Logo AMC Program TV AMC - ramówka, emisje

2017-06-30 Pokaź dziś

07:00

Przewodnik ornitologa Godziny emisji

Czas: 105min.

Nastoletni ornitolog (Kodi Smit-McPhee) zabiera przyjaciela w drogę. Celem wyprawy jest znalezienie pewnej niezwykle rzadko spotykanej kaczki.

08:45

Oswald - Magiczny Pies Godziny emisji

Czas: 110min.

W roli głównej Will Spencer. Chłopiec orientuje się, że przygarnięty przez rodzinę pies ma tak naprawdę 600 lat i należał kiedyś do potężnego czarodzieja.

10:35

Salomon i królowa Saby Godziny emisji

Czas: 105min.

W oparciu o historię króla Salomona i królowej Saby. Psychologiczny dramat poświęcony intrygom w pałacu króla Izraela. Saba przybywa do pałacu Salomona z misją handlową - ale zostaje wplątana w prywatne sprawy króla.

12:20

Lotnik Godziny emisji

Czas: 110min.

Christopher Reeve gra asa przestworzy w historii, która toczy się w czasach początków lotnictwa. Energiczną pasażerką pilotowanego przez niego samolotu jest Rosanna Arquette.

14:10

Puckoon Godziny emisji

Czas: 95min.

Powieść Spike'a Milligana o podzielonej irlandzkiej wiosce Puckoon - przeniesiona na wielki ekran.

15:45

Coronado Godziny emisji

Czas: 105min.

Poszukująca narzeczonego Amerykanka zostaje wplątana w rewolucję w jednym z państw Ameryki Środkowej.

17:30

Operacja Splitsville Godziny emisji

Czas: 115min.

Komedia z Davidem Berrym w roli głównej. Po rozwodzie rodziców pewien chłopiec tworzy "grupę wsparcia" dla dzieci, które znalazły się w podobnej sytuacji.

19:25

Wyrzuć mamę z pociągu Godziny emisji

Czas: 95min.

Student (Danny DeVito) namawia wykładowcę (Billy Crystal) na nietypową „wymianę": on zamorduje byłą żonę wykładowcy, a ten w zamian zabije despotyczną matkę studenta.

21:00

FX Godziny emisji

Czas: 125min.

Spec od efektów specjalnych, Rollie Tyler, po raz kolejny pakuje się w tarapaty, gdy godzi się pomóc policji w złapaniu seryjnego mordercy. Dzięki swoim filmowym sztuczkom oraz pomocy byłego policjanta, Tyler skutecznie walczy z przestępcami.

23:05

Fear the Walking Dead - Seria 3, odc. 5 Godziny emisji

Czas: 60min.

Dysfunkcyjna rodzina zmuszona jest działać razem, gdy okazuje się, że wybuch epidemii tajemniczego wirusa przywraca do życia umarłych, dając początek prawdziwej apokalipsie.

00:05

Whistle and I'll Come to You Godziny emisji

Czas: 65min.

Dramat z Johnem Hurtem w roli głównej. Na opustoszałej plaży James Parkin spotyka zjawę. Skutki tego spotkania okażą się naprawdę przerażające...

01:10

Zagubione serca Godziny emisji

Czas: 125min.

Rodzinne sekrety i niesnaski nikną w obliczu tragedii. Siła miłości okazuje się większa niż dawne urazy.

03:15

Ostatni pościg Godziny emisji

Czas: 110min.

Najemnik Jake Cody powraca z emerytury, by zdobyć złoto - ma ono ustabilizować sytuację gospodarczą w kraju. Zostaje jednak zdradzony przez towarzyszy broni - I rusza za nimi w pościg przez dżunglę. Po drodze unika kanibali I ratuje pewną dziennikarkę. Musi też odzyskać złoto...

05:05

Sekrety Godziny emisji

Czas: 55min.

Kiedy wpływowy hollywoodzki producent Mel Wexler kompletował obsadę do serialu „Manhattan", nie zdawał sobie sprawy, że prywatne życie gwiazd będzie znacznie ciekawsze niż przygotowany scenariusz.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info