Logo AMC Program TV AMC - ramówka, emisje

2017-07-04 Pokaź dziś

07:25

I'm Reed Fish Godziny emisji

Czas: 110min.

Życie Reeda Fisha pogrąża się w chaosie, kiedy jego dawna ukochana wraca do miasta w przeddzień jego ślubu z obecną narzeczoną.

09:15

Niebo czy ziemia Godziny emisji

Czas: 110min.

Komedia z Antonem Yelchinem w roli głównej. Anioł-stróż ma dobę na przekonanie pewnej zagubionej duszyczki, że jednak warto żyć.

11:05

Elvira's Haunted Hills Godziny emisji

Czas: 105min.

Rok 1851, rumuńskie Karpaty. Elvira, która zmierza do Paryża na rewię kankana, zatrzymuje się na noc w nawiedzonym zamku.

12:50

Josie i kociaki Godziny emisji

Czas: 115min.

Przygody żeńskiego zespołu rockowego z małego amerykańskiego miasteczka, który nieoczekiwanie staje u progu wielkiej kariery.

14:45

Proste Lekarstwo Godziny emisji

Czas: 120min.

Komedio-dramat z Bellamy Young w roli głównej. Pediatra spędza lato na budowaniu poradni w małym miasteczku, w górach Północnej Karoliny.

16:45

Kosmiczny Terror Godziny emisji

Czas: 110min.

Film akcji z Danielem Baldwinem w roli głównej. NASA i Sowiecka Agencja Kosmiczna szykują się do misji, której bazą będzie stacja kosmiczna.

18:35

Asteroida Godziny emisji

Czas: 145min.

Na wieść o zbliżającej się do Ziemi asteroidzie rząd USA postanawia ułożyć plan pozbycia się zagrożenia. Niestety, pali on na panewce - teraz świat może tylko czekać na katastrofę.

21:00

Robocop Godziny emisji

Czas: 120min.

Detroit, niezbyt odległa przyszłość. Zabity w czasie wykonywania obowiązków policjant zostaje przekształcony w chromowanego, niezniszczalnego cyborga, walczącego ze zbrodnią. Autorami przemiany są fachowcy z korporacji, która zawiaduje policją.

23:00

Ekipa wyrzutkow Godziny emisji

Czas: 110min.

Kinowa wersja kultowego serialu z lat 1960. - uwspółcześniona o 30 lat. Trójka młodocianych przestępców zostaje pracującymi incognito policjantami. Mają rozpracować siatkę handlarzy narkotyków, działającą w klubach LA.

00:50

Zastrzyk energii Godziny emisji

Czas: 105min.

Agent nieruchomości osiąga sukces - i gdy zaczyna mu się gorzej powodzić, sięga po kokainę w nadziei, że to pomoże mu w karierze. Wkrótce okazuje się, jak wielki popełnił błąd...

02:35

Gangster Godziny emisji

Czas: 150min.

Nowy Jork, lata 30. XX wieku. Czarna społeczność Harlemu cierpi takie same upokorzenia jak miliony przybywających do Stanów uchodźców. Mieszkańcy Harlemu wiedzą, że jeśli nie uda im się zdobyć wpływów w rządzonym przez białych mieście, będą musieli stworzyć własne podziemie...

05:05

Josie i kociaki Godziny emisji

Czas: 100min.

Przygody żeńskiego zespołu rockowego z małego amerykańskiego miasteczka, który nieoczekiwanie staje u progu wielkiej kariery.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info