Logo AMC Program TV AMC - ramówka, emisje

2017-09-28 Pokaź dziś

06:55

Duże dziecko, wielki kłopot Godziny emisji

Czas: 95min.

W roli głównej Andrew Lawrence. Dziadek-wynalazca tworzy machinę do genetycznych przeróbek i w wyniku nieporozumienia zmienia swego wnuczka w trzydziestolatka.

08:30

Proces w Berlinie Godziny emisji

Czas: 110min.

W roli głównej Martin Sheen. Amerykański sędzia przewodzi procesowi - musi zdecydować, czy uprowadzenie samolotu z Niemiec Wschodnich do Zachodniego Berlina było uzasadnione.

10:20

Nasz cudowny samochodzik Godziny emisji

Czas: 180min.

Caractacus Potts (Dick Van Dyke) konstruuje latający, samobieżny samochód, którym udaje się w odwiedziny do krewnych w Wulgarii. Tam pewien złoczyńca uprowadza nie tylko niezwykły pojazd, ale i dzieci wynalazcy!

13:20

Odkrywcy Godziny emisji

Czas: 125min.

Komedia. W roli głównej Griffin Dunne. Członkowie dysfunkcyjnej rodziny udają się w podróż, która ma im pomóc w zrozumieniu problemów i poznaniu się nawzajem.

15:25

Coronado Godziny emisji

Czas: 105min.

Poszukująca narzeczonego Amerykanka zostaje wplątana w rewolucję w jednym z państw Ameryki Środkowej.

17:10

Jack i magiczna fasola Godziny emisji

Czas: 110min.

Jack (Colin Ford) wspina się po łodydze fasoli, by ocalić małą dziewczynkę, zamienioną w harfę.

19:00

Latający Chłopcy Godziny emisji

Czas: 120min.

Film akcji, w roli głównej Jesse James. Odwaga dwóch młodych chłopaków wystawiona zostaje na nie lada próbę: przez przypadek zostaną pasażerami na gapę samolotu, który należy do mafii.

21:00

Halt and Catch Fire - Seria 4, odc. 1 Godziny emisji

Czas: 60min.

Teksańska firma Cardiff Electronics ma nowego pracownika z Nowego Jorku. Podobno pracował dla IBM, ale kiedy zjawia się w pracy widać, że coś ukrywa. Chyba nie jest tym, za kogo się podaje.

22:00

Cherry model 2000 Godziny emisji

Czas: 115min.

Na południowym zachodzie Ameryki... Bohaterką tej post-apokaliptycznej opowieści jest najemniczka, wynajęta, by włamać się do magazynu z robotami. Problem w tym, że celu misji strzegą psychopaci...

23:55

Stygmaty Godziny emisji

Czas: 115min.

Wysłannik Watykanu bada sprawę wystąpienia stygmatów u młodej, niewierzącej kobiety z Pittsburga. Śledztwo prowadzi go do odkrycia, które może wstrząsnąć całą instytucją kościoła.

01:50

Thelma i Louise Godziny emisji

Czas: 150min.

Jeden z najsłynniejszych "filmów drogi" w dziejach kina. Geena Davis i Susan Sarandon grają kobiety, które ruszyły przez południowy zachód USA, popełniając kolejne przestępstwa.

04:20

Bezprawie Godziny emisji

Czas: 135min.

Były rewolwerowiec musi sięgnąć po broń, gdy jemu i jego ludziom zaczyna grozić skorumpowany szeryf.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info