Logo AMC Program TV AMC - ramówka, emisje

2017-06-14 Pokaź dziś

06:40

Kosmiczny Terror Godziny emisji

Czas: 110min.

Film akcji z Danielem Baldwinem w roli głównej. NASA i Sowiecka Agencja Kosmiczna szykują się do misji, której bazą będzie stacja kosmiczna.

08:30

Poza Świadomością Godziny emisji

Czas: 135min.

Otis Cooke (Ian McShane) przeżywa różne przygody w czasie podróży po USA - którą prowadzi w poszukiwaniu kolejnych członków swego ulubionego zespołu.

10:45

Szalona wyprawa Billa i Teda Godziny emisji

Czas: 110min.

Dalszy ciąg "Wspaniałej przygody Billa i Teda". Przyjaciele wyprawiają się do nieba, piekła i paru miejsc między jednym i drugim. Spotykają się z Albertem Einsteinem, Króliczkiem Wielkanocnym i Kostuchą.

12:35

Przewodnik ornitologa Godziny emisji

Czas: 105min.

Nastoletni ornitolog (Kodi Smit-McPhee) zabiera przyjaciela w drogę. Celem wyprawy jest znalezienie pewnej niezwykle rzadko spotykanej kaczki.

14:20

Bezprawie Godziny emisji

Czas: 160min.

Były rewolwerowiec musi sięgnąć po broń, gdy jemu i jego ludziom zaczyna grozić skorumpowany szeryf.

17:00

Mistrzowski rzut Godziny emisji

Czas: 130min.

Historia człowieka, który przyjmuje posadę trenera szkolnej drużyny koszykówki w małym miasteczku w Indianie. Czeka go podwójne wyzwanie: ma poprowadzić drużynę do zwycięstwa w stanowych mistrzostwach 1951 roku, oraz odkupić swą tajemniczą przeszłość.

19:10

Czas Motyli Godziny emisji

Czas: 110min.

Kryminał z Salmą Hayek w roli głównej. Prawdziwa historia sióstr Mirabal, zabitych za udział w spisku, który miał na celu obalenie rządu.

21:00

Zimne niebiosa Godziny emisji

Czas: 115min.

Między namiętnością i oszustwem znajduje się ludzka dusza...

22:55

Syn - Seria 1, odc. 5 Godziny emisji

Czas: 60min.

Epicka opowieść z Dzikiego Zachodu. W roli głównej Pierce Brosnan. W 1849 roku wróg zmusza młodego Eliego, by zastanowił się, wobec kogo chce być lojalny. W 1915 przeszłość zaczyna prześladować rodzinę McCullough...

23:55

Oblężenie bazy Gloria Godziny emisji

Czas: 115min.

Starszy sierżant Hafner prowadzi oddział zwiadowczy przez terytorium wroga, znajdując ślady działań Wietkongu. Żołnierze docierają w końcu do tytułowej bazy Gloria, gdzie atakują ich wrogie oddziały.

01:50

Niewinni Godziny emisji

Czas: 130min.

Młody inżynier zostaje wplątany w międzynarodową aferę szpiegowską.

04:00

Traper z Kentucky Godziny emisji

Czas: 120min.

W rolach głównych: Burt Lancaster i Dianne Foster. Dramatyczna opowieść o podróży ojca i młodego syna przez dzikie obszary Kentucky z lat 20. XIX wieku.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info