Logo AMC Program TV AMC - ramówka, emisje

2017-03-31

00:10

Trwa...  Niewinni Godziny emisji

Czas: 130min.

Młody inżynier zostaje wplątany w międzynarodową aferę szpiegowską.

02:20

Retrospekcja Godziny emisji

Czas: 105min.

A gdyby tak można było cofnąć się w czasie i uratować komuś życie? Karen Warren dostaje od losu taką szansę — może w ten sposób ocalić ofiarę morderstwa.

04:05

Irma La Douce Godziny emisji

Czas: 155min.

Paryska dzielnica czerwonych latarni. Młody policjant (Jack Lemmon) chciałby zatrzymać piękną damę lekkich obyczajów (Shirley MacLaine) tylko dla siebie. Komedia w reżyserii Billy'ego Wildera.

06:40

Wielki ekran Godziny emisji

Czas: 15min.

Najnowsze wieści z Hollywood, relacje z premier, plotki i nie tylko.

06:55

Pociąg śmierci do Denver Godziny emisji

Czas: 135min.

Pociąg, wyładowany bronią atomową, pędzi w stronę Denver. Agent NTSB John Serger musi zapobiec najgorszemu.

09:10

Traper z Kentucky Godziny emisji

Czas: 120min.

W rolach głównych: Burt Lancaster i Dianne Foster. Dramatyczna opowieść o podróży ojca i młodego syna przez dzikie obszary Kentucky z lat 20. XIX wieku.

11:10

Chartum Godziny emisji

Czas: 150min.

Spektakularna opowieść ze wspaniałym kreacjami aktorskimi Laurence'a Oliviera i Charltona Hestona. 1883 - kryzys brytyjskich rządów w Sudanie i oblężenie Chartumu.

13:40

Adios, Sabata Godziny emisji

Czas: 120min.

Sequel słynnego „Sabaty": tym razem rewolwerowiec (w tej roli Yul Brynner) razem z amerykańskim oszustem i meksykańskim rewolucjonistą kradną transport złota.

15:40

Adventures Of Hercules Godziny emisji

Czas: 105min.

Dalszy ciąg losów herosa z Olimpu. Herkules wkracza między zwaśnionych bogów, ratując świat przed zagładą.

17:25

Elvira's Haunted Hills Godziny emisji

Czas: 105min.

Rok 1851, rumuńskie Karpaty. Elvira, która zmierza do Paryża na rewię kankana, zatrzymuje się na noc w nawiedzonym zamku.

19:10

Szalona wyprawa Billa i Teda Godziny emisji

Czas: 110min.

Dalszy ciąg "Wspaniałej przygody Billa i Teda". Przyjaciele wyprawiają się do nieba, piekła i paru miejsc między jednym i drugim. Spotykają się z Albertem Einsteinem, Króliczkiem Wielkanocnym i Kostuchą.

21:00

Byki z Durham Godziny emisji

Czas: 125min.

Znakomita komedia z plejadą gwiazd Hollywood w rolach głównych.

23:05

Kraina bezprawia - Seria 2, odc. 2 Godziny emisji

Czas: 60min.

Potężny wojownik i młody chłopiec szukają oświecenia na rubieżach, kontrolowanych przez możnowładców.

00:05

Bramy piekieł 3: Diabelski podmuch Godziny emisji

Czas: 105min.

Siedmioro studentów z Kalifornii wyrusza do Jugosławii. Tu młodzi ludzie wezmą udział w pradawnym obrzędzie. Zostają zaprowadzeni do głębokiego lasu, gdzie staną się świadkami koszmaru: szatan połączy się z jedną z dziewczyn, pięknością, na której ciele widnieje jego znak. To ona jest jego wybranką.

01:50

Candyman II Godziny emisji

Czas: 105min.

Kilka lat wcześniej ojciec Annie został brutalnie zamordowany. Plotka głosiła, że to dzieło Pszczelego Upiora. Teraz jej brat, Ethan, zostaje aresztowany za morderstwo popełnione w podobny sposób.

03:35

Dyniogłowy II: Krwawe Skrzydła Godziny emisji

Czas: 100min.

Nowojorski policjant wraca w rodzinne strony, by uciec przed zgiełkiem wielkiego miasta. Jego zbuntowana nastoletnia córka wpada w nieodpowiednie towarzystwo i, nieświadoma tego, co robi, przywołuje Dyniogłowego.

05:15

Szalona wyprawa Billa i Teda Godziny emisji

Czas: 45min.

Dalszy ciąg "Wspaniałej przygody Billa i Teda". Przyjaciele wyprawiają się do nieba, piekła i paru miejsc między jednym i drugim. Spotykają się z Albertem Einsteinem, Króliczkiem Wielkanocnym i Kostuchą.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info