Reklama
Od do
Widok dnia
Od dziś
Logo TV Trwam
Piątek, 13.07
Logo TV Trwam
Sobota, 14.07
Logo TV Trwam
Niedziela, 15.07
Logo TV Trwam
Poniedziałek, 16.07
Logo TV Trwam
Wtorek, 17.07
Logo TV Trwam
Środa, 18.07
Logo TV Trwam
Czwartek, 19.07
05:50
Eksodus - Droga Narodu Wybranego
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Dokument, w którym naukowcy starają się odkryć, ile prawdy historycznej zawiera biblijny Exodus, czyli Księga Wyjścia ze Starego Testamentu. (USA 2014)

Reżyseria: Andrew Hyatta

Czas: 118min.
06:00
Rękopis błogosławionych
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program ten dedykowany jest w szczególności do chorych na raka, którzy razem z narratorem pytają, czy błogosławieństwa są również i dla nich, czy szczęście i błogosławieństwo jest możliwe do odnalezienia w tej strasznej chorobie, a tym samym i we wszelkich dramatach życiowych. (USA 2010)


Czas: 99min.
06:00
Nasz fascynujący wszechświat
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Czy jesteśmy sami we wszechświecie? To pytanie od zawsze dręczyło ludzkość. Co utrzymuje planety i gwiazdy na ich orbitach? Jakie prawa nimi rządzą? Czy ich istnienie to tylko przypadek, czy też stoi za tym siła wyższa? Pragnienie poznania świata wpisane jest w naszą ludzką naturę i dlatego pozwalamy sobie zadawać takie pytania, ale czy odpowiedzi w ogóle istnieją? (Niemcy 2012)


Czas: 55min.
06:55
„Bo dobrze mi jest w sercu Jego” - „Bo dobrze mi jest w sercu Jego”
reportaż
Plan emisji
Rozwiń opis
„Bo dobrze mi jest w sercu Jego” (Dzienniczek św. s. Faustyny Kowalskiej, nr 879). Ojciec Józef Andrasz SJ był kierownikiem duchowym św. s. Faustyny Kowalskiej. Jako pierwszy rozpoznał działanie nadzwyczajnej Łaski Bożej w życiu s. Faustyny. Dzięki Jego pomocy powstał łagiewnicki obraz Jezu Ufam Tobie – najbardziej rozpoznawalny wizerunek Jezusa Miłosiernego. W 1943 roku o. Józef Andrasz rozpoczął w Łagiewnikach nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. Materiał filmowy przybliża postać mało... (Polska 2015)


Czas: 29min.
06:00
Pochodzenie świata cz. 1 odc. 1
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Wiele osób robi różne założenia dotyczące historii Ziemi. Rzecz w tym, jak te założenia wpływają na nasze rozumienie historii. A co najważniejsze, jak wpływają na nasz stosunek do nauki i Pisma Świętego. Czy Bóg stworzył świat w ciągu kilku dni czy miliardów lat? Film ten przeciwstawia kreacjonizm i ewolucjonizm na podstawie analizy geologicznej i paleontologicznej. (USA 2017)

Reżyseria: Thomas Purifoy
Obsada: Del Tackett,  Kevin L. Anderson,  Steve A. Austin

Czas: 57min.
06:00
Mojżesz - 10 przykazań odc. 82
serial fabularny
Plan emisji
Rozwiń opis
Ramzes poślubia Nefertari. Niebawem na jaw wychodzą zbrodnicze czyny, jakich od początku pobytu w pałacu dopuściła się Junet. Ona i Disebek, jej wspólnik, zostają wygnani z pałacu. Młoda królowa załamana niegodziwością matki nie okazuje jej litości. By ją pocieszyć, Ramzes stara się spełnić wszelkie jej pragnienia. Brak zainteresowania władcy warunkami pracy niewolników sprawia, że ich los staje się coraz bardziej nieznośny. Tymczasem daleko na pustyni Mojżesz poślubia Seforę i zaczyna nowe... (Brazylia 2015)

Reżyseria: Alexandre Avancini
Obsada: Roberta Santiago,  Mel Lisboa,  Zécarlos Machado

Czas: 49min.
06:50
El Misionero
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Opowieść o ojcu Kazimierzu, redemptoryście od 15 lat pracującym w Boliwii, wśród andyjskich Indian. Reżyser przez rok towarzyszył ojcu Kazimierzowi w jego pracy w czterdziestu kaplicach porozrzucanych wśród wysokich zboczy Andów, wnikliwie sportretował misjonarza w "scenografii" miejscowych obrzędów i zwyczajów. Opowieść o życiu misjonarza w Boliwii, o zamkniętym, pełnym tajemnic świecie Andów, ale przede wszystkim o niezwykłej sile ducha ojca Kazimierza Strzępka, który z wielkim... (Polska 2000)

Reżyseria: Wojciech Staroń

Czas: 50min.
06:00
Krewniaki
spektakl teatralny
Plan emisji
Rozwiń opis
„Krewniaki” Michała Bałuckiego w wykonaniu Teatru Studenckiego „Dobry wieczór” i reżyserii o. Dariusza Drążka CSsR, to sztuka z 1879 roku będąca znakomitą fotografią rodziny, która pamięta o sobie wyłącznie interesownie. Aktorzy niezwykle plastycznie przedstawili przed publicznością galerię charakterów i postaw. Teatr „Dobry wieczór” działa w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej od listopada 2007 roku pod opieką artystyczną o. Dariusza Drążka CSsR. (Polska 2016)


Czas: 107min.
06:00
Mieczysław Paluch – człowiek, powstaniec, dowódca - Powstanie Wielkopolskie, Powstania Śląskie, Wyspa Wężów
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Dokument poświęcony majorowi Wojska Polskiego, bohaterowi Powstań Narodowych - Wielkopolskiego i Śląskich. (Polska 2015)

Reżyseria: Janusz Sidor

Czas: 46min.
06:50
Franciszek. Papież z Nowego Świata
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Dokument ukazuje życie Ojca Świętego, jego drogę do najwyższej godności w Kościele oraz okoliczności towarzyszące niezwykłemu wydarzenia, jakim był jego wybór. Materiał nakręcony w większości w Buenos Aires, w miejscach bliskich i znanych papieżowi, w tym bliskich mu dzielnicach nędzy, pozwala lepiej zrozumieć jego dzisiejszą postawę. Istotną wartością filmu są wypowiedzi kardynała Bergoglio oraz opinie osób, które znają go od lat. (Brazylia 2014)


Czas: 49min.
07:40
Pocztówka z Indii - Dom Matki Teresy z Kalkuty
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2014)


Czas: 6min.
07:50
Kolory Świętości - Św. Henryk II Święty
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Kolory Świętości to krótkie filmy przedstawiające w bardzo artystyczny sposób życiorysy świętych katolickich i prawosławnych czyli patronów każdego dnia w roku. (Włochy 2006)

Reżyseria: Antonio Bumbica
Obsada: Myriam Castelli

Czas: 2min.
07:55
Premiera Kartka z kalendarza
program edukacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
Kartka z Kalendarza to program przedstawiający wydarzenia historyczne, przybliżajacy sylwetki i czyny wielkich Polaków, mających wpływ na kształtowanie się Rzeczpospolitej. (Polska 2018)


Czas: 5min.
07:50
Kolory Świętości - Św. Kamil de Lelis
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Kolory Świętości to krótkie filmy przedstawiające w bardzo artystyczny sposób życiorysy świętych katolickich i prawosławnych czyli patronów każdego dnia w roku. (Włochy 2006)

Reżyseria: Antonio Bumbica
Obsada: Myriam Castelli

Czas: 2min.
07:55
Premiera Kartka z kalendarza
program edukacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
Kartka z Kalendarza to program przedstawiający wydarzenia historyczne, przybliżajacy sylwetki i czyny wielkich Polaków, mających wpływ na kształtowanie się Rzeczpospolitej. (Polska 2018)


Czas: 5min.
07:25
Kabwe
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Kabwe – miasto w Zambii, które zamieszkuje około 255 tyś. mieszkańców. Jest to czwarte co do wielkości miasto kraju. Znajduje się tu duża kopalnia ołowiu i miedzi. Pomimo wszystko panuje tam wielkie beztrobocie i bieda, wśród tubylców pracują polscy salezjanie, którzy niosą pomoc i głoszą Ewangelię a szczególną opieką otaczają dzieci. Salezjanie pracują tam już od roku 1987 i cieszą się wielką sympatią wśród młodzieży. (Polska 2010)


Czas: 4min.
07:30
Spotkania z ekologią odc. 26
program edukacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: Sławomir Lewandowski

Czas: 15min.
07:45
Ocalić od zapomnienia
felieton
Plan emisji
Rozwiń opis
Felietony upamiętniają bohaterskich Polaków, którzy z narażeniem życia pomagali Żydom. (Polska 2018)


Czas: 10min.
07:50
Kolory Świętości - Św. Bonawentura
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Kolory Świętości to krótkie filmy przedstawiające w bardzo artystyczny sposób życiorysy świętych katolickich i prawosławnych czyli patronów każdego dnia w roku. (Włochy 2006)

Reżyseria: Antonio Bumbica
Obsada: Myriam Castelli

Czas: 2min.
07:55
Premiera Kartka z kalendarza
program edukacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
Kartka z Kalendarza to program przedstawiający wydarzenia historyczne, przybliżajacy sylwetki i czyny wielkich Polaków, mających wpływ na kształtowanie się Rzeczpospolitej. (Polska 2018)


Czas: 5min.
07:00
Cuda Jezusa - Uwolnienie opętanego chłopca - Uwolnienie opętanego chłopca odc. 16
serial fabularny
Plan emisji
Rozwiń opis
Chłopiec o imieniu Auzate zostaje zniewolony przez demona. Jego ojciec bezskutecznie szuka ratunku u uzdrowicieli, lecz dopiero Jezus uwalnia dziecko od złego ducha i przerywa pasmo jego cierpień. (Brazylia 2013)

