Reklama

Logo AMC AMC program TV na dziś - ramówka, emisje

2018-06-21

07:10

Ptasznik z Alcatraz

Czas: 175min.

Burt Lancaster wciela się w postać mordercy odsiadującego wyrok w Alcatraz, który odkrywa w sobie pasję do ornitologii i staje się jednym ze światowych autorytetów w tej dziedzinie.

Godziny emisji Ptasznik z Alcatraz

10:05

Przełęcz złamanych serc

Czas: 110min.

Charles Bronson, Richard Crenna i Jill Ireland grają główne role w trzymającym w napięciu thrillerze, którego akcja toczy się w długiej podróży pociągiem przez amerykański Zachód.

Godziny emisji Przełęcz złamanych serc

Pokaż wcześniejsze pozycje programu
11:55

Trwa...  Niezawodny plan

Czas: 110min.

Kevin (Ryan Reynolds), Sam i Rob należą do grupy, która dla zabawy przygotowuje fikcyjne napady — do chwili, kiedy pewien gangster szantażuje ich, aby przeprowadzili prawdziwy.

Godziny emisji Niezawodny plan

13:45

Wszyscy Święci!

Czas: 110min.

Mary, "porządna dziewczyna" (Jena Malone), nie wierzy własnym oczom, gdy okazuje się, ze zaszła w ciążę. Ojcem dziecka jest chłopak, który niedawno zadeklarował się jako gej. Mary nie może także uwierzyć w to, co robi jej najlepsza przyjaciółka Hilary Faye (Mandy Moore).

  Godziny emisji Wszyscy Święci!

Reklama
15:35

Latający Chłopcy

Czas: 120min.

Film akcji, w roli głównej Jesse James. Odwaga dwóch młodych chłopaków wystawiona zostaje na nie lada próbę: przez przypadek zostaną pasażerami na gapę samolotu, który należy do mafii.

  Godziny emisji Latający Chłopcy

17:35

Gwiezdna paczka

Czas: 115min.

Futurystyczna opowieść, w której grają młode gwiazdy Hollywood: Jami Gertz, Lukas Haas i Jason Patric. Są więźniami fortecy - i planują spektakularną ucieczkę.

  Godziny emisji Gwiezdna paczka

19:30

Asteroida

Czas: 150min.

Na wieść o zbliżającej się do Ziemi asteroidzie rząd USA postanawia ułożyć plan pozbycia się zagrożenia. Niestety, pali on na panewce - teraz świat może tylko czekać na katastrofę.

  Godziny emisji Asteroida

22:00

Hap i Leonard - Seria 3, odc. 2

Czas: 60min.

Akcja tej mrocznej komedii toczy się pod koniec lat 80. XX w.

  Godziny emisji Hap i Leonard

23:00

Pulp

Czas: 120min.

Michael Caine gra autora tanich powieści kryminalnych, który podejmuje się napisać biografię aktora wcielającego się w role gangsterów. Szybko okazuje się, że ktoś próbuje zamordować pisarza...

  Godziny emisji Pulp

Reklama
01:00

Krysztalowa wróżka

Czas: 120min.

W czasie dzikiej imprezy Jamie zaprasza pewną ekscentryczkę, Crystal Fairy, by wraz z nim i jego przyjaciółmi spróbowała halucynogenów.

  Godziny emisji Krysztalowa wróżka

03:00

Remo

Czas: 140min.

Nowojorski policjant zostaje zwerbowany przez supertajną agencję zwalczającą niebezpiecznych przestępców. Jego szkoleniem zajmuje się koreański mistrz sztuk walki.

  Godziny emisji Remo

05:20

W innym życiu

Czas: 100min.

Rok 1921. Pewna kobieta (Natasha Little) mówi swojemu kochankowi (Ioan Gruffudd), że marzy o zabiciu swojego męża.

  Godziny emisji W innym życiu

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji AMC

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na dziś. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na dziś dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info