Logo AMC Program TV AMC - ramówka, emisje

2017-10-17 Pokaź dziś

07:05

Earthbound Godziny emisji

Czas: 115min.

Joe pochodzi z innej planety — tak w każdym razie powiedział mu ojciec, który zmarł, kiedy chłopak miał 11 lat. Joemu trudno przystosować się do życia wśród ludzi, chciałby także znaleźć dziewczynę...

09:00

Powrót do szkoły Godziny emisji

Czas: 110min.

Dramat z Rodneyem Dangerfieldem w roli głównej. Milioner bez wykształcenia zapisuje się do college'u, by zachęcić do nauki syna.

10:50

Pociąg śmierci do Denver Godziny emisji

Czas: 140min.

Pociąg, wyładowany bronią atomową, pędzi w stronę Denver. Agent NTSB John Serger musi zapobiec najgorszemu.

13:10

Człowiek zagadka Godziny emisji

Czas: 110min.

Thriller z Michaelem Cainem w roli głównej. Były agent MI6 dostaje nowy wygląd i tożsamość od KGB - i jako "nowy człowiek" udaje się do Wielkiej Brytanii po pewne tajne dokumenty.

15:00

Kosmiczni wojownicy Godziny emisji

Czas: 110min.

Młodzi kosmiczni kadeci muszą uratować trójkę astronautów, których statek utknął w przestrzeni kosmicznej.

16:50

Odkrywcy Godziny emisji

Czas: 125min.

Komedia. W roli głównej Griffin Dunne. Członkowie dysfunkcyjnej rodziny udają się w podróż, która ma im pomóc w zrozumieniu problemów i poznaniu się nawzajem.

18:55

Amerykańska Rapsodia Godziny emisji

Czas: 125min.

Młoda dziewczyna z Węgier przybywa do USA, gdzie po długiej rozłące spotyka rodziców. Rozdzieliła się z nimi w czasie ucieczki z komunistycznej ojczyzny w latach 50.

21:00

Sokół i Koka Godziny emisji

Czas: 155min.

Prawdziwa historia przyjaciół z dzieciństwa, pochodzących z zamożnych Amerykańskich rodzin, którzy postanowili sprzedać sekrety USA Rosjanom.

23:35

Spustoszenie Godziny emisji

Czas: 100min.

W roli głównej Anne Hathaway. Dwie dziewczyny z zamożnych przedmieść w zderzeniu z latynoskim gangiem ze wschodnich dzielnic Los Angeles.

01:15

Czekoladowa wojna Godziny emisji

Czas: 120min.

W Trinity Catholic School wszystko jest częścią tradycji — nawet szkolny gang, który kontroluje pozostałych uczniów, upokarzając ich i grożąc.

03:15

Zaćmienie Godziny emisji

Czas: 115min.

Thriller z Matthew Modinem w roli głównej. Zepsuty rozrywkami aktor próbuje odtworzyć wydarzenia pewnej nocy sprzed lat. Niestety, to, co wydarzyło się wtedy w Miami, pozostaje dla niego zagadką...

05:10

Puckoon Godziny emisji

Czas: 85min.

Powieść Spike'a Milligana o podzielonej irlandzkiej wiosce Puckoon - przeniesiona na wielki ekran.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info