Od do
Widok dnia
Od dziś
Logo TV Trwam
Niedziela, 14.01
Logo TV Trwam
Poniedziałek, 15.01
Logo TV Trwam
Wtorek, 16.01
Logo TV Trwam
Środa, 17.01
Logo TV Trwam
Czwartek, 18.01
Logo TV Trwam
Piątek, 19.01
Logo TV Trwam
Sobota, 20.01
06:00
Wyznanie
film fabularny
Plan emisji
Rozwiń opis
Umierająca na raka kobieta, przepisuje swój spory majątek na fundację, aby nie roztrwonił go jej mąż hazardzista i alkoholik. W tym samym czasie jej córka, którą oddała do adopcji amiszom postanawia odnaleźć matkę i nawiązać z nią kontakt. Mąż kobiety dowiaduje się, że został wydziedziczony i postanawia za wszelką cenę odzyskać majątek. (USA 2012)

Reżyseria: Michael Landon Jr.
Obsada: Katie Leclerc, Cameron Deane Stewart, Michael Rupnow, Rebecca Koon, Ray Collins

Czas: 84min.
06:00
Ja głuchy
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2012)


Czas: 25min.
06:30
Z Benedyktem XVI rok po roku - Z Benedyktem XVI rok po roku (7) rok 2011 odc. 7
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Serial przedstawia historię pontyfikatu Ojca Świętego Benedykta XVI od 2005 do 2010 roku. (Włochy 2006)

Reżyseria: Barbara Castelli

Czas: 28min.
06:00
Mojżesz - 10 przykazań odc. 56
serial fabularny
Plan emisji
Rozwiń opis
Faraon Seti I umiera otruty podstępnie przez Junet. Ramzes, który wstępuje po nim na tron, musi szybko dojrzeć do roli władcy. Początkowo stara się postępować zgodnie z wolą ojca, z czasem jednak rodzi się w nim potrzeba spełnienia własnych marzeń. Mojżesz żyjąc w oazie na pustyni zaprzyjaźnia się z rodziną Jetry. Przezwycięża nawet niechęć najstarszej z jego córek, Sefory. Zanim jednak młodych połączy bliska więź, będą musieli przeżyć niejedną trudną chwilę. (Brazylia 2015)

Reżyseria: Alexandre Avancini
Obsada: Roberta Santiago,  Mel Lisboa,  Zécarlos Machado

Czas: 45min.
06:45
Effetha - okno na świat
reportaż
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2012)


Czas: 45min.
06:00
Święta Barbara
film fabularny
Plan emisji
Rozwiń opis
Fabularyzowana historia patronki górników rozgrywająca się w IV wieku po Chrystusie podczas fali prześladowań chrześcijan wywołanej przez cesarza Dioklecjana. Barbara, córka surowego dostojnika rzymskiego Dioskura, dziewczyna piękna, wykształcona i samodzielna, zakochuje się w rzymskim oficerze. Kiedy jej najbliższa przyjaciółka Giuliana ginie z ręki kata za odmowę oddania czci boskiej cesarzowi, wypowiada posłuszeństwo ojcu i staje po stronie chrześcijan. Przeciw prześladowaniu niewinnych... (Włochy 2011)

Obsada: Vanessa Hessler, Tomas Trabacchi, Massimo Wertmuller, Simone Montedoro

Czas: 111min.
06:00
Pielgrzym Miłości
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
To wzruszający i przepełniony emocjami obraz, który w niebanalny sposób ukazuje, jak Karol Wojtyła w drodze do świętości stał się dla milionów ludzi największym autorytetem moralnym i przywódcą duchowym. (Chile 2005)

Reżyseria: Patricia Undurraga

Czas: 75min.
06:00
Listy do Eleny
film fabularny
Plan emisji
Rozwiń opis
W zapomnianym zakątku Meksyku chłopiec o imieniu Emilio zostaje przygarnięty przez miejscowego listonosza Teo. Ich codziennym zajęciem jest roznoszenie poczty oraz czytanie listów. Każdy z nich przepełniony jest cierpieniem, dlatego Emilio postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. (Meksyk 2011)

Reżyseria: Cristina Villegas

Czas: 101min.
06:00
Józef z Egiptu odc. 35
serial fabularny
Plan emisji
Rozwiń opis
Syn Jakuba i Racheli, był kochany przez swoich rodziców, ale znienawidzony przez swych braci, którzy sprzedali go w niewolę do Egiptu. Jego dar interpretacji snów uratował całe imperium a faraon mianował go zarządcą. Józef staje się potężny, znajduje szczęście i miłość. Lecz gdy los raz jeszcze łączy go z braćmi, Józef musi zdecydować czy ma w sobie dość siły i czy potrafi wybaczyć wyrządzone mu krzywdy. (Brazylia 2013)

Reżyseria: Alexandre Avancini
Obsada: Carla Cabral, Samara Felippo, Mylla Christie, Caio Junqueira, Eduardo Lago, Sandro Rocha

Czas: 38min.
06:40
Jan Paweł II - Papież, który tworzył historię - Upadek muru berlińskiego (1988-1991)
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Prezentowany film to wspaniałe wspomnienie Papieża, który na zawsze zmienił świat. Autorzy w sposób chronologiczny przedstawiają najważniejsze fakty z życia Karola Wojtyły w Polsce z czasów młodości jak i wczesnej posługi kapłańskiej. Niezwykłe momenty jego pontyfikatu pokazane w czasie spotkań z milionami wiernych i podróży po całym świecie. Film pokazuje wybitną postać człowieka, którego heroiczna postawa ujawnia się w czasie choroby. (Włochy 2006)

Reżyseria: Diego Ronsisvalle Maria Amata Calo Alessandro Di Bussolo Sandro Baldoni

Czas: 63min.
07:25
Procesja dziejów
program edukacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
Barwny pochód osób w strojach z różnych epok historii Polski począwszy od Mieszka I i Dobrawy, poprzez polskich władców, wybitnych naukowców, polityków i żołnierzy wyklętych. (Polska 2017)


Czas: 16min.
07:45
Ocalić od zapomnienia
felieton
Plan emisji
Rozwiń opis
Felietony upamiętniają bohaterskich Polaków, którzy z narażeniem życia pomagali Żydom. (Polska 2018)


Czas: 10min.
07:50
Kolory Świętości - Św. Feliks z Noli
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Kolory Świętości to krótkie filmy przedstawiające w bardzo artystyczny sposób życiorysy świętych katolickich i prawosławnych czyli patronów każdego dnia w roku. (Włochy 2006)

Reżyseria: Antonio Bumbica
Obsada: Myriam Castelli

Czas: 2min.
07:55
Świat w obrazach
przegląd wydarzeń
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 5min.
07:00
Samson i Dalila odc. 10
serial fabularny
Plan emisji
Rozwiń opis
W rodzinie Manoacha i Sylli przychodzi na świat chłopiec Samson, przepowiedziany przez Boskiego Posłańca jako ten, który wyzwoli Izrael spod ucisku Filistynów. Rodzice wychowują syna w wierze w Jedynego Boga. Młodzieniec składa oparty na prawie Mojżeszowym ślub nazireatu, który zobowiązuje go między innymi do nieścinania włosów. To właśnie w długich włosach tkwi sekret nadludzkiej siły Samsona, który budzi strach u wrogów i wychodzi zwycięsko z każdej najtrudniejszej próby. Niestety, ten... (Brazylia 2011)

Reżyseria: João Camargo,  César Rodrigues,  Regis Faria
Obsada: Fernando Pavão, Mel Lisboa, Rafaela Mandelli, Cláudio Gabriel, Milhem Cortaz, Thaís Fersoza, Joana Balaguer, Nina de Pádua, Itala Nandi, Lu Grimaldi, Karen Junqueira, Luli Miller, Valéria Alencar

Czas: 45min.
07:50
Kolory Świętości - Św. Makary Wielki
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Kolory Świętości to krótkie filmy przedstawiające w bardzo artystyczny sposób życiorysy świętych katolickich i prawosławnych czyli patronów każdego dnia w roku. (Włochy 2006)

Reżyseria: Antonio Bumbica
Obsada: Myriam Castelli

Czas: 2min.
07:55
Świat w obrazach
przegląd wydarzeń
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 5min.
07:30
Mama Limma
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Jest to materiał o prowadzonym przez polskiego księdza Ryszarda Łacha Domu Don Bosco w Limie. W domu tym znalazło schronienie kilkudziesięciu chłopców z ulicy. (Polska 2011)


Czas: 18min.
07:50
Kolory Świętości - Św. Marceli
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Kolory Świętości to krótkie filmy przedstawiające w bardzo artystyczny sposób życiorysy świętych katolickich i prawosławnych czyli patronów każdego dnia w roku. (Włochy 2006)

Reżyseria: Antonio Bumbica
Obsada: Myriam Castelli

Czas: 2min.
07:55
Świat w obrazach
przegląd wydarzeń
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 5min.
07:50
Kolory Świętości - Św. Antoni Opat
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Kolory Świętości to krótkie filmy przedstawiające w bardzo artystyczny sposób życiorysy świętych katolickich i prawosławnych czyli patronów każdego dnia w roku. (Włochy 2006)

