Logo AMC Program TV AMC - ramówka, emisje

2017-07-23 Pokaź dziś

06:10

New York, New York Godziny emisji

Czas: 185min.

Skupiony na sobie saksofonista i młoda piosenkarka poznają się w dniu zwycięstwa nad Japonią. Połączy ich burzliwy romans...

09:15

West Side Story Godziny emisji

Czas: 170min.

Musical, który zdobył aż 10 Oscarów - w tym jako najlepszy film. Tragedia Romea i Julii przeniesiona do nowojorskich slumsów lat 50. XX wieku. W rolach głównych Natalie Woods i Richard Beymer.

12:05

Niech Żyje Soul Godziny emisji

Czas: 135min.

Otis Cooke (Ian McShane) przeżywa różne przygody w czasie podróży po USA - którą prowadzi w poszukiwaniu kolejnych członków swego ulubionego zespołu.

14:20

Wypraw Godziny emisji

Czas: 120min.

Quebec Bill Bonhomme (Kris Kristofferson), farmer i przemytnik alkoholu, wyrusza w niebezpieczną drogą z ładunkiem whiskey. Robi to, by utrzymać rodzinę.

16:20

Bezprawie Godziny emisji

Czas: 160min.

Były rewolwerowiec musi sięgnąć po broń, gdy jemu i jego ludziom zaczyna grozić skorumpowany szeryf.

19:00

Świadek oskarżenia Godziny emisji

Czas: 120min.

Leonard Vole zostaje oskarżony o zamordowanie zamożnej starszej pani. Jego alibi zależy od tego, co zrobi jego żona.

21:00

Jasne swiatla, wielkie miasto Godziny emisji

Czas: 120min.

Michael J. Fox i Kiefer Sutherland grają w poruszającej opowieści o młodym człowieku, którego coraz bardziej wciąga nocne życie Manhattanu...

23:00

Spustoszenie Godziny emisji

Czas: 95min.

W roli głównej Anne Hathaway. Dwie dziewczyny z zamożnych przedmieść w zderzeniu z latynoskim gangiem ze wschodnich dzielnic Los Angeles.

00:35

Halt and Catch Fire - Seria 3, odc. 1 Godziny emisji

Czas: 60min.

Donna i Cameron zastanawiają się jak rozwinąć biznes, Gordon czuje się coraz pewniej, zaś Joe wypuszcza na rynek swój najnowszy produkt.

01:35

Kraina bezprawia - Seria 1, odc. 1 Godziny emisji

Czas: 60min.

Wojownik Sunny ratuje niejakiego MK, tajemniczego chłopaka, który ukrywa pewną mroczną tajemnicę. Możliwe jednak, że zna też drogę prowadzącą poza granice Krainy Bezprawia...

02:35

Kraina bezprawia - Seria 1, odc. 2 Godziny emisji

Czas: 60min.

MK znajduje schronienie w nieoczekiwanym miejscu, zaś lojalność Sunny'ego zostaje poddana próbie gdy Quinn usiłuje go zmusić do popełnienia niegodziwości.

03:35

Altar Godziny emisji

Czas: 110min.

Młoda rodzina wprowadza się do domu na pustkowiu. Żona została zatrudniona by odnowić budynek. W trakcie prac okazuje się, że jego poprzedni właściciel miał zamordować żonę...

05:25

Kosmiczni wojownicy Godziny emisji

Czas: 95min.

Młodzi kosmiczni kadeci muszą uratować trójkę astronautów, których statek utknął w przestrzeni kosmicznej.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info