Logo AMC Program TV AMC - ramówka, emisje

2017-10-19 Pokaź dziś

06:25

Oswald - Magiczny Pies Godziny emisji

Czas: 110min.

W roli głównej Will Spencer. Chłopiec orientuje się, że przygarnięty przez rodzinę pies ma tak naprawdę 600 lat i należał kiedyś do potężnego czarodzieja.

08:15

Whistle and I'll Come to You Godziny emisji

Czas: 65min.

Dramat z Johnem Hurtem w roli głównej. Na opustoszałej plaży James Parkin spotyka zjawę. Skutki tego spotkania okażą się naprawdę przerażające...

09:20

Sztama Godziny emisji

Czas: 105min.

W roli głównej Paul Schneider. Grupa dzieci z małego, podupadłego miasteczka postanawia ukryć tragedię, do której doszło latem....

11:05

Wpływ księżyca Godziny emisji

Czas: 120min.

Za tę rolę Cher dostała Oscara. Gra kobietę, która czeka, by jej nieśmiały narzeczony wybrał wreszcie między nią a swoją matką. Niespodziewanie w jej życiu pojawia się brat narzeczonego - pracownik piekarni, który kocha życie i operę.

13:05

Na tropie sąsiada Godziny emisji

Czas: 105min.

W roli głównej Denise Richards. Gdy do sąsiedniego domu wprowadza się pewien lekarz, dzieci z okolicy chcą się upewnić, że nie jest on opiekunem... pożerającego sąsiadów potwora.

14:50

Wspaniały rok 1939 Godziny emisji

Czas: 150min.

Brytyjski thriller, którego akcja rozgrywa się w Londynie i na sielskiej wsi w hrabstwie Norfolk, w czasie gdy Wielka Brytania stoi na krawędzi wojny.

17:20

Coronado Godziny emisji

Czas: 105min.

Poszukująca narzeczonego Amerykanka zostaje wplątana w rewolucję w jednym z państw Ameryki Środkowej.

19:05

Kosmiczny Terror Godziny emisji

Czas: 115min.

Film akcji z Danielem Baldwinem w roli głównej. NASA i Sowiecka Agencja Kosmiczna szykują się do misji, której bazą będzie stacja kosmiczna.

21:00

Halt and Catch Fire - Seria 4, odc. 4 Godziny emisji

Czas: 60min.

Cameron kupuje działkę. Joe i Gordon wynajmują zespół internautów, którzy mają im pomóc w tworzeniu "mapy" Internetu. Donna zmusza swój zespół do skupienia się na wyznaczonej misji.

22:00

Skryta namiętność Godziny emisji

Czas: 125min.

Dwoje atrakcyjnych, młodych aktorów — Christian Slater i Marisa Tomei — gra główne role w tym melancholijnym romansie o dwóch samotnych duszach. W jednej z pozostałych ról zobaczymy Rosie Perez.

00:05

Zaparkowany Godziny emisji

Czas: 110min.

Fred Daly powraca do Irlandii. Za mieszkanie ma samochód. Tuż obok niego parkuje 21-letni, upalony Cathal. Wkrótce ponury świat Freda nabierze nowych barw.

01:55

Hardcover w sztywnej okladce Godziny emisji

Czas: 105min.

Pracownica księgarni namiętnie czyta horrory. Jedna z takich książek okazuje się wyjątkowo niebezpieczna: jej autor ożywa, a bohaterka filmu nie wie już, czy to, co przeżywa, nie dzieje się naprawdę.

03:40

Mad Dog Coll Godziny emisji

Czas: 110min.

Vincent Coll, znany jako „Wściekły Pies", był w latach 30. znanym z okrucieństwa gangsterem, który w czasach prohibicji w Nowym Jorku wraz z bratem Peterem rywalizował ze słynnym Dutchem Schulzem.

05:30

Pytanie do Boga Godziny emisji

Czas: 105min.

W roli głównej Antonio Banderas. W pradawnej grocie w Jerozolimie odnalezione zostaje ukrzyżowane ciało. Okazuje się, że pochodzi z I wieku naszej ery....

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info