Reżyseria: Antonio Bumbica
Obsada: Myriam Castelli

Czas: 2min.
07:55
Świat w obrazach
przegląd wydarzeń
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 5min.
07:15
Błogosławiona Juta. Kobieta średniowiecza
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Film przedstawia życie i działalność bł. Juty oraz jej wpływ na współczesność. (Polska 2014)

Reżyseria: Marcin Łaukajtys

Czas: 35min.
07:50
Kolory Świętości - Św. Pryska
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Kolory Świętości to krótkie filmy przedstawiające w bardzo artystyczny sposób życiorysy świętych katolickich i prawosławnych czyli patronów każdego dnia w roku. (Włochy 2006)

Reżyseria: Antonio Bumbica
Obsada: Myriam Castelli

Czas: 2min.
07:55
Świat w obrazach
przegląd wydarzeń
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2016)


Czas: 5min.
07:45
Nuty nadziei
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Pomysłodawcą koncertu był znany muzyk Marcin Pospieszalski. Na jego zaproszenie odpowiedzieli jego przyjaciele - muzycy z całej Polski. Z muzykami wystąpił także twórca polskiego jassu Jerzy Mazzol. (Polska 2015)

Reżyseria: Damian Kurzawa

Czas: 7min.
07:50
Kolory Świętości - Św. Mariusz
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Kolory Świętości to krótkie filmy przedstawiające w bardzo artystyczny sposób życiorysy świętych katolickich i prawosławnych czyli patronów każdego dnia w roku. (Włochy 2006)

Reżyseria: Antonio Bumbica
Obsada: Myriam Castelli

Czas: 2min.
07:55
Świat w obrazach
przegląd wydarzeń
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 5min.
07:50
Kolory Świętości - Św. Fabian i Sebastian
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Kolory Świętości to krótkie filmy przedstawiające w bardzo artystyczny sposób życiorysy świętych katolickich i prawosławnych czyli patronów każdego dnia w roku. (Włochy 2006)

Reżyseria: Antonio Bumbica
Obsada: Myriam Castelli

Czas: 2min.
07:55
Świat w obrazach
przegląd wydarzeń
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 5min.
08:00
Premiera Słowo Życia - rozważanie Ewangelii dnia
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 4min.
08:05
Polski Punkt Widzenia
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program publicystyczny realizowany na żywo z udziałem wybitnych gości ze świata nauki, polityki, mediów i religii oceniających najważniejsze wydarzenia z życia Kościoła, Polski i świata. (Polska 2018)


Czas: 20min.
08:25
Premiera Święty na każdy dzień
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 5min.
08:30
Z Parlamentu Europejskiego
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Aktualne sprawy Unii Europejskiej w ocenie komentatorów. Prowadzący: Dawid Nahajowski (Belgia 2018)


Czas: 30min.
08:00
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
08:15
Wieś - to też Polska
program rolniczy
Plan emisji
Rozwiń opis
Prowadzący: Adam Ślusarski (Polska 2018)


Czas: 70min.
08:00
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
08:15
Polski Punkt Widzenia
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program publicystyczny realizowany na żywo z udziałem wybitnych gości ze świata nauki, polityki, mediów i religii oceniających najważniejsze wydarzenia z życia Kościoła, Polski i świata. (Polska 2018)


Czas: 20min.
08:35
Premiera Słowo Życia - rozważanie Ewangelii dnia
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 4min.
08:40
Świadkowie
reportaż
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 30min.
08:00
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
08:15
Polski Punkt Widzenia
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program publicystyczny realizowany na żywo z udziałem wybitnych gości ze świata nauki, polityki, mediów i religii oceniających najważniejsze wydarzenia z życia Kościoła, Polski i świata. (Polska 2018)


Czas: 20min.
08:40
Premiera Słowo Życia - rozważanie Ewangelii dnia
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 4min.
08:45
Każdy maluch to potrafi
program edukacyjny dla dzieci
Plan emisji
Rozwiń opis
Program edukacyjny dla dzieci rozwijający sprawność manualną. Prowadzący: Anna Zakrzewska (Polska 2018)


Czas: 15min.
08:00
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
08:15
Betafo
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Film opowiada o pracy polskich misjonarzy i misjonarek oraz o życiu mieszkańców „czerwonej wyspy”. Betafo, Ivato, Mahajanga, Toliara to nie tylko tytuły filmów, to także nazwy miejscowości, w których pracują siostry salezjanki oraz salezjanie. (Polska 2014)


Czas: 23min.
08:40
Premiera Słowo Życia - rozważanie Ewangelii dnia
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 4min.
08:45
Przygody Mobilków - Dobre maniery
film animowany dla dzieci
Plan emisji
Rozwiń opis
Opowieści o kolorowych samochodzikach, które, tak jak ludzie, przeżywają różne historie. (USA 2005)

Reżyseria: D. Dawid Morin

Czas: 11min.
08:00
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
08:15
Polski Punkt Widzenia
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program publicystyczny realizowany na żywo z udziałem wybitnych gości ze świata nauki, polityki, mediów i religii oceniających najważniejsze wydarzenia z życia Kościoła, Polski i świata. (Polska 2018)


Czas: 20min.
08:40
Premiera Słowo Życia - rozważanie Ewangelii dnia
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 4min.
08:45
Super Księga 1 - Prawdziwy prorok odc. 21
serial animowany dla dzieci
Plan emisji
Rozwiń opis
Dwoje małych dzieci, Chris Peeper i jego sąsiad Joy, znajduje na poddaszu starą Biblię. Kiedy tajemnicza Księga przenosi ich do różnych wydarzeń sprzed wieków, odkrywają, że jest zaczarowana. Wspólnie z robotem Gizmo (a później też z pieskiem Chrisa Rufflesem i kuzynem Uriahem) podróżują przez Super Księgę, doświadczając historii biblijnych na własnej skórze. (USA)

Reżyseria: Masakazu Higuchi
Obsada: Billie Lou Watt, Sonia Owens, Hal Studer, Helena Van Koert

Czas: 24min.
08:00
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
08:15
Juan Diego - posłaniec z Gwadelupy
film animowany dla dzieci
Plan emisji
Rozwiń opis
(USA 1992)

Reżyseria: Fernando Uribe, Jonas Soto

Czas: 35min.
08:55
Premiera Słowo Życia - rozważanie Ewangelii dnia
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 4min.
09:00
Myśląc Ojczyzna - prof. Mieczysław Ryba
felieton
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
09:10
Premiera Spotkanie z Magdą Buczek
program religijny dla dzieci
Plan emisji
Rozwiń opis
Audycja o charakterze katechezy dla dzieci prowadzona przez założycielkę Podwórkowych Kółek Różańcowych Dzieci Magdalenę Buczek. Prowadzący: Magdalena Buczek (Polska 2018)


Czas: 5min.
09:15
Katecheza ks. bp. Antoniego Długosza
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: o. Piotr Dettlaff CSsR

Czas: 15min.
09:30
Na żywo
Msza Święta z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
transmisja
Plan emisji
Rozwiń opis
Niedzielna Msza Święta z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze. (Polska 2018)


Czas: 60min.
09:25
Premiera Słowo Życia - rozważanie Ewangelii dnia
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 4min.
09:30
Vatican Magazine
watykańska kronika wydarzeń
Plan emisji
Rozwiń opis
(Włochy 2018)


Czas: 30min.
09:10
Papież Polak do Rodaków - 16.06.1999 Stary Sącz
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 1999)


Czas: 28min.
09:40
Petra - tajemnicze miasto
reportaż
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2006)


Czas: 18min.
09:00
Kalejdoskop Młodych
program edukacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
Studenci Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu opowiadają o kulisach powstania etiudy filmowej (Polska 2018)

Reżyseria: Piotr Zarębski

Czas: 20min.
09:20
Express Studencki
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
Podsumowanie najważniejszych uczelnianych wydarzeń minionego tygodnia. (Polska 2018)


Czas: 5min.
09:25
Sanktuaria polskie
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 20min.
09:45
Pielgrzym Miłości
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
To wzruszający i przepełniony emocjami obraz, który w niebanalny sposób ukazuje, jak Karol Wojtyła w drodze do świętości stał się dla milionów ludzi największym autorytetem moralnym i przywódcą duchowym. (Chile 2005)

Reżyseria: Patricia Undurraga

Czas: 75min.
09:00
Na zdrowie
program poradnikowy
Plan emisji
Rozwiń opis
Program poradnikowy o tematyce medycznej. Prowadzący: Alicja Stankiewicz (Polska 2018)


Czas: 20min.
09:20
Chłopcy z Namugongo
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Film pokazuje pracę salezjanów w Namugongo (Uganda). Dyrektorem jest tam polski salezjanin, ks. Ryszard Jóźwiak. Jest to dom dla ponad 140 chłopców ulicy, a w wakacje mieszka ich tam ponad 200. Nie muszą martwić się o to, że będą głodni, mają zapewnioną opiekę, szkołę, a w razie potrzeby także leczenie. W ramach wychowania integralnego chłopców, wychowawcy dbają także o ich rozwój w sferze duchowej. Codzienne modlitwy, niedzielne Msze Święte, nauka katechizmu, przygotowanie do przyjęcia... (Polska 2012)