Reżyseria: João Camargo, Regis Faria, Caetano Caruso
Obsada: Bruno Padilha,  Thaís Fersoza,  Oscar Calixto

Czas: 49min.
07:50
Kolory Świętości - Uroczystość Najświetrzej Marii Panny z Góry Karmel
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Kolory Świętości to krótkie filmy przedstawiające w bardzo artystyczny sposób życiorysy świętych katolickich i prawosławnych czyli patronów każdego dnia w roku. (Włochy 2006)

Reżyseria: Antonio Bumbica
Obsada: Myriam Castelli
07:55
Premiera Kartka z kalendarza
program edukacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
Kartka z Kalendarza to program przedstawiający wydarzenia historyczne, przybliżajacy sylwetki i czyny wielkich Polaków, mających wpływ na kształtowanie się Rzeczpospolitej. (Polska 2018)


Czas: 5min.
07:40
Hwange
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Salezjanie postanowili rozpocząć pracę w tej miejscowości właśnie po to, by pomóc tutejszej ludności, a szczególnie młodzieży. Zapragnęli stworzyć im warunki do budowania przyszłości, poprzez zdobywanie wykształcenia zawodowego w Don Bosco Technical College. Proponowane są kursy z zakresu: informatyki, ekonomii, hotelarstwa, kosmetyki i krawiectwa. Uczęszczając do tej szkoły można zdobyć kompetencje, dzięki którym później łatwiej będzie znaleźć pracę. (Polska 2010)


Czas: 7min.
07:50
Kolory Świętości - Św. Aleksy
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Kolory Świętości to krótkie filmy przedstawiające w bardzo artystyczny sposób życiorysy świętych katolickich i prawosławnych czyli patronów każdego dnia w roku. (Włochy 2006)

Reżyseria: Antonio Bumbica
Obsada: Myriam Castelli

Czas: 2min.
07:55
Premiera Kartka z kalendarza
program edukacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
Kartka z Kalendarza to program przedstawiający wydarzenia historyczne, przybliżajacy sylwetki i czyny wielkich Polaków, mających wpływ na kształtowanie się Rzeczpospolitej. (Polska 2018)


Czas: 5min.
07:50
Kolory Świętości - Św. Arnulf
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Kolory Świętości to krótkie filmy przedstawiające w bardzo artystyczny sposób życiorysy świętych katolickich i prawosławnych czyli patronów każdego dnia w roku. (Włochy 2006)

Reżyseria: Antonio Bumbica
Obsada: Myriam Castelli

Czas: 2min.
07:55
Premiera Kartka z kalendarza
program edukacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
Kartka z Kalendarza to program przedstawiający wydarzenia historyczne, przybliżajacy sylwetki i czyny wielkich Polaków, mających wpływ na kształtowanie się Rzeczpospolitej. (Polska 2018)


Czas: 5min.
07:40
Owoce posługi misyjnej
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2015)


Czas: 9min.
07:50
Kolory Świętości - Św. Makaryna
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Kolory Świętości to krótkie filmy przedstawiające w bardzo artystyczny sposób życiorysy świętych katolickich i prawosławnych czyli patronów każdego dnia w roku. (Włochy 2006)

Reżyseria: Antonio Bumbica
Obsada: Myriam Castelli

Czas: 2min.
07:55
Premiera Kartka z kalendarza
program edukacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
Kartka z Kalendarza to program przedstawiający wydarzenia historyczne, przybliżajacy sylwetki i czyny wielkich Polaków, mających wpływ na kształtowanie się Rzeczpospolitej. (Polska 2018)


Czas: 5min.
08:00
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
08:15
Polski Punkt Widzenia
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program publicystyczny realizowany na żywo z udziałem wybitnych gości ze świata nauki, polityki, mediów i religii oceniających najważniejsze wydarzenia z życia Kościoła, Polski i świata. (Polska 2018)


Czas: 20min.
08:40
Premiera Słowo Życia - rozważanie Ewangelii dnia
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 4min.
08:45
Super Księga 2 - Nagroda odc. 18
serial animowany dla dzieci
Plan emisji
Rozwiń opis
Dwoje małych dzieci, Chris Peeper i jego sąsiad Joy, znajduje na poddaszu starą Biblię. Kiedy tajemnicza Księga przenosi ich do różnych wydarzeń sprzed wieków, odkrywają, że jest zaczarowana. Wspólnie z robotem Gizmo (a później też z pieskiem Chrisa Rufflesem i kuzynem Uriahem) podróżują przez Super Księgę, doświadczając historii biblijnych na własnej skórze. (USA)

Reżyseria: Masakazu Higuchi
Obsada: Billie Lou Watt, Sonia Owens, Hal Studer, Helena Van Koert

Czas: 23min.
08:00
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
08:15
Westerplatte Młodych
program edukacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
Magazyn młodzieżowy, w którym dyskutujemy o tym, czym żyje współczesna młodzież. (Polska 2018)


Czas: 40min.
08:55
Premiera Słowo Życia - rozważanie Ewangelii dnia
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 4min.
08:00
Premiera Słowo Życia - rozważanie Ewangelii dnia
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 4min.
08:05
Polski Punkt Widzenia
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program publicystyczny realizowany na żywo z udziałem wybitnych gości ze świata nauki, polityki, mediów i religii oceniających najważniejsze wydarzenia z życia Kościoła, Polski i świata. (Polska 2018)


Czas: 20min.
08:25
Premiera Święty na każdy dzień
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 5min.
08:30
Z Parlamentu Europejskiego
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Aktualne sprawy Unii Europejskiej w ocenie komentatorów. Prowadzący: Dawid Nahajowski (Belgia 2018)


Czas: 30min.
08:00
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
08:15
Wieś - to też Polska
program rolniczy
Plan emisji
Rozwiń opis
Wieś to też Polska - program poruszający istotne problemy polskiego rolnictwa i gospodarki żywnościowej z udziałem rolników, związkowców, przedstawicieli instytucji rolniczych działających na rzecz polskiego rolnictwa i obszarów wiejskich, polityków mających wpływ na kształtowanie bezpieczeństwa żywnościowego kraju. Prowadzący: Adam Ślusarski (Polska 2018)


Czas: 70min.
08:00
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
08:15
Polski Punkt Widzenia
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program publicystyczny realizowany na żywo z udziałem wybitnych gości ze świata nauki, polityki, mediów i religii oceniających najważniejsze wydarzenia z życia Kościoła, Polski i świata. (Polska 2018)


Czas: 20min.
08:35
Premiera Słowo Życia - rozważanie Ewangelii dnia
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 4min.
08:40
Świadkowie
reportaż
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 30min.
08:00
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
08:15
Polski Punkt Widzenia
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program publicystyczny realizowany na żywo z udziałem wybitnych gości ze świata nauki, polityki, mediów i religii oceniających najważniejsze wydarzenia z życia Kościoła, Polski i świata. (Polska 2018)


Czas: 20min.
08:40
Premiera Słowo Życia - rozważanie Ewangelii dnia
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 4min.
08:45
Każdy maluch to potrafi
program edukacyjny dla dzieci
Plan emisji
Rozwiń opis
Program edukacyjny dla dzieci rozwijający sprawność manualną. Prowadzący: Anna Zakrzewska (Polska 2018)


Czas: 15min.
08:00
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
08:15
Polski Punkt Widzenia
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program publicystyczny realizowany na żywo z udziałem wybitnych gości ze świata nauki, polityki, mediów i religii oceniających najważniejsze wydarzenia z życia Kościoła, Polski i świata. (Polska 2018)


Czas: 20min.
08:40
Premiera Słowo Życia - rozważanie Ewangelii dnia
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 4min.
08:45
Przygody Mobilków -Strach ma wielkie oczy - Strach ma wielkie oczy
film animowany dla dzieci
Plan emisji
Rozwiń opis
Opowieści o kolorowych samochodzikach, które, tak jak ludzie, przeżywają różne historie. (USA 2005)

Reżyseria: D. Dawid Morin

Czas: 16min.
09:10
Z wędką nad wodę w Polskę i Świat
program rozrywkowy
Plan emisji
Rozwiń opis
Prowadzący: Piotr Mirecki (Polska 2018)


Czas: 25min.
09:35
Premiera Święty na każdy dzień
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 5min.
09:45
Premiera Duc in altum
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
Rozważania o życiu duchowym prowadzi ks. prof. dr hab. Marek Chmielewski, wykładowca teologii duchowości na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. (Polska 2018)


Czas: 15min.
09:00
Sanktuarium Maryjne Rywałd Królewski
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Film przedstawia bogatą historię Sanktuarium w Rywałdzie Królewskim oraz figury Matki Bożej Rywałdzkiej, zwanej także Pocieszycielką Strapionych, Matką Bożą Cyganów - w tradycji ludowej, Panią Pomorza. (Polska 2014)


Czas: 45min.
09:45
Być loretanką
reportaż
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2006)


Czas: 16min.
09:00
100 cudownych miejsc na świecie -
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Francja 2013)

Reżyseria: Jacques Vichet
09:10
Premiera Spotkanie z Magdą Buczek
program religijny dla dzieci
Plan emisji
Rozwiń opis
Audycja o charakterze katechezy dla dzieci prowadzona przez założycielkę Podwórkowych Kółek Różańcowych Dzieci Magdalenę Buczek. Prowadzący: Magdalena Buczek (Polska 2018)


Czas: 5min.
09:15
Katecheza ks. bp. Antoniego Długosza
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: o. Piotr Dettlaff CSsR

Czas: 15min.
09:30
Na żywo
Msza Święta z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
transmisja
Plan emisji
Rozwiń opis
Niedzielna Msza Święta z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze. (Polska 2018)


