Logo AMC Program TV AMC - ramówka, emisje

2017-05-28 Pokaź dziś

06:00

Benny i Joon Godziny emisji

Czas: 115min.

Johnny Depp i Mary Stuart Masterson występują w komedii romantycznej o dwójce nieudaczników. Para spotyka się na skutek... gry w pokera. W rolach drugoplanowych - Julianne Moore i Aidan Quinn.

07:55

Wakacje w domu Godziny emisji

Czas: 115min.

Claudia Larson gra rozwiedzioną mamę, która traci pracę tuż przed Dniem Dziękczynienia. Jedzie do Baltimore, spędzić to święto z bardzo tradycyjną rodziną. Dzwoni do brata, Tommy;ego, który przyjeżdża z Bostonu z pewną niespodzianką...

09:50

Big Baby Godziny emisji

Czas: 110min.

W roli głównej Andrew Lawrence. Dziadek-wynalazca tworzy machinę do genetycznych przeróbek i w wyniku nieporozumienia zmienia swego wnuczka w trzydziestolatka.

11:40

Operation Neighbourhood Watch Godziny emisji

Czas: 105min.

W roli głównej Denise Richards. Gdy do sąsiedniego domu wprowadza się pewien lekarz, dzieci z okolicy chcą się upewnić, że nie jest on opiekunem... pożerającego sąsiadów potwora.

13:25

Operacja Splitsville Godziny emisji

Czas: 115min.

Komedia z Davidem Berrym w roli głównej. Po rozwodzie rodziców pewien chłopiec tworzy "grupę wsparcia" dla dzieci, które znalazły się w podobnej sytuacji.

15:20

Kasjerzy czy Kasiarze Godziny emisji

Czas: 110min.

Komedia z Woodym Harrelsonem w roli głównej. Trzech pracowników banku w pewnym małym miasteczku planuje napad na miejsce swej pracy. Tyle, że żaden z nich nie wiem o tym, co zamierzają koledzy...

17:10

Powrót do szkoły Godziny emisji

Czas: 110min.

Dramat z Rodneyem Dangerfieldem w roli głównej. Milioner bez wykształcenia zapisuje się do college'u, by zachęcić do nauki syna.

19:00

Przygody Buckaroo Banzai. Przez ósmy wymiar Godziny emisji

Czas: 120min.

Buckaroo Banzai to rockman, neurochirurg, bohater komiksów i samuraj, który wraz ze swoim zespołem Hong Kong Cavaliers musi powstrzymać obcych z ósmego wymiaru przed podbiciem Ziemi.

21:00

Remo Godziny emisji

Czas: 140min.

Nowojorski policjant zostaje zwerbowany przez supertajną agencję zwalczającą niebezpiecznych przestępców. Jego szkoleniem zajmuje się koreański mistrz sztuk walki.

23:20

Stalowy świt Godziny emisji

Czas: 120min.

Film akcji z Patrickiem Swayze w roli głównej. W przyszłym, post-apokaliptycznym świecie, pewien wojownik pomaga grupie osadników, którą prześladuje banda zwyrodnialców.

01:20

Syn - Seria 1, odc. 3 Godziny emisji

Czas: 60min.

Młody Eli ćwiczy, by zostać wojownikiem, ale w 1849 roku przysparza sobie wrogów. W 1915, Eli i Phineas walczą o to, by zatrzymać swą rodzinę w Austin, zaś Pete zmaga się ze swymi demonami.

02:20

Kraina bezprawia - Seria 2, odc. 10 Godziny emisji

Czas: 60min.

Potężny wojownik i młody chłopiec szukają oświecenia na rubieżach, kontrolowanych przez możnowładców.

03:20

Ostatni pościg Godziny emisji

Czas: 110min.

Najemnik Jake Cody powraca z emerytury, by zdobyć złoto - ma ono ustabilizować sytuację gospodarczą w kraju. Zostaje jednak zdradzony przez towarzyszy broni - I rusza za nimi w pościg przez dżunglę. Po drodze unika kanibali I ratuje pewną dziennikarkę. Musi też odzyskać złoto...

05:10

Przygody Buckaroo Banzai. Przez ósmy wymiar Godziny emisji

Czas: 100min.

Buckaroo Banzai to rockman, neurochirurg, bohater komiksów i samuraj, który wraz ze swoim zespołem Hong Kong Cavaliers musi powstrzymać obcych z ósmego wymiaru przed podbiciem Ziemi.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info