Czas: 37min.
09:10
Z wędką nad wodę w Polskę i Świat
program rozrywkowy
Plan emisji
Rozwiń opis
Prowadzący: Piotr Mirecki (Polska 2018)


Czas: 25min.
09:35
Premiera Święty na każdy dzień
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 5min.
09:45
Premiera Duc in altum
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
Rozważania o życiu duchowym prowadzi ks. prof. dr hab. Marek Chmielewski, wykładowca teologii duchowości na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. (Polska 2018)


Czas: 15min.
09:00
Sanktuarium Maryjne Rywałd Królewski
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Film przedstawia bogatą historię Sanktuarium w Rywałdzie Królewskim oraz figury Matki Bożej Rywałdzkiej, zwanej także Pocieszycielką Strapionych, Matką Bożą Cyganów - w tradycji ludowej, Panią Pomorza. (Polska 2014)


Czas: 45min.
09:45
Kapłan pro-life
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Jest to film o misjonarzu ks. Piotrze Wojnarowskim ze zgromadzenia salezjanów, który posługuje w Ghanie. Oprócz pracy duszpasterskiej działa aktywnie na rzecz ochrony życia nienarodzonych dzieci. (Polska 2010)


Czas: 11min.
10:35
Przegląd Katolickiego Tygodnika "Niedziela"
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 5min.
10:40
Śladami apostoła Pawła odc. 4
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Serial przedstawia postać świętego Pawła, jednego z najbardziej wpływowych ludzi w dziejach chrześcijaństwa, którego działalność i spuścizna wpłynęły w sposób zasadniczy na losy świata. To jemu, Żydowi urodzonemu w Tarsie, centrum cywilizacji greckiej, synowi obywatela rzymskiego, Chrystus powierzył odpowiedzialne zadanie głoszenia Dobrej Nowiny poganom. Mistyczne doświadczenie spotkania z Panem na drodze do Damaszku odmieniło Pawła, groźnego prześladowcę chrześcijan. Od owego dnia aż do... (Grecja 2016)

Reżyseria: Grigoris Karantinakis

Czas: 45min.
10:00
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
10:15
Rozmowy niedokończone
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Rozmowy z zaproszonymi gośćmi z otwartą anteną dla telewidzów. (Polska 2018)


Czas: 70min.
10:00
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
10:15
Jak my to widzimy - z daleka widać lepiej
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
(USA 2018)


Czas: 30min.
10:45
Tydzień z Ziemi Świętej
przegląd wydarzeń
Plan emisji
Rozwiń opis
(Izrael 2018)

Reżyseria: Cristiano Assuncao

Czas: 20min.
10:00
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
10:15
Rozmowy niedokończone
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Rozmowy z zaproszonymi gośćmi z otwartą anteną dla telewidzów. (Polska 2018)


Czas: 70min.
10:00
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
10:15
Rozmowy niedokończone
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Rozmowy z zaproszonymi gośćmi z otwartą anteną dla telewidzów. (Polska 2017)


Czas: 70min.
10:00
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
10:15
Myśląc Ojczyzna - ks. prof. Paweł Bortkiewicz TChr
felieton
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
10:30
Premiera Święty na każdy dzień
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 5min.
10:35
Polski Punkt Widzenia
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program publicystyczny realizowany na żywo z udziałem wybitnych gości ze świata nauki, polityki, mediów i religii oceniających najważniejsze wydarzenia z życia Kościoła, Polski i świata. (Polska 2018)


Czas: 20min.
11:25
20 lat dla świata - Ewangelia na dwóch kółkach - Ewangelia na dwóch kółkach
film misyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
Życie ma sens jak się służy innym ludziom - historia Grzegorza, wolontariusza w Peru, męża i ojca dwójki dzieci. (Polska 2017)

Reżyseria: KS. Adam Parszywka SDB

Czas: 9min.
11:40
Premiera Aktywna Zima odc. 2
Plan emisji
Rozwiń opis


Reżyseria: Bonum Piotr Kania

Czas: 20min.
11:25
Myśląc Ojczyzna - prof. Mirosław Piotrowski
felieton
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
11:35
Narciarski żółtodziób - Pierwsze kroki odc. 2
program edukacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2006)


Czas: 16min.
11:50
Retrospekcja
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program publicystyczny realizowany w oparciu o wybrane wypowiedzi naukowców, ekspertów i polityków. Dokonana z szumu informacyjnego selekcja pozwala zauważyć rzeczy istotne i ocenić doniosłość prezentowanych wydarzeń. (Polska 2018)


Czas: 4min.
11:55
Premiera Święty na każdy dzień
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 5min.
11:05
Mocni w wierze
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program pomaga rozwiać wątpliwości i daje odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące wiary. Prowadzący: ks. Jakub Nagi (Polska 2018)

Reżyseria: Karol Smulski
Obsada: ks. prof. Jan Perszon

Czas: 30min.
11:35
Myśląc Ojczyzna - prof. zw. n. med. Krzysztof Bielecki
felieton
Plan emisji
Rozwiń opis
prof. zw. n. med. Krzysztof Bielecki - chirurg, pełnomocnik ds. Pacjenta w Szpitalu na Solcu (Polska 2018)


Czas: 10min.
11:45
Młodzi Światu - Kazik
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Ks. Adam Parszywka SDB

Czas: 9min.
11:00
Świat na wyciągnięcie ręki - Kilka dni w Misji Katolickiej na PNG odc. 37
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Pamiętnik filmowy Krzysztofa Kryzy z podróży po wyspach Pacyfiku. Z Madang przyjechałem do Alexishafen. Odwiedziłem misjonarza Ojca Czesława Brzezickiego SVD - werbistę, który 34 lata jest w Papui-Nowej Gwinei. (Polska 2016)

Reżyseria: Krzysztof Kryza

Czas: 17min.
11:25
Myśląc Ojczyzna - prof. Piotr Jaroszyński
felieton
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
11:40
Prosto o gospodarce
program rozrywkowy
Plan emisji
Rozwiń opis
Cykl audycji poświęcony gospodarce i finansom, przedstawiający w prosty sposób tematy takie jak: podatki, budżet państwa, prawo dla przedsiębiorców, rozwój gospodarczy. (Polska 2018)


Czas: 20min.
11:25
Myśląc Ojczyzna - Stanisław Michalkiewicz
felieton
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
11:35
Największe przeboje Pana Boga - Ave Maria
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Autorzy dokumentu poszukują źródeł popularności utworów komponowanych na kanwie modlitwy "Ave Maria". (Kanada 2012)


Czas: 21min.
11:25
Głos Polski - Minister Obrony Narodowej Antoni Macierewicz
felieton
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
11:35
Święty na każdy dzień
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 5min.
11:40
Boże Narodzenie w Indiach
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2013)


Czas: 17min.
11:00
Na żywo
Kropelka radości
program religijny dla dzieci
Plan emisji
Rozwiń opis
W programie katecheza ks. bp. Antoniego Długosza oraz krzyżówka z telefonicznym udziałem dzieci. (Polska 2018)

Reżyseria: o. Piotr Dettlaff CSsR

Czas: 60min.
12:00
Na żywo
Anioł Pański z Ojcem Świętym Franciszkiem
transmisja
Plan emisji
Rozwiń opis
(Włochy 2018)


Czas: 15min.
12:20
Na żywo
Wieś - to też Polska
program rolniczy
Plan emisji
Rozwiń opis
Prowadzący: Adam Ślusarski (Polska 2018)


Czas: 70min.
12:00
Na żywo
Anioł Pański
audycja modlitewna
Plan emisji
Rozwiń opis
Modlitwa poświęcona Maryi, podczas której wierni rozważają zwiastowanie Maryi przez Archanioła Gabriela wcielenie Jezusa Chrystusa, odprawiana codziennie, oprócz okresu wielkanocnego, w duchowej łączności z Ojcem Świętym. (Polska 2018)


Czas: 3min.
12:03
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
12:20
Moc przebaczenia
film fabularny
Plan emisji
Rozwiń opis
Zachwycająca opowieść o tym jak przebaczenie jest w stanie nawet najgorszą tragedię przemienić w prawdziwe piękno.Ta historia, która wydarzyła się w małym teksańskim misteczku,wydaje się nieprawdopodobna, a jednak pozostaje autentycznym świadectwem ogromu ludzkiego miłosierdzia. (USA 2009)


Czas: 60min.
12:00
Na żywo
Anioł Pański
audycja modlitewna
Plan emisji
Rozwiń opis
Modlitwa poświęcona Maryi, podczas której wierni rozważają zwiastowanie Maryi przez Archanioła Gabriela wcielenie Jezusa Chrystusa, odprawiana codziennie, oprócz okresu wielkanocnego, w duchowej łączności z Ojcem Świętym. (Polska 2018)