Czas: 60min.
09:25
Premiera Słowo Życia - rozważanie Ewangelii dnia
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 4min.
09:30
Premiera 100 cudownych miejsc na świecie-Miasto Cuzco, Peru - Miasto Cuzco, Peru
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
100 cudów świata to seria filmów dok. opowiadających o najpiękniejszych miejscach na ziemi. Cuda natury, niesamowite budowle i nieprawdopodobne zjawiska .Ten odcinek przedstawia Cuzco, jedno z najpiękniejszych miast Peru. (Francja 2013)

Reżyseria: Jacques Vichet

Czas: 9min.
09:40
Tydzień z Ziemi Świętej
przegląd wydarzeń
Plan emisji
Rozwiń opis
(Izrael 2018)

Reżyseria: Cristiano Assuncao

Czas: 20min.
09:10
Papież Polak do Rodaków -Homilia w czasie Mszy Świętej połączonej z udzieleniem I Komunii Świętej. Łódź, 13 czerwca 1987 r.
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
III Pielgrzymka św. Jana Pawła II do Ojczyzny pod hasłem: „Do końca ich umiłował”. Homilia w czasie Mszy Świętej połączonej z udzieleniem I Komunii Świętej. Łódź, 13 czerwca 1987 r. (Polska 1987)


Czas: 38min.
09:50
Biblia Paulistów
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: Wojciech Turek

Czas: 9min.
09:00
Kalejdoskop Młodych
program edukacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
Studenci Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu opowiadają o kulisach powstania etiudy filmowej (Polska 2018)

Reżyseria: Piotr Zarębski

Czas: 20min.
09:20
Express Studencki
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
Podsumowanie najważniejszych uczelnianych wydarzeń minionego tygodnia. (Polska 2018)


Czas: 5min.
09:25
Sanktuaria polskie
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 20min.
09:45
Premiera Święty na każdy dzień
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 5min.
09:50
Dachau
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Film opowiada wstrząsającą historię niemieckiego obozu koncentracyjnego w Dachau od momentu jego założenia w 1933 roku, do wyzwolenia w dniu 29 kwietnia 1945 roku przez amerykański oddział zwiadowczy. Wartość dokumentu stanowią rozmowy z byłymi więźniami obozu, nagrane podczas uroczystych obchodów 65. rocznicy wyzwolenia Dachau. (Polska 2011)

Reżyseria: Kamil Kulczycki

Czas: 64min.
09:00
Na zdrowie
program poradnikowy
Plan emisji
Rozwiń opis
Program poradnikowy o tematyce medycznej. Prowadzący: Alicja Stankiewicz (Polska 2018)


Czas: 20min.
09:25
Premiera Święty na każdy dzień
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 5min.
09:30
Wywiad z dysydentem rosyjskim Władimirem Bukowskim
wywiad
Plan emisji
Rozwiń opis
Jest to wywiad z Władimirem Bukowskim - rosyjskim dysydentem , który opowiada o komunistycznej lewicy , o Unii Europejskiej i Polsce. Prowadzący: Piotr Zarębski (Polska 2016)


Czas: 28min.
10:00
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
10:15
Rozmowy niedokończone
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Rozmowy z zaproszonymi gośćmi z otwartą anteną dla telewidzów. (Polska 2018)


Czas: 70min.
10:00
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
10:15
Myśląc Ojczyzna - ks. prof. Paweł Bortkiewicz TChr
felieton
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
10:30
Premiera Święty na każdy dzień
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 5min.
10:35
Polski Punkt Widzenia
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program publicystyczny realizowany na żywo z udziałem wybitnych gości ze świata nauki, polityki, mediów i religii oceniających najważniejsze wydarzenia z życia Kościoła, Polski i świata. (Polska 2018)


Czas: 20min.
10:35
Przegląd Katolickiego Tygodnika "Niedziela"
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 5min.
10:40
Niezwykłe stworzenia, które przeczą teorii ewolucji odc. 3
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
(USA 2004)

Reżyseria: Steve Greisen

Czas: 78min.
10:00
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
10:15
Rozmowy niedokończone
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Rozmowy z zaproszonymi gośćmi z otwartą anteną dla telewidzów. (Polska 2018)


Czas: 70min.
10:00
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
10:15
Jak my to widzimy - z daleka widać lepiej
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
(USA 2018)


Czas: 30min.
10:45
Zew natury
program edukacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 22min.
10:55
Kartka z kalendarza
program edukacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
Kartka z Kalendarza to program przedstawiający wydarzenia historyczne, przybliżajacy sylwetki i czyny wielkich Polaków, mających wpływ na kształtowanie się Rzeczpospolitej. (Polska 2018)


Czas: 5min.
10:00
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
10:15
Rozmowy niedokończone
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Rozmowy z zaproszonymi gośćmi z otwartą anteną dla telewidzów. (Polska 2018)


Czas: 70min.
11:25
Głos Polski - Antoni Macierewicz - Przewodniczący Podkomisji do Ponownego Zbadania Wypadku Lotniczego z10.04.2010r. w Smoleńsku
felieton
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
11:35
Nasz Max i jego przygoda z Biblią - Twarzą w twarz z olbrzymami odc. 2
serial fabularny
Plan emisji
Rozwiń opis
Serial przedstawia ciekawe losy chłopca o imieniu Max, który jest zawsze wesoły, sprytny i gotowy do pomocy. (Niemcy 2010)

Obsada: Lucas Mayer, Luca Claar, Lea Sophie Schmidt, Gabi Koch, Klaus Beyer.

Czas: 26min.
11:00
Na żywo
Kropelka radości
program religijny dla dzieci
Plan emisji
Rozwiń opis
W programie katecheza ks. bp. Antoniego Długosza oraz krzyżówka z telefonicznym udziałem dzieci. (Polska 2018)

Reżyseria: o. Piotr Dettlaff CSsR

Czas: 60min.
11:25
100 cudownych miejsc na świecie -
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Francja 2013)

Reżyseria: Jacques Vichet
11:35
Chrystus w Biblii i Kodzie Leonarda da Vinci - Jezus i rola kobiety we wspólczesnym świecie odc. 4
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Książka "Kod Laonarda da Vinci" bez wątpienia odniosła ogromny sukces wydawniczy na całym świecie. Czy mamy do czynienia z fikcją, czy też z faktami historycznymi? Kim jest Jezus opisany na kartach tej książki? Czy jest to obraz Odkupiciela i Mesjasza przekazywany nam przez Biblię? Program stara się odpowiedzieć na te pytania, jak również demaskuje błędne interpretacje oraz przekłamania pojawiające się zarówno w książce, jak i we współczesnej kulturze. (USA 2005)


Czas: 13min.
11:50
Retrospekcja
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program publicystyczny realizowany w oparciu o wybrane wypowiedzi naukowców, ekspertów i polityków. Dokonana z szumu informacyjnego selekcja pozwala zauważyć rzeczy istotne i ocenić doniosłość prezentowanych wydarzeń. (Polska 2018)


Czas: 4min.
11:55
Premiera Święty na każdy dzień
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 5min.
11:05
Mocni w wierze
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program pomaga rozwiać wątpliwości i daje odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące wiary. Prowadzący: ks. Jakub Nagi (Polska 2018)

Reżyseria: Karol Smulski
Obsada: ks. prof. Jan Perszon

Czas: 30min.
11:35
100 cudownych miejsc na świecie -
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Francja 2013)

Reżyseria: Jacques Vichet
11:45
Grunt to droga. Camino to Rodzina
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Cykl filmowy poświęcony wędrowaniu Kujawsko-Pomorską Drogą św. Jakuba będącą częścią Camino Polaco. Bohaterami są osoby pochodzące z różnych środowisk, których połączyło Camino de Santiago i jeden cel – Droga. (Polska 2017)

Reżyseria: Teresa Kudyba

Czas: 14min.
11:00
Świat na wyciągnięcie ręki. Wyprawa na kraniec Syberii - Zabajkale odc. 5
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Seria filmów z trzymiesięcznej wyprawy w najdziksze rejony Syberii. Mile spędzamy czas z sympatyczną rodziną Buriatów. Odwiedzamy też przyjaciół na stepie. Zabajkale to najpiękniejszy odcinek naszej długiej drogi. (Polska 2017)


Czas: 14min.
11:15
Owoce posługi misyjnej
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2015)


Czas: 9min.
11:25
100 cudownych miejsc na świecie -
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Francja 2013)

Reżyseria: Jacques Vichet
11:35
Święty na każdy dzień
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 5min.
11:40
Prosto o gospodarce
program rozrywkowy
Plan emisji
Rozwiń opis
Cykl audycji poświęcony gospodarce i finansom, przedstawiający w prosty sposób tematy takie jak: podatki, budżet państwa, prawo dla przedsiębiorców, rozwój gospodarczy. (Polska 2018)


Czas: 20min.
11:25
100 cudownych miejsc na świecie -
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Francja 2013)

Reżyseria: Jacques Vichet
11:35
Misjonarze Afryki- Ojcowie Biali - Zambia Nowicjat odc. 6
reportaż
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2010)

Reżyseria: Paweł Niemiec

Czas: 14min.
11:50
Adoracja w Kalkucie
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2014)


Czas: 7min.
12:00
Na żywo
Anioł Pański
audycja modlitewna
Plan emisji
Rozwiń opis
Modlitwa poświęcona Maryi, podczas której wierni rozważają zwiastowanie Maryi przez Archanioła Gabriela wcielenie Jezusa Chrystusa, odprawiana codziennie, oprócz okresu wielkanocnego, w duchowej łączności z Ojcem Świętym. (Polska 2018)


Czas: 3min.
12:03
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
12:20
Charlie - historia zabawki
film fabularny
Plan emisji
Rozwiń opis
Caden to chłopiec obdarzony wielką wyobraźnią. Razem ze swoim psem Charliem pomaga swojemu tacie w prowadzeniu sklepu z zabawkami. Co zrobią kiedy dwójka chłopców z sąsiedztwa spróbuje wykraść projekt zabawki dla dzieci? (USA 2012)

Reżyseria: Garry A. Brown
Obsada: Raymond Ochoa, Drew Waters, Rheagan Wallace, Matthew Tompkins

