Logo AMC Program TV AMC - ramówka, emisje

2017-06-29 Pokaź dziś

06:00

Wielki Interes Godziny emisji

Czas: 120min.

Biznes Steve'a jest zagrożony, gdy wtem pojawia się możliwość zawarcia niezwykle korzystnego kontraktu. Życie Steve'a i jego biznesowych partnerów zmieni się nie do poznania...

08:00

Skłóceni z życiem Godziny emisji

Czas: 145min.

Clark Gable i Marylin Monroe - oboje w swych ostatnich rolach - grają wraz z Montgomerym Cliftem w dramacie o sprzecznościach, różnym podejściu do życia oraz... rodeo w Reno.

10:25

Still Life: A Three Pines Mystery Godziny emisji

Czas: 105min.

Inspektor Armand Gamache przybywa ze swymi ludźmi do Three Pines, rozwiązać zagadkę śmierci pewnej powszechnie lubianej kobiety. Już wkrótce okazuje się, że urocza wioska kryje niejeden mroczny sekret...

12:10

Pocalunek przed smiercia Godziny emisji

Czas: 105min.

Thriller. Robert Wagner gra Budda Corlissa, ambitnego chłopaka z ubogiej rodziny, który morduje swoją ciężarną dziewczynę, Dorothy (Joanne Woodward) i próbuje upozorować jej samobójstwo.

13:55

Sztama Godziny emisji

Czas: 105min.

W roli głównej Paul Schneider. Grupa dzieci z małego, podupadłego miasteczka postanawia ukryć tragedię, do której doszło latem....

15:40

Przewodnik ornitologa Godziny emisji

Czas: 105min.

Nastoletni ornitolog (Kodi Smit-McPhee) zabiera przyjaciela w drogę. Celem wyprawy jest znalezienie pewnej niezwykle rzadko spotykanej kaczki.

17:25

Oswald - Magiczny Pies Godziny emisji

Czas: 110min.

W roli głównej Will Spencer. Chłopiec orientuje się, że przygarnięty przez rodzinę pies ma tak naprawdę 600 lat i należał kiedyś do potężnego czarodzieja.

19:15

Salomon i królowa Saby Godziny emisji

Czas: 105min.

W oparciu o historię króla Salomona i królowej Saby. Psychologiczny dramat poświęcony intrygom w pałacu króla Izraela. Saba przybywa do pałacu Salomona z misją handlową - ale zostaje wplątana w prywatne sprawy króla.

21:00

Syn - Seria 1, odc. 8 Godziny emisji

Czas: 60min.

Epicka opowieść z Dzikiego Zachodu, w roli głównej Pierce Brosnan. W 1849 Kwiat Prerii jest rozdarta między miłością a obowiązkiem. W 1915, Pete zbliża się z Marią, zaś Eli powierza Phineasowi pewien niebezpieczny sekret.

22:00

Godziny rozpaczy Godziny emisji

Czas: 120min.

Niebezpieczny przestępca ucieka z więzienia. Bierze za zakładników przypadkowo wybraną rodzinę. W rolach głównych Mickey Rourke i Anthony Hopkins.

00:00

Słodkie kłamstwa Godziny emisji

Czas: 110min.

Seksowna komedia romantyczna o intrydze, którą dwie piękności snują w Paryżu. Kobiety zakładają się o to, która z nich zdobędzie pewnego mężczyznę. Ich wybranek okazuje się sprytniejszy niż im się wydawało...

01:50

Wesole swiry Godziny emisji

Czas: 105min.

Dziewczyny Buda i Doyle'a są zaangażowane w ochronę środowiska. Oni sami za nic mają ekologię. Ich partnerki jednak mają plan, który ma zmienić ich nastawienie...

03:35

Krysztalowa wróżka Godziny emisji

Czas: 115min.

W czasie dzikiej imprezy Jamie zaprasza pewną ekscentryczkę, Crystal Fairy, by wraz z nim i jego przyjaciółmi spróbowała halucynogenów.

05:30

Sztama Godziny emisji

Czas: 90min.

W roli głównej Paul Schneider. Grupa dzieci z małego, podupadłego miasteczka postanawia ukryć tragedię, do której doszło latem....

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info