Czas: 3min.
12:03
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
12:20
Na żywo
PODRÓŻ APOSTOLSKA OJCA ŚWIĘTEGO FRANCISZKA DO CHILE - Spotkanie z przedstawicielami władz, społeczeństwa obywatelskiego I korpusu dyplomatycznego w Palacio de La Moneda – siedzibie prezydenta republiki Chile
transmisja
Plan emisji
Rozwiń opis
Spotkanie z przedstawicielami władz, społeczeństwa obywatelskiego I korpusu dyplomatycznego w Palacio de La Moneda – siedzibie prezydenta republiki Chile (Włochy 2018)


Czas: 40min.
12:00
Na żywo
Anioł Pański
audycja modlitewna
Plan emisji
Rozwiń opis
Modlitwa poświęcona Maryi, podczas której wierni rozważają zwiastowanie Maryi przez Archanioła Gabriela wcielenie Jezusa Chrystusa, odprawiana codziennie, oprócz okresu wielkanocnego, w duchowej łączności z Ojcem Świętym. (Polska 2017)


Czas: 3min.
12:03
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
12:20
Dokonać niemożliwego
film fabularny
Plan emisji
Rozwiń opis
Genialny, młody naukowiec znajduje się na celowniku meksykańskiego kartelu narkotykowego. Otrzymuje schronienie w lokalnym sierocińcu, gdzie pracuje nad rewolucyjnym sposobem dostarczania energii elektrycznej. (USA 2015)

Reżyseria: Nathan Frankowski
Obsada: Fred Dalton Thompson, Daniel Ross Owens, Robert Amaya, Cristal Martinez, Emilio Roso

Czas: 98min.
12:00
Na żywo
Anioł Pański
audycja modlitewna
Plan emisji
Rozwiń opis
Modlitwa poświęcona Maryi, podczas której wierni rozważają zwiastowanie Maryi przez Archanioła Gabriela wcielenie Jezusa Chrystusa, odprawiana codziennie, oprócz okresu wielkanocnego, w duchowej łączności z Ojcem Świętym. (Polska 2018)


Czas: 3min.
12:03
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
12:20
Po stronie prawdy
reportaż interwencyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program odsłania kulisy życia społecznego, które wymagają interwencji. Prowadzący: Adam Ślusarski, Gabriela Szreder (Polska 2018)


Czas: 60min.
12:00
Na żywo
Anioł Pański
audycja modlitewna
Plan emisji
Rozwiń opis
Modlitwa poświęcona Maryi, podczas której wierni rozważają zwiastowanie Maryi przez Archanioła Gabriela wcielenie Jezusa Chrystusa, odprawiana codziennie, oprócz okresu wielkanocnego, w duchowej łączności z Ojcem Świętym. (Polska 2018)


Czas: 3min.
12:03
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
12:20
Krok za krokiem
film fabularny
Plan emisji
Rozwiń opis
Oparta na faktach historia młodego sportowca Erica Hoovi'ego Elliota, który w drodze do prawdziwego szczęścia musi stoczyć walkę z ciężką chorobą (USA 2015)


Czas: 88min.
12:00
Na żywo
Anioł Pański
audycja modlitewna
Plan emisji
Rozwiń opis
Modlitwa poświęcona Maryi, podczas której wierni rozważają zwiastowanie Maryi przez Archanioła Gabriela wcielenie Jezusa Chrystusa, odprawiana codziennie, oprócz okresu wielkanocnego, w duchowej łączności z Ojcem Świętym. (Polska 2018)


Czas: 3min.
12:03
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
12:20
Warto zauważyć… w mijającym tygodniu
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program publicystyczny realizowany na żywo z udziałem redaktorów i publicystów „Naszego Dziennika” oceniających najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia z życia Kościoła, Polski i świata. (Polska 2018)


Czas: 30min.
12:50
Kościół w potrzebie - Wzgórze cudów
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2005)

Reżyseria: Mirela Cigić, Ivan Cigić

Czas: 25min.
13:30
Papież Polak do Rodaków - 16.06.1999 Stary Sącz
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 1999)


Czas: 28min.
13:20
Koncert życzeń
program rozrywkowy
Plan emisji
Rozwiń opis
Telewizyjny koncert życzeń to wspaniała okazja, do złożenia życzeń w wyjątkowy sposób. Prowadzący: Monika Kordowska, Przemysław Szymczyk (Polska 2018)


Czas: 50min.
13:00
Na żywo
PODRÓŻ APOSTOLSKA OJCA ŚWIĘTEGO FRANCISZKA DO CHILE - Wizyta kurtuazyjna u prezydenta Chile w Salon Azul Palacio de la Moneda
transmisja
Plan emisji
Rozwiń opis
Wizyta kurtuazyjna u prezydenta Chile w Salon Azul Palacio de la Moneda (Włochy 2018)

13:20
Prawdziwie spadła z nieba
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Film ukazuje genezę oraz przebieg powstawania sukni i koron dla Obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej, Wotum Narodu z okazji 100. rocznicy rekoronacji koronami papieża Piusa X. Korony i suknie posiadają głęboką symbolikę - obok złota, platyny, tysięcy drogocennych kamieni - znajdują się niezwykłe materiały: meteoryty planetarne z Księżyca, Marsa i Merkurego, fragment z rozbitego pod Smoleńskiem Tupolewa. Suknie dla Wizerunku Jasnogórskiego tworzono od XII w., ale ta jest pierwsza od narodu, pisana... (Polska 2010)

Reżyseria: Zdzisław Sowiński

Czas: 58min.
13:55
Święty na każdy dzień
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 5min.
13:20
Siódmy sakrament
program edukacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program edukacyjny dla małżeństw poruszający szeroki zakres tematów dotyczących życia małżeńskiego i rodzinnego. Prowadzący: Anna Zakrzewska (Polska 2018)


Czas: 25min.
13:45
Premiera Ocalić od zapomnienia
felieton
Plan emisji
Rozwiń opis
Felietony upamiętniają bohaterskich Polaków, którzy z narażeniem życia pomagali Żydom. (Polska 2018)


Czas: 10min.
13:55
Święty na każdy dzień
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 5min.
14:00
Wiara czyni cuda
film fabularny
Plan emisji
Rozwiń opis
Prawdziwe historie zwykłych ludzi udowadniają, że cuda zdarzają się nawet wśród trudów codziennego życia. „Wiara czyni cuda” to film oparty na faktach. Jest to zbiór niesamowitych opowieści, które na przestrzeni 40 lat wydarzyły się w jednym, niepozornym kościele. Co ma wspólnego narkoman, energiczna staruszka, uchodźca z Afryki i były bokser? Wszyscy odnajdują Boga w kościele Granada Heights. (USA 2007)

Reżyseria: Rick Garside
Obsada: Bruce Marchiano, Peter Husmann, Sierra Wingert

Czas: 121min.
14:10
Uczeń i mistrz
film fabularny
Plan emisji
Rozwiń opis
Młody chłopak wyładowuje swoją frustrację spowodowaną rozwodem rodziców, niszcząc lokalny kościół. Jako zadośćuczynienie ma odpracować szkody, pomagając samotnemu, starszemu mistrzowi snycerstwa w wykonaniu elementów drewnianych dla parafii. (Kanada 2011)

Reżyseria: Terry Ingram
Obsada: Woody Jeffreys, Nicole Oliver, Stephen E. Miller, Merrilyn Gann, Anthony Harrison

Czas: 86min.
14:30
Na żywo
PODRÓŻ APOSTOLSKA OJCA ŚWIĘTEGO FRANCISZKA DO CHILE - Msza św. w Parque O’Higgins; - homilia Ojca Świętego
transmisja
Plan emisji
Rozwiń opis
Msza św. w Parque O’Higgins; - homilia Ojca Świętego (Włochy 2018)

14:00
Pustynia Boga
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2015)


Czas: 28min.
14:30
Na żywo
PODRÓŻ APOSTOLSKA OJCA ŚWIĘTEGO FRANCISZKA DO CHILE - TEMUCO-SANTIAGO - Msza św. na lotnisku Maquehue
transmisja
Plan emisji
Rozwiń opis
Msza św. na lotnisku Maquehue (Włochy 2018)

14:20
Chcę żyć
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Film opowiada o pracy polskich Sióstr Boromeuszek, które opiekują się chorymi na raka, AIDS i cukrzycę w jedynym zambijskim hospicjum w Lusace. Hospicjum Matki Miłosierdzia Chilanga działa od 1997 r. i jest miejscem, gdzie chorzy do końca swoich dni są pod troskliwą opieką. (Polska 2008)


Czas: 14min.
14:35
Na żywo
PODRÓŻ APOSTOLSKA OJCA ŚWIĘTEGO FRANCISZKA DO CHILE - TEMUCO-SANTIAGO - Przylot na lotnisko międzynarodowe w Iquique
transmisja
Plan emisji
Rozwiń opis
Przylot na lotnisko międzynarodowe w Iquique (Włochy 2018)

14:00
Hildegarda z Bingen. Światło Boga
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Film ukazuje postać dwunastowiecznej wizjonerki znad Renu. Hildegarda z Bingen to wybitna kobieta o rozległych zainteresowaniach - autorka dzieł teologicznych, utworów muzycznych, propagatorka ziołolecznictwa i prekursorka ekologii. Po stuleciach zapomnienia została odkryta na nowo, a język, jakim głosi miłość Boga i pochwałę życia jest nam równie bliski jak jej receptury, przepisy i porady praktyczne. (Francja 2011)