Czas: 94min.
12:00
Na żywo
Anioł Pański
audycja modlitewna
Plan emisji
Rozwiń opis
Modlitwa poświęcona Maryi, podczas której wierni rozważają zwiastowanie Maryi przez Archanioła Gabriela wcielenie Jezusa Chrystusa, odprawiana codziennie, oprócz okresu wielkanocnego, w duchowej łączności z Ojcem Świętym. (Polska 2018)


Czas: 3min.
12:03
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
12:20
Warto zauważyć… w mijającym tygodniu
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program publicystyczny realizowany na żywo z udziałem redaktorów i publicystów „Naszego Dziennika” oceniających najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia z życia Kościoła, Polski i świata. (Polska 2018)


Czas: 30min.
12:50
Porady Medyczne Bonifratrów
program medyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Prowadzący: br. Franciszek Chmiel OH (Polska 2018)

Reżyseria: Karol Smulski

Czas: 25min.
12:00
Na żywo
Anioł Pański z Ojcem Świętym Franciszkiem
transmisja
Plan emisji
Rozwiń opis
Cotygodniowa modlitwa "Anioł Pański" z Ojcem Świętym Franciszkiem transmitowana z Watykanu. (Włochy 2016)


Czas: 15min.
12:20
Na żywo
Wieś - to też Polska
program rolniczy
Plan emisji
Rozwiń opis
Wieś to też Polska - program poruszający istotne problemy polskiego rolnictwa i gospodarki żywnościowej z udziałem rolników, związkowców, przedstawicieli instytucji rolniczych działających na rzecz polskiego rolnictwa i obszarów wiejskich, polityków mających wpływ na kształtowanie bezpieczeństwa żywnościowego kraju. Prowadzący: Adam Ślusarski (Polska 2018)


Czas: 70min.
12:00
Na żywo
Anioł Pański
audycja modlitewna
Plan emisji
Rozwiń opis
Modlitwa poświęcona Maryi, podczas której wierni rozważają zwiastowanie Maryi przez Archanioła Gabriela wcielenie Jezusa Chrystusa, odprawiana codziennie, oprócz okresu wielkanocnego, w duchowej łączności z Ojcem Świętym. (Polska 2018)


Czas: 3min.
12:03
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
12:20
Grunwald 1410 - rys historyczny i znaczenie bitwy pod Grunwaldem
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2010)


Czas: 43min.
12:00
Na żywo
Anioł Pański
audycja modlitewna
Plan emisji
Rozwiń opis
Modlitwa poświęcona Maryi, podczas której wierni rozważają zwiastowanie Maryi przez Archanioła Gabriela wcielenie Jezusa Chrystusa, odprawiana codziennie, oprócz okresu wielkanocnego, w duchowej łączności z Ojcem Świętym. (Polska 2018)


Czas: 3min.
12:03
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
12:20
Spektakl teatralny: Pupil pupila. Komedia w jednym akcie
spektakl teatralny
Plan emisji
Rozwiń opis
Dzieło Adolfa Abrahamowicza w wykonaniu Teatru Studenckiego „Dobry wieczór” działającego przy Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. Komedia, która demaskuje ludzkie słabostki i przywary z dystansem, lekko i pogodnie. Tytułowy Franciszek trzymany jest pod kuratelą rady familijnej, w imieniu której opiekę sprawuje Prosper. Powodem kurateli jest ślub Franciszka z aktorką Elżbietą, a „tylko człowiek lekkomyślny może poślubić aktorkę”. Elżbieta obiecała, że do czasu zniesienia... (Polska 2015)

Obsada: Monika Niżnik, Magdalena Michalik, Tomasz Wiśniewski, Piotr Zajączkowski, Damian Szmaglinski, Ewelina Nicpoń, Jakuba Grala

Czas: 35min.
12:55
Święty nie rodzi się po śmierci
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2011)


Czas: 65min.
12:00
Na żywo
Anioł Pański
audycja modlitewna
Plan emisji
Rozwiń opis
Modlitwa poświęcona Maryi, podczas której wierni rozważają zwiastowanie Maryi przez Archanioła Gabriela wcielenie Jezusa Chrystusa, odprawiana codziennie, oprócz okresu wielkanocnego, w duchowej łączności z Ojcem Świętym. (Polska 2018)


Czas: 3min.
12:03
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
12:20
Ben Hur. Wyścig po chwałę
film animowany dla dzieci
Plan emisji
Rozwiń opis
(USA 1992)


Czas: 27min.
12:55
Kabwe
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Kabwe – miasto w Zambii, które zamieszkuje około 255 tyś. mieszkańców. Jest to czwarte co do wielkości miasto kraju. Znajduje się tu duża kopalnia ołowiu i miedzi. Pomimo wszystko panuje tam wielkie beztrobocie i bieda, wśród tubylców pracują polscy salezjanie, którzy niosą pomoc i głoszą Ewangelię a szczególną opieką otaczają dzieci. Salezjanie pracują tam już od roku 1987 i cieszą się wielką sympatią wśród młodzieży. (Polska 2010)


Czas: 4min.
12:00
Na żywo
Anioł Pański
audycja modlitewna
Plan emisji
Rozwiń opis
Modlitwa poświęcona Maryi, podczas której wierni rozważają zwiastowanie Maryi przez Archanioła Gabriela wcielenie Jezusa Chrystusa, odprawiana codziennie, oprócz okresu wielkanocnego, w duchowej łączności z Ojcem Świętym. (Polska 2018)


Czas: 3min.
12:03
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
12:20
Po stronie prawdy
reportaż interwencyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program odsłania kulisy życia społecznego, które wymagają interwencji. Prowadzący: Adam Ślusarski, Gabriela Szreder (Polska 2018)


Czas: 60min.
13:55
Święty na każdy dzień
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 5min.
13:20
Siódmy sakrament
program edukacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program edukacyjny dla małżeństw poruszający szeroki zakres tematów dotyczących życia małżeńskiego i rodzinnego. Prowadzący: Anna Zakrzewska (Polska 2018)


Czas: 25min.
13:45
Premiera Ocalić od zapomnienia
felieton
Plan emisji
Rozwiń opis
Felietony upamiętniają bohaterskich Polaków, którzy z narażeniem życia pomagali Żydom. (Polska 2018)


Czas: 10min.
13:55
Święty na każdy dzień
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 5min.
13:30
Papież Polak do Rodaków -Homilia w czasie Mszy Świętej połączonej z udzieleniem I Komunii Świętej. Łódź, 13 czerwca 1987 r.
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
III Pielgrzymka św. Jana Pawła II do Ojczyzny pod hasłem: „Do końca ich umiłował”. Homilia w czasie Mszy Świętej połączonej z udzieleniem I Komunii Świętej. Łódź, 13 czerwca 1987 r. (Polska 1987)


Czas: 38min.
13:05
Kapłan pro-life
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Jest to film o misjonarzu ks. Piotrze Wojnarowskim ze zgromadzenia salezjanów, który posługuje w Ghanie. Oprócz pracy duszpasterskiej działa aktywnie na rzecz ochrony życia nienarodzonych dzieci. (Polska 2010)


Czas: 11min.
13:20
Koncert życzeń
program rozrywkowy
Plan emisji
Rozwiń opis
Telewizyjny koncert życzeń to wspaniała okazja, do złożenia życzeń w wyjątkowy sposób. Prowadzący: Monika Kordowska, Przemysław Szymczyk (Polska 2018)


Czas: 50min.
13:00
Hej Ustrońskie Gróniczki
koncert
Plan emisji
Rozwiń opis
Pieśni i tańce ziemi cieszyńskiej w wykonaniu Estrady Regionalnej "Równica". (Polska 2008)


Czas: 58min.
13:20
Bioetyczny detektyw odc. 20
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Punktem wyjścia jest książka Robina Cook’a „Polisa śmierci”. Studentka medycyny współpracuje z najwybitniejszym naukowcem Centrum Medycznego Uniwersytetu Columbia nad badaniami, które mogą zrewolucjonizować opiekę medyczną, zapewniając tanie narządy do przeszczepu dla śmiertelnie chorych pacjentów. Liczy, że praca pod okiem genialnego genetyka da jej szansę uczestniczenia w odkryciach, które pomogą milionom ludzi na całym świecie. Historia, którą opowiada książka jest przedstawiona w... (Polska 2012)

Reżyseria: Agata Ławniczak

Czas: 17min.
13:40
Matka Boża z Orłem Białym -Sanktuarium Rokitniańskie - Sanktuarium Rokitniańskie
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Film zrealizowano w ramach projektu obchodów 70- tej rocznicy wybuchu II Wojny Światowej, oraz 20 - tej rocznicy odzyskania wolności i upadku komunizmu w Europie Środkowej - "Zaczęło się w Polsce" (Polska 2009)

Reżyseria: Gerard Nowak

Czas: 19min.
14:00
Fatima - znak nadziei
reportaż
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2005)


Czas: 36min.
14:40
Hwange
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Salezjanie postanowili rozpocząć pracę w tej miejscowości właśnie po to, by pomóc tutejszej ludności, a szczególnie młodzieży. Zapragnęli stworzyć im warunki do budowania przyszłości, poprzez zdobywanie wykształcenia zawodowego w Don Bosco Technical College. Proponowane są kursy z zakresu: informatyki, ekonomii, hotelarstwa, kosmetyki i krawiectwa. Uczęszczając do tej szkoły można zdobyć kompetencje, dzięki którym później łatwiej będzie znaleźć pracę. (Polska 2010)


Czas: 7min.
14:50
Premiera Kartka z kalendarza
program edukacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
Kartka z Kalendarza to program przedstawiający wydarzenia historyczne, przybliżajacy sylwetki i czyny wielkich Polaków, mających wpływ na kształtowanie się Rzeczpospolitej. (Polska 2018)


