Logo AMC Program TV AMC - ramówka, emisje

2017-08-18

08:00

Sztama Godziny emisji

Czas: 105min.

W roli głównej Paul Schneider. Grupa dzieci z małego, podupadłego miasteczka postanawia ukryć tragedię, do której doszło latem....

09:45

Salomon i krolowa Saby Godziny emisji

Czas: 105min.

Biblijna opowieść w reżyserii Kinga Vidora z Yulem Brynnerem i Giną Lollobrigidą w rolach głównych.

11:30

Wpływ księżyca Godziny emisji

Czas: 120min.

Za tę rolę Cher dostała Oscara. Gra kobietę, która czeka, by jej nieśmiały narzeczony wybrał wreszcie między nią a swoją matką. Niespodziewanie w jej życiu pojawia się brat narzeczonego - pracownik piekarni, który kocha życie i operę.

13:30

Wielki Interes Godziny emisji

Czas: 120min.

Biznes Steve'a jest zagrożony, gdy wtem pojawia się możliwość zawarcia niezwykle korzystnego kontraktu. Życie Steve'a i jego biznesowych partnerów zmieni się nie do poznania...

15:30

Coronado Godziny emisji

Czas: 105min.

Poszukująca narzeczonego Amerykanka zostaje wplątana w rewolucję w jednym z państw Ameryki Środkowej.

17:15

Pies Baskerville'ow Godziny emisji

Czas: 105min.

Peter Cushing gra słynnego detektywa, który musi rozwikłać tajemnicę wycia upiornego psa - i śmierci kolejnych członków rodu Baskerville'ów.

19:00

Trwa...  Nasz własny dom Godziny emisji

Czas: 120min.

Samotna matka z szóstką dzieci opuszcza Los Angeles i przenosi się do Idaho. Kupuje zniszczony dom bez dachu, okien i drzwi. Czy uda jej się zacząć nowe życie mimo wszelkich przeciwności?

21:00

Nell Godziny emisji

Czas: 130min.

Wzruszający dramat o wyobcowanej kobiecie, która dopiero po śmierci matki poznaje innych ludzi. Znakomita rola Jodie Foster.

23:10

Wydział Rosja Godziny emisji

Czas: 140min.

Porywająca historia mistrza powieści szpiegowskiej, Johna LeCarre. Brytyjski wydawca (Sean Connery) I piękna rosyjska redaktorka (Michele Pfeiffer) zostają wciągnięci w śmiertelnie niebezpieczny świat międzynarodowych szpiegów...

01:30

Po drugiej stronie korytarza Godziny emisji

Czas: 120min.

Thriller. W roli głównej Mike Vogel. Historia podejrzeń i intryg między młodym mężczyzną, jego narzeczoną i przyjacielem, który chce mu pomóc.

03:30

Gliniarz na Karaibach Godziny emisji

Czas: 115min.

Policjant Xavier Quinn dowiaduje się, że jego przyjaciel z dzieciństwa jest głównym podejrzanym w sprawie o morderstwo. Wygląda na to, że tylko on wierzy, iż podejrzany został wrobiony w zbrodnię...

05:25

Jack i magiczna fasola Godziny emisji

Czas: 95min.

Jack (Colin Ford) wspina się po łodydze fasoli, by ocalić małą dziewczynkę, zamienioną w harfę.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info