Reżyseria: Armand Isnard

Czas: 52min.
14:55
Słowo Życia - rozważanie Ewangelii dnia
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 4min.
14:00
Józef z Egiptu odc. 35
serial fabularny
Plan emisji
Rozwiń opis
Syn Jakuba i Racheli, był kochany przez swoich rodziców, ale znienawidzony przez swych braci, którzy sprzedali go w niewolę do Egiptu. Jego dar interpretacji snów uratował całe imperium a faraon mianował go zarządcą. Józef staje się potężny, znajduje szczęście i miłość. Lecz gdy los raz jeszcze łączy go z braćmi, Józef musi zdecydować czy ma w sobie dość siły i czy potrafi wybaczyć wyrządzone mu krzywdy. (Brazylia 2013)

Reżyseria: Alexandre Avancini
Obsada: Carla Cabral, Samara Felippo, Mylla Christie, Caio Junqueira, Eduardo Lago, Sandro Rocha

Czas: 38min.
14:40
Żywe kamienie
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Dokument przedstawia historię budowy nowego budynku opactwa Trapistów w Belgii. (Belgia 2012)


Czas: 50min.
15:40
Aktywna Zima
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Bonum Piotr Kania

Czas: 20min.
15:50
Premiera Ma się rozumieć
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program odpowiadający na szerokie spektrum pytań związanych z wiarą i moralnością Prowadzący: o. Leonard Bielecki OFM, o.Franciszek Chodkowski OFM (Polska 2018)

Reżyseria: Anna Zakrzewska

Czas: 8min.
15:50
Premiera Ma się rozumieć
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program odpowiadający na szerokie spektrum pytań związanych z wiarą i moralnością Prowadzący: o. Leonard Bielecki OFM, o.Franciszek Chodkowski OFM (Polska 2018)

Reżyseria: Anna Zakrzewska

Czas: 8min.
15:30
Na żywo
PODRÓŻ APOSTOLSKA OJCA ŚWIĘTEGO FRANCISZKA DO SANTIAGO DE CHILE – IQUIQUE – LIMA - Msza św. na Campus Lobito
transmisja
Plan emisji
Rozwiń opis
Msza św. na Campus Lobito (Włochy 2018)

15:00
Modlitwa w Godzinie Miłosierdzia Koronką do Bożego Miłosierdzia
audycja modlitewna
Plan emisji
Rozwiń opis
„Ile razy usłyszysz, jak zegar bije trzecią godzinę, zanurzaj się cała w miłosierdziu Moim, uwielbiając i wysławiając je; wzywaj jego wszechmocy dla świata całego, a szczególnie dla biednych grzeszników (Dz. 1572)”. Modlitwą w Godzinie Miłosierdzia i Koronką do Miłosierdzia Bożego wypraszamy łaski dla siebie i całego świata, zgodnie z obietnicą Jezusa daną św. Faustynie: „W godzinie tej uprosisz wszystko dla siebie i dla innych, jeżeli to będzie zgodne z wolą Bożą i jeżeli nasza modlitwa... (Polska 2018)


Czas: 20min.
15:20
Premiera Mocni w wierze
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program pomaga rozwiać wątpliwości i daje odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące wiary. Prowadzący: ks. Jakub Nagi (Polska 2018)

Reżyseria: Karol Smulski
Obsada: ks. prof. Jan Perszon

Czas: 30min.
15:50
Premiera Ma się rozumieć
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program odpowiadający na szerokie spektrum pytań związanych z wiarą imoralnością Prowadzący: o. Leonard Bielecki OFM, o.Franciszek Chodkowski OFM (Polska 2018)

Reżyseria: Anna Zakrzewska

Czas: 8min.
15:30
Premiera Wierzę w Boga
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
15:45
Trzy wyspy - trzy światy
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Filmowa wizyta na trzech wyspach Pacyfiku: Robinsona Cruzoe (Juan Fernandez), Madre de Dios (w archipelagu chilijskiej Patagonii) i Rapa Nui (Wyspie Wielkanocnej). Film przedstawia pierwszą polską ekspedycję, która otrzymała prestiżową flagę The Explorers Club. Wyprawą kierował Andrzej Ciszewski. (Polska 2006)

Reżyseria: Andrzej Ciszewski, Prof. Zdzislaw Jan Ryn, Grzegorz Gaj

Czas: 8min.
16:00
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
16:10
Premiera Koncert życzeń
program rozrywkowy
Plan emisji
Rozwiń opis
Telewizyjny koncert życzeń to wspaniała okazja, do złożenia życzeń w wyjątkowy sposób. Prowadzący: Monika Kordowska, Przemysław Szymczyk (Polska 2018)


Czas: 50min.
16:00
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
16:10
Premiera Sanktuaria polskie
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 20min.
16:30
Premiera Tydzień z Ziemi Świętej
przegląd wydarzeń
Plan emisji
Rozwiń opis
(Izrael 2018)

Reżyseria: Cristiano Assuncao

Czas: 20min.
16:50
Premiera Świadkowie
reportaż
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 30min.
16:00
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
16:10
Premiera Jestem mamą
program poradnikowy
Plan emisji
Rozwiń opis
Przed rodzicami oczekującymi narodzin dziecka staje sporo wyzwań. Pojawia się też wiele pytań, na które szukają odpowiedzi. Poradnik „Jestem mamą” wychodzi naprzeciw tym wątpliwościom, próbując rozwiać przynajmniej niektóre z nich. (Polska 2018)

Reżyseria: Rafał Gruszczyński
16:30
Premiera Kalejdoskop Młodych
Plan emisji
Rozwiń opis



Czas: 20min.
16:50
Premiera Express Studencki
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
Podsumowanie najważniejszych uczelnianych wydarzeń minionego tygodnia. (Polska 2018)


Czas: 5min.
16:00
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
16:10
Premiera Na zdrowie
program poradnikowy
Plan emisji
Rozwiń opis
Program poradnikowy o tematyce medycznej. Prowadzący: Alicja Stankiewicz (Polska 2018)


Czas: 20min.
16:30
Ostatni rzeźbiarz w szkle - Ostatni rzeźbiarz w szkle
reportaż
Plan emisji
Rozwiń opis
Henryk Trebunia-Tutka to jedyny na Podhalu rzeźbiarz w szkle. Góral z dziada pradziada w swoich pracach ukazuje piękno tatrzańskiej przyrody i podhalańskiej kultury. (Polska 2017)

Reżyseria: Marta Telakowska

Czas: 23min.
16:55
Święty na każdy dzień
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 5min.
16:55
Premiera Przegląd katolickiego tygodnika "Niedziela"
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 5min.
16:00
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
16:10
Siódmy sakrament
program edukacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program edukacyjny dla małżeństw poruszający szeroki zakres tematów dotyczących życia małżeńskiego i rodzinnego. Prowadzący: Anna Zakrzewska (Polska 2018)


Czas: 25min.
16:30
Na żywo
PODRÓŻ APOSTOLSKA OJCA ŚWIĘTEGO FRANCISZKA -LIMA-PUERTO MALDONADO-LIMADO CHILE - Spotkanie z ludnością Amazoniiw ColiseoRegional Madre de Dios
transmisja
Plan emisji
Rozwiń opis
Spotkanie z ludnością Amazoniiw ColiseoRegional Madre de Dios (Włochy 2018)

16:00
Na żywo
PODRÓŻ APOSTOLSKA OJCA ŚWIĘTEGO FRANCISZKA -LIMA-TRUJILLO-LIMA - Msza św. na bulwarach nadmorskich Huanchaco
transmisja
Plan emisji
Rozwiń opis
Msza św. na bulwarach nadmorskich Huanchaco (Włochy 2018)

17:00
Premiera Tam, gdzie Bóg płacze
serial dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Seria filmów dokumentalnych poświęcona sytuacji chrześcijan na świecie. (Polska 2018)


Czas: 30min.
17:30
Premiera Okiem kamery
reportaż
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 30min.
17:20
20 lat dla świata - Z Orawy do Afryki
film misyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
Jadwiga to pomyslodawczyni akcji na rzecz Afryki, która od 17 lat łączy Orawian we wspolej pomocy dzieciom Afryki (Polska 2017)

Reżyseria: KS. Adam Parszywka SDB

Czas: 6min.
17:30
Premiera Okiem kamery
reportaż
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 30min.
17:00
Przypowieści Jezusa - Uczta
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Christopher Gornold Smith przeprowadza nas przez kilka najbardziej znanych przypowieści Jezusa i udowadnia, jak niewiele o nich do tej pory wiedzieliśmy. Na bliskim Wschodzie honor i gościnność jest fundamentem, na którym oparte są wspólnoty ludzkie. (USA 2009)

Reżyseria: Christopher Smith

Czas: 6min.
17:10
Premiera Prosto o gospodarce
program rozrywkowy
Plan emisji
Rozwiń opis
Cykl audycji poświęcony gospodarce i finansom, przedstawiający w prosty sposób tematy takie jak: podatki, budżet państwa, prawo dla przedsiębiorców, rozwój gospodarczy. (Polska 2018)