Czas: 5min.
14:55
Słowo Życia - rozważanie Ewangelii dnia
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 4min.
14:00
Geniusz Stworzenia
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Czy świat, który nas otacza mógł powstać w wyniku przypadkowych procesów ewolucyjnych? Jakie dowody na powstanie świata daje nam nauka? Na przykładzie kilku zwierząt pokażemy, że świat w którym żyjemy jest dziełem Mistrza Stworzenia. (USA 2014)

Reżyseria: Steve Greisen

Czas: 75min.
14:10
Pochodzenie świata cz. 1 odc. 1
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Wiele osób robi różne założenia dotyczące historii Ziemi. Rzecz w tym, jak te założenia wpływają na nasze rozumienie historii. A co najważniejsze, jak wpływają na nasz stosunek do nauki i Pisma Świętego. Czy Bóg stworzył świat w ciągu kilku dni czy miliardów lat? Film ten przeciwstawia kreacjonizm i ewolucjonizm na podstawie analizy geologicznej i paleontologicznej. (USA 2017)

Reżyseria: Thomas Purifoy
Obsada: Del Tackett,  Kevin L. Anderson,  Steve A. Austin

Czas: 57min.
14:10
Trwa... 
Lato marzeń
film fabularny
Plan emisji
Rozwiń opis
Siedemnastoletni Jake po śmierci ojca przeprowadza się z mamą do nadmorskiego miasteczka, mekki surferów, w którym mieszka jego dawno niewidziany dziadek. Mama znajduje pracę i nową miłość, Jake uczy się surfować i nawiązuje przyjaźnie, a także poznaje bliżej dziadka, legendę surfingu. (USA 2013)

Reżyseria: Gary Wheeler
Obsada: Eric Roberts, Adam Horner, Sydney Penny, Katie Garfield

Czas: 77min.
14:00
Mojżesz - 10 przykazań odc. 82
serial fabularny
Plan emisji
Rozwiń opis
Ramzes poślubia Nefertari. Niebawem na jaw wychodzą zbrodnicze czyny, jakich od początku pobytu w pałacu dopuściła się Junet. Ona i Disebek, jej wspólnik, zostają wygnani z pałacu. Młoda królowa załamana niegodziwością matki nie okazuje jej litości. By ją pocieszyć, Ramzes stara się spełnić wszelkie jej pragnienia. Brak zainteresowania władcy warunkami pracy niewolników sprawia, że ich los staje się coraz bardziej nieznośny. Tymczasem daleko na pustyni Mojżesz poślubia Seforę i zaczyna nowe... (Brazylia 2015)

Reżyseria: Alexandre Avancini
Obsada: Roberta Santiago,  Mel Lisboa,  Zécarlos Machado

Czas: 49min.
14:50
Ogniska Miłości - Jednego Serca Jednego Ducha
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Film opowiada o kulisach powstawania koncertu "Jednego Serca, Jedenego Ducha w Rzeszowie. (Polska 2014)

Reżyseria: Jan Budziaszek

Czas: 56min.
14:00
Krewniaki
spektakl teatralny
Plan emisji
Rozwiń opis
„Krewniaki” Michała Bałuckiego w wykonaniu Teatru Studenckiego „Dobry wieczór” i reżyserii o. Dariusza Drążka CSsR, to sztuka z 1879 roku będąca znakomitą fotografią rodziny, która pamięta o sobie wyłącznie interesownie. Aktorzy niezwykle plastycznie przedstawili przed publicznością galerię charakterów i postaw. Teatr „Dobry wieczór” działa w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej od listopada 2007 roku pod opieką artystyczną o. Dariusza Drążka CSsR. (Polska 2016)


Czas: 107min.
14:00
Filmowe życiorysy. Drukarz na wodzie - Alojzy Szabelski
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Historia wyjątkowego człowieka, oddanego bez reszty swojej pasji. Pan Alojzy Szabelski z Rogalinka k. Poznania gromadzi przedmioty z przeszłości, maszyny drukarskie i jest twórcą przystani JP2 nad Wartą. (Polska 2015)


Czas: 106min.
15:00
Modlitwa w Godzinie Miłosierdzia Koronką do Bożego Miłosierdzia
audycja modlitewna
Plan emisji
Rozwiń opis
„Ile razy usłyszysz, jak zegar bije trzecią godzinę, zanurzaj się cała w miłosierdziu Moim, uwielbiając i wysławiając je; wzywaj jego wszechmocy dla świata całego, a szczególnie dla biednych grzeszników (Dz. 1572)”. Modlitwą w Godzinie Miłosierdzia i Koronką do Miłosierdzia Bożego wypraszamy łaski dla siebie i całego świata, zgodnie z obietnicą Jezusa daną św. Faustynie: „W godzinie tej uprosisz wszystko dla siebie i dla innych, jeżeli to będzie zgodne z wolą Bożą i jeżeli nasza modlitwa... (Polska 2018)


Czas: 20min.
15:20
Premiera Mocni w wierze
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program pomaga rozwiać wątpliwości i daje odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące wiary. Prowadzący: ks. Jakub Nagi (Polska 2018)

Reżyseria: Karol Smulski
Obsada: ks. prof. Jan Perszon

Czas: 30min.
15:50
Premiera Ma się rozumieć
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program odpowiadający na szerokie spektrum pytań związanych z wiarą imoralnością Prowadzący: o. Leonard Bielecki OFM, o.Franciszek Chodkowski OFM (Polska 2018)

Reżyseria: Anna Zakrzewska

Czas: 8min.
15:15
Dziecko od poczęcia
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Naszą planetę zamieszkuje ok. 6 mld. ludzi. Historia każdego z nich, jedyna i niepowtarzalna, rozpoczęła się w jednym konkretnym momencie - chwili poczęcia. Film ukazuje nam również kolejne etapy życia płodowego dziecka, aż do momentu narodzin. (Polska 2011)


Czas: 16min.
15:30
Premiera Wierzę w Boga
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
15:45
Premiera Spotkania z ekologią odc. 26
program edukacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: Sławomir Lewandowski

Czas: 15min.
15:10
Święty na każdy dzień
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 5min.
15:15
Edward Stachura z tego świata
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Biografia i legenda Edwarda Stachury w 35. rocznicę jego tragicznej śmierci. Dokument przedstawia miejsca oraz osoby związane z dzieciństwem i młodością Steda spędzonymi na Kujawach Białych: Łazieniec, gdzie mieszkał z rodziną, Ciechocinek Tężniopolis, gdzie napisał swój pierwszy wiersz, Nieszawę - magiczne miasto nad Wisłą, w którym zobaczył i opisał "Całą jaskrawość" oraz Toruń, gdzie młodzi ludzie grają dziś jego piosenki.  (Polska 2014)

Reżyseria: Teresa Kudyba

Czas: 45min.
15:30
Bitwa pod Grunwaldem
reportaż
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2010)


Czas: 17min.
15:50
Premiera Ma się rozumieć
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program odpowiadający na szerokie spektrum pytań związanych z wiarą imoralnością Prowadzący: o. Leonard Bielecki OFM, o.Franciszek Chodkowski OFM (Polska 2018)

Reżyseria: Anna Zakrzewska

Czas: 8min.
15:50
Premiera Ma się rozumieć
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program odpowiadający na szerokie spektrum pytań związanych z wiarą imoralnością Prowadzący: o. Leonard Bielecki OFM, o.Franciszek Chodkowski OFM (Polska 2018)

Reżyseria: Anna Zakrzewska

Czas: 8min.
15:50
Premiera Ma się rozumieć
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program odpowiadający na szerokie spektrum pytań związanych z wiarą imoralnością Prowadzący: o. Leonard Bielecki OFM, o.Franciszek Chodkowski OFM (Polska 2018)

Reżyseria: Anna Zakrzewska

Czas: 8min.
15:50
Premiera Ma się rozumieć
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program odpowiadający na szerokie spektrum pytań związanych z wiarą imoralnością Prowadzący: o. Leonard Bielecki OFM, o.Franciszek Chodkowski OFM (Polska 2018)

Reżyseria: Anna Zakrzewska

Czas: 8min.
16:00
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
16:10
Siódmy sakrament
program edukacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program edukacyjny dla małżeństw poruszający szeroki zakres tematów dotyczących życia małżeńskiego i rodzinnego. Prowadzący: Anna Zakrzewska (Polska 2018)


Czas: 25min.
16:35
Premiera Świat na wyciągnięcie ręki. Podróż na Polinezję
reportaż
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: Krzysztof Kryza
16:00
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
16:10
„Bo dobrze mi jest w sercu Jego” - „Bo dobrze mi jest w sercu Jego”
reportaż
Plan emisji
Rozwiń opis
„Bo dobrze mi jest w sercu Jego” (Dzienniczek św. s. Faustyny Kowalskiej, nr 879). Ojciec Józef Andrasz SJ był kierownikiem duchowym św. s. Faustyny Kowalskiej. Jako pierwszy rozpoznał działanie nadzwyczajnej Łaski Bożej w życiu s. Faustyny. Dzięki Jego pomocy powstał łagiewnicki obraz Jezu Ufam Tobie – najbardziej rozpoznawalny wizerunek Jezusa Miłosiernego. W 1943 roku o. Józef Andrasz rozpoczął w Łagiewnikach nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. Materiał filmowy przybliża postać mało... (Polska 2015)


Czas: 29min.
16:40
W Solankowej Dolinie
serial dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Bajkowa opowieść o historii Uzdrowiska Ciechocinek opowiedziana przez Dziadka Solnego. Dzieci, którym przydarzyła się niezwykła przygoda, to oczywiście Jaś i Małgosia – postaci ze słynnej ciechocińskiej fontanny zdobiącej Park Zdrojowy. (Polska 2015)

Reżyseria: Teresa Kudyba

Czas: 21min.
16:00
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
16:10
Premiera Koncert życzeń
program rozrywkowy
Plan emisji
Rozwiń opis
Telewizyjny koncert życzeń to wspaniała okazja, do złożenia życzeń w wyjątkowy sposób. Prowadzący: Monika Kordowska, Przemysław Szymczyk (Polska 2018)


