Logo AMC Program TV AMC - ramówka, emisje

2017-08-10 Pokaź dziś

06:55

Bezprawie Godziny emisji

Czas: 160min.

Były rewolwerowiec musi sięgnąć po broń, gdy jemu i jego ludziom zaczyna grozić skorumpowany szeryf.

09:35

Przygody Buckaroo Banzai. Przez ósmy wymiar Godziny emisji

Czas: 120min.

Buckaroo Banzai to rockman, neurochirurg, bohater komiksów i samuraj, który wraz ze swoim zespołem Hong Kong Cavaliers musi powstrzymać obcych z ósmego wymiaru przed podbiciem Ziemi.

11:35

Indianski wojownik Godziny emisji

Czas: 110min.

Kirk Douglas w roli zdobywcy Dzikiego Zachodu - najpierw zakochuje się w piękności z plemienia Siouxów, potem wdaje się w spór między skłóconymi Indianami a miejscowym fortem.

13:25

Kasjerzy czy Kasiarze Godziny emisji

Czas: 110min.

Komedia z Woodym Harrelsonem w roli głównej. Trzech pracowników banku w pewnym małym miasteczku planuje napad na miejsce swej pracy. Tyle, że żaden z nich nie wiem o tym, co zamierzają koledzy...

15:15

Zjawy Godziny emisji

Czas: 110min.

Peter Plunkett nie radzi sobie z utrzymaniem zamku w Irlandii, wpada więc na pomysł, by reklamować go jako miejsce nawiedzone przez duchy - i w ten sposób ściągnąć doń naiwnych amerykańskich turystów.

17:05

Wielki Interes Godziny emisji

Czas: 120min.

Biznes Steve'a jest zagrożony, gdy wtem pojawia się możliwość zawarcia niezwykle korzystnego kontraktu. Życie Steve'a i jego biznesowych partnerów zmieni się nie do poznania...

19:05

Diablica Godziny emisji

Czas: 115min.

Zemsta może mieć bardzo słodki smak, zwłaszcza, kiedy jej celem jest były mąż i jego kochanka. Świetna rola Rosseanne Arnold.

21:00

Halt and Catch Fire - Seria 3, odc. 4 Godziny emisji

Czas: 60min.

Donna i Cameron nie mogą się zgodzić co do zakupu. Gordon odkrywa, jak ważna jest współpraca całego zespołu.

22:00

Gatunek Godziny emisji

Czas: 125min.

Jest piękna, uwodzicielska, inteligentna... a jej czar może oznaczać zgubę dla całego rodzaju ludzkiego! W pełnej adrenaliny opowieści science fiction grają Ben Kingsley, Forest Whitaker oraz Natasha Henstridge.

00:05

Gatunek II Godziny emisji

Czas: 110min.

Astronauta zostaje zakażony obcym DNA w czasie pierwszej wyprawy na Marsa. Po powrocie na Ziemię zaczyna siać zamęt...

01:55

Gatunek 3 Godziny emisji

Czas: 130min.

Ludzie toczą walkę z gatunkiem przybyłym z kosmosu. Do tej pory przejawiał on pewną słabość, która dawała rodzajowi ludzkiemu przewagę. Teraz wszystko się zmienia...

04:05

Niech Żyje Soul Godziny emisji

Czas: 120min.

Otis Cooke (Ian McShane) przeżywa różne przygody w czasie podróży po USA - którą prowadzi w poszukiwaniu kolejnych członków swego ulubionego zespołu.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info