Czas: 20min.
17:30
Premiera Okiem kamery
reportaż
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 30min.
17:00
Na żywo
Po stronie prawdy
reportaż interwencyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program odsłania kulisy życia społecznego, które wymagają interwencji. Prowadzący: Adam Ślusarski, Gabriela Szreder (Polska 2018)


Czas: 60min.
17:00
Ogrody Castel Gandolfo
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Włochy 2007)

Reżyseria: Stefano D'agostini

Czas: 25min.
17:30
Premiera Okiem kamery
reportaż
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 30min.
17:30
PODRÓŻ APOSTOLSKA OJCA ŚWIĘTEGO FRANCISZKA -LIMA-PUERTO MALDONADO-LIMA - Spotkanie z ludnością w Istituto Jorge Basadre
transmisja
Plan emisji
Rozwiń opis
Spotkanie z ludnością w Istituto Jorge Basadre (Polska 2018)

18:00
Na żywo
Anioł Pański
audycja modlitewna
Plan emisji
Rozwiń opis
Modlitwa poświęcona Maryi, podczas której wierni rozważają zwiastowanie Maryi przez Archanioła Gabriela wcielenie Jezusa Chrystusa, odprawiana codziennie, oprócz okresu wielkanocnego, w duchowej łączności z Ojcem Świętym. (Polska 2018)


Czas: 3min.
18:05
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
18:15
Na żywo
Rozmowy niedokończone
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Rozmowy z zaproszonymi gośćmi z otwartą anteną dla telewidzów. (Polska 2018)


Czas: 70min.
18:00
Na żywo
Anioł Pański
audycja modlitewna
Plan emisji
Rozwiń opis
Modlitwa poświęcona Maryi, podczas której wierni rozważają zwiastowanie Maryi przez Archanioła Gabriela wcielenie Jezusa Chrystusa, odprawiana codziennie, oprócz okresu wielkanocnego, w duchowej łączności z Ojcem Świętym. (Polska 2018)


Czas: 3min.
18:05
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
18:15
Na żywo
Rozmowy niedokończone
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Rozmowy z zaproszonymi gośćmi z otwartą anteną dla telewidzów. (Polska 2018)


Czas: 70min.
18:00
Na żywo
Anioł Pański
audycja modlitewna
Plan emisji
Rozwiń opis
Modlitwa poświęcona Maryi, podczas której wierni rozważają zwiastowanie Maryi przez Archanioła Gabriela wcielenie Jezusa Chrystusa, odprawiana codziennie, oprócz okresu wielkanocnego, w duchowej łączności z Ojcem Świętym. (Polska 2018)


Czas: 3min.
18:05
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
18:15
Na żywo
Rozmowy niedokończone
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Rozmowy z zaproszonymi gośćmi z otwartą anteną dla telewidzów. (Polska 2018)


Czas: 70min.
18:00
Na żywo
Anioł Pański
audycja modlitewna
Plan emisji
Rozwiń opis
Modlitwa poświęcona Maryi, podczas której wierni rozważają zwiastowanie Maryi przez Archanioła Gabriela wcielenie Jezusa Chrystusa, odprawiana codziennie, oprócz okresu wielkanocnego, w duchowej łączności z Ojcem Świętym. (Polska 2018)


Czas: 3min.
18:05
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
18:15
Na żywo
Rozmowy niedokończone
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Rozmowy z zaproszonymi gośćmi z otwartą anteną dla telewidzów. (Polska 2018)


Czas: 70min.
18:00
Na żywo
Anioł Pański
audycja modlitewna
Plan emisji
Rozwiń opis
Modlitwa poświęcona Maryi, podczas której wierni rozważają zwiastowanie Maryi przez Archanioła Gabriela wcielenie Jezusa Chrystusa, odprawiana codziennie, oprócz okresu wielkanocnego, w duchowej łączności z Ojcem Świętym. (Polska 2018)


Czas: 3min.
18:05
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
18:15
Na żywo
Rozmowy niedokończone
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Rozmowy z zaproszonymi gośćmi z otwartą anteną dla telewidzów. Dyskusja na temat: Rola i pozycja Polski w Unii Europejskiej i w świecie. Gość: Marek Jurek – Poseł Parlamentu Europejskiego, Prezes Prawicy Rzeczypospolitej. (Polska 2018)


Czas: 70min.
18:00
Na żywo
Anioł Pański
audycja modlitewna
Plan emisji
Rozwiń opis
Modlitwa poświęcona Maryi, podczas której wierni rozważają zwiastowanie Maryi przez Archanioła Gabriela wcielenie Jezusa Chrystusa, odprawiana codziennie, oprócz okresu wielkanocnego, w duchowej łączności z Ojcem Świętym. (Polska 2018)


Czas: 3min.
18:05
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
18:15
Na żywo
PODRÓŻ APOSTOLSKA OJCA ŚWIĘTEGO FRANCISZKA -LIMA-PUERTO MALDONADO-LIMA - Wizyta w HogarPrincipito
transmisja
Plan emisji
Rozwiń opis
Wizyta w HogarPrincipito (Włochy 2018)

18:55
Przegląd katolickiego tygodnika "Niedziela"
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 5min.
18:00
Na żywo
Anioł Pański
audycja modlitewna
Plan emisji
Rozwiń opis
Modlitwa poświęcona Maryi, podczas której wierni rozważają zwiastowanie Maryi przez Archanioła Gabriela wcielenie Jezusa Chrystusa, odprawiana codziennie, oprócz okresu wielkanocnego, w duchowej łączności z Ojcem Świętym. (Polska 2018)


Czas: 3min.
18:05
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
18:15
Na żywo
Rozmowy niedokończone
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Rozmowy z zaproszonymi gośćmi z otwartą anteną dla telewidzów. (Polska 2018)


Czas: 70min.
19:25
Premiera Retrospekcja
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program publicystyczny realizowany w oparciu o wybrane wypowiedzi naukowców, ekspertów i polityków. Dokonana z szumu informacyjnego selekcja pozwala zauważyć rzeczy istotne i ocenić doniosłość prezentowanych wydarzeń. (Polska 2018)


Czas: 4min.
19:30
Brat Ogień - Sprzeciw Franciszka odc. 19
film animowany dla dzieci
Plan emisji
Rozwiń opis
(Włochy 2003)

Reżyseria: Orlando Corradi, Jon Song Chol

Czas: 25min.
19:25
Święty na każdy dzień
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 5min.
19:30
Jay Jay Odrzutowiec - Tuffi i jego ukryty skarb odc. 1
serial animowany dla dzieci
Plan emisji
Rozwiń opis
Jay Jay Odrzutowiec to mały samolocik, któremu przydarzają się niezwykłe przygody, a w lataniu to niezwykły mistrz… (USA 2001)

Reżyseria: Hugh Martin

Czas: 14min.
19:45
Na żywo
Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
audycja modlitewna
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
19:25
Święty na każdy dzień
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 5min.
19:30
Premiera Każdy maluch to potrafi
program edukacyjny dla dzieci
Plan emisji
Rozwiń opis
Program edukacyjny dla dzieci rozwijający sprawność manualną. Prowadzący: Anna Zakrzewska (Polska 2018)


Czas: 15min.
19:45
Na żywo
Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
audycja modlitewna
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
19:25
Święty na każdy dzień
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 5min.
19:30
Przygody Mobilków - Dobre maniery
film animowany dla dzieci
Plan emisji
Rozwiń opis
Opowieści o kolorowych samochodzikach, które, tak jak ludzie, przeżywają różne historie. (USA 2005)

Reżyseria: D. Dawid Morin

Czas: 11min.
19:45
Na żywo
Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
audycja modlitewna
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
19:25
Święty na każdy dzień
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 5min.
19:30
Super Księga 1 - Prawdziwy prorok odc. 21
serial animowany dla dzieci
Plan emisji
Rozwiń opis
Dwoje małych dzieci, Chris Peeper i jego sąsiad Joy, znajduje na poddaszu starą Biblię. Kiedy tajemnicza Księga przenosi ich do różnych wydarzeń sprzed wieków, odkrywają, że jest zaczarowana. Wspólnie z robotem Gizmo (a później też z pieskiem Chrisa Rufflesem i kuzynem Uriahem) podróżują przez Super Księgę, doświadczając historii biblijnych na własnej skórze. (USA)

Reżyseria: Masakazu Higuchi
Obsada: Billie Lou Watt, Sonia Owens, Hal Studer, Helena Van Koert

Czas: 24min.
19:00
Na żywo
Warto zauważyć… w mijającym tygodniu
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program publicystyczny realizowany na żywo z udziałem redaktorów i publicystów „Naszego Dziennika” oceniających najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia z życia Kościoła, Polski i świata. (Polska 2018)


Czas: 30min.
19:30
Latający dom - Pieniądze to nie wszystko odc. 6
serial animowany dla dzieci
Plan emisji
Rozwiń opis
(USA 1983)


