Logo Ale kino+ Program TV Ale kino+ - ramówka, emisje

2017-10-20 Pokaż dziś

08:00

Dicte, sez. 3, odc. 9

serial ( Dania 2016 ) Czas: 44min.

Reżyseria: Carsten Myllerup , Kenneth Kainz , Kasper Gaardsoe

Obsada: Salim Dar , Larke Winther Andersen , Iben Hjejle

Godziny emisji Dicte

08:55

Dicte, sez. 3, odc. 10

serial ( Dania 2016 ) Czas: 45min.

Reżyseria: Carsten Myllerup , Kenneth Kainz , Kasper Gaardsoe

Obsada: Salim Dar , Larke Winther Andersen , Iben Hjejle

Godziny emisji Dicte

09:55

Zaćmienie

dramat ( Francja, Włochy 1962 ) Czas: 126min.

Reżyseria: Michelangelo Antonioni , Monica Vitti

Obsada: Alain Delon , Monica Vitti

Godziny emisji Zaćmienie

12:15

Pieśń słonia

dramat ( Kanada 2014 ) Czas: 96min.

Reżyseria: Charles Binamé

Obsada: Bruce Greenwood , Xavier Dolan

Godziny emisji Pieśń słonia

14:05

Wybraniec

dramat obyczajowy ( Polska 2013 ) Czas: 81min.

Reżyseria: Michał Węgrzyn

Obsada: Adam Bobik , Karolina Gorczyca , Maja Bohasiewicz

Godziny emisji Wybraniec

15:40

Toast

film krótkometrażowy ( Polska 2015 ) Czas: 21min.

Reżyseria: Filip Hillesland

Obsada: Jakub Babiak , Marek Frackowiak , Aleksandra Hamkalo

Godziny emisji Toast

16:20

Fritz Bauer Kontra Państwo

dramat ( Niemcy 2015 ) Czas: 105min.

Reżyseria: Lars Kraume

Obsada: Rüdiger Klink , Burghart Klaußner

Godziny emisji Fritz Bauer Kontra Państwo

18:20

Eichmann Show

dramat ( Wielka Brytania 2015 ) Czas: 93min.

Reżyseria: Paul Andrew Williams

Godziny emisji Eichmann Show

20:10

Koneser

melodramat ( Włochy 2013 ) Czas: 126min.

Reżyseria: Giuseppe Tornatore

Obsada: Geoffrey Rush , Jim Sturgess , Donald Sutherland

Godziny emisji Koneser

22:30

W firmie

dramat ( Wielka Brytania, USA 2010 ) Czas: 101min.

Reżyseria: John Wells

Obsada: Ben Affleck , Chris Cooper

Godziny emisji W firmie

00:25

Cheri

dramat ( Niemcy, Francja, Wielka Brytania 2009 ) Czas: 89min.

Reżyseria: Stephen Frears

Obsada: Michelle Pfeiffer , Rupert Friend , Kathy Bates

Godziny emisji Cheri

02:00

Welcome Homo

komediodramat ( Polska 2015 ) Czas: 86min.

Reżyseria: Piotr Matwiejczyk

Obsada: Zofia Schwinke , Michał Czaderna , Agata Bykowska , Robert Buczyński

Godziny emisji Welcome Homo

03:30

Matka

film krótkometrażowy ( Polska 2013 ) Czas: 30min.

Reżyseria: Łukasz Ostalski

Godziny emisji Matka

04:00

One

film krótkometrażowy ( Polska 2013 ) Czas: 17min.

Reżyseria: Marta Grabicka

Godziny emisji One

04:20

Rap brothers

film krótkometrażowy ( Polska 2015 ) Czas: 27min.

Reżyseria: Adrian Apanel

Godziny emisji Rap brothers

04:50

Kreskostoria

film krótkometrażowy ( Polska 2011 ) Czas: 25min.

Reżyseria: Bartosz Kędzierski

Godziny emisji Kreskostoria

05:15

Trzy rozmowy o życiu

film krótkometrażowy ( Polska 2016 ) Czas: 25min.

Reżyseria: Julia Staniszewska

Godziny emisji Trzy rozmowy o życiu

05:40

Ta cholerna niedziela

film krótkometrażowy ( Polska 2014 ) Czas: 17min.

Reżyseria: Przemysław Kotyński

Godziny emisji Ta cholerna niedziela

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Ale kino+ umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Ale kino+. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Ale kino+ można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Ale kino+ umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Ale kino+. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info