Logo AMC Program TV AMC - ramówka, emisje

2017-08-11 Pokaź dziś

06:05

Whistle and I'll Come to You Godziny emisji

Czas: 65min.

Dramat z Johnem Hurtem w roli głównej. Na opustoszałej plaży James Parkin spotyka zjawę. Skutki tego spotkania okażą się naprawdę przerażające...

07:10

Zjawy Godziny emisji

Czas: 110min.

Peter Plunkett nie radzi sobie z utrzymaniem zamku w Irlandii, wpada więc na pomysł, by reklamować go jako miejsce nawiedzone przez duchy - i w ten sposób ściągnąć doń naiwnych amerykańskich turystów.

09:00

Wielki Interes Godziny emisji

Czas: 125min.

Biznes Steve'a jest zagrożony, gdy wtem pojawia się możliwość zawarcia niezwykle korzystnego kontraktu. Życie Steve'a i jego biznesowych partnerów zmieni się nie do poznania...

11:05

Diablica Godziny emisji

Czas: 115min.

Zemsta może mieć bardzo słodki smak, zwłaszcza, kiedy jej celem jest były mąż i jego kochanka. Świetna rola Rosseanne Arnold.

13:00

Niech Żyje Soul Godziny emisji

Czas: 135min.

Otis Cooke (Ian McShane) przeżywa różne przygody w czasie podróży po USA - którą prowadzi w poszukiwaniu kolejnych członków swego ulubionego zespołu.

15:15

Sekrety Godziny emisji

Czas: 110min.

Kiedy wpływowy hollywoodzki producent Mel Wexler kompletował obsadę do serialu „Manhattan", nie zdawał sobie sprawy, że prywatne życie gwiazd będzie znacznie ciekawsze niż przygotowany scenariusz.

17:05

Amerykańska Rapsodia Godziny emisji

Czas: 120min.

Młoda dziewczyna z Węgier przybywa do USA, gdzie po długiej rozłące spotyka rodziców. Rozdzieliła się z nimi w czasie ucieczki z komunistycznej ojczyzny w latach 50.

19:05

United Godziny emisji

Czas: 115min.

W oparciu o wydarzenia historyczne. Opowieść o "Busby Babes", legendzie Manchester United: najmłodszej drużynie, która wygrywała w Pucharze Anglii. W 1958 roku ośmiu jej członków zginęło w katastrofie lotniczej.

21:00

Stan laski Godziny emisji

Czas: 155min.

Działający pod przykryciem policjant wraca do swojej starej dzielnicy w Nowym Jorku, aby rozpracowywać irlandzką mafię. Szefami przestępczej organizacji są dwaj jego przyjaciele z dzieciństwa.

23:35

Amerykanskie smoki Godziny emisji

Czas: 115min.

Giną głowy azjatyckich i amerykańskich grup przestępczych. Śledztwo prowadzi dwóch policjantów wywodzących się z różnych kultur.

01:30

Sokół i Koka Godziny emisji

Czas: 150min.

Prawdziwa historia przyjaciół z dzieciństwa, pochodzących z zamożnych Amerykańskich rodzin, którzy postanowili sprzedać sekrety USA Rosjanom.

04:00

Swiadek oskarzenia Godziny emisji

Czas: 120min.

O morderstwo bogatej wdowy zostaje oskarżony jej przyjaciel, a jednocześnie spadkobierca. Jedyna osoba mogąca zaświadczyć o jego niewinności zostaje świadkiem oskarżenia.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info