Logo AMC Program TV AMC - ramówka, emisje

2017-06-15 Pokaź dziś

06:00

Przewodnik ornitologa Godziny emisji

Czas: 105min.

Nastoletni ornitolog (Kodi Smit-McPhee) zabiera przyjaciela w drogę. Celem wyprawy jest znalezienie pewnej niezwykle rzadko spotykanej kaczki.

07:45

Kasjerzy czy Kasiarze Godziny emisji

Czas: 110min.

Komedia z Woodym Harrelsonem w roli głównej. Trzech pracowników banku w pewnym małym miasteczku planuje napad na miejsce swej pracy. Tyle, że żaden z nich nie wiem o tym, co zamierzają koledzy...

09:35

Wędrowna trupa Godziny emisji

Czas: 125min.

Lata 50. XX wieku. Niezamężna Tara Maguire (Robin Wright) powoduje skandal w małej irlandzkiej wiosce: zachodzi w ciążę, ale nie zamierza ujawnić, kto jest ojcem jej dziecka.

11:40

Czas Motyli Godziny emisji

Czas: 110min.

Kryminał z Salmą Hayek w roli głównej. Prawdziwa historia sióstr Mirabal, zabitych za udział w spisku, który miał na celu obalenie rządu.

13:30

Proces w Berlinie Godziny emisji

Czas: 110min.

W roli głównej Martin Sheen. Amerykański sędzia przewodzi procesowi - musi zdecydować, czy uprowadzenie samolotu z Niemiec Wschodnich do Zachodniego Berlina było uzasadnione.

15:20

Princess Ka'Iulani Godziny emisji

Czas: 115min.

Film oparty na prawdziwej historii: dzieje hawajskiej księżniczki, która usiłuje zachować niezależność swojej wyspy w obliczu kolonizatorskich zapędów Amerykanów.

17:15

Josie i kociaki Godziny emisji

Czas: 115min.

Przygody żeńskiego zespołu rockowego z małego amerykańskiego miasteczka, który nieoczekiwanie staje u progu wielkiej kariery.

19:10

Indianski wojownik Godziny emisji

Czas: 110min.

Kirk Douglas w roli zdobywcy Dzikiego Zachodu - najpierw zakochuje się w piękności z plemienia Siouxów, potem wdaje się w spór między skłóconymi Indianami a miejscowym fortem.

21:00

Syn - Seria 1, odc. 6 Godziny emisji

Czas: 60min.

Epicka opowieść z Dzikiego Zachodu. W roli głównej Pierce Brosnan. W 1849 roku młody Eli dokonuje ważnego wyboru. W 1915 McCulloughowie zmagają się z tragedią, a Jeannie stara się ocalić rodzinę.

22:00

Przeprawa Godziny emisji

Czas: 120min.

W czasie II wojny światowej pewien baskijski wieśniak przemyca do Hiszpanii francuskiego naukowca i jego rodzinę. Ściga ich bezwzględny oficer SS. W rolach głównych Anthony Quinn, James Mason oraz Malcolm McDowell.

00:00

W księżycową jasną noc Godziny emisji

Czas: 120min.

Antywojenna opowieść o młodych amerykańskich żołnierzach, ruszających na misję w Ardenach w czasie II wojny światowej.

02:00

Szacunek Godziny emisji

Czas: 105min.

Czwórka chłopaków z Harlemu napada na sklep. Jeden z nich zabija sprzedawcę. Aby nie pójść do więzienia ma zamiar pozbyć się wszystkich świadków, czyli swoich kolegów.

03:45

Poza Świadomością Godziny emisji

Czas: 135min.

Otis Cooke (Ian McShane) przeżywa różne przygody w czasie podróży po USA - którą prowadzi w poszukiwaniu kolejnych członków swego ulubionego zespołu.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info