Logo AMC Program TV AMC - ramówka, emisje

2017-11-17 Pokaż dziś

07:00

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 19

Czas: 10min.

Gdy Jennifer Lawrence miała 14 lat, matka zabrała ją do Nowego Jorku, na serię spotkań z agencjami modelek. Na Union Square zauważył ktoś poszukujący nowych talentów - i tak zaczęła się jej przygoda z filmem.

Godziny emisji Portrety gwiazd

07:10

Człowiek zagadka

Czas: 110min.

Thriller z Michaelem Cainem w roli głównej. Były agent MI6 dostaje nowy wygląd i tożsamość od KGB - i jako "nowy człowiek" udaje się do Wielkiej Brytanii po pewne tajne dokumenty.

Godziny emisji Człowiek zagadka

09:00

Wypraw

Czas: 120min.

Quebec Bill Bonhomme (Kris Kristofferson), farmer i przemytnik alkoholu, wyrusza w niebezpieczną drogą z ładunkiem whiskey. Robi to, by utrzymać rodzinę.

Godziny emisji Wypraw

11:00

Milosne wybory

Czas: 115min.

Michael Keaton i Geena Davis orientują się, że miłość nie zawsze jest zgodna z partyjnymi wyborami. Opowieść o parze rywali - autorów przemówień, pracujących dla walczących ze sobą ugrupowań.

Godziny emisji Milosne wybory

12:55

Portrety gwiazd - Seria 1, odc. 23

Czas: 10min.

Judi Dench kojarzy się przede wszystkim z rolami silnych, zdecydowanych kobiet o wysokim poczuciu własnej wartości. To ona jako pierwsza kobieta zagrała rolę M w filmach o Jamesie Bondzie.

Godziny emisji Portrety gwiazd

13:05

Odkrywcy

Czas: 125min.

Komedia. W roli głównej Griffin Dunne. Członkowie dysfunkcyjnej rodziny udają się w podróż, która ma im pomóc w zrozumieniu problemów i poznaniu się nawzajem.

Godziny emisji Odkrywcy

15:10

Przewodnik ornitologa

Czas: 105min.

Nastoletni ornitolog (Kodi Smit-McPhee) zabiera przyjaciela w drogę. Celem wyprawy jest znalezienie pewnej niezwykle rzadko spotykanej kaczki.

Godziny emisji Przewodnik ornitologa

16:55

Amerykańska Rapsodia

Czas: 125min.

Młoda dziewczyna z Węgier przybywa do USA, gdzie po długiej rozłące spotyka rodziców. Rozdzieliła się z nimi w czasie ucieczki z komunistycznej ojczyzny w latach 50.

Godziny emisji Amerykańska Rapsodia

19:00

Benny i Joon

Czas: 120min.

Johnny Depp i Mary Stuart Masterson występują w komedii romantycznej o dwójce nieudaczników. Para spotyka się na skutek... gry w pokera. W rolach drugoplanowych - Julianne Moore i Aidan Quinn.

Godziny emisji Benny i Joon

21:00

Co gryzie Gilberta Grape'a

Czas: 140min.

Po śmierci ojca Gilbert (Johnny Depp) musi opiekować się swoim upośledzonym bratem Arniem.

Godziny emisji Co gryzie Gilberta Grape'a

23:20

Anti-social

Czas: 135min.

Brytyjski film kryminalny. Anarchizujący artysta uliczny i uzbrojony złodziej, który obrabował sklep jubilerski, są rodzonymi braćmi.

Godziny emisji Anti-social

01:35

Władca much

Czas: 105min.

Na bezludnej wysepce rozbija się samolot, na pokładzie którego jest 25 kadetów. Pozbawieni opieki dorosłych chłopcy cieszą się wolnością, ale wkrótce zaczną się między nimi rysować podziały....

Godziny emisji Władca much

03:20

Uzależnienie

Czas: 95min.

Horror z Lili Taylor w roli głównej. Zmieniona w wampira studentka filozofii próbuje się odnaleźć w nowej sytuacji i poradzić sobie z nowo nabytym upodobaniem do krwi.

Godziny emisji Uzależnienie

04:55

Odkrywcy

Czas: 110min.

Komedia. W roli głównej Griffin Dunne. Członkowie dysfunkcyjnej rodziny udają się w podróż, która ma im pomóc w zrozumieniu problemów i poznaniu się nawzajem.

Godziny emisji Odkrywcy

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej AMC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV AMC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału AMC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV AMC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji AMC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info