Czas: 50min.
16:00
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
16:10
Premiera Sanktuaria polskie
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 20min.
16:30
Premiera Zew natury
program edukacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 22min.
16:55
Premiera Świadkowie
reportaż
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 30min.
16:00
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
16:10
Premiera Jestem mamą
program poradnikowy
Plan emisji
Rozwiń opis
Przed rodzicami oczekującymi narodzin dziecka staje sporo wyzwań. Pojawia się też wiele pytań, na które szukają odpowiedzi. Poradnik „Jestem mamą” wychodzi naprzeciw tym wątpliwościom, próbując rozwiać przynajmniej niektóre z nich. (Polska 2018)

Reżyseria: Rafał Gruszczyński
16:30
Premiera Kalejdoskop Młodych
Plan emisji
Rozwiń opis



Czas: 20min.
16:50
Premiera Express Studencki
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
Podsumowanie najważniejszych uczelnianych wydarzeń minionego tygodnia. (Polska 2018)


Czas: 5min.
16:00
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
16:10
Premiera Na zdrowie
program poradnikowy
Plan emisji
Rozwiń opis
Program poradnikowy o tematyce medycznej. Prowadzący: Alicja Stankiewicz (Polska 2018)


Czas: 20min.
16:30
Z pamiętnika podróżnika - Azja Południowo-Wschodnia odc. 5
reportaż
Plan emisji
Rozwiń opis
"Z pamiętnika podróżnika" to barwne opowieści Stefana Czernieckiego z wyprawy do Azji i Ameryki Południowej. (Polska 2013)


Czas: 30min.
16:00
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
16:10
Premiera Z wędką nad wodę w Polskę i Świat
program rozrywkowy
Plan emisji
Rozwiń opis
Prowadzący: Piotr Mirecki (Polska 2018)


Czas: 25min.
16:35
Premiera Porady Medyczne Bonifratrów
program medyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Prowadzący: br. Franciszek Chmiel OH (Polska 2018)

Reżyseria: Karol Smulski

Czas: 25min.
17:00
Boliwia odc. 3
reportaż
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2010)


Czas: 21min.
17:25
Święty na każdy dzień
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 5min.
17:30
Premiera Okiem kamery
reportaż
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 30min.
17:00
Premiera Z Parlamentu Europejskiego
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Aktualne sprawy Unii Europejskiej w ocenie komentatorów. Prowadzący: Dawid Nahajowski (Belgia 2018)


Czas: 30min.
17:30
Premiera Okiem kamery
reportaż
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 30min.
17:00
Premiera Tam, gdzie Bóg płacze
serial dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Seria filmów dokumentalnych poświęcona sytuacji chrześcijan na świecie. (Polska 2018)


Czas: 30min.
17:30
Premiera Okiem kamery
reportaż
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 25min.
17:20
Święty na każdy dzień
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 5min.
17:25
Kartka z kalendarza
program edukacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
Kartka z Kalendarza to program przedstawiający wydarzenia historyczne, przybliżajacy sylwetki i czyny wielkich Polaków, mających wpływ na kształtowanie się Rzeczpospolitej. (Polska 2018)


Czas: 5min.
17:30
Na żywo
Spotkanie Rodziny Radia Maryja w sanktuarium MB Bolesnej w Świętej Wodzie.
transmisja
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 135min.
17:00
Premiera 100 cudownych miejsc na świecie - Porto i Dolina Duero, Portugalia - Porto i Dolina Duero, Portugalia
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
100 cudów świata to seria filmów dok. opowiadających o najpiękniejszych miejscach na ziemi. Cuda natury, niesamowite budowle i nieprawdopodobne zjawiska .Ten odcinek to wycieczka do Porto, drugiego największego miasta Portugalii. (Francja 2013)

Reżyseria: Jacques Vichet

Czas: 8min.
17:10
Premiera Prosto o gospodarce
program rozrywkowy
Plan emisji
Rozwiń opis
Cykl audycji poświęcony gospodarce i finansom, przedstawiający w prosty sposób tematy takie jak: podatki, budżet państwa, prawo dla przedsiębiorców, rozwój gospodarczy. (Polska 2018)


Czas: 20min.
17:30
Premiera Okiem kamery
reportaż
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 30min.
17:00
Na żywo
Po stronie prawdy
reportaż interwencyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program odsłania kulisy życia społecznego, które wymagają interwencji. Prowadzący: Adam Ślusarski, Gabriela Szreder (Polska 2018)


Czas: 60min.
17:00
Premiera Przegląd Tygodnika Rodzin Katolickich "Źródło"
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 5min.
17:05
Syria - Klasztor Mar Musa
reportaż
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2008)


Czas: 17min.
17:25
Kartka z kalendarza
program edukacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
Kartka z Kalendarza to program przedstawiający wydarzenia historyczne, przybliżajacy sylwetki i czyny wielkich Polaków, mających wpływ na kształtowanie się Rzeczpospolitej. (Polska 2018)


Czas: 5min.
17:30
Premiera Okiem kamery
reportaż
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 30min.
18:00
Na żywo
Anioł Pański
audycja modlitewna
Plan emisji
Rozwiń opis
Modlitwa poświęcona Maryi, podczas której wierni rozważają zwiastowanie Maryi przez Archanioła Gabriela wcielenie Jezusa Chrystusa, odprawiana codziennie, oprócz okresu wielkanocnego, w duchowej łączności z Ojcem Świętym. (Polska 2018)


Czas: 3min.
18:05
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
18:15
Na żywo
Westerplatte Młodych
program edukacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
Magazyn młodzieżowy, w którym dyskutujemy o tym, czym żyje współczesna młodzież. (Polska 2018)


Czas: 40min.
18:55
Przegląd katolickiego tygodnika "Niedziela"
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 5min.
18:00
Na żywo
Anioł Pański
audycja modlitewna
Plan emisji
Rozwiń opis
Modlitwa poświęcona Maryi, podczas której wierni rozważają zwiastowanie Maryi przez Archanioła Gabriela wcielenie Jezusa Chrystusa, odprawiana codziennie, oprócz okresu wielkanocnego, w duchowej łączności z Ojcem Świętym. (Polska 2018)


Czas: 3min.
18:05
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
18:15
Na żywo
Rozmowy niedokończone
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Rozmowy z zaproszonymi gośćmi z otwartą anteną dla telewidzów. (Polska 2018)


Czas: 70min.
18:00
Na żywo
Anioł Pański
audycja modlitewna
Plan emisji
Rozwiń opis
Modlitwa poświęcona Maryi, podczas której wierni rozważają zwiastowanie Maryi przez Archanioła Gabriela wcielenie Jezusa Chrystusa, odprawiana codziennie, oprócz okresu wielkanocnego, w duchowej łączności z Ojcem Świętym. (Polska 2018)


Czas: 3min.
18:05
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
18:15
Na żywo
Rozmowy niedokończone
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Rozmowy z zaproszonymi gośćmi z otwartą anteną dla telewidzów. (Polska 2018)


Czas: 70min.
18:00
Na żywo
Anioł Pański
audycja modlitewna
Plan emisji
Rozwiń opis
Modlitwa poświęcona Maryi, podczas której wierni rozważają zwiastowanie Maryi przez Archanioła Gabriela wcielenie Jezusa Chrystusa, odprawiana codziennie, oprócz okresu wielkanocnego, w duchowej łączności z Ojcem Świętym. (Polska 2018)


Czas: 3min.
18:05
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
18:15
Na żywo
Rozmowy niedokończone
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Rozmowy z zaproszonymi gośćmi z otwartą anteną dla telewidzów. (Polska 2018)


Czas: 70min.
18:00
Na żywo
Anioł Pański
audycja modlitewna
Plan emisji
Rozwiń opis
Modlitwa poświęcona Maryi, podczas której wierni rozważają zwiastowanie Maryi przez Archanioła Gabriela wcielenie Jezusa Chrystusa, odprawiana codziennie, oprócz okresu wielkanocnego, w duchowej łączności z Ojcem Świętym. (Polska 2018)


Czas: 3min.
18:05
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
18:15
Na żywo
Rozmowy niedokończone
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Rozmowy z zaproszonymi gośćmi z otwartą anteną dla telewidzów. (Polska 2018)


Czas: 70min.
18:00
Na żywo
Anioł Pański
audycja modlitewna
Plan emisji
Rozwiń opis
Modlitwa poświęcona Maryi, podczas której wierni rozważają zwiastowanie Maryi przez Archanioła Gabriela wcielenie Jezusa Chrystusa, odprawiana codziennie, oprócz okresu wielkanocnego, w duchowej łączności z Ojcem Świętym. (Polska 2018)


Czas: 3min.
18:05
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
18:15
Na żywo
Rozmowy niedokończone
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Rozmowy z zaproszonymi gośćmi z otwartą anteną dla telewidzów. (Polska 2018)


Czas: 70min.
19:00
Na żywo
Warto zauważyć… w mijającym tygodniu
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program publicystyczny realizowany na żywo z udziałem redaktorów i publicystów „Naszego Dziennika” oceniających najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia z życia Kościoła, Polski i świata. (Polska 2018)


Czas: 30min.
19:30
Latający dom-Prawdziwa wartość - Prawdziwa wartość
serial animowany dla dzieci
Plan emisji
Rozwiń opis
(USA 1983)


Czas: 24min.
19:25
Przegląd Katolickiego Tygodnika "Niedziela"
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 5min.
19:30
Premiera Katecheza ks. bp. Antoniego Długosza
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: o. Piotr Dettlaff CSsR

Czas: 15min.
19:45
Na żywo
Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
audycja modlitewna
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
19:25
Premiera Retrospekcja
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program publicystyczny realizowany w oparciu o wybrane wypowiedzi naukowców, ekspertów i polityków. Dokonana z szumu informacyjnego selekcja pozwala zauważyć rzeczy istotne i ocenić doniosłość prezentowanych wydarzeń. (Polska 2018)


