Logo AMC Program TV AMC - ramówka, emisje

2017-09-23

06:00

Kozioł Ofiarny Godziny emisji

Czas: 125min.

1952, Anglia szykuje się do koronacji. Dwóch mężczyzn wiedzie bardzo różne życie, ale mają coś wspólnego: są identyczni.

08:05

Przygody Herkulesa Godziny emisji

Czas: 115min.

Herkules, pół-bóg, pół-człowiek, zstępuje z niebios, by walczyć ze złem i odszukać ukochaną.

10:00

Still Life: A Three Pines Mystery Godziny emisji

Czas: 105min.

Inspektor Armand Gamache przybywa ze swymi ludźmi do Three Pines, rozwiązać zagadkę śmierci pewnej powszechnie lubianej kobiety. Już wkrótce okazuje się, że urocza wioska kryje niejeden mroczny sekret...

11:45

Max Havoc: Klątwa smoka Godziny emisji

Czas: 110min.

Na wyspie Guam członkowie Jakuzy usiłują dostać w swe ręce cennego smoka z jadeitu. Max Havoc nie może do tego dopuścić!

13:35

Flight from Ashiya Godziny emisji

Czas: 120min.

Trzech pilotów-ratowników (Yul Brynner, George Chakiris i Richard Widmark) musi zawrzeć zgodę i przeprowadzić trudną misję: śpieszą na pomoc Japończykom, którzy w czasie sztormu znaleźli się w szalupie ratunkowej.

15:35

Kosmiczni wojownicy Godziny emisji

Czas: 110min.

Młodzi kosmiczni kadeci muszą uratować trójkę astronautów, których statek utknął w przestrzeni kosmicznej.

17:25

Na tropie sąsiada Godziny emisji

Czas: 105min.

W roli głównej Denise Richards. Gdy do sąsiedniego domu wprowadza się pewien lekarz, dzieci z okolicy chcą się upewnić, że nie jest on opiekunem... pożerającego sąsiadów potwora.

19:10

I'm Reed Fish Godziny emisji

Czas: 110min.

Życie Reeda Fisha pogrąża się w chaosie, kiedy jego dawna ukochana wraca do miasta w przeddzień jego ślubu z obecną narzeczoną.

21:00

Halt and Catch Fire - Seria 3, odc. 1 Godziny emisji

Czas: 60min.

Donna i Cameron zastanawiają się jak rozwinąć biznes, Gordon czuje się coraz pewniej, zaś Joe wypuszcza na rynek swój najnowszy produkt.

22:00

Halt and Catch Fire - Seria 3, odc. 2 Godziny emisji

Czas: 60min.

Cameron i Donna z trudem zdobywają kapitał, a Joe wynajmuje specjalistę, przez którego cała ekipa ponosi straty...

23:00

Trwa...  Halt and Catch Fire - Seria 3, odc. 3 Godziny emisji

Czas: 60min.

Gordon, Donna i Cameron zaczynają czuć presję wspólnego mieszkania i pracy. Odejście Ryana oznacza powstanie luki, którą trzeba będzie zapełnić.

00:00

Halt and Catch Fire - Seria 3, odc. 4 Godziny emisji

Czas: 60min.

Donna i Cameron nie mogą się zgodzić co do zakupu. Gordon odkrywa, jak ważna jest współpraca całego zespołu.

01:00

Halt and Catch Fire - Seria 3, odc. 5 Godziny emisji

Czas: 60min.

Donna i Gordon postanawiają nie jechać na kemping. Spędzą wakacje w domu. Bos i Cameron wracają do Teksasu. Ryan i Joe odkrywają coś ważnego.

02:00

Oblężenie bazy Gloria Godziny emisji

Czas: 115min.

Starszy sierżant Hafner prowadzi oddział zwiadowczy przez terytorium wroga, znajdując ślady działań Wietkongu. Żołnierze docierają w końcu do tytułowej bazy Gloria, gdzie atakują ich wrogie oddziały.

03:55

Spustoszenie Godziny emisji

Czas: 95min.

W roli głównej Anne Hathaway. Dwie dziewczyny z zamożnych przedmieść w zderzeniu z latynoskim gangiem ze wschodnich dzielnic Los Angeles.

05:30

Flight from Ashiya Godziny emisji

Czas: 100min.

Trzech pilotów-ratowników (Yul Brynner, George Chakiris i Richard Widmark) musi zawrzeć zgodę i przeprowadzić trudną misję: śpieszą na pomoc Japończykom, którzy w czasie sztormu znaleźli się w szalupie ratunkowej.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info