Logo AMC Program TV AMC - ramówka, emisje

2017-08-07 Pokaź dziś

07:15

Wpływ księżyca Godziny emisji

Czas: 120min.

Za tę rolę Cher dostała Oscara. Gra kobietę, która czeka, by jej nieśmiały narzeczony wybrał wreszcie między nią a swoją matką. Niespodziewanie w jej życiu pojawia się brat narzeczonego - pracownik piekarni, który kocha życie i operę.

09:15

Milosne wybory Godziny emisji

Czas: 115min.

Michael Keaton i Geena Davis orientują się, że miłość nie zawsze jest zgodna z partyjnymi wyborami. Opowieść o parze rywali - autorów przemówień, pracujących dla walczących ze sobą ugrupowań.

11:10

Fabryka marzeń Godziny emisji

Czas: 115min.

Fantasy. Pewien chłopiec zostaje przeniesiony do surrealistycznego świata, w którym spotyka swego dziadka. Ten pomaga mu poznawać tajemnice życia.

13:05

Nasz cudowny samochodzik Godziny emisji

Czas: 175min.

Caractacus Potts (Dick Van Dyke) konstruuje latający, samobieżny samochód, którym udaje się w odwiedziny do krewnych w Wulgarii. Tam pewien złoczyńca uprowadza nie tylko niezwykły pojazd, ale i dzieci wynalazcy!

16:00

Ptasznik z Alcatraz Godziny emisji

Czas: 175min.

Burt Lancaster wciela się w postać mordercy odsiadującego wyrok w Alcatraz, który odkrywa w sobie pasję do ornitologii i staje się jednym ze światowych autorytetów w tej dziedzinie.

18:55

Wyścig po złoto Godziny emisji

Czas: 125min.

"Dobrzy goście" Wahl i Pleasance, oraz ich arcywróg, Peppard, próbują wydobyć złoto warte 50 milionów dolarów z wraku okrętu, zatopionego w czasie II wojny światowej.

21:00

Kraina bezprawia - Seria 2, odc. 1 Godziny emisji

Czas: 60min.

Potężny wojownik i młody chłopiec szukają oświecenia na rubieżach, kontrolowanych przez możnowładców.

22:00

Kraina bezprawia - Seria 2, odc. 2 Godziny emisji

Czas: 60min.

Potężny wojownik i młody chłopiec szukają oświecenia na rubieżach, kontrolowanych przez możnowładców.

23:00

Wskrzeszony Godziny emisji

Czas: 120min.

Pewna kobieta zaczyna zastanawiać się, czym zajmuje się jej mąż, gdy ten odbiera przesyłkę z ludzkimi szczątkami. Wynajmuje detektywa, który odkrywa, że jej małżonek eksperymentuje, pragnąc uzyskać nieśmiertelność.

01:00

Dyniogłowy II: Krwawe Skrzydła Godziny emisji

Czas: 105min.

Nowojorski policjant wraca w rodzinne strony, by uciec przed zgiełkiem wielkiego miasta. Jego zbuntowana nastoletnia córka wpada w nieodpowiednie towarzystwo i, nieświadoma tego, co robi, przywołuje Dyniogłowego.

02:45

Bramy piekieł 3: Diabelski podmuch Godziny emisji

Czas: 110min.

Siedmioro studentów z Kalifornii wyrusza do Jugosławii. Tu młodzi ludzie wezmą udział w pradawnym obrzędzie. Zostają zaprowadzeni do głębokiego lasu, gdzie staną się świadkami koszmaru: szatan połączy się z jedną z dziewczyn, pięknością, na której ciele widnieje jego znak. To ona jest jego wybranką.

04:35

Puckoon Godziny emisji

Czas: 85min.

Powieść Spike'a Milligana o podzielonej irlandzkiej wiosce Puckoon - przeniesiona na wielki ekran.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info