Logo AMC Program TV AMC - ramówka, emisje

2017-10-21 Pokaź dziś

07:20

Max Havoc: Klątwa smoka Godziny emisji

Czas: 110min.

Na wyspie Guam członkowie Jakuzy usiłują dostać w swe ręce cennego smoka z jadeitu. Max Havoc nie może do tego dopuścić!

09:10

Proces w Berlinie Godziny emisji

Czas: 110min.

W roli głównej Martin Sheen. Amerykański sędzia przewodzi procesowi - musi zdecydować, czy uprowadzenie samolotu z Niemiec Wschodnich do Zachodniego Berlina było uzasadnione.

11:00

Królowie słońca Godziny emisji

Czas: 125min.

Historyczna, epicka opowieść o władcy Majów. Przenosi on pozostałych przy życiu członków swego plemienia na wybrzeże. Konflikty polityczne już wkrótce doprowadzą do okrutnej wojny...

13:05

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 19 Godziny emisji

Czas: 10min.

Gdy Jennifer Lawrence miała 14 lat, matka zabrała ją do Nowego Jorku, na serię spotkań z agencjami modelek. Na Union Square zauważył ktoś poszukujący nowych talentów - i tak zaczęła się jej przygoda z filmem.

13:15

Obóz Cucamonga, czyli jak spędziłem lato Godziny emisji

Czas: 115min.

Komedia. Jennifer Aniston w centrum zamieszania, romansów i przygód uczestników i personelu pewnego obozu letniego.

15:10

Niebo czy ziemia Godziny emisji

Czas: 110min.

Komedia z Antonem Yelchinem w roli głównej. Anioł-stróż ma dobę na przekonanie pewnej zagubionej duszyczki, że jednak warto żyć.

17:00

Zjawy Godziny emisji

Czas: 110min.

Peter Plunkett nie radzi sobie z utrzymaniem zamku w Irlandii, wpada więc na pomysł, by reklamować go jako miejsce nawiedzone przez duchy - i w ten sposób ściągnąć doń naiwnych amerykańskich turystów.

18:50

Kozioł Ofiarny Godziny emisji

Czas: 130min.

1952, Anglia szykuje się do koronacji. Dwóch mężczyzn wiedzie bardzo różne życie, ale mają coś wspólnego: są identyczni.

21:00

Krwawy Romeo Godziny emisji

Czas: 130min.

Znakomity thriller erotyczny z Garym Oldmanem w roli skorumpowanego policjanta wdającego się w romans z piękną zabójczynią. Gangsterzy, z którymi współpracuje, żądają, by zamordował kobietę.

23:10

Once Upon a Time in Queens Godziny emisji

Czas: 120min.

Mafijny Capo, niejaki Joe Scoleri, wychodzi z więzienia po 20 latach. Próbuje nawiązać relacje z córką, a także dogadać się z sąsiadami Stopniowo zaczyna rozumieć, że jego dawne życie odeszło w zapomnienie....

01:10

Wywiad z Zabójcą Godziny emisji

Czas: 105min.

Od zamachu na Johna F. Kennedy'ego minęło niemal 40 lat... Były marine, Walter Ohlinger, ujawnia zdumiewające fakty...

02:55

Uzależnienie Godziny emisji

Czas: 95min.

Horror z Lili Taylor w roli głównej. Zmieniona w wampira studentka filozofii próbuje się odnaleźć w nowej sytuacji i poradzić sobie z nowo nabytym upodobaniem do krwi.

04:30

Harry i syn Godziny emisji

Czas: 115min.

Paul Newman gra Harry'ego Keacha, wdowca, który pracuje jako operator dźwigu w ekipie rozbiórkowej.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info