Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. | ||||
23:15
Na żywo Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. |
23:00
Na żywo Sportowy Wieczór Plan emisji Rozwiń opis Przedstawienie w skrócie najważniejszych wydarzeń sportowych dnia. (2024)Czas: 30min. |
23:55
Boks - Gala KnockOut Boxing Night #34, Wrocław - walka wieczoru: M. Masternak - J. Oliver - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 130min. |
23:50
Boks - Gala w Las Vegas (walka wieczoru: S. Estrada - L. P. Yudica) - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 105min. |
23:05
Na żywo Przegląd wiadomości pięściarskich z kraju i ze świata. Analizy, reportaże i ciekawostki bokserskie. Najlepsi polscy zawodnicy, trenerzy i eksperci odkrywają tajniki sportów walki. (2024)Czas: 45min. | ||
00:00
Boks - Gala KnockOut Boxing Night #33, Białystok: Kamil Szeremeta - Abel Mina - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 129min. |
00:05
Pływanie - Mistrzostwa Polski, basen 50m, Lublin - Dzień 1. Plan emisji Rozwiń opis
(2024) Czas: 80min. | |||||
01:45
Boks - Gala w Stockton, Kalifornia - walka: J. Alimkhanuly - S. Butler Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 48min. |
01:40
Boks - Gala w Kempton Park, RPA - K. Munoz - R. Malajika Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 40min. | |||||
02:10
Boks - Gala w Gold Coast (walka wieczoru: T. Tszyu - C. Ocampo) Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 50min. |
02:20
Boks - Gala w Wolverhampton: M. Signani - T. Denny Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 33min. |
02:45
Boks - Gala w Stockton, Kalifornia - walka: J. Moloney - V. Astrolabio Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 50min. |
02:00
Boks - Gala w Rosenbergu, Teksas (walka: K. Davis - N. Albrighti) Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 49min. |
02:10
Boks - Gala w Rosenbergu, Teksas (walka wieczoru: Janibek Alimkhanuly - Vincenzo Gualtieri) Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 52min. |
02:35
Boks - Gala w Turynie (walka wieczoru: F. Grandelli - S. Voda) Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 46min. | |
03:40
Boks - Gala w Las Vegas (walka wieczoru: E. Spence - T. Crawford) - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 105min. |
03:15
Boks - Gala w Birmingham (walka wieczoru: J.Buatsi - P.Stępień) - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 130min. |
03:05
Boks - Gala w Glendale (walka wieczoru: E. Navarrete - O. Valdez) - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 130min. |
03:40
Boks - Gala w Detroit (walka wieczoru: C.Shields - M.Cornejo) - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 90min. |
03:05
Boks - Gala w Corpus Christi, Teksas (A.Lopez - J.Gonzalez) - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 131min. |
03:20
Boks - Gala w Tahoe, Kalifornia (walka wieczoru: J. Goodall - E. Ajagba) - Podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 110min. |
03:35
Boks - Gala w Pembroke Pines, Floryda (walka wieczoru: R. Ramirez - R. Espinoza) - podsumowanie Plan emisji Rozwiń opis
(2023) Czas: 90min. |