Logo AMC Program TV AMC - ramówka, emisje

2017-05-25 Pokaź dziś

07:20

United Godziny emisji

Czas: 115min.

W oparciu o wydarzenia historyczne. Opowieść o "Busby Babes", legendzie Manchester United: najmłodszej drużynie, która wygrywała w Pucharze Anglii. W 1958 roku ośmiu jej członków zginęło w katastrofie lotniczej.

09:15

Spisek ośmiu Godziny emisji

Czas: 130min.

Fabularyzowana historia słynnego skandalu z 1919 roku: ośmiu członków chicagowskiej drużyny White Sox zawiązuje spisek z hazardzistami - w zamian za pieniądze drużyna przegra w mistrzostwach.

11:25

Zabawna historia wydarzyła się w drodze na forum Godziny emisji

Czas: 115min.

Zero Mostel, Buster Keaton, Phil Silvers i wiele innych gwiazd w szalonej komedii pełnej pięknych dziewczyn, niezwykłych niespodzianek, przebrań, pomyłek i wspaniałej muzyki.

13:20

Ucieczka McKenzie Godziny emisji

Czas: 125min.

W roli głównej - Brian Keith. Twardy kapitan ma zapobiec ucieczce grupy niemieckich jeńców w czasie II wojny światowej.

15:25

The Spring Godziny emisji

Czas: 105min.

Pewne miasteczko kryje tajemnicę tak niezwykłą, że jego mieszkańcy chroniąc ją nie cofną się przed niczym — nawet przed morderstwem.

17:10

Świadek oskarżenia Godziny emisji

Czas: 120min.

Leonard Vole zostaje oskarżony o zamordowanie zamożnej starszej pani. Jego alibi zależy od tego, co zrobi jego żona.

19:10

Parszywa dwunastka 4 Godziny emisji

Czas: 110min.

Oddział żołnierzy II wojny światowej. Tym razem, jedną z 12 jest kobieta, a w drużynie jest chyba hitlerowski szpieg... Tym trudniej walczyć z niemieckimi geniuszami, którzy planują utworzenie Czwartej Rzeszy.

21:00

Syn - Seria 1, odc. 3 Godziny emisji

Czas: 60min.

Młody Eli ćwiczy, by zostać wojownikiem, ale w 1849 roku przysparza sobie wrogów. W 1915, Eli i Phineas walczą o to, by zatrzymać swą rodzinę w Austin, zaś Pete zmaga się ze swymi demonami.

22:00

W przebraniu mordercy Godziny emisji

Czas: 120min.

Tajemnicza blondynka zabija pacjentkę znanego psychiatry, a potem ściga luksusową call-girl, która była świadkiem tego morderstwa.

00:00

Mechanik Godziny emisji

Czas: 115min.

To dzięki tej roli Charles Bronson został gwiazdą. Zagrał zabójcę, który przeobraził morderstwo w formę sztuki. W filmie zagrali również Jan-Michael Vincent oraz Jill Ireland.

01:55

Poza Świadomością Godziny emisji

Czas: 135min.

Otis Cooke (Ian McShane) przeżywa różne przygody w czasie podróży po USA - którą prowadzi w poszukiwaniu kolejnych członków swego ulubionego zespołu.

04:10

Inna kobieta Godziny emisji

Czas: 95min.

Profesor filozofii Marion Post przypadkowo podsłuchuje rozmowę młodej kobiety z psychoanalitykiem. Staje się ona dla niej bodźcem do krytycznego spojrzenia na własne, pozornie spełnione życie.

05:45

Parszywa dwunastka 4 Godziny emisji

Czas: 90min.

Oddział żołnierzy II wojny światowej. Tym razem, jedną z 12 jest kobieta, a w drużynie jest chyba hitlerowski szpieg... Tym trudniej walczyć z niemieckimi geniuszami, którzy planują utworzenie Czwartej Rzeszy.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info