Logo AMC Program TV AMC - ramówka, emisje

2017-07-29 Pokaź dziś

06:30

Wypraw Godziny emisji

Czas: 120min.

Quebec Bill Bonhomme (Kris Kristofferson), farmer i przemytnik alkoholu, wyrusza w niebezpieczną drogą z ładunkiem whiskey. Robi to, by utrzymać rodzinę.

08:30

Pytanie do Boga Godziny emisji

Czas: 125min.

W roli głównej Antonio Banderas. W pradawnej grocie w Jerozolimie odnalezione zostaje ukrzyżowane ciało. Okazuje się, że pochodzi z I wieku naszej ery....

10:35

Kosmiczny Terror Godziny emisji

Czas: 110min.

Film akcji z Danielem Baldwinem w roli głównej. NASA i Sowiecka Agencja Kosmiczna szykują się do misji, której bazą będzie stacja kosmiczna.

12:25

Pies Baskerville'ow Godziny emisji

Czas: 105min.

Peter Cushing gra słynnego detektywa, który musi rozwikłać tajemnicę wycia upiornego psa - i śmierci kolejnych członków rodu Baskerville'ów.

14:10

Puckoon Godziny emisji

Czas: 95min.

Powieść Spike'a Milligana o podzielonej irlandzkiej wiosce Puckoon - przeniesiona na wielki ekran.

15:45

Duże dziecko, wielki kłopot Godziny emisji

Czas: 95min.

W roli głównej Andrew Lawrence. Dziadek-wynalazca tworzy machinę do genetycznych przeróbek i w wyniku nieporozumienia zmienia swego wnuczka w trzydziestolatka.

17:20

Lisa w Krainie Zabawek Godziny emisji

Czas: 110min.

W roli głównej Drew Barrymore. Dzieczyna budzi się w państwie zabawek. Tu, wraz z rodziną i przyjaciółmi, postara się odsunąć od władzy złego Barnaby'ego.

19:10

Człowiek zagadka Godziny emisji

Czas: 110min.

Thriller z Michaelem Cainem w roli głównej. Były agent MI6 dostaje nowy wygląd i tożsamość od KGB - i jako "nowy człowiek" udaje się do Wielkiej Brytanii po pewne tajne dokumenty.

21:00

Fatalna namietnosc Godziny emisji

Czas: 140min.

Pracujący w świecie showbiznesu prawnik (Richard Gere) uwodzi piękną Chinkę. Gdy budzi się rano, okazuje się, że kobieta została zamordowana - po czym zostaje oskarżony o gwałt i zabójstwo.

23:20

Harley Davidson i Marlboro Man Godziny emisji

Czas: 115min.

Dwóch przyjaciół stara się uchronić starego kumpla przed problemami. Nieoczekiwanie wplątują się w straszną kabałę. W rolach głównych znakomici Mickey Rourke i Don Johnson.

01:15

Ostatni pościg Godziny emisji

Czas: 110min.

Najemnik Jake Cody powraca z emerytury, by zdobyć złoto - ma ono ustabilizować sytuację gospodarczą w kraju. Zostaje jednak zdradzony przez towarzyszy broni - I rusza za nimi w pościg przez dżunglę. Po drodze unika kanibali I ratuje pewną dziennikarkę. Musi też odzyskać złoto...

03:05

Podwójne śledztwo Godziny emisji

Czas: 115min.

Prywatny detektyw (Tom Berenger) zostaje wynajęty przez tajemniczą kobietę - by śledzić równie tajemniczego mężczyznę.

05:00

Kozioł Ofiarny Godziny emisji

Czas: 105min.

1952, Anglia szykuje się do koronacji. Dwóch mężczyzn wiedzie bardzo różne życie, ale mają coś wspólnego: są identyczni.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info