Czas: 24min.
19:25
Przegląd Katolickiego Tygodnika "Niedziela"
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 5min.
19:30
Premiera Katecheza ks. bp. Antoniego Długosza
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: o. Piotr Dettlaff CSsR

Czas: 15min.
19:45
Na żywo
Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
audycja modlitewna
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
20:00
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 20min.
20:20
Na żywo
Różaniec
audycja modlitewna
Plan emisji
Rozwiń opis
Codzienna modlitwa z udziałem Widzów Telewizji TRWAM i Słuchaczy Radia Maryja rozważających wspólnie najważniejsze wydarzenia z życia Chrystusa i Maryi. (Polska 2018)


Czas: 30min.
20:50
Premiera Myśląc Ojczyzna - prof. Mirosław Piotrowski
felieton
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
20:00
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 20min.
20:20
Na żywo
Różaniec
audycja modlitewna
Plan emisji
Rozwiń opis
Codzienna modlitwa z udziałem Widzów Telewizji TRWAM i Słuchaczy Radia Maryja rozważających wspólnie najważniejsze wydarzenia z życia Chrystusa i Maryi. (Polska 2018)


Czas: 30min.
20:50
Premiera Myśląc Ojczyzna - prof. zw. n. med. Krzysztof Bielecki
felieton
Plan emisji
Rozwiń opis
prof. zw. n. med. Krzysztof Bielecki - chirurg, pełnomocnik ds. Pacjenta w Szpitalu na Solcu (Polska 2018)


Czas: 10min.
20:00
Na żywo
PODRÓŻ APOSTOLSKA OJCA ŚWIĘTEGO FRANCISZKA DO CHILE - Wizyta w więzieniu kobiecym
transmisja
Plan emisji
Rozwiń opis
Wizyta w więzieniu kobiecym (Włochy 2018)

20:20
Na żywo
Różaniec
audycja modlitewna
Plan emisji
Rozwiń opis
Codzienna modlitwa z udziałem Widzów Telewizji TRWAM i Słuchaczy Radia Maryja rozważających wspólnie najważniejsze wydarzenia z życia Chrystusa i Maryi. (Polska 2018)


Czas: 30min.
20:50
Premiera Myśląc Ojczyzna - prof. Piotr Jaroszyński
felieton
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
20:00
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 20min.
20:20
Na żywo
Różaniec
audycja modlitewna
Plan emisji
Rozwiń opis
Codzienna modlitwa z udziałem Widzów Telewizji TRWAM i Słuchaczy Radia Maryja rozważających wspólnie najważniejsze wydarzenia z życia Chrystusa i Maryi. (Polska 2018)


Czas: 30min.
20:50
Premiera Myśląc Ojczyzna - Stanisław Michalkiewicz
felieton
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
20:00
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 20min.
20:20
Na żywo
Różaniec
audycja modlitewna
Plan emisji
Rozwiń opis
Codzienna modlitwa z udziałem Widzów Telewizji TRWAM i Słuchaczy Radia Maryja rozważających wspólnie najważniejsze wydarzenia z życia Chrystusa i Maryi. (Polska 2018)


Czas: 30min.
20:45
Na żywo
PODRÓŻ APOSTOLSKA OJCA ŚWIĘTEGO FRANCISZKA DO SANTIAGO DE CHILE – IQUIQUE – LIMA - Przyjazd na lotnisko w Iquique; uroczystość pożegnalna
transmisja
Plan emisji
Rozwiń opis
Przyjazd na lotnisko w Iquique; uroczystość pożegnalna (Włochy 2018)

20:00
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 20min.
20:20
Na żywo
Różaniec
audycja modlitewna
Plan emisji
Rozwiń opis
Codzienna modlitwa z udziałem Widzów Telewizji TRWAM i Słuchaczy Radia Maryja rozważających wspólnie najważniejsze wydarzenia z życia Chrystusa i Maryi. (Polska 2018)


Czas: 30min.
20:50
Premiera Myśląc Ojczyzna - ks. prof. Paweł Bortkiewicz TChr
felieton
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
20:00
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 20min.
20:20
Na żywo
Różaniec
audycja modlitewna
Plan emisji
Rozwiń opis
Codzienna modlitwa z udziałem Widzów Telewizji TRWAM i Słuchaczy Radia Maryja rozważających wspólnie najważniejsze wydarzenia z życia Chrystusa i Maryi. (Polska 2018)


Czas: 30min.
20:50
Premiera Myśląc Ojczyzna - prof. Mieczysław Ryba
felieton
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
21:00
Na żywo
Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
transmisja
Plan emisji
Rozwiń opis
Nabożeństwo poświęcone Maryi w intencji Kościoła i Polski w Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej z udziałem pielgrzymów. (Polska 2018)


Czas: 20min.
21:20
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 20min.
21:40
Samson i Dalila odc. 10
serial fabularny
Plan emisji
Rozwiń opis
W rodzinie Manoacha i Sylli przychodzi na świat chłopiec Samson, przepowiedziany przez Boskiego Posłańca jako ten, który wyzwoli Izrael spod ucisku Filistynów. Rodzice wychowują syna w wierze w Jedynego Boga. Młodzieniec składa oparty na prawie Mojżeszowym ślub nazireatu, który zobowiązuje go między innymi do nieścinania włosów. To właśnie w długich włosach tkwi sekret nadludzkiej siły Samsona, który budzi strach u wrogów i wychodzi zwycięsko z każdej najtrudniejszej próby. Niestety, ten... (Brazylia 2011)

Reżyseria: João Camargo,  César Rodrigues,  Regis Faria
Obsada: Fernando Pavão, Mel Lisboa, Rafaela Mandelli, Cláudio Gabriel, Milhem Cortaz, Thaís Fersoza, Joana Balaguer, Nina de Pádua, Itala Nandi, Lu Grimaldi, Karen Junqueira, Luli Miller, Valéria Alencar

Czas: 45min.
21:00
Na żywo
Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
transmisja
Plan emisji
Rozwiń opis
Nabożeństwo poświęcone Maryi w intencji Kościoła i Polski w Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej z udziałem pielgrzymów. (Polska 2018)


Czas: 20min.
21:20
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 20min.
21:40
Na żywo
Polski Punkt Widzenia
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program publicystyczny realizowany na żywo z udziałem wybitnych gości ze świata nauki, polityki, mediów i religii oceniających najważniejsze wydarzenia z życia Kościoła, Polski i świata. (Polska 2018)


Czas: 20min.
21:00
Na żywo
Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
transmisja
Plan emisji
Rozwiń opis
Nabożeństwo poświęcone Maryi w intencji Kościoła i Polski w Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej z udziałem pielgrzymów. (Polska 2018)


Czas: 20min.
21:20
Na żywo
PODRÓŻ APOSTOLSKA OJCA ŚWIĘTEGO FRANCISZKA DO CHILE - Spotkanie z duchowieństwem i klerykami w katedrze
transmisja
Plan emisji
Rozwiń opis
Spotkanie z duchowieństwem i klerykami w katedrze (Włochy 2018)

21:40
Na żywo
Polski Punkt Widzenia
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program publicystyczny realizowany na żywo z udziałem wybitnych gości ze świata nauki, polityki, mediów i religii oceniających najważniejsze wydarzenia z życia Kościoła, Polski i świata. (Polska 2018)


Czas: 20min.
21:00
Na żywo
Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
transmisja
Plan emisji
Rozwiń opis
Nabożeństwo poświęcone Maryi w intencji Kościoła i Polski w Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej z udziałem pielgrzymów. (Polska 2018)


Czas: 20min.
21:20
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
21:30
Na żywo
PODRÓŻ APOSTOLSKA OJCA ŚWIĘTEGO FRANCISZKA DO CHILE - TEMUCO-SANTIAGO - Spotkanie z młodzieżą w sankturaium Maipu
transmisja
Plan emisji
Rozwiń opis
Spotkanie z młodzieżą w sankturaium Maipu (Włochy 2018)

21:00
Na żywo
Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
transmisja
Plan emisji
Rozwiń opis
Nabożeństwo poświęcone Maryi w intencji Kościoła i Polski w Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej z udziałem pielgrzymów. (Polska 2018)


Czas: 20min.
21:20
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 20min.
21:40
Na żywo
Polski Punkt Widzenia
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program publicystyczny realizowany na żywo z udziałem wybitnych gości ze świata, nauki, politologii, dziennikarstwa, religii oceniających najważniejsze wydarzenia z życia Kościoła, Polski i świata. (Polska 2018)


Czas: 20min.
21:00
Na żywo
Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
transmisja
Plan emisji
Rozwiń opis
Nabożeństwo poświęcone Maryi w intencji Kościoła i Polski w Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej z udziałem pielgrzymów. (Polska 2018)


Czas: 20min.
21:20
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 20min.
21:40
Na żywo
Polski Punkt Widzenia
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program publicystyczny realizowany na żywo z udziałem wybitnych gości ze świata nauki, polityki, mediów i religii oceniających najważniejsze wydarzenia z życia Kościoła, Polski i świata. (Polska 2018)


Czas: 20min.
21:00
Na żywo
Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
transmisja
Plan emisji
Rozwiń opis
Nabożeństwo poświęcone Maryi w intencji Kościoła i Polski w Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej z udziałem pielgrzymów. (Polska 2018)