Czas: 4min.
19:30
Moja katolicka rodzina - Święty Antoni z Padwy
serial animowany dla dzieci
Plan emisji
Rozwiń opis
Seria filmów animowanych dla dzieci przybliżająca życie świętych i błogosławionych. (USA 2008)

Reżyseria: Cristóbal Guerrero

Czas: 23min.
19:45
Jay Jay Odrzutowiec -Problem na wyspie Pangabula - Problem na wyspie Pangabula
serial animowany dla dzieci
Plan emisji
Rozwiń opis
Jay Jay Odrzutowiec to mały samolocik, któremu przydarzają się niezwykłe przygody, a w lataniu to niezwykły mistrz… (USA 2001)

Reżyseria: Hugh Martin

Czas: 13min.
19:25
Święty na każdy dzień
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 5min.
19:30
Premiera Każdy maluch to potrafi
program edukacyjny dla dzieci
Plan emisji
Rozwiń opis
Program edukacyjny dla dzieci rozwijający sprawność manualną. Prowadzący: Anna Zakrzewska (Polska 2018)


Czas: 15min.
19:45
Na żywo
Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
audycja modlitewna
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
19:25
Święty na każdy dzień
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 5min.
19:30
Przygody Mobilków -Strach ma wielkie oczy - Strach ma wielkie oczy
film animowany dla dzieci
Plan emisji
Rozwiń opis
Opowieści o kolorowych samochodzikach, które, tak jak ludzie, przeżywają różne historie. (USA 2005)

Reżyseria: D. Dawid Morin

Czas: 16min.
19:45
Na żywo
Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
audycja modlitewna
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
19:25
Premiera Przegląd katolickiego tygodnika "Niedziela"
program religijny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 5min.
19:30
Super Księga 2 - Wspaniały prezent odc. 19
serial animowany dla dzieci
Plan emisji
Rozwiń opis
Dwoje małych dzieci, Chris Peeper i jego sąsiad Joy, znajduje na poddaszu starą Biblię. Kiedy tajemnicza Księga przenosi ich do różnych wydarzeń sprzed wieków, odkrywają, że jest zaczarowana. Wspólnie z robotem Gizmo (a później też z pieskiem Chrisa Rufflesem i kuzynem Uriahem) podróżują przez Super Księgę, doświadczając historii biblijnych na własnej skórze. (USA)

Reżyseria: Masakazu Higuchi
Obsada: Billie Lou Watt, Sonia Owens, Hal Studer, Helena Van Koert

Czas: 23min.
20:00
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 20min.
20:20
Na żywo
Różaniec
audycja modlitewna
Plan emisji
Rozwiń opis
Codzienna modlitwa z udziałem Widzów Telewizji TRWAM i Słuchaczy Radia Maryja rozważających wspólnie najważniejsze wydarzenia z życia Chrystusa i Maryi. (Polska 2018)


Czas: 30min.
20:50
Premiera Myśląc Ojczyzna - ks. prof. Paweł Bortkiewicz TChr
felieton
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
20:00
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 20min.
20:20
Na żywo
Różaniec
audycja modlitewna
Plan emisji
Rozwiń opis
Codzienna modlitwa z udziałem Widzów Telewizji TRWAM i Słuchaczy Radia Maryja rozważających wspólnie najważniejsze wydarzenia z życia Chrystusa i Maryi. (Polska 2018)


Czas: 30min.
20:50
Premiera Myśląc Ojczyzna - prof. Mieczysław Ryba
felieton
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
20:00
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 20min.
20:20
Na żywo
Różaniec
audycja modlitewna
Plan emisji
Rozwiń opis
Codzienna modlitwa z udziałem Widzów Telewizji TRWAM i Słuchaczy Radia Maryja rozważających wspólnie najważniejsze wydarzenia z życia Chrystusa i Maryi. (Polska 2018)


Czas: 30min.
20:50
100 cudownych miejsc na świecie -
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Francja 2013)

Reżyseria: Jacques Vichet
20:00
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 20min.
20:20
Na żywo
Różaniec
audycja modlitewna
Plan emisji
Rozwiń opis
Codzienna modlitwa z udziałem Widzów Telewizji TRWAM i Słuchaczy Radia Maryja rozważających wspólnie najważniejsze wydarzenia z życia Chrystusa i Maryi. (Polska 2018)


Czas: 30min.
20:50
100 cudownych miejsc na świecie -
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Francja 2013)

Reżyseria: Jacques Vichet
20:00
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 20min.
20:20
Na żywo
Różaniec
audycja modlitewna
Plan emisji
Rozwiń opis
Codzienna modlitwa z udziałem Widzów Telewizji TRWAM i Słuchaczy Radia Maryja rozważających wspólnie najważniejsze wydarzenia z życia Chrystusa i Maryi. (Polska 2018)


Czas: 30min.
20:50
100 cudownych miejsc na świecie -
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Francja 2013)

Reżyseria: Jacques Vichet
20:00
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 20min.
20:20
Na żywo
Różaniec
audycja modlitewna
Plan emisji
Rozwiń opis
Codzienna modlitwa z udziałem Widzów Telewizji TRWAM i Słuchaczy Radia Maryja rozważających wspólnie najważniejsze wydarzenia z życia Chrystusa i Maryi. (Polska 2018)


Czas: 30min.
20:50
100 cudownych miejsc na świecie -
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Francja 2013)

Reżyseria: Jacques Vichet
20:00
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 20min.
20:20
Na żywo
Różaniec
audycja modlitewna
Plan emisji
Rozwiń opis
Codzienna modlitwa z udziałem Widzów Telewizji TRWAM i Słuchaczy Radia Maryja rozważających wspólnie najważniejsze wydarzenia z życia Chrystusa i Maryi. (Polska 2018)


Czas: 30min.
20:50
100 cudownych miejsc na świecie -
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Francja 2013)

Reżyseria: Jacques Vichet
21:00
Na żywo
Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
transmisja
Plan emisji
Rozwiń opis
Nabożeństwo poświęcone Maryi w intencji Kościoła i Polski w Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej z udziałem pielgrzymów. (Polska 2018)


Czas: 20min.
21:20
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 20min.
21:40
Na żywo
Polski Punkt Widzenia
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program publicystyczny realizowany na żywo z udziałem wybitnych gości ze świata nauki, polityki, mediów i religii oceniających najważniejsze wydarzenia z życia Kościoła, Polski i świata. (Polska 2018)


Czas: 20min.
21:00
Na żywo
Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
transmisja
Plan emisji
Rozwiń opis
Nabożeństwo poświęcone Maryi w intencji Kościoła i Polski w Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej z udziałem pielgrzymów. (Polska 2018)


Czas: 20min.
21:20
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 20min.
21:40
Na żywo
Polski Punkt Widzenia
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program publicystyczny realizowany na żywo z udziałem wybitnych gości ze świata nauki, polityki, mediów i religii oceniających najważniejsze wydarzenia z życia Kościoła, Polski i świata. (Polska 2018)


Czas: 20min.
21:00
Na żywo
Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
transmisja
Plan emisji
Rozwiń opis
Nabożeństwo poświęcone Maryi w intencji Kościoła i Polski w Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej z udziałem pielgrzymów. (Polska 2018)


Czas: 20min.
21:20
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 20min.
21:40
Cuda Jezusa - Uwolnienie opętanego chłopca - Uwolnienie opętanego chłopca odc. 16
serial fabularny
Plan emisji
Rozwiń opis
Chłopiec o imieniu Auzate zostaje zniewolony przez demona. Jego ojciec bezskutecznie szuka ratunku u uzdrowicieli, lecz dopiero Jezus uwalnia dziecko od złego ducha i przerywa pasmo jego cierpień. (Brazylia 2013)

Reżyseria: João Camargo, Regis Faria, Caetano Caruso
Obsada: Bruno Padilha,  Thaís Fersoza,  Oscar Calixto

Czas: 49min.
21:00
Na żywo
Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
transmisja
Plan emisji
Rozwiń opis
Nabożeństwo poświęcone Maryi w intencji Kościoła i Polski w Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej z udziałem pielgrzymów. (Polska 2018)


Czas: 20min.
21:20
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 20min.
21:40
Na żywo
Polski Punkt Widzenia
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program publicystyczny realizowany na żywo z udziałem wybitnych gości ze świata nauki, polityki, mediów i religii oceniających najważniejsze wydarzenia z życia Kościoła, Polski i świata. (Polska 2018)


Czas: 20min.
21:00
Na żywo
Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
transmisja
Plan emisji
Rozwiń opis
Nabożeństwo poświęcone Maryi w intencji Kościoła i Polski w Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej z udziałem pielgrzymów. (Polska 2018)


Czas: 20min.
21:20
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 20min.
21:40
Na żywo
Polski Punkt Widzenia
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program publicystyczny realizowany na żywo z udziałem wybitnych gości ze świata nauki, polityki, mediów i religii oceniających najważniejsze wydarzenia z życia Kościoła, Polski i świata. (Polska 2018)


Czas: 20min.
21:00
Na żywo
Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
transmisja
Plan emisji
Rozwiń opis
Nabożeństwo poświęcone Maryi w intencji Kościoła i Polski w Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej z udziałem pielgrzymów. (Polska 2018)


Czas: 20min.
21:20
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 20min.
21:40
Na żywo
Polski Punkt Widzenia
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program publicystyczny realizowany na żywo z udziałem wybitnych gości ze świata, nauki, politologii, dziennikarstwa, religii oceniających najważniejsze wydarzenia z życia Kościoła, Polski i świata. (Polska 2018)


Czas: 20min.
21:00
Na żywo
Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
transmisja
Plan emisji
Rozwiń opis
Nabożeństwo poświęcone Maryi w intencji Kościoła i Polski w Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej z udziałem pielgrzymów. (Polska 2018)


