Logo AMC Program TV AMC - ramówka, emisje

2017-05-31 Pokaź dziś

06:00

Coronado Godziny emisji

Czas: 110min.

Poszukująca narzeczonego Amerykanka zostaje wplątana w rewolucję w jednym z państw Ameryki Środkowej.

07:50

Trzech malolatów ninja Godziny emisji

Czas: 115min.

Trzech chłopaków spędza lato szkoląc się na ninjów - pod okiem dziadka-mistrza. I nagle okazuje się, że trafili w sam środek spisku międzynarodowych handlarzy bronią.

09:45

Słodka Irma Godziny emisji

Czas: 170min.

Paryska dzielnica czerwonych latarni. Młody policjant (Jack Lemmon) chciałby zatrzymać piękną damę lekkich obyczajów (Shirley MacLaine) tylko dla siebie. Komedia w reżyserii Billy'ego Wildera.

12:35

Chartum Godziny emisji

Czas: 150min.

Spektakularna opowieść ze wspaniałym kreacjami aktorskimi Laurence'a Oliviera i Charltona Hestona. 1883 - kryzys brytyjskich rządów w Sudanie i oblężenie Chartumu.

15:05

Swiat przyszlosci Godziny emisji

Czas: 125min.

Park rozrywki, w którym każdy może zrealizować swe najskrytsze fantazje. Łudząco podobne do ludzi androidy gotowe są wykonać każde polecenie odwiedzających. Pewien reporter i jego asystentka przybywają na otwarcie parku, i orientują się, że nie zawsze jest w nim rozrywkowo...

17:10

Niebo czy ziemia Godziny emisji

Czas: 110min.

Komedia z Antonem Yelchinem w roli głównej. Anioł-stróż ma dobę na przekonanie pewnej zagubionej duszyczki, że jednak warto żyć.

19:00

The Discoverers Godziny emisji

Czas: 120min.

Komedia. W roli głównej Griffin Dunne. Członkowie dysfunkcyjnej rodziny udają się w podróż, która ma im pomóc w zrozumieniu problemów i poznaniu się nawzajem.

21:00

Wywiad z Zabójcą Godziny emisji

Czas: 100min.

Od zamachu na Johna F. Kennedy'ego minęło niemal 40 lat... Były marine, Walter Ohlinger, ujawnia zdumiewające fakty...

22:40

Syn - Seria 1, odc. 3 Godziny emisji

Czas: 65min.

Młody Eli ćwiczy, by zostać wojownikiem, ale w 1849 roku przysparza sobie wrogów. W 1915, Eli i Phineas walczą o to, by zatrzymać swą rodzinę w Austin, zaś Pete zmaga się ze swymi demonami.

23:45

Od południa do trzeciej Godziny emisji

Czas: 115min.

Charles Bronson pozbywa się wizerunku twardziela i daje dowód, że znakomicie sprawdza się jako aktor komediowy. Gra rabusia, który napadł na bank, ale przez przypadek zostaje... bohaterem całego kraju.

01:40

Pytanie do Boga Godziny emisji

Czas: 125min.

W roli głównej Antonio Banderas. W pradawnej grocie w Jerozolimie odnalezione zostaje ukrzyżowane ciało. Okazuje się, że pochodzi z I wieku naszej ery....

03:45

The Discoverers Godziny emisji

Czas: 120min.

Komedia. W roli głównej Griffin Dunne. Członkowie dysfunkcyjnej rodziny udają się w podróż, która ma im pomóc w zrozumieniu problemów i poznaniu się nawzajem.

05:45

Wielki ekran Godziny emisji

Czas: 15min.

Najnowsze wieści z Hollywood, relacje z premier, plotki i nie tylko.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info