Czas: 20min.
21:20
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
21:30
Na żywo
PODRÓŻ APOSTOLSKA OJCA ŚWIĘTEGO FRANCISZKA -LIMA-TRUJILLO-LIMA - Spotkanie z duchowieństwem I seminarzystami z diecezji północy Peru w Kolegium świętych Karola i Marcelego
transmisja
Plan emisji
Rozwiń opis
Spotkanie z duchowieństwem I seminarzystami z diecezji północy Peru w Kolegium świętych Karola i Marcelego (Włochy 2018)

22:30
Premiera Vatican Magazine
watykańska kronika wydarzeń
Plan emisji
Rozwiń opis
(Włochy 2018)


Czas: 30min.
22:00
Premiera Stan bezpieczeństwa państwa
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Bezpieczeństwo państwa, to także bezpieczeństwo każdego z nas. Aby skutecznie chronić państwo przed zagrożeniem zewnętrznym, należy podjąć działania, aby zagwarantować ład i porządek w kraju. W programie analizujemy stan bezpieczeństwa państwa polskiego w kontekście bieżących wydarzeń w kraju i na świecie. (Polska 2018)

Reżyseria: Paweł Kania

Czas: 10min.
22:10
Premiera Mojżesz - 10 przykazań odc. 56
serial fabularny
Plan emisji
Rozwiń opis
Faraon Seti I umiera otruty podstępnie przez Junet. Ramzes, który wstępuje po nim na tron, musi szybko dojrzeć do roli władcy. Początkowo stara się postępować zgodnie z wolą ojca, z czasem jednak rodzi się w nim potrzeba spełnienia własnych marzeń. (Brazylia 2015)

Reżyseria: Alexandre Avancini
Obsada: Roberta Santiago,  Mel Lisboa,  Zécarlos Machado

Czas: 45min.
22:55
Jan Paweł II i cud w Kostaryce
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
U mieszkającej na Kostaryce Floribeth Mora Diaz zdiagnozowano nieoperacyjnego tętniaka mózgu. W każdej chwili mogła umrzeć. W dzień beatyfikacji Jana Pawła II Floribeth razem z mężem oglądała transmisję uroczystości z Watykanu. Modlili się za wstawiennictwem Jana Pawła II o uzdrowienie... (Włochy 2014)


Czas: 34min.
22:00
Mój brat papież
wywiad
Plan emisji
Rozwiń opis
Pierwszy w Polsce wywiad z siostrą Ojca Świętego Franciszka Marią Eleną Bergoglio. Prowadzący: Agnieszka Gracz (Polska 2013)


Czas: 15min.
22:15
Na żywo
PODRÓŻ APOSTOLSKA OJCA ŚWIĘTEGO FRANCISZKA DO CHILE - Spotkanie z biskupami w zakrystii katedry
transmisja
Plan emisji
Rozwiń opis
Spotkanie z biskupami w zakrystii katedry (Włochy 2018)

22:30
Peru-Piura
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Film przedstawia nam pracę trzech salezjańskich wolontariuszek - Sylwii Grzędy, Małgorzaty Bożek i Magdaleny Strączek, które przebywały w 2013 r. na misji w Piura, w Peru. (Polska 2013)


Czas: 27min.
22:00
Przeszedł czyściec na ziemi... Historia księdza biskupa Czesława Kaczmarka
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Ks. bp Czesław Kaczmarek zapisał w swoim testamencie „Wszystkim dziękuję za modlitwę i życzliwość. Moim wrogom, którzy niesłusznie przydali mi tyle krzyża i cierpień, mimo wszystko przebaczam, starając się naśladować Chrystusa miłościwego i dziękuję im za daną mi okazję przejścia przez próbę i czyściec na ziemi”. Film przypomina tragiczną historię niezłomnego kapłana-męczennika. (Polska 2015)


Czas: 56min.
22:00
Józef z Egiptu odc. 35
serial fabularny
Plan emisji
Rozwiń opis
Syn Jakuba i Racheli, był kochany przez swoich rodziców, ale znienawidzony przez swych braci, którzy sprzedali go w niewolę do Egiptu. Jego dar interpretacji snów uratował całe imperium a faraon mianował go zarządcą. Józef staje się potężny, znajduje szczęście i miłość. Lecz gdy los raz jeszcze łączy go z braćmi, Józef musi zdecydować czy ma w sobie dość siły i czy potrafi wybaczyć wyrządzone mu krzywdy. (Brazylia 2013)

Reżyseria: Alexandre Avancini
Obsada: Carla Cabral, Samara Felippo, Mylla Christie, Caio Junqueira, Eduardo Lago, Sandro Rocha

Czas: 38min.
22:45
Na żywo
PODRÓŻ APOSTOLSKA OJCA ŚWIĘTEGO FRANCISZKA -LIMA-PUERTO MALDONADO-LIMA - Spotkanie z przedstawicielami władz, społeczeństwa obywatelskiego i korpusu dyplomatycznego na dziedzińcu honorowym
transmisja
Plan emisji
Rozwiń opis
Spotkanie z przedstawicielami władz, społeczeństwa obywatelskiego i korpusu dyplomatycznego na dziedzińcu honorowym (Włochy 2018)

22:45
Na żywo
PODRÓŻ APOSTOLSKA OJCA ŚWIĘTEGO FRANCISZKA -LIMA-TRUJILLO-LIMA - Nabożeństwo maryjne – Virgen de la Puerta na Plaza de Armas
transmisja
Plan emisji
Rozwiń opis
Nabożeństwo maryjne – Virgen de la Puerta na Plaza de Armas (Włochy 2018)

23:00
Premiera Jak my to widzimy - z daleka widać lepiej
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
(USA 2018)


Czas: 30min.
23:30
Z Benedyktem XVI rok po roku - Z Benedyktem XVI rok po roku (7) rok 2011 odc. 7
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Serial przedstawia historię pontyfikatu Ojca Świętego Benedykta XVI od 2005 do 2010 roku. (Włochy 2006)

Reżyseria: Barbara Castelli

Czas: 28min.
23:30
Świętość w codzienności - św. Joanna Beretta Molla
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Gdy czwarte dziecko pod sercem Joanny miało 2 miesiące, lekarz odkrył w jej łonie złośliwy guz - włókniak. By ratować jej życie lekarze musieliby usunąć macicę i rozwijające się w niej życie. Joanna, która miała wtedy 39 lat, stanowczo oświadczyła, że leczeniem siebie zajmie się po urodzeniu dziecka. Była chirurgiem i pediatrą, zatem zdawała sobie sprawę, że tylko jedno życie jest możliwe do uratowania. Do ostatnich swoich dni towarzyszyła trójce małych dzieci i mężowi z wielką pogodą ducha.... (Włochy 2008)

Reżyseria: Erridano Torri

Czas: 30min.
23:00
Kim jest Papież Franciszek?
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Kim jest papież Franciszek? Jak wyglądało jego życie? Jakie wskazówki daje nam na przyszłość? Ten film, za pomocą ujmujących obrazów, przedstawia biografię kardynała Jorge Bergoglio aż do początków pontyfikatu. Widzimy go stawiającego czoła mafiom niewolniczej pracy, przemawiającego na ulicy do młodzieży, myjącego nogi biednym i jeżdżącego metrem po Buenos Aires... Te oraz inne fakty z jego życia oddają wyjątkową charyzmę Papieża, który łamie wszelkie schematy. (Hiszpania 2013)


Czas: 44min.
23:45
Trwa... 
Nad Jeziorem Malawi
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Malawi w Afryce to kraj ludzi młodych i właśnie dlatego są tam salezjanie. Zaczynali od zera w stolicy kraju Lilongwe. Dziś trzech polskich salezjanów prowadzi tam nowoczesne centrum i szkołę zawodową dla młodzieży. Jest to film o zwykłym życiu prawdziwych misjonarzy, które zawsze ma w sobie coś niezwykłego. (Polska 2006)


Czas: 17min.
23:00
Na żywo
PODRÓŻ APOSTOLSKA OJCA ŚWIĘTEGO FRANCISZKA DO CHILE - TEMUCO-SANTIAGO - Wizyta na Chilijskim Papieskim Uniwersytecie Katolickim
transmisja
Plan emisji
Rozwiń opis
Wizyta na Chilijskim Papieskim Uniwersytecie Katolickim (Włochy 2018)

23:00
Telewizyjny Uniwersytet Biblijny VI rok - Katedra Egzegezy
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Obsada: ks. M. Kowalski, ks. M. Zieliński

Czas: 60min.
23:15
Effetha - okno na świat
reportaż
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2012)


Czas: 45min.
00:00
Programy powtórkowe
Plan emisji
Rozwiń opis
(2018)

00:00
Programy powtórkowe
Plan emisji
00:00
Programy powtórkowe
Plan emisji
00:00
Programy powtórkowe
Plan emisji
00:00
Programy powtórkowe
Plan emisji
00:00
Programy powtórkowe
Plan emisji
00:00
Programy powtórkowe
Plan emisji
© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info