Logo AMC Program TV AMC - ramówka, emisje

2017-05-26 Pokaź dziś

07:15

To rodzinne Godziny emisji

Czas: 100min.

Kontynuacja klasycznej "Opowieści wigilijnej", zrealizowana w oparciu o wspomnienia z młodości humorysty Jeana Shepherda.

08:55

The Spring Godziny emisji

Czas: 105min.

Pewne miasteczko kryje tajemnicę tak niezwykłą, że jego mieszkańcy chroniąc ją nie cofną się przed niczym — nawet przed morderstwem.

10:40

Opiekun Godziny emisji

Czas: 105min.

Bobby Allen, dochodzący do siebie alkoholik, jest okropnym pechowcem. Nie ma pieniędzy ani perspektyw, jego żona nie żyje, bo przedawkowała narkotyki. Bobby został sam z dziesięcioletnią córką. Jest u kresu wytrzymałości...

12:25

Mózg Za Miliard Dolarów Godziny emisji

Czas: 125min.

Reżyseria - Ken Russell. Harry Palmer (Michael Caine) to tajny agent, który walczy z żądnym władzy, antykomunistycznym fanatykiej (Ed Begley). Ten zatrudnia prywatną armię, by po kolei atakować Czerwone państwa.

14:30

Sztama Godziny emisji

Czas: 105min.

W roli głównej Paul Schneider. Grupa dzieci z małego, podupadłego miasteczka postanawia ukryć tragedię, do której doszło latem....

16:15

Nasz cudowny samochodzik Godziny emisji

Czas: 175min.

Caractacus Potts (Dick Van Dyke) konstruuje latający, samobieżny samochód, którym udaje się w odwiedziny do krewnych w Wulgarii. Tam pewien złoczyńca uprowadza nie tylko niezwykły pojazd, ale i dzieci wynalazcy!

19:10

Człowiek zagadka Godziny emisji

Czas: 110min.

Thriller z Michaelem Cainem w roli głównej. Były agent MI6 dostaje nowy wygląd i tożsamość od KGB - i jako "nowy człowiek" udaje się do Wielkiej Brytanii po pewne tajne dokumenty.

21:00

Władca much Godziny emisji

Czas: 105min.

Na bezludnej wysepce rozbija się samolot, na pokładzie którego jest 25 kadetów. Pozbawieni opieki dorosłych chłopcy cieszą się wolnością, ale wkrótce zaczną się między nimi rysować podziały....

22:45

Kraina bezprawia - Seria 2, odc. 10 Godziny emisji

Czas: 60min.

Potężny wojownik i młody chłopiec szukają oświecenia na rubieżach, kontrolowanych przez możnowładców.

23:45

Zaćmienie Godziny emisji

Czas: 115min.

Thriller z Matthew Modinem w roli głównej. Zepsuty rozrywkami aktor próbuje odtworzyć wydarzenia pewnej nocy sprzed lat. Niestety, to, co wydarzyło się wtedy w Miami, pozostaje dla niego zagadką...

01:40

Łatwe pieniądze Godziny emisji

Czas: 110min.

Pewien obibok ma szansę odziedziczyć 10 milionów dolarów - pod warunkiem, że w ciągu roku porzuci wszystkie swe złe nawyki: picie, palenie, obżeranie się i zamiłowanie do hazardu.

03:30

A Birder's Guide to Everything Godziny emisji

Czas: 105min.

Nastoletni ornitolog (Kodi Smit-McPhee) zabiera przyjaciela w drogę. Celem wyprawy jest znalezienie pewnej niezwykle rzadko spotykanej kaczki.

05:15

Człowiek zagadka Godziny emisji

Czas: 90min.

Thriller z Michaelem Cainem w roli głównej. Były agent MI6 dostaje nowy wygląd i tożsamość od KGB - i jako "nowy człowiek" udaje się do Wielkiej Brytanii po pewne tajne dokumenty.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info