Czas: 20min.
21:20
Na żywo
Informacje dnia
program informacyjny
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 20min.
21:40
Na żywo
Polski Punkt Widzenia
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Program publicystyczny realizowany na żywo z udziałem wybitnych gości ze świata, nauki, politologii, dziennikarstwa, religii oceniających najważniejsze wydarzenia z życia Kościoła, Polski i świata. (Polska 2018)


Czas: 20min.
22:00
Eksodus - Droga Narodu Wybranego
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Dokument, w którym naukowcy starają się odkryć, ile prawdy historycznej zawiera biblijny Exodus, czyli Księga Wyjścia ze Starego Testamentu. (USA 2014)

Reżyseria: Andrew Hyatta

Czas: 118min.
22:00
Król Dawid odc. 3
film fabularny
Plan emisji
Rozwiń opis
Serial opowiada o życiu króla Dawida oraz o historii Izraelitów pod jego rządami. Dawid jest najmłodszym synem Jessego. Choć jest tylko pasterzem owiec, to właśnie jego na przyszłego króla Izraela namaścił prorok Samuel. Droga do korony jest jednak długa i niebezpieczna. (Brazylia 2010)

Reżyseria: Edson Spinello, Leonardo Miranda, Rogerio Passos

Czas: 43min.
22:45
Nasz fascynujący wszechświat
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Czy jesteśmy sami we wszechświecie? To pytanie od zawsze dręczyło ludzkość. Co utrzymuje planety i gwiazdy na ich orbitach? Jakie prawa nimi rządzą? Czy ich istnienie to tylko przypadek, czy też stoi za tym siła wyższa? Pragnienie poznania świata wpisane jest w naszą ludzką naturę i dlatego pozwalamy sobie zadawać takie pytania, ale czy odpowiedzi w ogóle istnieją? (Niemcy 2012)


Czas: 55min.
22:30
100 cudownych miejsc na świecie-Pustynia Wadi Run, Jordania - Pustynia Wadi Run, Jordania
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
100 cudów świata to seria filmów dok. opowiadających o najpiękniejszych miejscach na ziemi. Cuda natury, niesamowite budowle i nieprawdopodobne zjawiska . Ten odcinek to podróż na Pustynię Wadi Run w Jordanii. (Francja 2013)

Reżyseria: Jacques Vichet

Czas: 8min.
22:40
Premiera Tydzień z Ziemi Świętej
przegląd wydarzeń
Plan emisji
Rozwiń opis
(Izrael 2018)

Reżyseria: Cristiano Assuncao

Czas: 20min.
22:00
Premiera Stan bezpieczeństwa państwa
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
Bezpieczeństwo państwa, to także bezpieczeństwo każdego z nas. Aby skutecznie chronić państwo przed zagrożeniem zewnętrznym, należy podjąć działania, aby zagwarantować ład i porządek w kraju. W programie analizujemy stan bezpieczeństwa państwa polskiego w kontekście bieżących wydarzeń w kraju i na świecie. (Polska 2018)

Reżyseria: Paweł Kania

Czas: 10min.
22:10
Premiera Mojżesz - 10 przykazań odc. 82
serial fabularny
Plan emisji
Rozwiń opis
Ramzes poślubia Nefertari. Niebawem na jaw wychodzą zbrodnicze czyny, jakich od początku pobytu w pałacu dopuściła się Junet. Ona i Disebek, jej wspólnik, zostają wygnani z pałacu. Młoda królowa załamana niegodziwością matki nie okazuje jej litości. By ją pocieszyć, Ramzes stara się spełnić wszelkie jej pragnienia. Brak zainteresowania władcy warunkami pracy niewolników sprawia, że ich los staje się coraz bardziej nieznośny. Tymczasem daleko na pustyni Mojżesz poślubia Seforę i zaczyna nowe... (Brazylia 2015)

Reżyseria: Alexandre Avancini
Obsada: Roberta Santiago,  Mel Lisboa,  Zécarlos Machado

Czas: 49min.
22:00
Krewniaki
spektakl teatralny
Plan emisji
Rozwiń opis
„Krewniaki” Michała Bałuckiego w wykonaniu Teatru Studenckiego „Dobry wieczór” i reżyserii o. Dariusza Drążka CSsR, to sztuka z 1879 roku będąca znakomitą fotografią rodziny, która pamięta o sobie wyłącznie interesownie. Aktorzy niezwykle plastycznie przedstawili przed publicznością galerię charakterów i postaw. Teatr „Dobry wieczór” działa w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej od listopada 2007 roku pod opieką artystyczną o. Dariusza Drążka CSsR. (Polska 2016)


Czas: 107min.
22:00
Mieczysław Paluch – człowiek, powstaniec, dowódca - Powstanie Wielkopolskie, Powstania Śląskie, Wyspa Wężów
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Dokument poświęcony majorowi Wojska Polskiego, bohaterowi Powstań Narodowych - Wielkopolskiego i Śląskich. (Polska 2015)

Reżyseria: Janusz Sidor

Czas: 46min.
22:50
Franciszek. Papież z Nowego Świata
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Dokument ukazuje życie Ojca Świętego, jego drogę do najwyższej godności w Kościele oraz okoliczności towarzyszące niezwykłemu wydarzenia, jakim był jego wybór. Materiał nakręcony w większości w Buenos Aires, w miejscach bliskich i znanych papieżowi, w tym bliskich mu dzielnicach nędzy, pozwala lepiej zrozumieć jego dzisiejszą postawę. Istotną wartością filmu są wypowiedzi kardynała Bergoglio oraz opinie osób, które znają go od lat. (Brazylia 2014)


Czas: 49min.
22:00
Fryderyk Chopin i jego muzyka - Fryderyk Chopin i jego muzyka odc. 7
reportaż
Plan emisji
Rozwiń opis
Profesor Lidia Kozubek, światowej sławy pianistka, przedstawia osobę i twórczość Fryderyka Chopina. (Polska 2011)


Czas: 29min.
22:30
Z wędką nad wodę w Polskę i Świat
program rozrywkowy
Plan emisji
Rozwiń opis
Prowadzący: Piotr Mirecki (Polska 2018)


Czas: 25min.
23:40
Misyjna Eucharystia w Gahunga
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Film opowiada o posłudze misyjnej oo. Karmelitów Bosych (Rwanda 2015)


Czas: 7min.
23:50
Przypowieści Jezusa - Uczta
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Christopher Gornold Smith przeprowadza nas przez kilka najbardziej znanych przypowieści Jezusa i udowadnia, jak niewiele o nich do tej pory wiedzieliśmy. Na bliskim Wschodzie honor i gościnność jest fundamentem, na którym oparte są wspólnoty ludzkie. (USA 2009)

Reżyseria: Christopher Smith

Czas: 6min.
23:00
Premiera Jak my to widzimy - z daleka widać lepiej
program publicystyczny
Plan emisji
Rozwiń opis
(USA 2018)


Czas: 30min.
23:30
Serce Afryki
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Życie w gorącym Czadzie to wielkie wyzwanie. Centralne położenie kraju bez dostępu do morza, trudne warunki klimatyczne, częste susze i brak wody skutkują biedą. Widać ją wszędzie. Ma różne oblicza. (Polska 2015)


Czas: 29min.
23:00
Premiera El Misionero
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Opowieść o ojcu Kazimierzu, redemptoryście od 15 lat pracującym w Boliwii, wśród andyjskich Indian. Reżyser przez rok towarzyszył ojcu Kazimierzowi w jego pracy w czterdziestu kaplicach porozrzucanych wśród wysokich zboczy Andów, wnikliwie sportretował misjonarza w "scenografii" miejscowych obrzędów i zwyczajów. Opowieść o życiu misjonarza w Boliwii, o zamkniętym, pełnym tajemnic świecie Andów, ale przede wszystkim o niezwykłej sile ducha ojca Kazimierza Strzępka, który z wielkim... (Polska 2000)

Reżyseria: Wojciech Staroń

Czas: 50min.
23:50
Hwange
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Salezjanie postanowili rozpocząć pracę w tej miejscowości właśnie po to, by pomóc tutejszej ludności, a szczególnie młodzieży. Zapragnęli stworzyć im warunki do budowania przyszłości, poprzez zdobywanie wykształcenia zawodowego w Don Bosco Technical College. Proponowane są kursy z zakresu: informatyki, ekonomii, hotelarstwa, kosmetyki i krawiectwa. Uczęszczając do tej szkoły można zdobyć kompetencje, dzięki którym później łatwiej będzie znaleźć pracę. (Polska 2010)


Czas: 7min.
23:50
Lusaka Bauleni
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Lusaka to stolica Zambii. W jednej z dzielnic miasta - Bauleni, posługują polscy misjonarze głosząc Słowo Boże i pracując z miejscową ludnością. (Polska 2010)


Czas: 7min.
23:40
Orłem Być…
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Orłem być” – film przywracający pamięć o polskich prekursorach himalaizmu światowego, uczestnikach pierwszej ekspedycji w Himalaje w 1939 r. Po latach poszukiwań autorka odnalazła fragment autentycznego filmu z polskiej wyprawy. (Polska 2014)

Reżyseria: Anna T. Pietraszek

Czas: 19min.
23:00
Sanktuarium Maryjne Rywałd Królewski
film dokumentalny
Plan emisji
Rozwiń opis
Film przedstawia bogatą historię Sanktuarium w Rywałdzie Królewskim oraz figury Matki Bożej Rywałdzkiej, zwanej także Pocieszycielką Strapionych, Matką Bożą Cyganów - w tradycji ludowej, Panią Pomorza. (Polska 2014)


Czas: 45min.
23:45
Być loretanką
reportaż
Plan emisji
Rozwiń opis
(Polska 2006)


Czas: 16min.
00:00
Programy powtórkowe
Plan emisji
00:00
Programy powtórkowe
Plan emisji
00:00
Programy powtórkowe
Plan emisji
Rozwiń opis
(2018)

00:00
Programy powtórkowe
Plan emisji
00:00
Programy powtórkowe
Plan emisji
00:00
Programy powtórkowe
Plan emisji
00:00
Programy powtórkowe
Plan emisji
Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info