Logo AMC Program TV AMC - ramówka, emisje

2018-02-19

07:05

Niepokonany

Czas: 110min.

Żydowski siłacz występuje w Berlinie, grając rolę mitycznego aryjskiego bohatera o imieniu Siegfried. W jednej z głównych ról — Jouko Ahola.

Godziny emisji Niepokonany

08:55

Diabelskie wiatry

Czas: 105min.

Były meteorolog (Joe Lando) wraca w rodzinne strony. Tymczasem do miasta zbliża się potężna burza — taka sama jak ta, w czasie której przed laty zginęła żona bohatera.

Godziny emisji Diabelskie wiatry

10:40

Szarza Lekkiej Brygady

Czas: 145min.

Trevor Howard i Vanessa Redgrave dają popis gry aktorskiej w filmie zawierającym niezwykle krytyczne spojrzenie na wiktoriańską Anglię i kontrast pomiędzy arystokracją a klasami niższymi.

Godziny emisji Szarza Lekkiej Brygady

13:05

Po przejściach

Czas: 110min.

Diane Keaton gra matkę pogrążoną w rozpaczy po tragicznej śmierci syna. Dopiero niezwykła przyjaźń z więźniarką z celi śmierci pomaga jej pogodzić się z życiem.

Godziny emisji Po przejściach

14:55

Earthbound

Czas: 115min.

Joe pochodzi z innej planety — tak w każdym razie powiedział mu ojciec, który zmarł, kiedy chłopak miał 11 lat. Joemu trudno przystosować się do życia wśród ludzi, chciałby także znaleźć dziewczynę...

Godziny emisji Earthbound

16:50

Pytanie do Boga

Czas: 125min.

W roli głównej Antonio Banderas. W pradawnej grocie w Jerozolimie odnalezione zostaje ukrzyżowane ciało. Okazuje się, że pochodzi z I wieku naszej ery....

Godziny emisji Pytanie do Boga

Pokaż wcześniejsze pozycje programu
18:55

Trwa...  F/X 2

Czas: 125min.

Rollie Tyler, specjalista od filmowych efektów specjalnych, ponownie pakuje się w tarapaty - tym razem pomagając policji w schwytaniu seryjnego mordercy.

Godziny emisji F/X 2

21:00

Robert Kirkman: Nieznana Historia Komiksu - Seria 1, odc. 6

Czas: 60min.

Siedmiu zbuntowanych artystów zaskakuje świat wydawców komiksów: zakładają własne wydawnictwo, Image Comics, aby rywalizować z takimi gigantami jak Marvel czy DC.

  Godziny emisji Robert Kirkman: Nieznana Historia Komiksu

22:00

Tragedia Na Przełęczy Diatłowa

Czas: 125min.

Piątka studentów udaje się na miejsce słynnego "wypadku w przełęczy Dyatlow". Chcą zrobić dokument o tym, co się tam stało. Nie trwa długo, a ich wyprawa przybiera dramatyczny obrót....

  Godziny emisji Tragedia Na Przełęczy Diatłowa

00:05

Mroki Lasu

Czas: 110min.

Horror z udziałem Patricii Clarkson, Agnes Bruckner i Bruce'a Campbella. Nastolatka rozpoczyna naukę w szkole dla dziewcząt położonej w głębi lasu. Wkrótce jej koleżanki z klasy zaczynają znikać...

  Godziny emisji Mroki Lasu

01:55

Naciągacze

Czas: 125min.

Matka i kochanka drobnego oszusta (John Cusack) namawiają go, aby zorganizował przekręt na wielką skalę.

  Godziny emisji Naciągacze

04:00

Po przejściach

Czas: 110min.

Diane Keaton gra matkę pogrążoną w rozpaczy po tragicznej śmierci syna. Dopiero niezwykła przyjaźń z więźniarką z celi śmierci pomaga jej pogodzić się z życiem.

  Godziny emisji Po przejściach

05:50

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 29

Czas: 10min.

Steve Carell od małego kochał komedię. Po ukończeniu szkoły zdobył angaż w legendarnym teatrze komedii "The Second City" w Chicago.

  Godziny emisji Portrety gwiazd

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info